Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 21:34

Мислят си че те са повече от хора нещо като светци.На 33 години съм писна ми да се разправям с такива комунистически отрепки.Дано модернаторите не ми изтрят темата.
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: tonitka   
Дата:   16-11-11 21:37

Щооо???
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 21:39

Мислят си че са нещо като богове че всичко им е рарешено ама няма го вече Бай Тошо и да си мислят че те са елита и каймака на обществото и каквото кажат това ще е
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: tonitka   
Дата:   16-11-11 21:42

Е кажи кво е станало де, кво ти тежи!!??
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: kkkolelo   
Дата:   16-11-11 21:45

Не казваш защо, но учителите още по преди са били много по високо на обществения пиедистал при още по консервативни и патриархални нрави и ... предполагам още повече биха те вбесили ... [smilie7] и стига с тая изтъркана плоча комунист порядки, бай ти тошо и шменти капели ....[smilie23]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: ценослав   
Дата:   16-11-11 21:48

Бе май детенце нещо е направило и си бесен. Споко, преди да кориш даскали обърни внимание на детенце. Аз съм от това поколение, дет даскалите биеха с пръчка през ръцете, кога не слушаме. Ма оплача ли са на "тати" той също ме шамаросваше щото учителя винаги беше прав. И верно, макар че бях "малтретиран" сега от годините виждач че даскала е бил прав. А сега к,во??? Даскал погледнал на криво сополанкото и тати и мама скачат да защитават ...... Не ми отгоаряй!!! Знам какво ще ми кажеш. [beer]



Публикацията е редактирана (16-11-11 21:50)
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 21:51

Няма да казвам къде работя ,но се сблъсквам много често с тях.Помня когато бях във втори клас същите такива богопомазани ме подстригаха гола глава пред строя,че не бях си изпълнил пионерско поръчение да предам 50 кг хартия .Е да тогава имаха някаква власт ама сега като се смени режима имам чувството че още повече се мислят за богопомазани и не реабилитирани се едно са някакви мъченици и умират от глад,ами за другите хорица какво да кажем дето са се блъскали цял живот а те какво на какво са ни учили да служим на ЛЕНИН ИЛИ ДИМИТРОВ.......................нямам думи мразя ги не учителите сегашните а тези комунитически лешояди
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: chavdarpg   
Дата:   16-11-11 21:51

ценослав [smilie24]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: asahi   
Дата:   16-11-11 21:54

90-та година втори клас ли си бил? И си бил пионерче? И те остригаха? Дано ти е поникнала косата.
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 21:59

Не искам да замствам никой,представете си случая идва една психясала учитека и ми казва че тя е учитека и ви казва ВИЕ ГОСПОДИНЕ не може да говорите аз съм учителка вие не сте на моето ниво как ще се почуствате
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-11-11 22:03

asahi

Мен, аз съм `77-ма и 90-та бях 7-ми клас. Той да е бил 6-ти[smilie5]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: tonitka   
Дата:   16-11-11 22:03

Ми може пък да е така! [smilie18] [smilie18] ...даже е вероятно!
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 22:06

ами няма значение какво образование имам нека да кажа имам две ,няма значение какви са и какво са те повече от мен или от вас или повече от човек с основно например и те са смърни колкото и грубо а звучи
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: tonitka   
Дата:   16-11-11 22:09

Виж, не те знам кой си и с какво образование си, но си преглеждай правописа! Даскалицата май е била права![smilie3]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-11-11 22:11

valeto_x

Пич, прехода не е простил на никого. Какво беше... ако ти говориш с Господ - това е молитва, ако Господ говори с теб, това е шизофрения. Може да не е била сама жената. Може да е разчитала на едно висше, което в момента няма никаква стойност - просто нивото е трагично. Онова поколение боготвореше дипломата. Сега нещата са маааааааалко по-различни.

Респект за ввсичките ми даскали, дори за най-големите задници от тях. Готини времена бяха 80-те, да му мислят новите генрации[smilie18]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 22:11

нека да не гледаме правописа пиша на един МАС и съм токова афектиран,че няма на къде
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: Rosencho   
Дата:   16-11-11 22:12

Нема се плашиш... вече нема характеристики[smilie5]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: n1x0n   
Дата:   16-11-11 22:12

ВИЕ ГОСПОДИНЕ не може да говорите аз съм учителка вие не сте на моето ниво

А вие на нейното ниво ли сте, извинете? [smilie8]
Не че нещо, ама действително съществува вероятност да не сте... както и обратното. Не познаваме нито вас нито нея.
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: bOzo   
Дата:   16-11-11 22:13

valeto_x
Учител е диагноза.

Ако тези думи са те вкарали в някакво девиантно душевно състояние би трябвало да търсиш съвети, но не в този форум.

Отговор на въпроса ти как съм щял да се почуствам ако психясала учителка.... и т.н...т.н
- ами ще и кажа няколко неща. Всъщност доста неща. Без да я обиждам. След време ще ме е яд за постъпката ми и ще ме е жал (може би) за човека/учителката. Ама като е нацелила момента и изтегли печелившия билет... какво да правиш, съдба.[smilie18]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: bOzo   
Дата:   16-11-11 22:16

"и те са смърни колкото и грубо а звучи"

Е така е valeto_x,
както казват перничани:
"Пред винкело сите са равни!"

 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: ценослав   
Дата:   16-11-11 22:17

valeto_x
Приятелю!!! Няма да ме разбереш днес /утре като се успокоиш - може/. Значи оплаквай се заради наследни/ка/;/чката/ от учители, съученице, полиция, данъчни, държава и ....
Ма де огледай си собствения "двор". Щот пожара винаги тръгва от там. Децата са "тесто". Каквото тесто омесиш днес, такъв хляб ще ядеш утре. [beer]
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: valeto_x   
Дата:   16-11-11 22:17

Абе никой не ме покрепя ама както и да е пожелавам на всеки да се сблъска с такова същество да видим как ще се почувства
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: Todd   
Дата:   16-11-11 22:19

Бързо сте забравили времената кога най важните хора в населеното място са били кмета ,даскала и попа !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

А някой да го е яд на даскал .. и то бивш - странно .

Някога курсовият в средното обичаше да повтаря :

- Всички даскали са ненормални включително и аз !

И беше прав ... ама никога не ме е било яд на него [smilie5]

 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: atrifonov   
Дата:   16-11-11 22:19

valeto_x като чета коментарите ти наистина не си на нейното ниво
 Re: Бесен съм на старите комунистически нрави на учителите пред пенсия
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-11-11 22:21

Пичове, това е бизнеса, налазвайте докато не са шитнали философския камък. [smilie5]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена