Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-10-11 20:08

Първото за 5 мин офифкаха един апартамент с три лаптопа [smilie8]
Второто един Ром проследил комшията от нон стопа до дома му и го намушкал за две кутии цигари... [smilie8] В каква държава живеем само [smilie8]
Ей сега някой ще мине да ми изтрие темата защото провокирила към насилие и дискриминация расизъам а не точно така...

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: jekopj   
Дата:   12-10-11 20:15

Нали нашата полиция ни пазеше!Де го Веселин Маринов да отговори?[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: boyanb   
Дата:   12-10-11 20:18

нашата полиция ни пази, каза мутрата и си запали пура [smilie7]



Публикацията е редактирана (12-10-11 20:18)

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Vinsent   
Дата:   12-10-11 20:21

Плъзнаха плужеците, избори са, налага се! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: alsash   
Дата:   12-10-11 20:23

това е споделен проблем и не е правилно да се трие темата.....ако не прескача границите на допустимото възмущение...като например (ЦнаС)[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: universum   
Дата:   12-10-11 20:23

Мъжете поне с хладно оръжие вечер (с острие от 15 см. нагоре) ако се прибират.
Жените по тъмно да не ходят сами и така.

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-10-11 20:23

Vinsent Само не казвай че някой специално ги е устроил в нашия вход заради изборите [smilie21] За две кутии цигари да проследиш и намушкаш човек тоя си е за електрически стол



Публикацията е редактирана (12-10-11 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Vinsent   
Дата:   12-10-11 20:28

Miro__Slav написа:

> Vinsent Само не казвай че някой
> специално ги е устроил в нашия
> вход заради изборите [smilie21] За две
> кутии цигари да проследиш и
> намушкаш човек тоя си е за
> електрически стол
>

Miro__Slav, къде се случва това?
Защо няма по-конкретни данни и защо ти нямаш нито една снимка публикувана във фотографски сайт?


Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: georgi969   
Дата:   12-10-11 20:43

какво ви е виновна полицията?

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-10-11 20:49

Vinsent в Плевен се случва и аз самия преди малко разбрах за втория случай за това и пуснах темата...
Относно въпроса за снимка не съм фотограф оператор съм...
А сега по темата чудно ми е как по татово време можеше човек да се разходи по което време иска на денонощието без да се притеснява?
Ако според конституцията частната собственост е неприкосновена защо не е точно така...?
Е имаш такъв случай някакъв дядо беше гръмнал по някакви апаши които влезнали в личната му собственост ама взеха че осъдиха човека накрая...

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: jekopj   
Дата:   12-10-11 20:59

Полицията е виновна с това,че не всява респект.Ако съм полицай и ми наредят да не арестувам циганин,който краде /за да не ставали ексцесии/ - ще напусна системата.Най-важната задача на полицията е да пази имота и здравето на хората.За това им се плаща от същите тези хора,а те не си вършат работата.Не може да се оправдават и с това,че така им нареждат,защото си имат синдикат,който трябва да реагира в такива случаи.В момента нещата са в стадий пунктиране на дейност,както и много по-нависоко от тях впрочем.


Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: georgi969   
Дата:   12-10-11 21:06

"Полицията е виновна с това,че не всява респект"
Бе да му се невиди-не всявала респект.И без да се захласвам по миналото- старата милиция как всяваше?А?
Може да звучи като клише, ама тука баш системата си е виновна.

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: mladenov   
Дата:   12-10-11 21:16

"Полицията е виновна с това,че не всява респект"
Бе да му се невиди-не всявала респект.И без да се захласвам по миналото- старата милиция как всяваше?А?


С бой...и то як! Ей така старата милиция всяваше респект! Нашия квартален като минеше пред някой блок и се случеше циганин да продава семки отпред, циганина ставаше и сам си изсипваше семките в най-близкия канал.Защото на кварталния шамарите му бяха от по 2 конски сили, така казваха изпиталите ги![smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: chipsy   
Дата:   12-10-11 21:17

Не е проблема в полицията, а в съдебната система. Що да има страх от полицията циганина, като знае, че отива на съд профилактично и го пускат след това.
А иначе мнението ми го знаете, ако пак го кажа онзи "симпатяга" админа пак ще ми спре писаниците за седмица [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Gruyu   
Дата:   12-10-11 21:19

едно момче излиза от кауша и някъв го пита:
- Е как е, днешната милиция бие ли?
- Днешната не знам ама вчерашната много бие!!![smilie5].. (старо но златно)

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: jekopj   
Дата:   12-10-11 21:19

За това говорим де!Старата милиция си вършеше работата като поделение на силово министерство,каквото е МВР.Сегашната полиция само регистрира без да се намесва.Защото не се намесва с всичките правомощия които има се вихрят кражбите и убийствата.Затова и някъде хората вземат нещата в свои ръце,и ще се множат тези случаи без това да им е задължение и да им се плаща,защото няма кой просто да свърши това,което трябва.


Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-10-11 21:23

Ами моето мнение е, че Демокрацията е криво разбрана! И си жива свободия...
Това за кварталния което някой писа е вярно! [smilie24]
Сега има само медиен шум и никакъв ефект някога нямаш медиен шум но никой не с страхуваше да си остави вратата отворена да си остави децата да играят на жоменка до малките часове и т.н

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Myth   
Дата:   12-10-11 21:27

Е сега по телевизията, върви предаването "Изгубени в България" децата не ходят училище, щото циганина вика, работят събират боклуци с мен иначе ще останем гладни, нямат баня нищо, питат го "Ток имате ли", "имаме бе, наши си ток, бе какво да ти кажа крадем го, плащаш на хора от енергото 300лв и идват и ти го връзват без електромер" [smilie18] [smilie18] [smilie5]
Е питам аз циганина ли е виновен или тоя дето му е вързал тока от енергото. Един друг вика "Крадем бе всички крадем, кво да правим и за какво за единия хляб" "Ако ни спрат конете съвсем ще почнем да крадем, какво да мрем ли" "Ние може да крадем, ама ония горе крадат с химикалката, милиони, а ние една кутийка да откраднем и аре в затвора"

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: jekopj   
Дата:   12-10-11 21:34

Ами то комунисти като правят демокрация,така ще я направят - с мутри,със собствено облагодетелстване,с благи обещания,които така и на изпълняват.

Чудя се що ли още им се връзваме та гласуваме за тях,а не вземем сопата...[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Gruyu   
Дата:   12-10-11 21:36

тока ако не го плащаме и ще ни го "отрежат", няма как ще го плащаме...обаче ако не си плащаш водата, парното никой не мое ти ги спре...текат единствено лихви...и с местните данъци и такси е така

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Myth   
Дата:   12-10-11 21:37

Зел го коня на лизинг 1500лв по 300лв на месец [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: georgi969   
Дата:   12-10-11 21:37

Кви комунисти бе?Нали преди 20 години ги бутнахме?
Тази тема ще иде в небитието.

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: mladenov   
Дата:   12-10-11 21:42

Абе може да се смеете, ама май не е лоша идея да се върнат "Отрядници"- те от едно време.
Ходеха вечерно време по улиците и гледаха дали става нещо нередно. Видеха ли нещо съмнително и се обаждахa на милицията! Ама тук пак се връщаме до момента с шамарите дето ги раздаваха милиционерите, така че...[smile]



Публикацията е редактирана (12-10-11 21:52)

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: belbo   
Дата:   12-10-11 21:49

да са си сложили аларма [smilie7]

3 лаптопа, а една аларма не могат да сложат..


а намушкването не е станало току така. Най-вероятно мангалът е поискал едната кутия, щото нали ако имаш 2 ризи.... а онзи е отказал..[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За 5 дена 2 произшествия в нашия вход
Автор: Miro__Slav   
Дата:   12-10-11 21:50

Една молба към хората които вземат отношение по темата ми... Не искам да замине в кошчето! За това не подстрекавайте към насилие...! По скоро размишление какво толкова се променило, че някога имаше закон и ред сега няма!
И кой има интерес от цялата работа?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.