Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   06-11-11 13:21

Здравейте и на фокус! Искам да ви обърна внимание върху една сериозна тема. Явно много хора не знаят за този екологичен геноцид.

Навярно сте забелязвали напоследък необичайно дългите следи, които остават след някои самолети и които в последствие се разстилат в облаци. Тезе самолети летят по хаотични маршрути, различни от регламентираните на авиолиниите. Това са химически следи. Все по-често НЕМАРКИРАНИ пътнически самолети разпръскват токсични химикали (алуминиев оксид, барий, стронций и т.н.). Немското и новозеландското правителство след обществен натиск СИ ПРИЗНАХА за "проблема", но заявиха, че самолетите са натовски и не могат да сторят нищо http://euro-med.dk/?p=24833

От влизането ни в НАТО през 2005г. се пръска все по-често и над нас.Имам близък роднина, завършил авиационна техника и технологии, работи като главен техник от 8 години вече и потвърждава с две ръце, че следите са аерозолни пръскания, а не изгоряло гориво. Тези химикали причиняват редица редки и опасни болисти, има четворен ръст на новорегистрираните годишно болни от алцхаймер (вече се среща често и при деца). Наблюдавайте
небето, четете, мислете и анализирайте сами, тези неща няма кой да ви ги каже по ТЕЛЕвизията!
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   06-11-11 13:23

Така... доказатеслтва:
1) В първият линк горе съм поместил статия за самоприинанзята на немското федерално праветилство по въпроса.

2) Мой близък роднина е завършил авиационна тхеника и технологии, работи като авиоинженер от 20 години и като главен техник от 8 години. Човекът с две ръце топвърждава, че това няма как да бъдат изгорели газове. Категоричен е че това са аерозолни пръскания!

3) Правени са изселдвания в много части на света, където има девствени езера, заснежени полета и тн, където наблизо няма никакви промишлени замъретисли, но хората виждат често следите. В снегът и по повърхността на езерата се регистрират до над 200 пъти зивашение на нормите за алуминий, барий, стронций, торий и т.н. Гледайте "What in the Earth are they spraying", там има МНОГО доказателства.

4) Наблюдавам явлението от две години постоянно. Много често ооослетите излизайки от Софийското поле престават да оставят диря, но продължават да летят (!?!), други престават да
оставят диря, летят 2-3 км и започват пак.

5) В много страни по света се организират масови протести, за което Почти няма медиен озтвук (Франция, Нова Зеландия, Германия)

6) Американската корпорация е представила патент за семена, устойчиви на високо съдържание на алуминий в почвата и високо PH. Ето ЛИНК!!!

http://farmwars.info/?p=2927
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: ценослав   
Дата:   06-11-11 13:31

Ма съвсем сериозно. Руснаците са виновни. Според мой источник, руски агенти под прикритие, качени в натовските самолети правят тия пакости.
А иначе "сериозно", тук бях пуснал и една тема за "обеднения уран" използван във бивша Югославия - все едно у нас, щото частиците му се разнасят на стотици километри. Ма и той натовски. Кво да ги пра,йш тия приятели - вагабонти.[smilie10] [smilie9] [smilie25]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: georgi969   
Дата:   06-11-11 13:36

Мадона е виновна!
Нищо чудно и световният империализъм, заедно с комунистическия болшевизъм да правят този золум.Да не забравяме и Ал Кайда.
А най-вероятно е да са ИЗВЪНЗЕМНИТЕ!
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: navy   
Дата:   06-11-11 13:39

Голяма конспирация, викаш [smilie7]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: НАСОО   
Дата:   06-11-11 13:39

всички са маскари
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: neuromancer   
Дата:   06-11-11 13:45

НАТО - враг номер 1 на тутраканската селищна система
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: НАСОО   
Дата:   06-11-11 13:47

Всяко яйце - бомба, всяка кокошка - летяща крепост срещу империализма!
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: ценослав   
Дата:   06-11-11 13:47

Бе ние към кой световен ред сме се приобщили, все сме му "усмихнали" мамата.[cool] [cool] [cool]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: klez   
Дата:   06-11-11 13:47

аз само не разбирам ква е идеята?
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: НАСОО   
Дата:   06-11-11 13:51

един миг невнимание и цял живот мъртъв[cool]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: orlindraganov   
Дата:   06-11-11 14:19

И са кво ше праиме?!?! [smilie10] [smilie10] [smilie10]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 14:19

Профил на Happymonk
Регистриран : 02.09.2011 13:13
Посл.влизал : 06.11.2011 09:23
Снимки: 0

Псолютна загадка! Как сме го пропуснали това не знам. Веднага да сменяме правителството, да излизаме от НАТО и да си купим некви готини ракети и да ги почваме сички самоети, дето тръцкат алумин и барий и стронций и да ги няма, ше им шлякам репата такава [smilie9]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: мара   
Дата:   06-11-11 14:23

при такива "доказателства", даже и тва да е най-чиста истина, каузата е изгубена [smilie18]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: orlindraganov   
Дата:   06-11-11 14:25

Аре да измислим начин да го извличаме тоя халюмин...
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: ценослав   
Дата:   06-11-11 14:41

Имам Сиганин експерт по металите. Ша го питам. [cool]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   06-11-11 14:44

За asahi - нов съм тук, а донякъде и във фотографията. И не си качвам снимките в профила. Ако искаш мои снимки, ето някои от тях
http://www.flickr.com/photos/lazaroffff.Продавал съм техника в базара и всичките ми "клиенти" дават добри отзиви за мен.

Пак на asahi и на останалите, които не си направиха труда да помислят и прочетат линковете и гледат филма и да поглетадж небето следващите 2 смддици преди да ме насолят - поздравления, вие отново продължавате да се водите по чужди приказки "за конспирациите" и "врели некипели" и да отхвърляте очевидното. Сиреч - престанали сте да мислите самостойно. Точно както "държавата" ви иска. Браво!

"Ако хората на света прогледнат за машинаиите на банките и държавите, утре ще има ровелюция" - Х. Форд.
"Никога не забравяйте, че най-безнадеждно поробен този, който погрешно си мисли, че е свободен" Гьоте.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: НАСОО   
Дата:   06-11-11 14:45

в факултето вече го извличат
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 14:48

Явката, не е така. Ще сменим правителството и ще изберем национално и екологично отговорно такова.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: klez   
Дата:   06-11-11 14:57

Чакайте бе хора обяснете ми и на мен, каква е идеята да ръсят отрови над хората? какво печелят
аре някой да ми обясни че се чувствам кат дете идиотче :)
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 15:06

Ама че си недосетлив!
Като наръсят прахчетата нивите няма да раждат и после ще си купуваме от тяхното семе, дето е устойчиво на прахчетата. Затова сега ръсят ли, ръсят, а ние блеем. Нищо, че последната житна реколта беше повече от добра.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: Happymonk   
Дата:   06-11-11 15:16

1) Промяна на климата, там са заложени големи интереси.

2) Фармацевтичнете корпорации се облажват от лекарствата, които си пробутват. За справка - годишно новорегистрираните случаи на лацхаймер и други смъртоносни болести са скочили четворно.

3) Корпорацията Монсанто държи права в/ху 95% от ГМО посевите и семената в света (гмо семената не могат да се възпроизвеждат и наесен си купуваш семена пак от тях). Те са представилили патент за алуминиево резистентни посеви. Като почвата се задръсти с алуминий ще се сади само тяхното гмо. И така светът се подчинява.

Аз не вярвах през първата 1 година, но след това информацията започн да се натрупва и се убедих. Има изказвания на независими учени, ИМЕНА, ИЗСЛЕДВАНИЯ и ДАТИ във филма "what on earth are they spraying", online пубилкации, прочетете линковете:

http://farmwars.info/?p=2927
http://euro-med.dk/?p=24833
http://chemtrail.hit.bg/

И търсете сами, нямам 6 ръце.
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: victory13   
Дата:   06-11-11 15:17

явка, непременно се виж за алцхаймер, колкото може по-скоро [smilie7]

и изобщо, възможно ли главите на хората да раждат такива глупости [smilie9]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: arakiss   
Дата:   06-11-11 15:18

да бяха само ръце.... [smilie5]
 Re: Eдин страшен проблем, за който малко хора знаят.
Автор: klez   
Дата:   06-11-11 15:23

аааааааааааа разбрах
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.