Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Щастлив съм :)
Автор: navy   
Дата:   02-11-11 21:59

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: navy   
Дата:   02-11-11 21:59

Аз за много неща съм щастлив всеки ден...
Е, понякога през ден, през два... пет, а понякога по 2-3 пъти на ден, но съм щастлив.
Това не значи, че не попадам под стандартните удари на живота, които бият всички от нас, просто някои ги забравям, други ги държа в себе си дълбоко, докато не ги разреша, за да не пренасам негативното влияние върхо хората, които уважавам или обичам.
Тъй де... както и да е...

Та днес повода е много по-малък от всеки друг, който би си заслужавало да бъде споделен, но покрай музикалните теми ще поделя...

Повечето от нас са на възраст /говоря за дъртите форумци ха ха ха/, на която имаме деца. Голямата щерка е на 16... виси по час, час и половина пред огледалото за да се нарисува като дракула, мотка се с приятелки тук таме, куфеее, тийнеджъросва...
Накефих се, когато преди 2-3 години заряза чалгата след няколко месечно слушане.
Сега се кефи малко на рок, готик и т.н. обаче новите изпълнители мнооого ялови бе, много ... рехави, няма го онова, дето да те нстръхне!
От седмица-две слуша някакви японски рокаджийчета, послушах ги аз, готина визия, пичове, интересни песни... обачеееее... мнооо слаба ракия бе, живо САКЕ!

Та реших аз ей така - от раз! да и вкарам правата вяра в кръвната група, наредих мегадет, металика, дио, пърпъл и сие... и една сутрин /баси, как можах изобщо да избера това време/ да и кажа да седне пред чиния макарони и да и пусна това онова.
Въодушевен от минали трепети аз и сменям парче след парче и тя по едно време ми вика - какво вият тея, що така пищят, я пусни някой НОРМАЛНА музика!
Е тогава всичко детско в мен умря... /баси изтърканият лаф/
Загасих всичко и отидох на работа...
След 2 дена сме седнали /демек тази вечер/ да вечеряме, ТВ не гледаме да не ни влияят тъпите реклами, пуснал съм малко музика, това, онова, лека работа...
По едно време щерката вика - абе дай нещо по мъжко... о, ми хубу...
Обаче не пуснах оная плейлиста, за да не предизвикам същата реакция и да ми развали ракиения мохабет...
Викам - ей тук на айпада съм сложил една от най-яките софтуери - TuneIn Radio - има всичко. Тя вика - добре, дай рок - ми хууу...
Напосоки някакви БЕАР рейдио... и почнаха да се изреждат познати имена... и ние взехме да си хапваме и забравихме за радиото... то просто беше ФОН!

По едно време щерката замръзна и вика... ей, баща ми, ей това просто го искам на телефона, моля те усили...
Какво слушаме... unforgiven... ей, като ми трепна едно такова отвътре! Та преди 2 дена и го пусках но тя не го прие!
А сега направо я хипнотизира, полудя, в 9 вечерта аз съм надул яко и се кефим... после подкарахме целият албум на металика, после друг... усетих как и влезе под кожата и тотално я спечели!

И тогава се сетих за времето, когато на инат реших да слушам метал, насилвах се, слушах и нищо не ставаше... до един момент, когато просто оставих насилствените методи и един щастлив момент аз се отворих за тази музика, тя си влезе и от тогава няма нищо по добро за мен...

Та.. нищо насила не става. Не можем да кажем на някой - ей, тази музика е върха, СЕДНИ И СЛУШАЙ! Не, просто трябва нагласа, момент, стековане на вътрешните честоти и ... ако това е твоята музика - тя просто те взема. Не ти да я харесаш, а просто тя да 'се настани в теб' [smilie7]

Както и да е, щерка ми е луда по МЕТАЛИКА [cool]
Докато 99% от тийнеджърите куфеят на елементарен първосигнален чалгарски ритъм... абе гот ми е, върна ме 15 години назад, когато съседите викаха милицията, а ние лъжехме най нагло, че нищо такова няма [smilie5]
След това обръщахме правените колони към стената и волуме на мах!

Не правят вече такава музика, която да те накара да слезеш от кокала...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   02-11-11 21:59

Браво!

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-11-11 22:03

Браво Нейви [smilie3]

Да те зарадвам, че не е само щерка ти така обаче. Има и други пубери дето се кефят на хубава музика и не понасят чалгата ич.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   02-11-11 22:03

Това ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: biso   
Дата:   02-11-11 22:04

[smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: navy   
Дата:   02-11-11 22:06

Да, усещам, че младите ще узреят и ще пратят на майната си тази долнопробна чалгария... но просто иска време и подход...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: vga   
Дата:   02-11-11 22:06

Има страхотна музика и сега. Айде да вземеш сестра ми за месец два при теб, че не мога да повярвам, как слуша тая чалга... сега ще прави 18. Айде моля те! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: bairi100   
Дата:   02-11-11 22:07

Тъй-тъй!И аз в средата на осемдесетте закуфях яко на Seek and destroy....тъ-тъ-тараа,тъ-тараа,тъ-тара-тара...[cool] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: Gruyu   
Дата:   02-11-11 22:08

и на мен ми се случи нещо подобно преди 7-8г...синковеца 4-5клас и един след обят ми вика - ела да ти пусна едно парче...и.... Смоук он дъ уотър..на старото Санио..ровил из апартамента и
намерил едни мои стари касетки още като ученик на Пърпъл и Диси...и му харесали!

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: navy   
Дата:   02-11-11 22:10

Просто нека да дадем възможност на децата ни да се докоснат до тази музика...

Нашите радиа, дори зирок и подобни не пускат силните парчета [smilie8]

[cool]
http://zamunda.net/details.php?id=277339&hit=1

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: ntonev   
Дата:   02-11-11 22:21

Браво нави... [smilie7]

Искренно се радвам с теб. Това ми припомни един момент преди 7-8 години, когато един ден се прибрах вкъщи и "хванах" синковеца да върти моите рок парчета.

[beer] [beer] [beer]

И едно велико парче от мен по случая Lita & Ozzy

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: abaliev   
Дата:   02-11-11 22:23

Дано и аз да мога да се похваля със същото след време. Моята преди няколко дена направи годинка и за сега само я подготвям с подходящите дрешки :)

https://photo-forum.net/i/1489738


Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: orlindraganov   
Дата:   02-11-11 22:26

...а аз като бях на 14-16 наш`те полагаха ебаси усилията да не стана метъл...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: CanoniO   
Дата:   02-11-11 22:30

коя година тва?
Щото по мое време и учителите полагаха усилия...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: vga   
Дата:   02-11-11 22:30

АБалиев, така

https://photo-forum.net/static/forum/2011-11/efzc0562.JPG
https://photo-forum.net/static/site_pics/166/b_1309327445_DSC_4712-ff.jpg

[smilie5] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: orlindraganov   
Дата:   02-11-11 22:31

Преди десетина...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: CanoniO   
Дата:   02-11-11 22:35

Преди десетина... [smilie18]
Металика бяха в Пловдив 99-та[smilie5] Нещата вече бяха изтървани...
Едно време за да заобичаш рока, трябваше да ходиш на седенки по градинките и да слушаш батковци с китари. Металика - моно, на 1 ват касетофон, нямам спомен да съм чувал звука на китарата... По-скоро удоволствието от факта, че не слушаш примерно си си кеч те правеше доволен....

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: Diandimov   
Дата:   03-11-11 05:27

Поздрави, нави!
На брат ми малкия още нямаше и годинка когато се кефеше на металика.

По същото време изкърти первазите в стаята, и събори телевизора от секцията.
Без майтап!

Сега е поулегнал, казват.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: djogata   
Дата:   03-11-11 06:26

[cool] [cool] [cool]

Морски, как пък успя дъщеря ти от БГ чалга да я пуснеш на метъл-чалга [smilie5] [smilie18]

Майтап де, иначе много добре, че по някое дете успява да бъде вкарано "в правата вяра".

Само, малко да те поразочаровам - не бързай да се радваш много-много, защото има голяма вероятност да се "завърне" към чалгата. Една от братовчедките ми, примерно, е 5 години по-голяма от дъщеря ти. Точно преди 4-5 години и тя така обясняваше как харесва и слуша металика, защото по това време чалгата вече беше мейнстрийм жанра в БГ, и да си метъл беше интересно, защото си различен. Но няколко години по-късно приятелите/съучениците и семейната среда я върнаха в коловоза и сега слуша всякакви дивотии, включително и чалга.

Та твоята трябва да я държиш изкъсо отсега нататък да не избяга [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Можеш примерно да изровиш и да и разправяш разни интересни историйки от живота на рокаджиите и метълите, щото ако сравняваш личният живот на тези ми ти изруди и на чалгарите, чалгарите са като пионерчета с отличие за примерно поведение [smilie18]

Примерно историята на Лив Тейлър - дълго време, след като Лив била родена, всички (включително и майката [smilie18] ) си мислели, че Лив била от барабаниста на групата (Аеросмит), а не от "законният" съпруг Стив Тейлър. Чак когато детето поотраснало, решили да проверят, и се оказало, че е от Стив [smilie5]

Е, сега, дали такива истории са полезни за възпитанието на 16-годишно момиче, и идея си нямам [smilie7] [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: jino   
Дата:   03-11-11 06:27

[cool] [smile]

Баткото е на 11 и се кефя като го гледам каква музика харесва.
По моя път на 100 %[smile] .Сега слушам музика която ще трябва да поузрее за да хареса но ,аз на неговите години започнах с Пърпъл ,Рийнбоу ,Уайт снейк ,секва друга хипария ,в интерес на истината никога не съм бил луд фен на Хеви метъла по мое време ,е слушах металика ,аксепт ,джудас но,по старите хард рок групи бяха на сърцето ми.Его и сина ми ,въпреки че сега рядко слушам тази музика ,той по някакъв начин се насочи към същата ,слуша в ютуб ,сваля от нета ,научил е текстовете на десетина парчета на Бийтълс.[smile] Плейъра му е пълен със "стари" класически рок парчета.

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: jino   
Дата:   03-11-11 06:27

Така че и аз съм Щастлив [smile] !

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: orlindraganov   
Дата:   03-11-11 06:32

Гилън карал Ричи Блекмор да свири дълги по-дълги сола за да може да лупка фенки под пианото...

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: djogata   
Дата:   03-11-11 06:35


Автор: orlindraganov
Дата: 03-11-11 06:32

Гилън карал Ричи Блекмор да свири дълги по-дълги сола за да може да лупка фенки под пианото...



[smilie24] [smilie24]

Ето нещо, което на концерт на Азис няма как да стане

Отговори на това съобщение
 Re: Щастлив съм :)
Автор: boreto   
Дата:   03-11-11 06:57

[smile]

Поздравления! Вече съм минал по този път два пъти.
Предполагам (надявам се), че ще имам късмета да го преживея още няколко пъти.
[beer]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-11/hopt9602.JPG
http://boreto.hit.bg/Vasko%20Eli%20Yana%2029%2009%202011%20e%20.jpg



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.