Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 11:39

Преди малко си го поръчах в Пулсар. Идва март месец. Фенове?


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 11:43

Анти-фенове може ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 11:45

Какво е това?
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 11:48

Това е нещо, с което не можеш да се похвалиш. Най-много да те обявят за geek, nerd, no-life и т.н. Така че, гледай си плазмата, слушай класичиска музика през ламповите усилватели, докато отпиваш глътка подбран френски коняк от позлатена кристална чаша. [smilie18]

ПП. Камина имаш ли? С меча кожа отпред? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 11:52

chill: Анти ли си? [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: deltalink   
Дата:   26-01-12 11:52

Ша има пуцанье само ако излезе това:

https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/rogt3487.JPG

12 години!!!
От Близард направо са оляха

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: matataupa   
Дата:   26-01-12 11:54

Обявиха го официално Д3

Няма да се включа :)


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: deltalink   
Дата:   26-01-12 11:58

А колко време ще кесим с тоя preorder ;)

ПП. Вече са ъпдеитнали - 30.03



Публикацията е редактирана (26-01-12 12:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 12:00

ivodam написа:

> chill: Анти ли си? [smilie8]

"Анти" съм в смисъл, че това e играта (става дума за 1 и 2) при която мнението ми най-много се различава от критиката. Не че е лоша, много по-лоши има, но за мен е средна класа и леко ми се повръща от хвалебствията в критиките и ревютата.

Плюс, че игри, в които нямa PvP не ми задържат интереса повече от 15 часа.

Плюс, че им иде да се издрайфам като чуя безизразния глас на "Шепърд". Баси, дори аз ще го озвуча с повече емоция този герой.


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: Todd   
Дата:   26-01-12 12:06

https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/nnvg1060.JPG

Понякога още се залисвам с това ...

Остарях до де пуснат новото ... [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 12:08

И аз играех Диабло навремето ...















































... but then I took an arrow in the knee. [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 12:18

Аз пък не съм го играл [smilie5]

Доста скучно и тъпо ми се видя да ходи някакво човече и да млати по един и същи начин едни и същи изродчета по картата, а като вземе да умира да ходи да си купува здраве и магии и така обратно и до безкрай...
Герой се изграджал... дръжки!

Никаква логика и стратегия нама в това Диабло, чиста загуба на време [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: scarecrow   
Дата:   26-01-12 12:25

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   26-01-12 12:25

street fighter II [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: fizo   
Дата:   26-01-12 12:36

И аз чакам заветното Диабло 3, но до като излезне ще стана на 30се... То вече не съм сигурен, че ще ми харесва подобен тип игра.

Иначе до тогава силно препоръчвам едно наистина добро RPG - Elder Scroll of Oblivion V: Skyrim. Игра на годината. Няма ревю което да не е супер положително за тази игра. (е има бъгчета, но са абсолютно пренебрежими за това което предлага).

Колкото до Mass Efect (все пак да кажа нещо по темата) играх около 4-5 часа на втората част и не можа да ме грабне изобщо. Не казвам, че е лоша или нещо просто не е за мен.Все оше ми стои инсталирана на PC-то и ми се иска да и дам втори шанс, все пак много я хвалят, но така и не ми идва да я пусна.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: boink   
Дата:   26-01-12 12:39

diaaaaaaabloooooooo 3 !

това е играта! чакам и аз, но докато чакаммммм, вече съм на втория град на найтмеър/мод иистърн сън!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


но да не превръщаме темата в Д3, нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 12:41

Абе имаше една игра... един ходеше от село на село, 3Д е, красива, може да се въртиш с камерата около героят...
Той от едно място си купи някакво магаре, което му носеше оръжията, после имаше помощници да се бият с него и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 13:03

Dungeon Siege може би? Там имаше pack mule. И това е доста тъпа игра.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 13:20

Ами за мен всички от този род дето само ходиш и трупаш някакви скилове са тъпи, но важното е да разтоварват [smilie7]

Новите игри са като новите филми... лускави, цветни, фрашкани с ефекти и кухи откъм смисъл и идея [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chipsy   
Дата:   26-01-12 13:28

Абе ко толкова му харесвате на тоя Скайрим? По-скучна игра през живота си не съм играл. Същата работа като Обливиън, само мааш по разни празни полета и няма жив човек наоколо [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 13:45

chill: Абе за мене мас ефектът е интересен с многовариантността, наистина е забавно как могат да се развиват нещата в зависимост от това, какво си направил в един или друг момент, или какво си казал. Обикновено се изхожда например от това, че можеш да ухажваш и да опънеш накрая една мацка. Обаче при последното въртене на двойката, което направих заедно с няколко нови екстеншъна, така успях да ги извъртя нещата, че се стигна до секс хем с оня рецидивистката, хем с генетично модифицираната кака, хем традиционно с Лиара, докато трепахме Брокера в Сянка, и т.н. [smilie3]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: n1x0n   
Дата:   26-01-12 13:50

Това е нещо, с което не можеш да се похвалиш. Най-много да те обявят за geek, nerd, no-life и т.н


Обаче при последното въртене на двойката, което направих заедно с няколко нови екстеншъна, така успях да ги извъртя нещата, че се стигна до секс хем с оня рецидивистката, хем с генетично модифицираната кака, хем традиционно с Лиара, докато трепахме Брокера в Сянка

[smilie5] Just sayin'...

До момента няма игра, която да ми дава това предизвикателство, което има PvP-то във WoW...

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 13:59

Кво е тва WoW [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 14:09

Аз си предпочитам да си играя с компа, не съм фен на мултиплеъра...

Явно си зависи от човека, знам че някои хора много се кефят. Гледал съм го брат ми, много обичат с любовницата му да движат в някакъв Евъркуест или нещо от сорта, яхнат по един кон и заедно джиткат насам-натам [smile] [cool]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-01-12 14:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 14:12

navy: World of Warcraft [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: matataupa   
Дата:   26-01-12 14:15

Нейви, по- глупаво заключение от като цяло точни данни не бях чувал отдавна [smilie5]

WOW- голямо ПВП е, но в Д2 си иска Unit control до съвършенство, там това е 80% от PVP-то.

WOW- толкова го комерсиализираха, че чак ми се гади от предстоящото Д3[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: n1x0n   
Дата:   26-01-12 14:17

Не знам... ако от другата страна няма човек - с неговата непредвидимост и умения - доста ми се губи авантюрата.

NPC-тата в single player или са твърде лесни или по абсолютно изкуствен начин са "усилени" така, че да са супер сложни за побеждаване, което не ми е интересно.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 14:18

Интересно е да се играе с реални хора, всеки с неговите странности и добри и лоши страни, всичко зависи от отбора и във всяка една ситуация се реагира по различен начин.
Човешкият фактор прави играта наистина интересна...

Едно мнение от един не-геймър [cool]

Дайте да заформим нещо форумско някъде, ааааа?

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 14:26

n1x0n написа:

> Не знам... ако от другата страна
> няма човек - с неговата
> непредвидимост и умения - доста ми
> се губи авантюрата.

В десятката.

Играта срещу НПЦ-та винаги е тъпанарска - или те са тъпи и абсолютно предвидими или са надарени с нечовешка точност и скорост на реакция - все едно да играя шах с колата си, а след това да се надбягваме.



Публикацията е редактирана (26-01-12 14:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: n1x0n   
Дата:   26-01-12 14:44

WOW- толкова го комерсиализираха

Как точно се "комерсиализира" един напълно комерсиален продукт. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: langel   
Дата:   26-01-12 15:26

Прашки, скобници, патлангачи, лъкове, арбалети, фунийки, тръбни гръмчета, карбидни оръдия и мини, използвани от армии върху ролкови кънки, лагерни колички, велосипеди, скейтове.....
Това е (всъщност беше) истинска тръпка. [cool]
Комп. игри са ... все едно да сравняваш вяла чикия с истински секс. Онирофилм. Ама ко да праиш. Сяко нещо с времето си.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: navy   
Дата:   26-01-12 15:42

Как крадяхме карбит от строежите, беше в едни кръгли варели и ни гонеше пазача, там дето имаше де... щото на повечето строежи събота и неделя никой нямаше, дори огради нямаха... че се гонехме из недостроени панелки, без парапети на терасите, без врати... 8-9 етажни... сега като си помисля и настръхвам...

Или как крадяхме от един селскостопански двор амониева силитра и правихме димки с наквасени вестници...


А правил ли си си онази бомба, с два яки болта към една гайка, а вътре барут, бронз, миниум и так далеее... на края парче найлон и като го засилиш нагоре като падне и 2 часа ти пищят ушите...

А с лагерните колички се закачахме за старите икаруси като тръгват от спирките, че слизаха шофьорите да ни гонят...

И колко още игри-бели...

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: matataupa   
Дата:   26-01-12 15:50

Комерсиален- да, НО:

10000 пача, преди всеки нов Ъп

Непрестанно заботяване с опции за купуване на предмети с реален кеш.

В диаблото го нямаше,поне до екстеншъна.

В уоу го нямаше в началото.

Сега и Д3 и УоУ- кеш фабрика за ботове[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 16:17

n1x0n: На мен по принцип кютекът не ми е най-интересното в съвременните игри, и не ми е приоритет, било то да се трепам с изкуствения интелект отсреща, или с някой човек, който си седи на компа в Австралия. За мен по-важното е да има наистина добър плот, в смисъл сюжет, история, интрига, а бе да ми е наистина интересно развитието на играта, не колко маймуни ше натръшкам. Също много важна ми е графиката и машината, искам хубава картина, движение и ефекти. В Асасина, който е превъзходен за мен, мога с часове да се разхождам просто из средновековните възстановки на Флоренция и Венеция, изключително добре са направени!

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 16:27

navy: И аз като дете яко съм се катерил по строежите, по тръбните скелета, пускали сме се от 2-3 етаж по някакви висящи кабели, верно си е ужасия, като се замисли човек, как не сме се претрепвали... [smilie8]

Освен тва с миниум и бронз, което ставаше и с камъчета, се гърмеше и с така наречените пукала - в някакъв железен болт пробита донякъде дупка и рониш в дупката фосфора от кибритени клечки и после с един пирон отгоре и удряш пирона в някой бордюр примерно. Бая як гръм се получаваше от 3-4 клечки, чак не е за верване...

[smilie7]

ПП: карбид

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: aquarius   
Дата:   26-01-12 17:55

Джиткаме
https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/oqtt4600.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e3/Shogun_2_Total_War_box_art.jpg


(няма такава игра просто - абе целия Total War, ......[cool] [cool] [cool]

докато дойде

https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/gkce1538.JPG
http://diablo3bg.com/download/wallpaper/wall7/1152x864.jpg


А между временно някой да се е интересувал/разбрал нещо за

https://photo-forum.net/static/forum/2012-01/nszi3898.JPG
http://4.bp.blogspot.com/_oFPW7HmNjZA/TSzJW7-z_iI/AAAAAAAAApY/SqHsaXsR9ZY/s1600/01872932-photo-kingd


[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: n1x0n   
Дата:   26-01-12 17:58

Комерсиален- да, НО:
10000 пача, преди всеки нов Ъп
Непрестанно заботяване с опции за купуване на предмети с реален кеш.


Пачовете са си поддръжка, баланс, отстраняване на бъгове - те от тях губят, а не печелят пари.
Във WoW няма предмети, които да можеш да купиш с реален кеш. Има някакви декоративни опции, които не влияят по никакъв начин на играта и не поставят хората, които не ги купуват в неравностойно положение.

На мен по принцип кютекът не ми е най-интересното в съвременните игри, и не ми е приоритет, било то да се трепам с изкуствения интелект отсреща, или с някой човек, който си седи на компа в Австралия. За мен по-важното е да има наистина добър плот, в смисъл сюжет, история, интрига, а бе да ми е наистина интересно развитието на играта, не колко маймуни ше натръшкам.

За мен в това отношение нищо не може да замени добрата книга или филм...

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 18:06

Това е манията за следващите 2-3 месеца (мултиплеър, естествено): CoD: Modern Warfare 3


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   26-01-12 18:19

n1x0n написа:

> На мен по принцип кютекът не ми е
> най-интересното в съвременните
> игри, и не ми е приоритет, било то
> да се трепам с изкуствения
> интелект отсреща, или с някой
> човек, който си седи на компа в
> Австралия. За мен по-важното е да
> има наистина добър плот, в смисъл
> сюжет, история, интрига, а бе да ми
> е наистина интересно развитието
> на играта, не колко маймуни ше
> натръшкам.

>
> За мен в това отношение нищо не
> може да замени добрата книга или
> филм...

Няма нужда да заменя - някои игри са просто още една книга или филм. Само дето участваш. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: matataupa   
Дата:   26-01-12 19:16

Хех, Никсъне, не съм си влизал в акаунта от много време, но имаше опции за купуване на стоки с Кредитни и ваучери- аре сега, някои сетове се купуваха директно с кеш..

В Д3 също ще е така- само гледай[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: vinse   
Дата:   26-01-12 19:24

Още един фен на Масс Ефект поредицата [smilie21] . Втората и част (първата я бях пропуснал, в последствие наваксах) практически ме върна към гейминга, макар и не толкова сериозно, колкото преди [smile] Просто епична игра и сега в главата ми звучи мелодията към Suicide Mission [cool] Да играеш ренегат с женски персонаж е адски забавно [cool]

[cool] Badass Female [cool]

Надявам се тройката да е добър завършек на трилогията [cool] Като ми остане време ще изиграя и Arrival DLC защото било свързано с третата част.

Относно диаблото - голям фен бях на първата и на втората част. Преди години, когато излезнаха доста безсънни нощи изкарах пред компа, но сега въобще не съм въодушевен. При положение, че на пазара има такива RPG-та като ME 1,2 и 3 скоро, Skyrim, The Witcher 2 и т.н. диаблото ми се вижда малко... всъщност много праволинейно. Онзи ден позагледах някакви клипове от третата част - ми то все едно цъкаш двойката ама по-шарено. Близард си еб@ха мамата с това WoW - откакто направиха тая простотия и почнаха да гушат пари не са изкарали нито една игра, която да прескочи средното ниво, то май само старкрафта изкараха от тогава [smilie5]



Публикацията е редактирана (26-01-12 19:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 23:53

n1x0n: Да, както и по-горе е казано, за разлика от филма, тук не си пасивен зрител, а участваш, можеш да правиш избор, да взимаш решения, и изобщо си в една актуална виртуална реалност, в която както казах, можеш и просто да се разхождаш. [smile]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   26-01-12 23:57

langel: Навремето, като излезе, възприемах Онирофилм само като един готин фантастичен разказ. С последвалото развитие на аудио-визуалните технологии за мен вече няма съмнение, че реализирането на нещо подобно е само въпрос на време... Мозъкът, включително центровете на удоволствие, така или иначе работят с подавани сигнали, с получавана информация, няма значение от кои точно рецептори или източници ще постъпи.



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: Cristinel   
Дата:   27-01-12 01:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   27-01-12 11:35

Cristinel: Оо, и не само това, купувам също електроники най-различни, немски опери, книги също най-различни, не само по сексология (сексологията и еволюционните теории са ми хоби, признавам), например вчера ми дойде една любима книга на един ирландски автор, за който предполагам, че изобщо не си чувал, книгата се казва The Onion Eaters. Да не говорим, и че ходя по блатата да се любувам на птички разни, представяш ли си, вместо да се кротна и да отглеждам бирено коремче... не се опитвай да разбереш, нема нужда. [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: n1x0n   
Дата:   27-01-12 13:02

Човеци на по 40-50 г си купуват онлайн PC игри

Нямам още 40, ама перспективата да харча същите пари за телевизия и вещи импликиращи висок социален статус - ме ужасява...

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: chill   
Дата:   27-01-12 13:13

Парите за играчки са най-смислено похарчените пари. [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3
Автор: ivodam   
Дата:   27-01-12 13:17

chill: Не съм съвсем сигурен, дали ще те подкрепя, въпреки, че както стана ясно, обичам игрите и играчките. Но мисля, че най-много си заслужават парите, похарчени по красиви и всеотдайни жени. [smilie3]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (27-01-12 13:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: ivodam   
Дата:   10-02-12 09:00

Да се върнем на Масовия ефект, че то време не остана. Въпрос към феновете - дайте акъл в края на втората игра какво все пак, аджеба, да избера - да разруша базата на колекторите, или да им използвам базата данни? [smilie8]



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: gorbi   
Дата:   10-02-12 09:11

chill: [smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: fff   
Дата:   10-02-12 09:30

Представяш ли си как Шепърд отваря форум и пита кво да прави [smilie5]
Действай там, че няма време [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: ivodam   
Дата:   10-02-12 09:42

fff: Ма Шепърд не се ли е регистрирал още във фейса? [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: chill   
Дата:   10-02-12 11:06

Ashley Williams: That puts a whole new spin on the phrase "drop on the floor and give me twenty".
Commander Shepard: You still sassin' me soldier? I think you need more physical training.
Ashley Williams: Tsk. Now, skipper, what will it take to prove I'm in prime condition?

---

Ashley Williams: Yeah, well if you want me in a tin foil mini skirt and thigh-high boots, I'm gonna need dinner first... Uh... sir...

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

---

http://i1093.photobucket.com/albums/i428/vrex1/Ashley_motivator_1.jpg?t=1288273480



Публикацията е редактирана (10-02-12 11:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: chill   
Дата:   17-02-12 20:01

Малък тийзър, записах го от лаптопа преди малко ... [shtrak]
http://www.youtube.com/watch?v=1Shpq7nIJhQ


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: vinse   
Дата:   17-02-12 20:08

ivodam
няма правилно решение, за това какво да направиш в последната мисия, единственото което е от значение е дали играеш ренегат или парагорн. В третата част Илусив мен така или иначе ще е срещу тебе, мен ако ме питаш ще е добре в ръцете му да има разработки на колекторите - по - интересно ще е [cool]

След демото, което изиграх на ME3 съм леко скептичен към играта, графика, лицеви анимации, диалози - доста под нивото дори и на ME2, лошо ще е ако Биоуеър осерът баш финала. Между другото не малка част от екипа работил по първите две части НЕ е работил по ME3 [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: chill   
Дата:   17-02-12 21:25

Малко е да се каже, че съм силно разочарован от multiplayer-а. Опитали са се да направят нещо подобно на Zombie Mode от Call Of Duty, и са успели да го направят даже още по-тъпо и скучно.

Без мен, даже няма и да я "крада". [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: chill   
Дата:   06-03-12 20:55

Mass Effect 3 излезе в следните страни:
1. САЩ
2. Замунда

На 9 март и в Европейския Съюз.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   06-03-12 22:11

[smilie18]

Гейминга за мен отмря. Освен поредното от Tomb Rider серията, евентуално DIII, просто друго едва ли ще седна да играя. Независимо от жанра, едно време имаше хубави игри, съчетаващи стори, геймплей, саундтрак. Бяха на по един-два диска (с малки изключения като Dune, Diablo II) и бяха в пъти по-добри от тия съвременни боклуци, които в най-лошия случай ще се врътнат за 4 дни, ако играеш с една ръка и на пет водки. Първия Deus Ex, System Shock, класики. Може и аз да остарявам, но геймига не ми е от приоритетите.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: ivodam   
Дата:   06-03-12 22:15

Uve_Smotanson: Абе средновековните 3Д възстановки са много яки... не знам защо не правят по принцип такива неща, с историческа и образователна цел, не само да разни игри...



[smilie7]



Публикацията е редактирана (07-03-12 16:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: vinse   
Дата:   06-03-12 23:01

Uve_Smotanson
и аз съм съгласен, че читави игри няма... то и като не геймя няма и как да забележа някоя хубава игра, но това е друг въпрос [smile]
Mass Effect поредицата обаче е едно от изключенията. Това е най-близката до филм игра, която съм виждал. Добре направени диалози, добра история, взимане на решения, които оказват реално влияние върху историята на играта... не съм преигравал игра 6-7 пъти от времето, когато излезна Дяволо 2... беше преди мнооооого години, дето се вика - играта си заслужава всяка една минута прекарана пред нея [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   06-03-12 23:09

Сигурно си прав и то най-вече, защото също прекратих гейменето. Да не говорим, че почти пропуснах повечето конзолни миграции. Без сюжетното влияние, No One Lives Forever серията за мен си остава култов микс между 60-ташки хумор с Бонд поколението, визия, измислени оръжия и музика. Bioshock единицата също ме грабна като дизайн, но така и още ми седи на харда и не съм я довършил, въпреки че е истинсокто продължение на уникалния System shock. Остарявам вече, за тия неща.[smilie7] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: chill   
Дата:   06-03-12 23:23

NOLF/NOLF2 [smilie24]
System Shock II [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: vinse   
Дата:   17-05-12 11:50

Я някой, който е врътнал играта да каже какъв и е края без конкретни спойлери. Финала с happy end ли е или не е особено happy [smile] Любопитно ми е защо много хора негодуват относно финала и производителите казаха, че юни месец, ще изкарат добавка, която да го промени.
Аз спрях да я играя след като убих първият си рипър - изборът, който трябваше да направя след това още ми държи влага и не мога да се усвестя от него [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - моля за съвет!!!
Автор: ivodam   
Дата:   17-05-12 16:07

Винс: Врътнах я вече два пъти, играта е много, много хубава и краят е много истински. Не е хепи енд, но наистина е направена красиво... някакво продължение за хамерикански мозъци по-скоро ще осере нещата, но както и да е...

Тази игра за мен е уникална. Правена е от много умни хора, и поставя много сериозни въпроси, като този за контролиране на свръхразмножаването на дадена раса... човечеството, по-точно бялата раса рано или късно ще трябва да прибегне до някаква форма на генофага, иначе не знам до къде могат да стигнат нещата... днес прочетох, че от миналата година вече и в САЩ се раждат повече чернокожи бебета...[smilie2]

В тази връзка точно с генофага беше и изборът относно Мордин, ако правилно съм те разбрал... стана ми много мъчно, но май няма вариант да бъде спасен...

Някои извънземни раси мисля, че са правени като шеговита имитация на някои земни нации. Кроганите ми напомнят руснаци, а саларияните - еврейчета, турияните - немци, и т.н.

Ти с коя мацка движиш? Аз по принцип си карам с мациту с пипалата още от първата игра - Лиара. Пробвах в третата с Ашли, ма нещо не стана номерът, трябва по-внимателно сигурно.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   17-05-12 16:21

Мерси, значи ще я изиграя още сега щом финала не е от типа "и заживели щастливи заедно" [smilie24]
Аз не се движа с определена мадама. В първата част бях с Лиара, във втората част заформих романс с тая психоложката на кораба (забравих и името ама е от второстепенните персонажи). В третата част уж пак се събрахме с Лиара ама налетях на една друга мацка (пак от персонала на кораба [smilie18] ) и Лиара ми се нацупи [smilie5]

А аз спрях да я играя, когато трябваше да избирам между гетите и куорианите - и Тали и Легион са ми любими персонажи, Мордин го прежалих лесно [smile]



Публикацията е редактирана (17-05-12 16:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   17-05-12 16:33

Винаги съм се чудил дали тези дето играят компютърни игрички и харесват Властелина на пръстените (като книга и филм) имат поне малко мозък.

Трите най- безсмислени и безмозъбни неща на света:
- Телевизията
- Компютърните игри
- Властелина на пръстените

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   17-05-12 16:34

Димов я у лево [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: ivodam   
Дата:   17-05-12 16:45

Винс: О, там не е проблем, можеш да избереш решение, така че да не се изтрепят безсмислено, а да останат и да живеят заедно и гетите и куорияните, само Легион заминава, но това не е кой знае какъв проблем, защото те имат колективно съзнание и всеки е всички. :)

Във втората игра и аз се опънах с Миранда, обаче това не попречи на едно флиртче с Лиара, след като видяхме сметката на Брокера в Сянка. Признавам обаче, че ми беше най-забавно с оная, рецидивистката. Която изглежда много кют в тройката, бай дъ уей.

С една от екипажа нещо играхме шах в тройката, ма до секс не се стигна, както и да е. [smilie3]

Връткай смело и споделяй впечатления.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: ivodam   
Дата:   17-05-12 16:46

Димов, ти ще си останеш един много, много беден човек... [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   17-05-12 16:49

Щот не си губя времето с глупости ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Krassy   
Дата:   17-05-12 16:52

Димов, епъл защо го забрави?
Нещо си се повредил...

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   17-05-12 17:26

Неее, епъл са измамници, но с мисъл и финес.

Докато изброенителт ме неща са БЕЗСМИСЛЕНИ.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: tantris   
Дата:   17-05-12 18:49

Димооооов, кесенето във ФФ също е БЕЗСМИСЛЕНО.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: valen_tin   
Дата:   17-05-12 19:02

еее Димов ... бях ти фен докато не прочетох за Властелина ... ще ти кажа само едно ... книгите Властелина и Хари Потър са едни от шедьоврите на съвремието. Ако не можеш да намериш смисъл в тях, търси проблема в себе си, не в книгите.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: CyberGene   
Дата:   17-05-12 19:10

Димов, и аз така мислех за властелина, преди да гледам филма. (Не го бях чел на книга, мой голям пропуск). Бих ти препоръчал да изгледаш целия филм и пак да говорим, ама знам, че си прекалено обременен от предразсъдъци и няма да го направиш, дори няма да си признаеш. Властелинът е много повече от някакво фентъзи за деца, каквото изглежда на пръв поглед.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: agop4o   
Дата:   17-05-12 19:33

що се занимавате с тия игри.еми не подпукате F1-2011 на CODEMASTERS [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: C41   
Дата:   17-05-12 20:06

написа:

> що се занимавате с тия игри.еми не
> подпукате F1-2011 на CODEMASTERS [smilie24]
> [smilie24]


Я кажи, как да нацъкам logitech G25, че да завива като волана на болид?


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: agop4o   
Дата:   17-05-12 20:17

имаш logitech G25 и не го използваш[smilie11] [smilie11] .изобщо включил ли си го в компа.мога да ти кажа в играта какви настройки да зададеш

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: C41   
Дата:   17-05-12 20:52

Имам. Но не мога да уцеля, колко градуса да е завиването му за Ф1 болид... [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   17-05-12 21:18

C41

ето това са ми настройките на G25-цата във Ф1 2011 - волана хем е достатъчно чувствителен и реагира адекватно, хем не е прекалено чувствителен, че да реагира на всяко трепване на ръката ми [smile]

http://postimage.org/image/77py44zaf/

П.С Относно градусите на завиване - оставяш ги колкото са по дефолт - 180 - при повече става доста трудно автомобила да се управлява на писта с много и остри зави



Публикацията е редактирана (17-05-12 21:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: C41   
Дата:   17-05-12 21:21

A, в "Logitech Gaming Software" как е? [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: agop4o   
Дата:   17-05-12 21:25

то по принцип е въпрос и на стил на каране.малко кофти че не е лесно да се кара в мулти плеар.не е като ерфактор и ф1 на електрониксартс[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   17-05-12 21:33

Добавих в горният пост на колко градуса е волана - 180, което е и дефолт. А Logitech Gaming Software дори и не съм го инсталирал [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: C41   
Дата:   17-05-12 21:40

Ясно, ще се тества.
Софтуера е добре да го има, защото си нацъкваш профилите на игрите. Така, като пуснеш някоя, тя си тръгва с настройките. По-точно градусите на завиване на конкретното возило.
Примерно да караш RBR с 180 градуса на волана, някак не става. [beer] [cool]

Утре съм на пистата.[cool]

Ето този пич е синхронизирал както трябва.[beer]



Публикацията е редактирана (17-05-12 21:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   17-05-12 21:44

Властелина съм прочел книгите. Филма не гледах, защото вече имах преьставата за книгата като най- безсмисленото сборище на хартия и думи.

Хари потър... бях почнал везнъж да го гледам, ииздържах 12 минути. Това е абсолютно безсмислено произведение.

Общо властелина и Хариту са най- отявления показател за настъпващата повсеместна глупост.

И въпреки всичко не бих делил хората според това което четат или гледат. Виж, ако кесат пред компа да играят, ги признавам за малоумни.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: slyn4ogled   
Дата:   17-05-12 23:09

Поредицата "Mass Effect" е една от най-изискващите откъм внимание и посветеност в действието игри. Хубавата графика и завладяващия екшън не са единственото за което говоря - умението да комуникираш с "хората", способността да вземаш правилни решения и да разрешаваш конфликти, и най-вече възможността да мислиш малко по-глобално от това как да задоволиш собственото си его, са само част от нещата, които ме накараха да обикна тази поредица.
И както се каза и по-горе - цялата история има един много важен подтекст, колкото невидим за плиткоумните, толкова очеизваден и наболял за хората със съзнание над това на обикновената овца...
За все още неослепелите и неоглушели от масовата реклама и психоза е лесно да видят какви точно наболели проблеми се поставят в играта. Да, вярно че е само игра... но това, че мога да взема решение, което да подобри нещата дори "на игра", ме кара да се чувствам малко по-добре. Бих искал да мога да направя такъв избор и наяве, но за съжаление в реалността ще ме подкрепят единици - основно защото овчедушната маса е с мислене тип "diandimov" ...
И за да отговоря предварително на някои овчи въпроси :
1. Не, не съм на 15 години;
2. Не, не съм побъркан, всяка година минавам подробни тестове (изисква се от работата ми) и съм си съвсем в ред;
3. Да, ако се наложи, наяве ще взема същите решения, които съм взел и в играта - защото ми пука, защото искам света да съществува и занапред, и защото не съм овца!
Наздраве на всички съмишленици !!! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: chill   
Дата:   18-05-12 01:14

Това вживяване в някаква игра е много притеснително. Добре, че не играеш Postal. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: ivodam   
Дата:   18-05-12 09:58

slyn4ogled:


[smile] [beer]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: scarecrow   
Дата:   18-05-12 10:00

[smilie24] slyn4ogled

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   18-05-12 18:07

Слънчоглед, овчедушната маса в мое лице те подкрепя напълно.

Разбира се че трябва да спиш постоянно с надуваема кукла, че да си готов за реална жена някой ден.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: slyn4ogled   
Дата:   18-05-12 18:52

@ diandimov :
Нямах нищо лично към теб всъщност, а по-скоро към типичната маса хора, не желаещи да погледнат по-далеч от удобствата на супер-маркета и лъжите на правителствата, ма както и да е.
Колкото до куклата - ела да те запозная с живия й аналог, за да ти обясни някои неща за реалността - може да ти се прииска и на теб ?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   18-05-12 19:02

Исках да кажа, чрез тоя пример, че не е чак толкова важно да СИМУЛИРАШ непрекъснато с игри, колкото е важно да живееш реалния живот.

Защото реалността се случва на случаен принцип, и начина по който реагираш те касае пряко, докато игрите са ИЗМИСЛЕНИ от някой, и доколкото те оформят, това е 100% манипулативно влияние. Превръщаш се в зомби без да усетиш, мислейки че пиеш от чист извор.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: juslen   
Дата:   18-05-12 19:12

Нищо смущаващо няма в това да се вживееш в една игра, в действието и историята и докато трае играта. Само така може да я оцениш напълно и да и се насладиш. Щото и това си е наслада поне за хората които играят игри. И аз обичам да играя отвреме на време и то игри подобни на Mass effect. Друга игра с много богато действие, история и дълбок сюжет беше Deus Ex Human Revolution, също Assasins creed поредицата. Fallout поредицата и нея я играх бая време.

Такива игри обичам да играя бавно, да се старая да вникна в историята на играта, да следя всичките диалози и отношения между героите щото напоследък ги правят наистина много добре и изпипано. Така да се каже като си тръгнал да играеш дадена игра поне да го правиш като хората щото това не са просто обикновенни праволинейни FPS пуцалки, а игри които изискват и да си размърдаш сивото вещество, предизвикват те по един начин и това ги прави особено интересни.

Естествено няма как да очакваме хората които не играят игри да го разберат, това си е нормално и важи за много неща в живота.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Krassy   
Дата:   18-05-12 19:23

Димов, голям си сухар [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: juslen   
Дата:   18-05-12 19:31

На това му се вика тесногръдие-упорито да отричаш всичко извън собствените си разбирания.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: diandimov   
Дата:   18-05-12 19:51

Ми сухар съм. Предпочитам да си пусна музика като отида до стереото и вкарам диск, отколкото да го направя седейки на дивана, чрез айфона, оттам през тостера и пералнята, та до устройството.

И тесногръд съм. Защото четох властелина, и разбрах че се задава нова епоха - тази на хората без мозък.

Не отричам всичко което е извън разбиранията ми, просто малко ме е страх от зомбитата.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: flancer   
Дата:   18-05-12 22:21

Абе Димов, то бива бива, ама... Чак толкова липса на обща култура бива ли. Че когато е писан Властелина ти не си бил даже в далечен замисъл бре :).Значи поколението за което говориш се е появило през 50-те на 20-ти век най-късно, а ;). Липсата на въображение и фантазия са също голям враг, водят до затъпяване, а виж въображението и фантазията се развиват добре от този тип лтература и разните му игрички. Сега, специално Масс еффект си е бозичка в сравнение с някои РПГ-та... ама пък има сиси, к'во повече искаш ;). За Захари Портър се съгласих, то хем бозичка, хем няма сиси, ама... за деца е все пак, кой те кара да го гледаш :).



Публикацията е редактирана (18-05-12 22:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-01-13 16:17

Вчера си взех ключе за играта, 30 левчета. Че нещо от повече от месец стана изчезна от пазара тук в България по незнайни причини и я има само в трилогия. А аз първите две части ги имам на физически носители и не ми се даваха пари за трилогията.

Има ли хора, които разцъкват все пак или не съвсем? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Myth   
Дата:   31-01-13 16:29

Играта я разцъках преди няколко месеца, ГОЛЯМА Е! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-01-13 16:34

Е, всичко ли успя да разцъкаш? Всеки отделен край на играта, разните му там DLC? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 16:38

Аз я играя на час по лъжичка... или по-точно на месец по лъжичка - направо не ми се иска да свърши и макар, че я почнах още с излизането миналата година все още не съм я превъртял, някак си не ми се иска да свършва [smile] в момента съм на финалната права, тропам на входната врата на базата на илусив мен [cool] Който не е изиграл двете DLC-та (Омега и Левайътън) го съветвам да го направи. Омега е по-готиното от двете, но Левайътън е сякаш по-свързано с историята на играта.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-01-13 16:43

Аз бях я докарал играта до момента, в който присъединих тези роботчетата Geth към флотилията за сметка на създателите им, и там момента, в който онази мацка се метна в самоубийствен скок...доста епично :)

Ама цъках пиратско копие и затрих всичко вчера вечерта като взех ключето и сега наново отначало започнах.

Имам питанка за DLC-тата.

Да си ги свалям/купувам след като изиграя самата игра или може и преди това да ги играя тях? В смисъл има ли някаква идея и свързаност с края на играта?

Принципно си мисля да я изиграя и чак след това да ги видя и тях, но да питам все пак, за да съм информиран :)



Публикацията е редактирана (31-01-13 16:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 16:49

Аз още не съм стигнал до края на играта и не знам точно по какъв начин се води финалната битка с рипърите. Без да давам споилери за DLC-тата - с тях печелиш нови съюзници срещу рипърите във финалната битка. Както казах и в предният пост - Омега е по-интересното от двете DLC-та, но историята на Левайатън е по-свързана с тази на играта. И двете DLC-та е добре да ги изиграеш преди да се хванете за гушата с рипърите.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   31-01-13 16:56

Ехоо, виж как някой вдигнал готината тема :)

Има ли вече ДЛЦ-та към тройката? Да взема пак да я кача тъкмо.

[smilie25]



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 17:01

Има, тамън за това си говориме, ето един бърз списък с DLC-тата, които са излезнали към момента

From Ashes - това DLC не е много DLC, по-скоро е една мисия в която обаче намираш един доста важен персонаж, който се присъединява към теб в борбата срещу рипърите
Mass Effect 3: Extended Cut - това също не е DLC а до колкото знам някаква добавка (под формата на филмче) към финала на играта

Leviathan - това е едно от DLC-тата
Omega - a това е другото

Предстои излизането на (май) още две, едното ще е за сингъл кампанията а другото ще е за мултиплеър кампанията

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-01-13 17:26

Тоест да разбирам, че DLC-тата помагат в някаква степен за това да стане флотилията за борбата срещу рипърите по-силна. Ще го имам впредвид и ще ги сваля тогава :)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: tonitka   
Дата:   31-01-13 18:31

Гледам темата и ми стана любопитно какво е това Mass Effect 3.

[smilie18] [smilie18] ....няма те ли какво по интересно да правите, че дремите пред компютрите и играете игрички.......майко мила!

....ще ви спестя останалото което си мисля![smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: chill   
Дата:   31-01-13 18:36

Ахахах, дремене било. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   31-01-13 18:44

Какво лошо има човек сам да избира как, кога, с кого, с какво, къде, колко и прочие да разпуска :)

Ама може да споделиш и всичко, което мислиш де, аз лично поне винаги уважавам чуждото мнение и мислене [smilie24] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   31-01-13 18:57

Малко несериозно звучи жена да критикува играенето на игри при положение, че те се занимават с неща като клюкарстване и злословене... ще им спестя аз пък какво мисля по въпроса [smilie7]

https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/lidk6234.JPG
http://memepics.com/wp-content/uploads/2012/04/male-vs-female-friendships.jpg


true story [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: slyn4ogled   
Дата:   31-01-13 22:18

Няма как да убедите жена, че играта може да ви накара да се разтоварите от ежедневната простотия, да излеете насъбрания гняв, или каквото там е нужно в момента !!!
За тях това е тъпо и онеправдано губене на време, и някакъв вид вдетиняване...
И по законите на Мърфи, единствената жена, която ще ви разбере за всичките тия неща, няма да е ВАШАТА !!! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: chill   
Дата:   01-02-13 13:48

Жените, общо взето, са прекалено сериозни и не умеят да се забавляват. [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Tnt   
Дата:   01-02-13 13:54

тоя па!

ама да си призная съвсем предпазливо и от чувство за самосъхранение не го инсталирам тва 3то диабло, че ше стане еднааааааа [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: ivodam   
Дата:   01-02-13 15:53

chill:

Да бе, сериозни били каките, като я опънеш как си требе и я качиш на седмото небе, и се отпусне после и глупости един куп ще ти наприказва, и ще се полигави малко, и тъй.

Мен много ме разтоварват женските приказки, като чурулика, като ромон на поточе, не знам как може толкова много да се приказва, ама не слушам какво говори, а само викам "ъхъ" от време на време и е супергот. [smilie25]


Айде наздраве и за каките. [beer]

tonitka:

Виж сега, ако дадена кака Х се обади и рече, че се измъкнала от къщи за уикенда примерно, или за 2-3 дена, веднага ставам от играта и паля и изчезвам, не се притеснявай.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   01-02-13 16:06

Тинтей,

ама ти Диабло ли играеш бре? :D

Я ела да те преслушаме [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Tnt   
Дата:   01-02-13 16:10

__SpOO__, аз съм сингъл плейър [smilie3]

чуруликане, ромон на поточета, мани беги!

Ще трябва най-после да отделя време поне за Макс Пейн [smilie7]

едит: ама диабло три беше само за мрежа нали? спасена съм значи :)



Публикацията е редактирана (01-02-13 16:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   01-02-13 16:28

Само за мрежа, в смисъл трябва да имаш интернет и се връзваш към сървърите им онлайн. Ако това визираш, да. Няма поне в момента все още типичният сингъл, който разцъкваш без наличие на каквато и да е интернет връзка.

Ела поне ME3 да играем, и тук темата е ME3, омеси набързо тестото [smilie5] [beer]



Публикацията е редактирана (01-02-13 16:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Tnt   
Дата:   01-02-13 16:40

малко стара ми е е геймърската слава. Не съм в час с нововъведенията [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   01-02-13 16:49

От времето на миничките или по-стара? [smilie18] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Tnt   
Дата:   01-02-13 16:58

хахахахах... от времето на тв игрите с танкове [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   01-02-13 17:06

Периода Креда изглежда [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Tnt   
Дата:   01-02-13 17:11

https://photo-forum.net/forum/smileys/tongue.gifhttps://photo-forum.net/forum/smileys/tongue.gifhttps://photo-forum.net/forum/smileys/tongue.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   01-02-13 17:13

Шубе те е едно Диабло да си инсталираш ама иначе те бива в плезенето :)

Какви жени... [smilie5] [thankyou] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Tnt   
Дата:   01-02-13 17:14

минах на аналогови игри напоследък.... ади стига спам, че цифровите геймъри ше извадят пушкалата и мечовете https://photo-forum.net/forum/smileys/tongue.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   01-02-13 17:15

Нека вадят, аз съм се назобил добре на Диаблото, и на ME3 не съм много зле [cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: slyn4ogled   
Дата:   01-02-13 23:59

Аааа, ад-оните за МЕ3 са си супер ... тъкмо минах Омега-та - яко е, а и носи хубава поддръжка в борбата занапред - флотилия от зли наемници не е за изпускане :)
Ааа ... кат се зачетох в постовете на Tnt - ний що нямаме таквиз жени, а ???
Представяте ли си един Co-Op на Call of Duty : Black Ops II, или на Ghost Recon ??? Олеее ... направо се замечтах :)
Ми ... освен да кажа "наздраве" на Tnt-то ... [beer] (ма не с бира де)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-02-13 00:17

98,99 играех неед фор спеед яко и бех мноо добър, после 2000 у Будапеща по цели нощи играехме на дюк нюкам и тва беше....

от тогава нямам интерес към никоя игра..

А ми се играе да го ева..

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   02-02-13 09:16

Аз днес мисля да си купя трите добавки, които още ги нямам:

- Leviathan, Omega и From Ashes.

Трябва да се прави армадата [smilie5] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   02-02-13 12:46

Аз си почнах съвсем отначало, от първата. Поне веднъж годишно правя така, голям кеф. Разпределям си ръчно точките на екипажа, изследвам непробвани варианти, кефът е неописуем... [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   02-02-13 14:22

Теглят се DLC-тата, армадата чака [smilie5] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   02-02-13 20:44

Превъртех я !!!
Ебаси великата игра. Никога до сега не съм срещал нещо подобно. Мислех си, че Близард са добри в разказването на истории, истината обаче е, че Биоуеър ги слагат в малкият си джоб. Невероятно създадена вселена и история, до сега не ми се беше случвало да играя игра само за да видя какво ме очаква на финала, mass effect беше първата [cool]
Единственото, което не ми хареса в тройката е финала и не финала на играта ами начина по който се водеше финалната битка. Мислех си, че ще е нещо подобно на това как се водеше финалната мисия в ME2 - тактическо разпределяне на силите ти срещу противника и изпълнението на конкретна задача от конкретен човек от екипажа ти. В МЕ3 няма такова нещо ами си е просто една финална битка, което ми стана малко тъпо понеже не може да видиш нагледно предимството/недостатъка от това дали си присъединил или не си успял да присъединиш дадена раса към каузата. Като се изключи това обаче, както казах и по-горе - велика игра.
Между другото някой може ли да ми каже за какво е това меню

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/mxdk8814.JPG
http://s17.postimage.org/jfnbmy5tr/image.jpg


то така и не стана активно цяла игра. Аз пък се надявах да се активира накрая и да посочва кой от секторите е освободен от рипърите.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   02-02-13 22:22

vinse:

Тва май няма някакъв особен смисъл. Ма я сподели какъв край избра, ако не е тайна? [smile]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   02-02-13 23:25

СПОИЛЕР !!!

























Избрах да се умешат синтетичните и органичните форми на живот. Във финалното филмче, детето с което разговарям казва, че конфликта между двете форми на живот е неизбежен в някакъв момент от бъдещето (както стана с гетите и куорианите), тоя избор го направих с идеята подобен конфликт да бъде предотвратен, същевременно надявайки, се че този мой избор ще бъде евентуално от значение в Mass Effect 4 (ако там събитията се развиват след МЕ3 и играта има някаква допирна точка с тази част)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: slyn4ogled   
Дата:   03-02-13 00:03

И аз избрах този край предния път ... Сега ще преигравам всичко с новите DLC-та, за да видя каква ще е разликата.
Аз кат казвам, че Mass Effect верно е невероятна игра, тука само ми се подиграват ... Малцина сме тия, дето явно оценяваме за какво иде реч - щот тва май не е само и просто игра !

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-13 00:45

Въпросното меню казват, че уж помагало в играта и за крайната битка, но след последният пач на играта влиянието му било минимално.

А въпросният параметър се вдига като се играе мулти режим. Вероятно играеш пиратско копие на играта и затова се чудиш [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   03-02-13 01:01

Да пиратско ми е копието. Все се надявах трилогията, която излезна като комплект да съдържа всичките DLC-та от ME1 и ME2, но комплекта не беше пълен и се отказах да купувам [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   03-02-13 01:07

Автор: slyn4ogled
Дата: 03-02-13 00:03

Сега ще преигравам всичко с новите DLC-та, за да видя каква ще е разликата.


Няма разлика за нещастие, просто печелиш един персонаж допълнително в екипажа си и добавяш допълнително войска във флотата (war assets). Докато в МЕ2 придобитите съекипници (и тяхното доверие към теб) е от много важно значение в края на играта, то в МЕ3 сякаш няма особено значени дали ще влезнеш във финалната битка с 3000, 4000 или 5000 човека подкрепа

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-13 11:22

vinse,

е ти още като видиш цената на трилогията трябва набързо да калкулираш, че за съжаление наистина не идва с всичките DLC-та.

Като гледам 70 лева е на българския пазар цената, а само на тройката DLC-тата са 40-тина или там някъде долара(което от своя страна грубо е цената на една съвсем нова игра). Двойката мисля също имаше поне едно платено DLC.

Явно практиката от известно време с тези DLC-та е да се правят пари, хубаво го измислиха да ни доят още... [smilie8] [smilie21]



Публикацията е редактирана (03-02-13 11:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   03-02-13 12:31

Винс:

Няма да има Масс Еффект 4... [smilie2]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   03-02-13 12:36

Слънчоглед:

Не съм обърнал внимание кой е всъщност сценаристът на играта, но идеята е много интересна сама по себе си: животът във Вселената се развива на огромни цикли, като в края на всеки цикъл най-развитата космическа раса, достигнала апогея си, бива овършана и складирана в машинен вид, за да не пречи на другите по-низши раси да се развият...


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   03-02-13 12:51

Ще има, даже е официално оповестено, че играта е в разработка [cool]
за момента се знае много малко. Всъщност единственото, което е оповестено от биоуеър е, че ще ползва Frostbite 2 енджин. Има и спекулации за това, кога ще се появи, предвид това, че Dragon Age 3 ще излезне в края на тази година или по някое време в началото на следващата, ME4 се очаква в най-добрият случай края на 2014. Даже има 1-2 теории (слухове) за това какво ще представлява играта


__SpOO__
цената на трилогията в началото беше друга, та будеше в мен подозренията, че може да има включени и всички DLC, ама при така създалите се обстоятелства не ми се занимава с покупката на трилогията и после покупката на допълнителните пакети. Когато биоуеър (или май трябва да кажа Електроник Артс) се стегнат и предоставят пълен пакет няма да е проблем да ми вземат парите пък ако ще и 150 лева да е, това ще са добре похарчени пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-13 13:41

Ясно.

Нямам идея дали някога ще предложат подобен пакет, но реално погледнато свалянето не изисква кой знае колко време, а за идеята сумата, която си писал по-горе е някъде там в края на краищата :)

Разбира се много по-удобно е да имаш всичко накуп, но с малко усилия и съвсем малко време крайният резултат е пак същият.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-13 16:42

Ей до тук я докарах аз на този етап:

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/ydae1915.JPG
http://spoo.eu/_img/me3.jpg


Тези шансове някога описанието променя ли им се или да отида да шамаря Illusive Man-а и напред към голямата битка..? [smilie8] [smilie7]

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   03-02-13 18:25

Пробвай се, ако се издъниш ще я преиграеш пак [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-13 18:43

В момента ги дигнах малко до:

Military strength - 5256

Troops assisting - 3048

Явно и още мога да се качват ама както казах ми писна да прескачам от съзвездие на съзвездие и да се гоним като чукчи [smilie5]

И сега забелязах, че шансовете са 50/50, even [smilie21]

Ще направим мелето пък както казваш, ако трябва пак ще поиграя от някой Save :)

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   03-02-13 19:46

Максималният брой войска, който може да събереш близо 6000 ако не се лъжа. Това включва хората, които получаваш в двете DLC, хората, които получаваш при изследването на планетите, както и ако успееш да привлечеш кроганите и салариените едновременно на своя страна [smile] Така че в момента си събрал горе-долу половината от максимума

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: __SpOO__   
Дата:   03-02-13 22:27

Наистина епична финална битка и доста интересен завършек на трилогията.

Добре са се постарали.

Доволен съм.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: slyn4ogled   
Дата:   04-02-13 00:03

А май пропускаме един важен въпрос - какъв е персонажа, с който играете - в смисъл на способности ???
Щот аз пробвах няколко варианта, но май "Soldier" е най-подходящо за яката пукница, която е зад всеки ъгъл ... в смисъл такъв, че най-добре се възползва от всички екстри на оръжията.
Аз лично предпочитам biotic-способностите да се използват от екипа ми, като от време на време си "поисквам" по нещо.
Та какво мислите за другите "специалности" на Шепърд ?



Публикацията е редактирана (04-02-13 07:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   04-02-13 09:43

Задължително шепърд-а ми е женски и ренегат - много badass е [cool] Иначе и аз го играя войник, защото обичам да пуцам ама следващият път ще ми е биотик за разнообразие
BTW има ли човек, който в ME1 е оставил Рахни кралицата жива ?

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   04-02-13 12:17

slyn4ogledр vinse:

След като съм пробвал всякакви варианти, най-много ми харесва да съм Vanguard. Много ме кефят биотичните способности, да ги размятам насам-натам маймуните, да ги вдигам във въздуха, и т.н. Вероятно, защото от междузведните ми е останала привичката да ги вдигам опонентите с грип във въздуха и да ги душа и хвърлям насам-натам. [smilie18]

Досега винаги съм оставял кралицата-майка жива, ма това няма кой знае какво развитие по-нататък. В двойката само ми прати поздрави, в тройката само имаше една реплика, че дошли ракнитата да помагат и нашашкали нашите. Може би оказва влияние на тия цифри там, дето аз изобщо не ги гледам. [smilie18]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: vinse   
Дата:   04-02-13 12:26

В МЕ3 имаш една мисия в която има Рагхни кралици. Ама тая Рахни до колкото си спомням е някаква експериментална на рипърите. Ей за тоя дзвер иде реч

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/tftt0848.JPG
http://cdn.gamerant.com/wp-content/uploads/Mass-Effect-3-Rachni-Threat.jpg


който може да го убиеш или да го присъединиш към войската. И на мен ми направи лошо впечатление, че специално това решение взето в ME1 (аз между другото я убих) няма никакво значение в МЕ3 и без значение дали си убил или не Рахни в МЕ1 ще имаш възможност да вербуваш (макар и друга кралица) в МЕ3.

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: Ivodam   
Дата:   04-02-13 13:01

Да, така е.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Mass Effect 3 - велика работа!!!
Автор: ROM   
Дата:   05-02-13 09:20

Видях, че е излязла за xbox360 с kinect сензор. Дали някой я е пробвал с такъв контролер?

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.