Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: krist   
Дата:   31-10-11 18:59

мдам, и аз като yan. и за това си гледам филми от колибката, чат-пат от арената.. не гледам нито бтв, нито нова..[smilie21]

 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: slivenski   
Дата:   31-10-11 19:09

гледам сега по ТВ резултатите от местните избори... и разликите са толкова малки, че след 2 години на парламентарните избори подозирам, че ни чака нова двойна или тройна коалиция... и ГЕРБ може и да не са първите с мандат да съставят правителство... просто с много малко печелят на тези избори... 5% за президент, с някакви минимални разлики за кметовете... и след още две години управление, което знаем, че в БГ носи само негативи... [smilie21] [smilie21]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: yan   
Дата:   31-10-11 19:19

То за това баете ви Б каза , че на следващите президентски избори не искал да става президент.
Не че не иска, просто се усети че няма кой да го избере...
Да звънне на предишния му господар ( царчето, а не бай тошо) да му запази някоя вила по испанските курорти!
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: gogo   
Дата:   31-10-11 19:33

ББ го чакаме за президент не на следващите, а на ПО следващите президентски. Смятайте малко! Преди това има едни парламентарни !![smilie5]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: 1vo   
Дата:   31-10-11 19:41

След две години ще се видят готовите резултати, метра, магистрали и т.н, и БББ няма да има никакъв проблем със спечелването ("ощетените" и "демократите" по-добре да свикват).

Станишката, пък и сините си го казаха в прав текст, че си искат добрата стара "демокрация", добре им било преди [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: slivenski   
Дата:   31-10-11 19:47

аз искрено пожелавам успех на сегашното правителство до края на мандата му.

но когато на балотаж за президент, с този консолидиран вот, печелиш с 5%, какво ли би станало после, на парламентарните избори, където няма балотаж и вотът е доста по-диференциран?

чака ли ни поредният слаб парламент, с коалиционно правителство?

[smilie21] [smilie21]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: slivenski   
Дата:   31-10-11 19:50

имам предвид - ще има две основни големи групи - ГЕРБ и БСП, като никой от тях най-вероятно няма да има мнозинство да състави самостоятелно правителство и ще трябва да привлече коалиционен партньор. А всички сме яли попарата на коалициите. [smilie21] [smilie21]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: yan   
Дата:   31-10-11 19:54

Нищо ново..
Доган пак ще изгрее..
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: krist   
Дата:   31-10-11 20:11

Д-р Н. Михайлов: Управлението на ГЕРБ е ярка изява на политическа деградация

 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: ценослав   
Дата:   31-10-11 20:12

Ядец!!! Те са хората!!! [cool] [cool] [cool]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: yan   
Дата:   31-10-11 20:17

Какво пък...
кучетата поне са нахранени, а феновете само се надяват :)))
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: diandimov   
Дата:   31-10-11 20:17

В моите представи има един човек, една партия която е направена от него, изцяло дирижирана е от него, и е негова собственост.

Сега този човек си има и президент...

[smilie21]

Но пък жена ми казва, че е доволна от завръщането на тоталитерната власт в БГ, защото за така наречената "демокрация" е явно малко раничко по тези земи.

Такива ми ти работи.
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: dinkoff   
Дата:   31-10-11 20:22

diandimov [smilie24]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: asahi   
Дата:   31-10-11 20:23

Уважаеми събеседници,
Ако трябва да отговорите на директния въпрос "Вие за демокрация ли сте" болшинството от вас ще отговорят утвърдително. Тези избори са международно признати за демократични. Нормално е резултатите да се приемат, а ако някои има други политически пристрастия може да ги пропагандира или изповядва в армките на същата тази демокрация.
А сега пак се замислете: Вие за деокрация ли сте?
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: yan   
Дата:   31-10-11 20:25

Как бе?!
Демокрация цъфти навсякъде....
:)
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: yan   
Дата:   31-10-11 20:57

И кой ги призна международно за демократични?
Приятелчетата от ЕНП?
Та нали на тях им е нужен вота на няколкото бойкови евродепутатчета?

п.п. по онзи тест се падам неутрален ляво дясно(0.00) и 1.03 либерал :P

п.п.2 ВИНАГИ искрено съм вярвал, че няма да дойде някой "да ме оправи". Щото мразя да ме оправят![smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: slivenski   
Дата:   31-10-11 21:04

А сега пак се замислете: Вие за деокрация ли сте?

Чакай малко сега... Не почвай с реториката на сините болшевики - кой не скача е червен. Точно това им изигра твърде кофти услуга последните десет години.

Това, че човек е демократ, не означава, че не трябва да задава въпроси или разточил цветни лиги, винаги да изпада в див екстаз при всяка поява на партийното божество.

[smilie21] [smilie21]
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: boxer   
Дата:   31-10-11 21:06

Темата беше за поздрави, не за хейтване :)
Съвсем я оплескахте.
 Re: Честит нов президент, българи!
Автор: exo99   
Дата:   31-10-11 21:06

[smile] [smilie24]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.