Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: samara   
Дата:   02-11-11 21:10

... бих искал и аз да си позволя лукса да оставя репликата за липса на нужда от дълги без коментар, ей така, за да се направя на велик, но няма да го направя понеже е престъпна [smilie23] [smilie21] ... ако вие някога се качите на нормален автомобил с истински фарове, ще разберете колко сте в грешка [smilie23] [smilie8] ... по-глупава идея от тази не бях чувал, а разбирам от тези неща, няма да се обаждам повече, сами се оправяйте, моите са фабрични, смарт и адаптивни би-ксенони, аз си знам, защо съм го взел! [smilie24] [smilie3] [thankyou] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: jingov   
Дата:   02-11-11 21:11

Във втори форум чета въпросните "китайски ксенони" ....имам само едно въпросче....къде да си купя НЕ китайски ?
п.п.Пълна юридическа недомислица.Апропо на моите "китайски" и добре отрегулирани ,и не се вижда как са монтирани и къде са баластите...и никой не ми присвятка,че му блещЯ
КАТ или в случая "серж. Някои си "дали има техническата грамотност да коментира произхода на крушките,при положение,че колата е на една,две или 4 години....Май в закона пише друго/относно пълномощията ....
Да ,добре ще ме спре с тойзи ми уред ,ноооо ..........уф ! Простотия след простотия,поне да се огледат и видят ,че почти нищо НЕ китайско с произход няма ...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: nsirakov   
Дата:   02-11-11 21:11

свети достатъчно добре кала... особено сравнено с голфа ;)
както казва жоро регулирам нивото от купето в града съм с най-забити в земята фарове и е достатъчно...

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: ksuhorukov   
Дата:   02-11-11 21:24

След като ме удариха преди 4 години ми сложиха чисто нови фарове - единствените, които се предлагат за моята кола. Разбира се бяха с нормални крушки Н1. Не бях доволен от силата им и сложих Осрам Найтбрейкър. Бяха по-добри, но... не особено. тогава сложих ксенона и се родих. Възможно е самите фарове да не са най-добрите и да не вадят целия потенциал на една халогенна крушка. Нова кола ли да купувам? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   02-11-11 21:58

Освен нефабричните ксенони строги наказания трябва и за затъмнените стопове. Интензитета на излъчваната светлина намалява драстично и през деня и огряни от слънцето понякога въобще не се вижда, че свети.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Rosencho   
Дата:   02-11-11 22:08

Боли ме фара за разни ксенони[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-11-11 22:18

Автор: klez
Дата: 02-11-11 17:50

Ама то тука пълно с дървени философи дето грам не отбират от нищо обаче щот някой казал че е селско и заслепява и аре давай сега на секи с ксенон койт мине покрай нас ше му са взираме във фаровете и после ше викаме 'аууу бахти как гадно заслепява'

-----------------------------------------------------------------

Ми както и да го погледнеш си е доста селско [smilie21]

Ако на колата фаровете са се скапали от възрастта и или са помътняли ила си такива фабрични. Купуват се и се сменят и колата свети като слънце пак, но не пречи на отсрещните.
Ама българина нали е гъзар дай му всекакви изгъзици само и само да е като батковците. Освен ксенона гледам на бангиите е модерно да им слагат и от тия светлинки "гирлянди", като на новите мерцедеси, бмвета и аудита. А това определено е селско ма да не разводнявам темата.

И да не споменавам изобщо сините габаритчета ....[smilie23]

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: asahi   
Дата:   02-11-11 22:27

Един неон отдолу найш ли как тича? И светодиоди под вратите да не настъпиш некое лайно като слизаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: klez   
Дата:   02-11-11 22:44

IvoZafirov, кое точно е селското на това да се възползваш от новите технологии и да си подмениш крушките с по-нови такива.
По твойта логика, дай да си караме колите с аудио уредби със Касетка щот така са произведени!
И е селско сигурно да си сложиш CD със МР3 в колата по твойта логика...
Или да не си мажа стъклото със спрей против изпотяване щото когат е излизала колата не е имало такива

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: boreto   
Дата:   02-11-11 22:50

HID


Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-11-11 22:51

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ебати и новите технологиии.

Нови са технологиите в новите модели коли ама не и това дето му викам "таксиджийски" ксенон.

И особенно като го туриш на старата бангия става... манджа с грозде.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Todd   
Дата:   02-11-11 22:52

Автор: jingov
Дата: 02-11-11 21:11

Във втори форум чета въпросните "китайски ксенони" ....имам само едно въпросче....къде да си купя НЕ китайски ?
п.п.Пълна юридическа недомислица.Апропо на моите "китайски" и добре отрегулирани ,и не се вижда как са монтирани и къде са баластите...и никой не ми присвятка,че му блещЯ
КАТ или в случая "серж. Някои си "дали има техническата грамотност да коментира произхода на крушките,при положение,че колата е на една,две или 4 години....Май в закона пише друго/относно пълномощията ....
Да ,добре ще ме спре с тойзи ми уред ,ноооо ..........уф ! Простотия след простотия,поне да се огледат и видят ,че почти нищо НЕ китайско с произход няма ...[smilie23]


[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

За сведения на някой големи философи тук искам да им кажа че аз това бачкам .
И за разлика от вас съм виждал , пипал , сменял и даже имам налични няколко комплекта оригинални ксенонови комплекта - оригинални , некитайски и светещи абсолютно различно от всички синявци по пътищата !!!!

Разбира се имам в един бидон стотици изгорели китайски баласта и крушките им които са абсолютен смях .

И ако искате да ви дам съвет - по никой начин не се опитвайте да правите сравнение между едните и другите .

А коли които светят грозно си има по рождение - например всички пежа от 307 нататък моделите .
Те не са с ксенони но конструктивно така са направени че изкарват на хората очите по улиците .

Защото един фар е оптика преди всичко .Но в последните десет - дванадесет години нито един фенер на пазара няма нищо общо с тая наука !!!

Затова и синявиците пречат на насрещните .Тая вечер някакъв ми блещукаше в огледалата и като натресох спирачки щеше да се забие в теглича на джипа - белким се сети да се разкара от врата ми .

А за насрещните си имам 4 яки халогена управлявани от волана - халал да им са !!!

[smilie7]

деба така мразя да пиша толкоз дълго ....[smilie21]

Руски стандарт с доматен сок - от мазата !!! [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Cristinel   
Дата:   02-11-11 22:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: ejko   
Дата:   02-11-11 22:57

В Канада хората са благи като цяло...

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Todd   
Дата:   02-11-11 22:58

Това е друг свят ..... нашите глави не го проумяват .

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: klez   
Дата:   02-11-11 23:10

Zafirov извинявам се тогава
утре ще си разкарам и 8 годишното CD, Щот кошницата ми е на 14 и не е редно да и прая селски тунинг.

В тоя ред на мисли Търся си касетофон за кола някой ако продава.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Todd   
Дата:   02-11-11 23:12

Веднага е те уредим с неколко бройки !!! Кларион , Блаупункт ,Бекер,Филипс и други автомобилни марки на тънки цени .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: asahi   
Дата:   02-11-11 23:16

Ей така се правят сделки. Не с китайски ксенони.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: orlindraganov   
Дата:   02-11-11 23:17

Бекер не беше ли тенисистка марка?

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Todd   
Дата:   02-11-11 23:19

Бекер е в Мерцедес .... и Алфа Ромео [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: klez   
Дата:   02-11-11 23:21

Todd, ама задължително да е не-по-ново от 14 години ;) не ща да прая селски изпълнения

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: orlindraganov   
Дата:   02-11-11 23:21

Някой ден ше си зема мерцедес...

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: 2nYo   
Дата:   02-11-11 23:25

На4иии ... Един автомобилен фар, има некОлко кумпунента... Коитууу, слу4айнуууу, съ съобразени един с друг, демек "система" ... Като внасяте неизвестни изменения в тази система, без да си давате сметка за това, и 4есто заблудени от недобросъвестни търговци и производители, вероятността да промените тотално резултата от работата на тази система е мноооооого голямаааа !

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: asahi   
Дата:   02-11-11 23:27

Абе не е като да си сложиш Ремус фуния на тръбата отзад.

Отговори на това съобщение
 Re: Ксенонови фарове - само ако са фабрично инсталирани!
Автор: Todd   
Дата:   02-11-11 23:30

Някой дали си обяснява защо при толкоз евтини ксенони на пазара все още не ги монтират серийно на болшинството автомобили ?????

А монтираните са майка си и баща си и коня с каруцата .

2 хилки е фара на пежо 607 нов ако ти изгори баласта.И 280 кинта крушката .

[smilie5]

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.