Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Слушате ли класика?
Автор: sirkhann   
Дата:   08-11-11 13:22

[smilie25]
 Re: Слушате ли класика?
Автор: мара   
Дата:   08-11-11 14:30

и те така [smilie18]
 Re: Слушате ли класика?
Автор: CyberGene   
Дата:   08-11-11 15:13

"облигад пияното" много сериозно ме... не знам, в последно време си налагам много силно да не бъда саркастичен, подигравателен, злобен, нам си там кво, искам да бъда и аз добър човек, да мога да се наслаждавам на всичко, да мога дори да се лигавя, а не само да се заяждам и подигравам... ама не мога засега и затова ако продължа да гледам тоя "израз", ще изтрещя, затова просто излизам от темата.
 Re: Слушате ли класика?
Автор: asahi   
Дата:   08-11-11 16:31

Ако не сте споменали Вагнер хич и да не си го помисляте да го правите. Това е запазена територия на ИвоДам.
 Re: Слушате ли класика?
Автор: Nushenceto   
Дата:   08-11-11 16:33

този израз,както го нарече си е музикален израз за втори инструмент...,но явно е че не се занимаваш с музика иначе нямаше да пишеш последния си пост-Благодаря!
 Re: Слушате ли класика?
Автор: asahi   
Дата:   08-11-11 16:35

И греда! Греда, драги зрителе, при това от невъзможно положение!
 Re: Слушате ли класика?
Автор: мара   
Дата:   08-11-11 16:35

нушенце, пиленце, става дума не за облигадото, ами за пиЯното[smilie18]
 Re: Слушате ли класика?
Автор: Nushenceto   
Дата:   08-11-11 16:38

мара мен ли си тръгнала да поучаваш,като съм учила пияно,а???
ама много ми е смешно,някой като не знае за какво става и иде реч и да си вади пишката ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

п.с хубаво де не пияно,а пиано...чудо голямо ,техническа грешка-извинете!!!!



Публикацията е редактирана (08-11-11 16:39)
 Re: Слушате ли класика?
Автор: мара   
Дата:   08-11-11 16:39

смешно, е нушенце, ама е и малко тъжно, ша знаеш...ама няма как да знаеш [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Слушате ли класика?
Автор: asahi   
Дата:   08-11-11 16:39

Каква стилистична драма, каква интелектуална сеч на терена на иначе високорейтинговия форум. Пред очите на 50 и няколко хиляди регистрирани потребителя беше прекроена, повтарям: беше прекроена представата ни за писменост и култура.
 Re: Слушате ли класика?
Автор: Nushenceto   
Дата:   08-11-11 16:40

все едно теб да те поучавам как да рисуваш,като не разбирам от подобни неща [smilie3]
 Re: Слушате ли класика?
Автор: mihajlov2   
Дата:   08-11-11 16:43

Ето типичен пример за "академична" музика - Kyrie eleison от Високата меса в си минор на Бах: тук

 Re: Слушате ли класика?
Автор: мара   
Дата:   08-11-11 16:43

ти от нищичко не разбираш, бе пиленце...ама и тва не разбираш....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.