Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 08:23

Някой да знае читав сервиз или конкретен майстор за Субару в София?
 Re: Да ви запитам...
Автор: aquarius   
Дата:   10-01-12 08:40

Не знам дали държиш да е фирмен сервиз (оторизиран представител примерно), но ако не, ето от тези пичове съм много доволен, хеле пък сервиза у Надежда:

Хеед 91
[smilie24] [beer]
 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 08:43

Благодаря ти,aquarius,не държа ,ама хич не държа да е фирмен.Важното е народа да е читав![beer]
 Re: Да ви запитам...
Автор: aquarius   
Дата:   10-01-12 08:46

Включително онзи ден ми остраниха проблем където на 5 други места на можаха да диагностицират [smilie5]

Гоеми са! [smilie5]
 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 09:11

aquarius, обичам та да знайш![smitten][smilie24] [beer]
 Re: Да ви запитам...
Автор: Todd   
Дата:   10-01-12 09:18

Ама те Субару нали не се трошат ????

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 09:21

Не е строшено бре,Тоде,просто такъв дзвер не сме имали и не е зле професионално око да му фърли един поглед.Слава Богу върви та се кине...[smilie24]
 Re: Да ви запитам...
Автор: Todd   
Дата:   10-01-12 09:28

Абе вие май не знаете че едно нещо де върви се не прави ... я си го карайте .

Колата в ред те ще я карат в сервиз - що ????

Ако е моя няма да я закарам никога [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] до де не спре !

[smilie5]

 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 09:43

Сус бре,ша спира...Нали уж там да се види дали има нещо за смяна (ангренажни ремъци,ролки... де да знам още кво).Хич не е лесно от Жигулка да минеш на такъв змей,та за това...[smilie25]
 Re: Да ви запитам...
Автор: Todd   
Дата:   10-01-12 09:48

Ааааа, това е друга работа .Обслужете го да ви е мирна главата !!!

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 09:51

Ааааа скива ли....[cool] [smilie24] [beer]
 Re: Да ви запитам...
Автор: Diandimov   
Дата:   10-01-12 12:01

Чак пък змей... С 2.5 двигателче...
 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 12:40

За нас си е змей,направо малко драконче [smilie25]
 Re: Да ви запитам...
Автор: vinse   
Дата:   10-01-12 13:11

В Хеед 91 много лъжат с парите. Когато човек отива там задължително да иска предварително фиксирана цена на части (ако ги купува от там)+труд, за да няма финансови изненади след сервиза. Преди време ме изклатиха при подмяна на консумативи (ремък, ролки, филтри, масло) със 160 лева (това само труд) излиза, че тия консумативи са ги сменяли 6-7 часа [smilie5] (бях им оставил цял ден колата, защото бях на работа) , за справка - при следващата подмяна на същите консумативи (същата кола), но в друг сервиз ми взеха 90 лева за труд, колата я оставих на майстора в 18:00 часа и в 21:00 бях в сервиза да си я взема [smilie8]
 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 13:37

Добре де, vinse ,кажи къде,сподели..
 Re: Да ви запитам...
Автор: vinse   
Дата:   10-01-12 13:57

doofy момчето, което ми оправяше колата надобре доста и в момента до колкото знам има сервиз отвът океана [smile]
Към момента, когато ми се налага, ползвам само един сервиз, но да ти кажа ме съмнява да се занимават със субару защото са се специализирали предимно в ремонт на френски автомобили. Нищо не пречи да им пишеш един мейл обаче, понеже съм виждал и други марки (италианки, немкини и т.н.) да посещават сервиза.
Ето ти едни координати http://www.alexdevil.com/kontakti напиши какъв ти е проблема (и марката автомобил разбира се), собственика е точен човек и ако не разбира от тая машина ще ти го каже направо. Аз ги уважаам, защото когато съм отишъл при тях за ремонт са ми казвали "това, което трябва да се смени струва толкова, труда ще струва толкова" и ако ти се струва скъпо - отиваш в следващия сервиз [smile] Случвало се е 1-2 пъти да излезнат допълнителни части за подмяна на някаква минимална стойност, но никога не са ме цакали с пари за повече труд отколкото са ми обявили първоначално, пък и чаткат техниката която обслужват (поне френската [smile])

 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 14:06

Благодаря ти,vinse !!![smilie24] [smitten]
 Re: Да ви запитам...
Автор: Todd   
Дата:   10-01-12 15:06

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Ако не се оправиш докарай я до тук - пичовете ще ти свършат работа без да те юркат в нищо !!!
[cool]

 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 15:19

Благодаря,Тоде!Да не са ошашкаш куту набия спирачки пред вас[cool].Ако обещаеш да ми дадеш да погаля кучето ей ма на ся ша цъфна[smilie25]
 Re: Да ви запитам...
Автор: ejko   
Дата:   10-01-12 15:34

"Ако обещаеш да ми дадеш да погаля кучето..."

Това звучи някаква мръсотия, внимавай Тодд-а да не бие отбой...
 Re: Да ви запитам...
Автор: doofy   
Дата:   10-01-12 15:48

Да ви имам подсъзнанието фотофорумско[smilie18]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.