Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Български пощи
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   14-11-11 11:48

Иво, прочети в сайта на Български пощи условията за изпращане. Никой нищо не ти гарантира. [smilie23] Дори препоръчано да го пуснеш, пак може да се изгуби. Ако се изгуби и е без обявена стойност ще ти върнат само сумата, която си заплатил за пратката. Получавал съм международни пратки с разкъсана опаковка. Има лепнато тиксо и отгоре бележка, че така е пристигнало от София. И какво? Нищо. Можеш да оспориш пратката, но файдата е никаква.

Стига хейт. В интерес на истината, ползвам ги и то много редовно. И съм доволен. [smilie18] [smilie18] [smilie18] Разбира се, давам по левче и половина за препоръчана пратка. Инак стигат с две седмици закъснение. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Български пощи
Автор: princess_Lia   
Дата:   14-11-11 12:46

Във Франция ВСИЧКО се върши по пощата и по телефона...По пощата си пращам чековете за наема, документи, медицински листове за застрахователите...няма нещо да не е стигнало. Ако са по-важни документи със срок, ги пращам препоръчани с обратна разписка. Да не говорим за цялата търговия, дето се върти по пощата. Само картинчки не пращам. За това има интернет. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Български пощи
Автор: ivo_pld   
Дата:   14-11-11 18:42

Аз за себе си съм решил,че на тия помяри повече няма да ползвам услугите (олио да ги попари [smilie18] ) от тук нататък само с куриер и тъй.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.