Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: ejko   
Дата:   07-11-11 13:16

http://avaart.net/index.php?option=com_content&view=



article&id=260:chemtrails-&catid=38:2010-02-28-16-24-01&directory=2


Трябва да се съедини линка [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: klez   
Дата:   07-11-11 13:18

pif, точно мислех да пиша втори пост относно тва за гриповете как се разпространяват.

Я обади как става работата щото много съм се чудил :) а съм 100% сигурен, че не се появяват случайно така от нищото по определено време, че и медиите знаят предварително кви ше са :D.
Може и на ЛС :)
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: asahi   
Дата:   07-11-11 13:18

Го соединихме линкот

 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: bOzo   
Дата:   07-11-11 13:25

Абе на вас не ви се вярва, ама аз бях свидетел как един човек с придружител разказваше как в руските лаборатории правят ония малки рибки - пръскачи с виолетов отенък и ги пускат из нашите реки и водоеми. Цел на диверсията-да те дразнят. Също така човека разправяше как прелитали вражеските самолети и хвърляли пърхут отгоре, затова той ходеше с шапка... А щом прелитат и пръскат може и с нискочестотни предаватели да облъчват, за това е хубаво да се спи с поцинкована кофа на главата, хем предпазва от пърхут, хем от облъчвания...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: ценослав   
Дата:   07-11-11 13:30

При липса на кофа, може и с цукало, щото формата му е сферична и отблъсква вредните емисии.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: asahi   
Дата:   07-11-11 13:33

Откъде разбирали медиите за грипните вируси?
Преписват оттук.

 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   07-11-11 13:49

До asahi - Така е, прав си, че в бързината не изложих инофрмацията достатъчно систематизирано и научно. Но всички тези линкове и статистики дават храна за размисъл и трябва да породят известно съмнение и в най-големия скептик (твърде много съвпадения?). Колкото до причинно-следствената връзка и произхода на нещото - по-нататък от преки наблюдения с техника на самолета и дирите, измервания на въздуха и на водата в отдалечени зони и т.н. просто няма как да стигнем.(което не опровергава нищо) Освен някой не се наеме да свали самолета...
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Orlin   
Дата:   07-11-11 13:54

Наистина е тъжно.

Не е коректно да изброявам всички грешки на Хепимонк, почвайки от правописните и завършвайки с "ГМО изсмуква хранителните в-ва от почвата" (а другите растения сигурно ги помпят обратно).

Тъжно е, че това е един млад човек с претенции за образованост.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-11-11 13:57

Happymonk, ако ще сваляте пътнически самолет, кажете кога, за да не съм в него

 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: idivanov   
Дата:   07-11-11 13:57

Без да съм инженер четвърто поколение, бих се позамислил по-сериозно върху проблема. Може пък да има нещо верно, тези дето пръскат да имат по-благородни цели - например да намалят стреса у хората, да ги направят по-спокойни или даже безразлични... Или в други случаи по-агресивни?...
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Orlin   
Дата:   07-11-11 13:58

Всъщност, Хипимонк, в мъжки род ли си или в женски?
Защото в БГМама си в женски, а тук в мъжки.
Не че е важно, но се надявам поне този въпрос да не те затрудни и да можеш да отговориш без да прибягваш до конспирации.

Абе изглежда авторът се бъзика, но толкова последователно и целенасочено, че всички му се хващаме. Подозирам че даже и той.



Публикацията е редактирана (07-11-11 14:03)
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-11-11 14:03

Orlin, какво значение има рода ?

 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   07-11-11 14:10

До Orlin - благодаря за толерантността - на два пъти се извиних, че пиша на бдс, на развалена клавиатура и нямам никакво време да си ревизирам написаното. Колкото до твоята грамотност и възпитание - не ги виждам, щом си позвлоляваш да сипеш обиди, да не ми спазваш молбата в предните постове и да си гледаш работата. Животът ти явно преминава доста скучно в поправяне на правописните грешки на хората, в чиито теми натрапваш присъствието си. Тази тема не е за теб и ще те помоля да напуснеш.
Колкото до БГ мама - това е една тема, започната от позната, която си позволи да ме копира и цитира без първо да ме пита. Не съм отговорен за нея.



Публикацията е редактирана (07-11-11 14:11)
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   07-11-11 14:21

И само между другото - не знам ти от кой пол си, щом се ровиш в Бг Мама и снимаш такивн неща: [smile] [smilie5]

https://photo-forum.net/i/559144



Публикацията е редактирана (07-11-11 14:22)
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: asahi   
Дата:   07-11-11 14:23

Сакън, недей с лошо! БГ-мама е източник на безкрайно вдъхновение.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: kaiser.soze   
Дата:   07-11-11 14:23

Хапимонк, а знаеш ли за ковчезите дето американското правителство складира на определени места? [smilie8]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: CyberGene   
Дата:   07-11-11 14:26

Мисля, че хепимонк е просто трол, няма смисъл да му се връзвате [smilie18] Едно време и аз така влизах анонимно в някакви форуми да пиша ей такива глупости, като нямах работа и да гледам сеира на хората как се палят [smilie18]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: feliz   
Дата:   07-11-11 14:27

аз пък гледах за "този проблем" в предаването на Гала " На кафе"и то не беше скоро.[smilie5]
Така че, не ми обяснявайте, че няма да го гледам по тв.[smilie21] [smilie5] [smilie5]

 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: n1x0n   
Дата:   07-11-11 14:30

don't feed the troll [smilie18]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: chavdarpg   
Дата:   07-11-11 14:35

Грешната информация предоставена по подходящ начин, и подплатена с недоказани факти, води до теми от този род.
А когато тази информация попадне, в някой с доста фобии, става направо мазало.

п.п по никовете им ще ги познаете [smilie3] Happy monk
Happymonk,Kumalizka или Еленко [smilie18]



Публикацията е редактирана (07-11-11 14:41)
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: attempt   
Дата:   07-11-11 14:42

Само ТЕ могат да помогнат [cool]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-11/chno8355.JPG
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: мара   
Дата:   07-11-11 14:46

аз мисля, че няма никва нужда от конспирация. стига само да има пазарни похвати и достатъчно глупаци. няма защо някой да се хаби да прави нещо, дето самО си става [smilie5]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.