Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Шаде, залата и Бойко
Автор: J0R0   
Дата:   29-10-11 23:08

Нямам думи за концерта на Шаде тази вечер.
Нямам и снимки. Който има - да показва.
Който е бил - знае за какво иде реч.
Невероятно шоу!
Бил съм на не знам колко концерти през дългия си живот, на далеч по-големи звезди от Шаде, но такова визуално шоу виждам за първи път през живота си.
Мащабно!
Много фотографско, много театрално, много музикално!
Супер съм впечатлен!

Какво общо имат залата и Бойко ли?
Ми може да го псуват Бойко за залата, но това шоу не би могло да се случи на стадион или в НДК.

Много се надявам тази зала да стане причина в България да се появяват вече и звезди, чиито критерии за визуализация на музиката им са по-високи.
Таз година Шаде, догодина Гилмор, дет се вика :)

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: asahi   
Дата:   29-10-11 23:18

Пък по-догодина и ние можем да забием, както вървят нещата. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Knartist   
Дата:   29-10-11 23:26

Хм, не съм най-върлият фен на Шаде (пусках я само за фон като си поканя вкъщи мацки да ги свалям), но имах спорове относно залата... още не съм влизал и не мога да кажа, но самата идея да има възможност целогодишно да има къде да се кефим на... който каквото го кефи - напълно [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Та, чакам допълнителна информация, снимки и най-вече да вземат някои от моите хора да наминат по този случай [cool] [cool] [cool]

Всъщност като за концерт колко хора събира (аз бях чул за нещо от сорта на 10 000)


Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: navy   
Дата:   29-10-11 23:50

Е деба... е ся ти завидях!

Точно 3 дена преди това приятели ми викаха - хайде с нас! ХАЙДЕ БЕ!
А аз ... чук [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: tonyf   
Дата:   30-10-11 00:01

Народът е рекъл - "Имаш зала, пиеш мляко." ...или беше за крава... Няма значение! Какво изниква първо в съзнанието ни, когато кажем Рим? Онази голяма кръгла зала. Която даже и полусрутена днес, даже и неработеща, създава работни места и докарва луди пари на SPQR.

А Шаде е... как да го кажа [smilie8] ...да речем, че не се сещам за гадже, на което са му паднали бикините от самосебе си докато сме слушали Мадонна, примерно.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: J0R0   
Дата:   30-10-11 00:08

Ето няколко кадъра от тази вечер. Не дават голяма представа за шоуто, защото истинското шоу почна по-късно, след като изведоха навън фоторепотрерите, но поне дават някаква представа за мащабите.

https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/gtub0483.JPG



https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/dfxj8628.JPG



https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/owis5690.JPG



https://photo-forum.net/static/forum/2011-10/fmjm7876.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-10-11 00:24

Току що се прибрах и ме е яд, че не си взех апарат, защото ме подплашиха, че не може да се снима, а народа пукаше яко със сапунерки и ДСЛР-ки, но поне се изкефих на макс от прекрасното шоу.[cool] На биса с прибежки и припълзявания се доближих и до сцената на десетина метра. [smile]
Шаде и нейните хора се раздадоха напълно и без прекъсване пяха 2 часа. Прекрасна музика и изключително изпълнение на живо, а не , като нашите доморасляци на плейбек.
Залата беше препълнена, около 15-16 000 души , което ми дава надежда, че чалгата отстъпва бавно.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: iPonche   
Дата:   30-10-11 00:40

Много добре изглежда [smile]

GOSPODIN, какво пречи на хората да слушат чалга и Шаде, защото аз познавам жени, които си слушат и двете [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 00:42

Ай, чалга и Шаде - не говори добре за Шаде, предполагам...

Ама наистина ли дори и над 15 000 побира... ехааа, че то дори и за една зимна Металица става тогаз [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-10-11 00:59

iPonche, не пречи, но не познавам подобни широко скроени дами...[smilie5]

Нещо не ми се връзва, например фен на Металика да отиде на концерт на Азис, ама знае ли човек - свят голям...[smilie18]



Публикацията е редактирана (30-10-11 00:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: exo99   
Дата:   30-10-11 01:02

Нещо не ми се връзва, например фен на Металика да отиде на концерт на Азис, ама знае ли човек - свят голям...

...........................................................

И после кебапчета с боза.[smile]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: aquarius   
Дата:   30-10-11 01:03

Пиршество за сетивата!!!! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: iPonche   
Дата:   30-10-11 01:04

И такива познавам [cool]

Един от тях дори записва свои ТУРБО фолк парчета, ето: Хрус [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Navy   
Дата:   30-10-11 02:31

Как не ви е срам в тази тема да споменавате думата чалга [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Diandimov   
Дата:   30-10-11 03:33

Хубаво е че има нова зала.

Шоуто, поне от снимките досега, ми се струва съвсем нормално шоу.
Шаде ми е малко в миналото, но от гледна точка че вече няма такива като нея бих отишъл.

Трябва да проверя дали не минава тъдява.
Изпуснах Марк Нопфлер в някаква квартална кръчма в Калифорния, изпуснах диси защото мафиотите купиха всички билети на зелено, може пък Шаде да фана, ако има турне.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: pif   
Дата:   30-10-11 08:59

Жоро, изкефил си се на залата и на концерта ама кефиш ли се, че тая зала се построи с нашите пари, че тая зала се построи за 5 пъти повече пари отколкото реално струва, че със същите пари можеше да има още 4 такива зали? Или това отстъпва на кефа от концерта снощи ?

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: tnt   
Дата:   30-10-11 09:14

як концерт е бил [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: J0R0   
Дата:   30-10-11 09:21

Че е построена с наши пари, то е ясно, с какви пари да е построена.
Колко струва и колко трябва да струва - не знам, не съм виждал документацията и не съм твърде компетентен да се произнеса.
Това биха могли да кажат единствено тези, които направят финансова ревизия на строежа.
Но в едно съм убеден, че е по-добре да я има, отколкото да я няма.
(То и Паметникът на Съветската армия е построен с наши пари, но от него някаква практическа полза за хората няма)

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: boink   
Дата:   30-10-11 09:27

супер Sade.


супер зала.

супер зле организация от българска страна - пропускателен режим, паркинги и гаражи, барове. пълна селяния.

супер Sade.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: ejko   
Дата:   30-10-11 09:54

"(То и Паметникът на Съветската армия е построен с наши пари, но от него някаква практическа полза за хората няма)"

Имаше! Усмихна ни за няколко дни и после го измиха...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: asahi   
Дата:   30-10-11 10:08

Некой няма ли да мрънка за паркинга?

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: aquarius   
Дата:   30-10-11 10:13

Не разваляйте темата като мрънкате без причина за паркинга. Факт е че имаше стюарди които организираха паркирането преди концерта, и полицаи които организираха излизането на колите след концерта, включително и на кръговото на 4ти км.

Що се отнася до концерта, ще самоцитирам поста си от една друга соц. мрежа [smilie5] [cool]

На вниманието на АйСи/ДиСита МайСи/ДиСита, ЮТута, МЮтута, Металики ...ъъъъъъ...Металики и всякакви тем подобни музикални самодейци, концертът, но не само конецертът а КОНЦЕРТЪТ с главно К, О, Н, Ц, Е, Р, Т, Ъ и Т се случи тази вечер. Кака просто удари всички в земята. В кратката си кариера на меломан, започнала в ерата на двукасетъчните касетофони, съм вярвал че само два концерта биха си заслужавали да се видият и този е единия от тях. След като мечтата ми се сбъдна, съм вече убеден, че друго няма нужда да се гледа. Всичко друго би било обида за сетивата, мъчение за зрителните и/или звуковите рецептори. С други думи да искаш да гледаш нещо след този концерт е все едно да се искаш да се качиш на по-високо от Еверест - да аме НЕМАААААААААА :)

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Gruyu   
Дата:   30-10-11 10:13

залата е построена почти на себестойност с къртовския труд на много работници от провинцията, защото от софия никой не е искал да работи за тия пари

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: ejko   
Дата:   30-10-11 10:20

aquarius, подобно нещо съм чувал от човек, който от 20 години не беше ходил на концерт, след посещение на концерт на Pink Floyd. Но човекът беше ходил от Уудсток до тъмните чикагски джаз барове от 60'...:)))
Иначе се радвам, че сте прекарали добре[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: J0R0   
Дата:   30-10-11 10:22

Не съм кой знае какъв фен на музиката на Шаде, харесва ми, но имам и по-любими музиканти.
Обаче това което видях снощи наистина е върхът като СПЕКТАКЪЛ!
Музика, директен сигнал от камерите, смесен със специални ефекти, комбиниран с фотография и кино, мащабни декори, сенки, няколко плана на екраните, пушеци, светлини, хореография, костюми, постоянно променящи се мащаби и дребните фигурки на музикантите идеално вписващи се в цялото шоу...
Не е най-добрата музика, но е най-доброто шоу, което съм гледал!
[thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: feliz   
Дата:   30-10-11 10:52

Въпреки кофти клиповете в тубата, разбирам, че наистина е било много яко....и завидях благородно [smilie5]
Аз съм й фен. Значи бих се изкефила максимално...[smile]

http://www.youtube.com/watch?v=J2h22n56Yus


Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: kkkolelo   
Дата:   30-10-11 10:52

Наистина и аз ви завидях благородно за шоуто ... и бих дошъл от Варна на някой концерт и заради това да снимам я с тубосапунер, я с К7 ... с квот доде ... Шаде и на мен ми е далечна, монотонна и еднообразна ... даже не станах сега да си пускам неин диск.

А залата е построена с пари на Химимпорт (ТИМ). Оставиха градския стадион във Варна, който започнаха ... Така че не се косете за вашите пари, Бойко и т.н ... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: feliz   
Дата:   30-10-11 11:02

ще бъде и в Полша на 11.11.11, но не във Варшава. Яд ме е много.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: ejko   
Дата:   30-10-11 11:09

feliz, пАли колата..., колко му е... Или с влак..., това е Европа все пак...

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Navy   
Дата:   30-10-11 11:11

Сигурно ще е много яка ХДТВ продукцията със специално записан звук, както на другите добри концерти... Ще чакаме [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: marchello   
Дата:   30-10-11 11:41

http://www.youtube.com/watch?v=15WDBuvovXo&ob=av2e [smilie24] [smitten] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: aquarius   
Дата:   30-10-11 12:02

написа:

> http://www.youtube.com/watch?v=15WDBuvovXo&ob=av2e
> [smilie24] [smitten] [beer]


Именно! Едно от изпълненията което ме впечатли най-много!!!! [cool]

ПС
И аз като Нави, ще чакам концерта на ХД да си гледам дома [smilie7]



Публикацията е редактирана (30-10-11 12:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: aleksi77   
Дата:   30-10-11 12:50

Наистина концерта беше феноменален [cool]
Истински спектакъл за сетивата. Що се отнася до залата, която струва 90млн., мисля, че е една от най-евтините като цена/ зрителско място но и използваните материали не са съизмерими с тези в европейските зали. Като за нашите условия обаче си е направо космическа придобивка [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-10-11 14:17

Съмнявам се , че ще има издаване на запис от концерта, но ако това , което вървеше на екраните е записвано, както трябва ще има какво да се види и чуе.[smilie24]

Днес след , като осъзнах по-добре изключителния спектакъл на , който съм бил , се почуствах прекрасно, защото една 28 годишна мечта се сбъдна. Наборката Шаде(1959) пееше божествено и точно така, както през 1984г. , когато едва 23-4 годишни слушахме "Smooth Operator" и "Diamond Life" от новото двукасетъчно Сони от Кореком.[thankyou] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: orlindraganov   
Дата:   30-10-11 15:01

Забавен факт: Schade (Шаде) на немски означава жалко (жалко, че не стана, а не тва е жалко човече)

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Nushenceto   
Дата:   30-10-11 16:36

любимата ми песен изпълнена и вчера-велика,тя е явление...
радва ме пълната зала,има все още малко,но стойностни хора,които ценят хубавата музика...
поздрав за цялата компания :)

SADE @ Аrena Sofia, 2011-10-29 #14

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: asahi   
Дата:   30-10-11 16:57

Нуше, това не го казвай пред импето, щото всичко, свързано с тимберицата, е недопустимо за имперското ухо.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: aquarius   
Дата:   30-10-11 18:25

написа:

> любимата ми песен изпълнена и
> вчера-велика,тя е явление...
> радва ме пълната зала,има все още
> малко,но стойностни хора,които
> ценят хубавата музика...
> поздрав за цялата компания :)
>
>
> SADE @ Аrena Sofia, 2011-10-29 #14


И моята, и моята [cool]

Тръпки ме бобиват когато я слушам!!! [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: diandimov   
Дата:   30-10-11 20:11

Проверих - Sade е била във Вегас на 3 Септември, в залата на MGM (16 000).
Дори не съм разбрал... Може да не е имала реклама.

[smilie10]

Това което виждам от пуснатите по- горе клипове е, че новата зала в София е малко по- малка от залата на университета в Сан Диего където гледах The Cure, шоуто е като всяко едно от тези шоута - ни повече, ни по- малко.

Има доста странен английски, и на места пее грубичко...

Но е добре че стават такива събития и в София.

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: detlene   
Дата:   30-10-11 20:16

Аз страшно съжалявам, че не успях да отида. Надявам се да дойде пак. Sade е страхотна. Имам Lovers Live (2002) на двд и съм го гледал хиляди пъти. Стилна, премерена и тотално разбиваща. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: jingov   
Дата:   30-10-11 20:33

Направо ви завиждам .....[beer] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: Navy   
Дата:   30-10-11 20:39

НЯМА как да няма ХДТВ запис...
Не говоря за България, а изобщо, защото този концерт не еа сЪздаден само за България, това е една много скъпа хореография и инвестиция като цяло, това е една огромна инвестиция в много музикални ДВД-та, продадено по цял свят...
Имам страшно много такива записи, очаквам и този, дори си мисля откъм аудио качество, че ще е много по добър спрямо концерта на живо...
Разбира се концерта на живо има друга емоционална ценност, обаче за слушане винаги съм предпочитал специално направените концерти. Много по добри са... За слушане!

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: nikol79   
Дата:   30-10-11 20:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: asahi   
Дата:   30-10-11 21:14

Само ти си мислиш, че не може да отговори. В момента си водим много съдържателен разговор с импето. Желаеш ли да те включим?

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: IvoZafirov   
Дата:   30-10-11 22:00

Бах тоя Бойко начи! Шега, майтап ама вече няма нещо, което да се случи и бойко да не присъства. [smilie23]

Почвам да го очаквам и сутрин в тоалетната вече - да ме надзирава как се хигиенизирам.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: asahi   
Дата:   30-10-11 22:05

Внимавай с консервите! Не знаеш кой е вътре [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: nikol79   
Дата:   30-10-11 22:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: asahi   
Дата:   30-10-11 22:21

Що бе, да не си го баннал(а)? Аз не съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: vladimir666   
Дата:   30-10-11 23:21

Беше великолепно.Супер впечатлен съм.
И за снимки беше много добре, но не взех апарата и сега ме е яд.

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: e-mil   
Дата:   31-10-11 09:20

"Това което виждам от пуснатите по- горе клипове е, че новата зала в София е малко по- малка от залата на университета в Сан Диего където гледах The Cure..."

Всъщност е точно толкова голяма - малко над 12 400 седящи места + възможност за 6500 правостоящи. Пропускаш да кажеш, че Cox Arena не е само университетска, ами си е нормална зала с достъп за целия град. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шаде, залата и Бойко
Автор: lionski   
Дата:   31-10-11 09:39

Благородно ви завидях и аз!
Отказах да отида на концерта поради опасение как ще звучи Шаде в тази зала.
Кажете, моля ви, как беше акустиката и звука като цяло!

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.