Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: За Смъртта...
Автор: alsash   
Дата:   29-10-11 23:52

„Времето е наркотик, много от него убива.“....ТП

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 00:04

Хм, всъщност аз не го казах това, но като съм бил на 2 годинки съм бил в клинична смърт... сега, идиотии ще са да се опитвам да си спомням какво е било, но по някакъв абсурден начин имам усещането, че имам спомени...

После гледах едно готинко филмче с любимата Джулия Робертс - Flatliners...

Та, не знам дали фактът, че съм бил "отвъд" за малко (е, не си спомням бели тунели и т.н.) ми е оказал някакво влияние... разказите на майка ми и целия вложен от нея драматизъм...
Всъщност не смятам, че съм обсебен от смъртта... смятам, че не си извъртам главата когато виждам този "голям слон в стаята" - за смъртта повечето хора само това правят - извъртат си главата...
Дори и сега - покрай Пишмана... някак имам усещането за адски много неизказани нещица...


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: alsash   
Дата:   30-10-11 00:06

— АМИ ДА. НЕ БИВА ДА СИ ПРАХОСВАМЕ ВРЕМЕТО! — Смърт донагласи седлото, после тикна златния си животомер под гърбавия нос на Албърт. — ВИЖ! ИМАМ ВРЕМЕ! НАЙ-ПОСЛЕ ИМАМ ВРЕМЕ!
Албърт се отдръпна уплашен.
— И щом вече го имате, какво ще го правите?
Смърт яхна коня.
— ЩЕ ГО ПРОПИЛЕЯ.


Тери П.

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 00:08

НАСОО, при мен нещата стоят по следния шизофреничен начин - или да се спасявам скоропостижно, или... да пробвам да живея завинаги (щото пък имам друго нагло себевлюбено усещане - че, ако някой може да се справи с това, то ще съм аз...)

А пък Уди Алън имаше готин лаф, за който често се сещам - че не искал да постига безсмъртие чрез творчеството си, а искал да постигне безсмъртие чрез това да не умира [smilie18] [smilie3] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 00:15

alsash, ЩЕ ГО ПРОПИЛЕЯ [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: alsash   
Дата:   30-10-11 00:17

...казвам Ви бре.....четете Тери Пратчет....ако не всичко, поне малко![beer] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 00:28

Е де, а аз като ви казвам да гледате (или, ако искате - четете) Розенкранц & Гилденстърн са мъртви - кой го гледа/чете изобщо? [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: MARIANA88   
Дата:   30-10-11 01:08

А какво мислите за пластинатите? Гледахте ли филма?
http://challengingthelaw.com/medicinsko-pravo/plastinatite/


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: tvk75   
Дата:   30-10-11 01:29

Knartist

1.не
2.не
3.не
4.не
5.не знам
6.нямам идея,но на кой му пука

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 01:43

tvk75, кратко и ясно [smilie18] [smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: tvk75   
Дата:   30-10-11 01:52

ами какво да влизаме във философски разправии [smile]

смъртта и тя е кратка и ясна (така съм чувал)

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 01:56

[smilie18] Така си е... поне за късметлийте де... точно по случай Пишмана - внезапно, бързо и безвъзвратно... и аз така искам... и сега като си легна сигурно точно това ще си пожелая = край на мъките [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: tvk75   
Дата:   30-10-11 02:03

това за щастие не го решаваме ние [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: shtukov   
Дата:   30-10-11 08:32

От усещането за смъртта, по-страшно е усещането за самота..

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: J0R0   
Дата:   30-10-11 09:07

Представи си, че направиш компютрите да се самовъзпроизвеждат.
И един ден някой компютър ти зададе въпроса, какво става с нас като ни изгори дъното, харда и захранването?
Ще отидат за претопяване, ще му отговориш ти.
А с душата, с Уиндоуса, какво става, ще те попита.
На теб ще ти е много трудно да му обясниш, че Уиндоуса не е част от него и че той си съществува на другите компютри, но точно на неговите изгорели хардове няма как да продължи да работи.
А какво става с останалите ми програми, със снимките ми, с документите ми, с персоналните ми настройки, със спомените ми.
За съжаление и те си заминават, те нямат смисъл за другите компютри.
Но все пак, ако е имало нещо ценно, то е трябвало да го прехвърлиш на други компютри, затова е толко важна периферията. Без нея няма как в един компютър да влезе информацията, нито как да я напусне.

Така че, ако имаш нещо ценно на хардовете, постарай се навреме да го прехвърлиш и на други компютри.
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: alsash   
Дата:   30-10-11 09:09

....мъдро![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: tnt   
Дата:   30-10-11 09:14

излезте на чист въздух, вижте се с приятели..... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: alsash   
Дата:   30-10-11 09:15

....[smilie18] [smilie18] [smilie18] ....гласувайте!

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: tvk75   
Дата:   30-10-11 10:25

гласувахме [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   30-10-11 16:49

Като се сблъскаш с нея отблизо и разбираш кака всичко останало за което си се притеснявал до сега е пълна глупост.

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: НАСОО   
Дата:   30-10-11 17:56

тука не съм съгласен. Има хора които и на смъртно легло правят големи неща и такива, които и без да са я срещали мислят, че нищо няма значение

Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 18:14

[smilie18] Йее, добре бре, Жоро, бива, бива... особено моментът с това, че "душата" е Уиндоусът [smilie3] [beer]

Но пък може би основният куцащ момент на иначе симпатичното сравнение е, че ние знаем какво представлява тази душа, защото сме я създали... докато засега не сме забелязали да има каквито и да било заслужаващи си внимание данни, които да ни показват кой/какво ни е създало нашите души/уиндоуси и какво изощбо представляват... иначе да го бяхме питали и да ни беше казал, предполагам [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: sunnyshot   
Дата:   30-10-11 18:17

Уф, трябва и да се умира...

По едно време прочетох едно тибетско ръководство за умиране, преведено на английски. Още стои на нощното шкафче.

А Сара Бернар (френска тетрална артистка) била спала в ковчег, за да свиква с мисълта.


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 19:27

[smilie18] Съни, имаше и един виц за баба, дето отишла на доктор да види какво й е, а той и казал, че е много зле положението и да ходи на кални бани. Тя го питала дали баните ще помогнат. А той:
- Е, не, няма да помогнат, но поне ще свикнете с пръстта [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За Смъртта...
Автор: Knartist   
Дата:   30-10-11 19:46

Еми, подозирах аз, че пак няма да се получи кой знае какъв силно завързан разговор... вероятно си е съвсем "в реда на нещата" де... най-често се случва на хората да им идва да shy away от темата... освен да я раздвижим по по-лекичък (или тежичък) начин...

Join Me In Death или Bring Me To Life [cool] [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.