Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Шкода пред фалит?
Автор: нула_на_нула   
Дата:   09-12-11 20:23

Автор: Gruyu
Дата: 09-12-11 19:20

"да не забряваме, че шкодите се сглобяват в заводите на Млади Болеслав от чехи, а не като Тойота от разни мустакати амуджи, както и много други европейски марки!"

2008 поработих там за кратко,много се лъжеш ако мислиш че работят чехи,от 10 души бригада -5 поляци,3 виетнамци,аз и само шефа на бригадата беше чех ,общо взето така беше и в целия завод [smilie5]
като знам как им слагах заварките на предната лява греда не бих си взел [smilie10] но пък що бира изпих в чехия [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Шкода пред фалит?
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-11 20:52

па ако знаеш как анадолците, дето не могат и броят слагат на фордове, мерцове и т.н.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Шкода пред фалит?
Автор: norman-kuk   
Дата:   09-12-11 21:21

АНЧО - Ти караш някакво Деу бе пич, не се заблуждавай, че си яхнал Шевролет [smilie5] това е извън нормите на врачуването [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (09-12-11 21:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Шкода пред фалит?
Автор: АНЧО   
Дата:   13-12-11 12:03

А бе че е ДЕУ, това ясно. И даже по добре. Не мисля че американските фабрики дават по-добро качество от азиатските. Ама приказката беше за "гледането на кола", а не да издребняваме кой кого е купил.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.