Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Щастлив съм :)
Автор: feliz   
Дата:   03-11-11 13:36

Моята щерка от бебе слуша само яки работи /да не изреждам групи, но леко да загатна различните стилове: Металика, Куин, Джордж Майкъл, Депеш Мод, Фейт ноу мор, Аеросмит и т.н.[smilie5]
После като се научи да пуска сама телевизора [smilie3], я хващах няколко пъти да гледа тв Планета.[smilie10] След което й беше обяснено, че този канал е задръстена работа и е забранен за пускане в нашата къща. [smilie5]
Сега е на 11, кефи се на нейните връстници от рода на Селена Гомез, Майли Сайръс, но харесва и моята музика. Онзи ден докато пътувахме с колата, пуснаха по радиото /ESKA ROK [smile]/ The final countdown- EUROPE . Аз засилих звука, а тя отзад ми вика: дай още, много е яко![smile]
А за чалга въобще и на ум не й минава. Ако случайно чуе отнякъде, се намръщва и иска да избяга.[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: mihajlov2   
Дата:   03-11-11 13:39

Синът ми е в компютърно училище - така нареченото Технологично училище по електронни системи към ТУ София - за хардуер, мрежи и програмиране. Там се слуша изключително рок и донякъде рап. Почти няма момичета, така че въпросът с техните предпочитания към чалгата не е актуален. Негласно приетият дрес код са черни дрехи, съответни обувки, дълги коси и т.н. Директорът дава тон в облеклото и външния вид - дрехи в защитен цвят, съответни ботуши или обувки, широкопола шапка през зимата, брада, лула и т.н.А и също си пада по правата вяра в музиката... Миналата година например в двора на даскалото им беше организирал концерт на Д2 с раздаване на безплатни дискове на последния им албум. И т.н.



Публикацията е редактирана (03-11-11 13:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: Tonevjr   
Дата:   03-11-11 14:00

Navy, абе аз много не споменах, ама по-добре да си пиша курсовата, а не по форумите![smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: exile   
Дата:   03-11-11 14:14

Сега остава да и покажеш 2-3 снимки на Питър Стийл, барем прослуша Type O Negative, после може да ни запознаеш с щерката да й обясня кои са Мейнард и Майк Патън, APC, Pucifer, Tool, Incubus - до момента въпросните са със 100% ефект за отказване на чалгата у подрастващи девойки. Като се стигне до Морфин обаче ще трябва да си поговорим с теб по мъжки за бъдещето и.

Грънджа също оказва доказано влияние върху психиката на 16 годишните. Мога да давам експертни съвети.

Крайна спирка - Deftones, Parkway Drive.



Публикацията е редактирана (03-11-11 14:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: Knartist   
Дата:   03-11-11 15:52

[smilie5] Андага [smilie24] [cool] [cool] [cool]

Я й пусни нещо в баш посоката на Най-Правата Вяра, покрай което и черно-бялата фото визия е маниашки застъпена -

"Театралната версия" +

[shtrak] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: CyberGene   
Дата:   03-11-11 16:04

Мен пък нашите са ме възпитали така (за което винаги ще им бъда безкрайно благодарен!), че всичко освен класическа музика и джаз е музика за дегенерати, като по онова време чалга нямаше, та метълът минаваше за най-деградиралата музика.

Ако дъщеря ми прослуша Металика, ще бъда също толкова разочарован, колкото ако прослуша Преслава [smilie18]

С други думи - светът е шарен [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: krist   
Дата:   03-11-11 16:07

CyberGene - чудех се и аз дали да не напиша същото, ама рекох да не прекалявам[smilie24] [smilie18] Все пак, айде да имаме милост - гореизброените музики стават за междинна стъпка на буйната младост, ама за крайна чак - нъцки[smilie5] Светът е шарен, де[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: CyberGene   
Дата:   03-11-11 16:10

Абе да, все пак е маааалко по-добре Металика, отколкото чалга [smilie18] Но с уговорката, че ще слуша Металика няколко месеца и после ще продължи нататък, някакви прогресиви Planet X и т.н. и накрая отиде в правата вяра - Джаза и Класиката [smilie18] Доста метълисти в един момент отиват към Вагнер, така че пак няма лошо [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ivodam   
Дата:   03-11-11 16:17

CyberGene: При мен беше обратното - Вагнер предполагам, че беше една от предпоставките да се отнеса благосклонно и с разбиране към златния метъл.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: photo_liubitel   
Дата:   03-11-11 16:18

navy,

Сина ми е почти на 16 и си е сложил долният цитат в скайпа facebook и всякакви други места дето се е регистрирал в инфото си
И аз съм горд, че слуша твърда музика и мрази чалгата

Предложи го на ДЪЩЕРЯ СИ

ЦИТАТА:
"98 % от младото поколение харесват чалга, ако си от тези 2%,които я мразят,сложи това на профила си!"



Публикацията е редактирана (03-11-11 16:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: exile   
Дата:   03-11-11 16:27

Къде да си лепна статус, че не ползвам фейсбук?

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: CyberGene   
Дата:   03-11-11 16:34

ivodam, аз в момента слушам всичко, вероятно без чалга, макар че и чалга съм принуден понякога да слушам (както всички), така че и аз съм от тези, дето от строго класическа музика е преминал към "по-несериозната" музика [smilie3]

Прави ми впечатление, че метълистите са едни от хората, които някак си много агресивно се отъждествяват с музиката си и съм виждал не една и две теми, в които метълисти родители се радват как децата им слушат метъл, носят фланелки и т.н. Не съм го виждал това за друг стил.

Аз лично мисля, че е малко ограничено човек да слуша само метъл и цял живот да не мръдне от Металика.

В общи линии много повече бих се изкефил на човек, който е слушал с години чалга и после е преминал ако щете само на Бритни Спиърс, но пак търпи някакво развитие, отколкото някакви пичове, дето си остават вечно на детски менуорски изпълнения с дракони, мечове, стомана и там квото беше. Не искам на никого да обсъждам избора на музика, нито да критикувам метъла, но някак си... пичове, отваряйте си ушите и към друга музика, та даже и към друг метъл поне, ама циклене на Металика и Мнеуор цял живот [smilie23]

Това горното не го казвам за някой от вас, не съм видял такова мнение в темата, но имам познати, които слушат само Металика/Менуор...



Публикацията е редактирана (03-11-11 16:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: photo_liubitel   
Дата:   03-11-11 16:36


exile

написа:

> Къде да си лепна статус, че не
> ползвам фейсбук

Ами и тук можеш в:

В РЕДАКТИРАНЕ НА ПРОФИЛА/ЗА АВТОРА

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: exile   
Дата:   03-11-11 16:37

А може от металика да мръднеш на туул, това си е огромна стъпка за индивида...


ПП: А къде да пиша, че не ползвам фотофорум [smilie5]



Публикацията е редактирана (03-11-11 16:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: lillia   
Дата:   03-11-11 16:38

Щаслва съм, че щерката не пуска силна музика. Така мразя да ми дрънчи нещо на ушите, независимо дали музика, хора, бебета, животни[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: mihajlov2   
Дата:   03-11-11 16:39

Мда, и аз съм от тези, дето откриха рока след класиката, и започнаха да слушат примерно Джетро, Йес, стария Дженезис, Кинг Кримсън, Пинк Флойд и т.н., е и всякакви други течения в рока, а джазът си вървеше паралелно и преди това[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: photo_liubitel   
Дата:   03-11-11 16:42

exile написа:


>
> ПП: А къде да пиша, че не ползвам
> фотофорум [smilie5]


Не си личи че не голзваш [smile] [smile][smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ivodam   
Дата:   03-11-11 16:43

Абе сега, като стана дума за Мановар, нема как да не си пусна



http://www.youtube.com/watch?v=YKRWcpmC4Rs


много добро като програмна музичка [smilie3]



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: arakiss   
Дата:   03-11-11 16:46

да де, ама при мен нещата са тюрлю-гювеч - харесвам най-разлина музика, сигурно съм повредена нещо ...
джаз само за лична консумация, за купони всичко останало (без чалга) [cool]

в тубата съм като дете в магазин за играчки - щастлива [smilie18]

[beer]



Публикацията е редактирана (03-11-11 16:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ivodam   
Дата:   03-11-11 16:46

CyberGene: В Златния метъл винаги ми е харесвало наличието на едно хорово начало, моного силно и при споменатите по-горе Мановар.... какво е една музикална драма без един як хор.... [smilie3]




[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: Belge   
Дата:   03-11-11 16:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: photo_liubitel   
Дата:   03-11-11 16:51

ivodam написа:

> CyberGene: В Златния метъл винаги ми е
> харесвало наличието на едно
> хорово начало, моного силно и при
> споменатите по-горе Мановар....
> какво е една музикална драма без
> един як хор.... [smilie3]


Мдааааа това винаги ме е карало да настръхвам

Manowar - The Crown And The Ring

http://vbox7.com/play:2071d1c6

Между другото това е някакъв хор на миньри и има един клип с тях, но немога да го намеря[smilie11]



Публикацията е редактирана (03-11-11 16:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: krist   
Дата:   03-11-11 16:52

ето една музикална драма без як хор, от която настръхвам, като я чуя. изпълнена точно от трима души, на изцяло акустични инструменти:

Tord Gustavsen Trio - Where We Went



Публикацията е редактирана (03-11-11 17:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: photo_liubitel   
Дата:   03-11-11 17:07

И понеже заговорихме за Manowar
те изпълниха Българският Химн и взривиха публиката в Каварна
А съм убеден че нах-малко половината от ЧАЛГАДЖИИТЕ не го и знаят

http://vbox7.com/play:d938fb81

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ivodam   
Дата:   03-11-11 17:51

Сайбер: Дракони, мечове, боздугани - Мановар в определен смисъл подготвиха цивилизационното завръщане на масовия интерес към фентъзиту, Властелина на пръстена и несъмнено имат съществен принос за образната реализация на тия произведения...




[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.