Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: klez   
Дата:   07-12-11 23:44

абре... тая година сефте си купих някви чисто нови техники..
40" LCD телевизор Тошиба
23" LCD, IPS, LED Монитор LG
Laptop ASUS
...
ми ко да ви кажа
лаптопа от време на време като го пускам замръзва на първия екран и там си стои до след 1-2 рестарта.

Монитора... той е под всяква критика описвал съм всичките му инженерни недосмислици в други теми

Телевизора поддържа да плейва от флашки... Редовно забива, рестартира се... какви ли не други глупости като тръгваш да плейваш от флашки.
Един познат си купи същия и той сподели че имал същите проблеми с телевизора.

Въобщеее едно нещо няма дето да съм си купил и да работи като хората. А са 3 различни марки

Имате ли и вие такова наблюдение за качеството на новите устройства или аз просто съм карък?!

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   07-12-11 23:46

Ама и ти едни марки си си избрааал

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: TODD   
Дата:   07-12-11 23:46

Техниката отдавна не е това което беше .....

[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: CyberGene   
Дата:   07-12-11 23:49

Всичко е ширпотреба и еднодневки. Няма вече японско като едно време [smilie23]

Разглезиха се и разбраха, че хората и без това си сменят техниката всяка година заради самата смяна, не заради нещо друго, те затова и не си дават зор да ги правят вечни.



Публикацията е редактирана (07-12-11 23:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: Diandimov   
Дата:   07-12-11 23:55

И айфоните са боклуци.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: CyberGene   
Дата:   07-12-11 23:56

Те не бяха ли американски [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: Diandimov   
Дата:   07-12-11 23:59

Да де, и са боклуци.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: orlindraganov   
Дата:   07-12-11 23:59

А Мерцедесите?

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: navy   
Дата:   08-12-11 00:04

Телевизора Панасоник, плазма... телевизор му е само името, може и да работи добре като телевизор - НЕ знам, ползвам го като екран.
Приемника ми е отделен и по ХДМИ пускам изображението на панасоника...
Стабилен, железен САТ приемник... Стабилен, железен плазмен екран = никакви проблеми - превъзходна картина!
Мултимедиен плеар - отделен, добър, специализирам = никакви проблеми.
Монитор Еизо...

Абе аз ко съм седнал да пиша в тая тема [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: navy   
Дата:   08-12-11 00:06

А, ще кажа нещо много показателно за моите покупки от D&G компютри - няма НИЩО от там, което да не се е развалило! Мишка, флашка, компютър... всичко на 100% показва дефекти... дал съм си дума там никога за нищо на света да не стъпвам [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: orlindraganov   
Дата:   08-12-11 00:13

Долче и Габана?

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: navy   
Дата:   08-12-11 00:17

Ха ха ... да бе...

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: orlindraganov   
Дата:   08-12-11 00:19

Завърти Колана
Долче и Габана

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: ogimag   
Дата:   08-12-11 00:20

klez - голяма грешка си направил като си ги купувал. Трябваше невито да ги избере и пипне първо. После... може да се порежеш на тях- най острите ще са [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: photomag   
Дата:   08-12-11 00:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: navy   
Дата:   08-12-11 00:32

Понеже Димов се обади... още от ерата на мобифоните... имах мобифон делта... до ден днешен, сменил съм поне 20 апарата... или 30, ба ли мааму... само от айфона съм доволен на 100% [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: carl_cox   
Дата:   08-12-11 00:46

не се заяждам целенасочено, но общо взето, всички познати, който си избраха LG за телевизор, имат някакви грижи в последствие.

предварително като си говорихме, преди покупката на ТВ ги съветвах за плазмите на Panasonic или за LCD-та на SONY, но не ме послушаха...не казвам, че всички ТВ-та на LG са калпави, но разликите между цените на Sony и другите нe са фрапиращи, а си мисля, че Sony са далеч по-добре...
това си е мое мнение де. Всеки е свободен да си избере LG/Samsung на сходна цена до Sony /Panasonic [beer]

колкото до другата техника - монитор и лаптоп - всичко е до късмет.
В днешно време важна е гаранцията и бързото обслужване.

Асус-Масус, Делове, Тошиби, Ейч Пи-та - всичко може да дефектира без никакво значение какъв е класа и колко струва [smilie8]

това е реалността и трябва да я приемем леко, иначе ще си тровим яко нервите.

[beer]



Публикацията е редактирана (08-12-11 00:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   08-12-11 00:49

Ами не знам, неви, при теб братче нищо не се чупи и все си с най-яките неща в целия форум. Ся ако кажеш, че браузваш в интернет с тая делта- признах та[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: Myth   
Дата:   08-12-11 01:53

Айде молим, Тошибата за LCD телевизор е сред лидерите, заедно със Шарп, Панасоник и Сони та човека добре се е насочил.... въпрос на късмет е явно. LG мониторите... бе не е нещо най-добрия избор пък било то и IPS, АСУС.... хубаво ама ако е дъно, за останалото незнам.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: CyberGene   
Дата:   08-12-11 01:57

Не съм фен на телевизията и затова не съм си сменял моя от 5-6 години, имам един Sharp не знам си какъв модел точно, но е пушка! Не е мръднал. Освен това установявам, че като за стар телевизор има някакви неща в менюто, дето разни приятели ги нямат в най-новите телевизори, например той има резолюция 1366х768, но при включване на нещо с HDMI сигнал може да го пуснеш в dot-by-dot режим, при който изобразява оригиналния 1280х720 сигнал без да го скалира, с малки черни ленти отстрани. Също така при гледане на телевизия имам един режим, който разпъва 4:3 формат до 16:9, но го прави нелинейно, така че централната част на кадъра е по-малко разпъната, отколкото по края и като гледаш новини, на хората главите им не изглеждат като дини [smilie18] И много други хитри нещица са вкарали в менюто, включително режим за гледане на кинофилми 24 кадъра/секунда, така че опресняването на картината да не се бие с кадрите. Не мисля да го сменям в скоро време, но ако ще го сменям, пак бих си взел Шарп, поне тоя си ме кефи максимално [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: Myth   
Дата:   08-12-11 02:02

Това с нелинейното разпъване го имат доста от старите широкоекранни тръби[cool] [smile] Абе Шарп са си ....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: navy   
Дата:   08-12-11 02:03

Имах такъв ЛСД Шарп... отдавна го 'изгасих' далече от очите ми...

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: bard   
Дата:   08-12-11 11:12

И аз имах такъв 6 годишен ЛЦД Шарп 1366х768 мейд ин джапан, за телевизия беше много по добре от сегашния ми Гнусмас ЛЦД Д551, който взех скоро и звука е много по зле на самсуняка от собствените колони, дори като го пусна и 5+1. Много бях и още съм резервиран към тази марка, само дето много го хвалеха в форума на Сетком и за тва леко се прекарах май.
Верно е че още съм на Булсат-СД, но сега чакам да докарат ХД приемниците да видим дали ще има подобрение, щото на СД е отврат.
Единственото хубаво е, че чете всичко от флашка и тежи 12кг, а шарпа беше 21кг. тукмак, ама явно имаше защо.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: asahi   
Дата:   08-12-11 11:22

Нелинейното разпъване го имат поти всички. Е, може някой по-захлупен да го няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Кво по дя*олите се случва с качеството на техниката
Автор: CyberGene   
Дата:   08-12-11 11:39

Бе на един приятел най-последен модел плазма Панасоник като на Нейви няма такова. Нейви няма да го питам, то е ясно, че при него я има [smilie18] Говорих си с разни приятели и никой от тях няма на телевизора си такава екстра, но не е представителна извадка, все пак вероятно става дума за някакви по-евтини самсунзи или нещо от сорта.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.