Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 работата я свършихме
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 14:51

Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!

Някой ако има познати там, или поне точни координати на кого мога да позвъня за информация за един спешен проблем с виза D. Не е на живот и смърт, ама ми е много важно лично на мен... Благодаря предварително на всички, които помогнат с късчета инфо или с личен контакт... [smilie24]

Слухтя на л.с. [smile]
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: netLady   
Дата:   28-09-11 15:09

Ama не в МВР-то а МВнР-то требе да питаш. http://www.mfa.bg/bg/pages/view/96 [smilie25]
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 15:13

netLady: виза Д се издава точно от МВР, проверява се от ДАНС или не знам още от кого, но службата която ги движи тези неща от посолства и консулства към разузнавачите и обратно от разузнавачите към МВнР и съответните и представителства е точно отдел "миграция" на МВР [smile]
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: netLady   
Дата:   28-09-11 15:21

добре
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: Princess_lia   
Дата:   28-09-11 19:48

[smilie24]
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: Lalinda   
Дата:   28-09-11 19:57

Тия неща не се обсъждат публично.

[smilie3] [smilie3] [smilie3]

 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 20:39

Няма нищо скрито, тайно или някаква супер конфиденциалност в тия визи... Стандартна процедура, преди да пуснат някой да живее в страната да го проверят що за птица е и има ли досиета някъде... Навсякъде по света го правят, макар бюрокрацията да е малко повече от колкото трябва при нас и от там идват проблемите...[smile]
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: nastradin2   
Дата:   28-09-11 21:28

Ами иди и поискай да се изпълни стандартната процедура...
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: gorbi   
Дата:   28-09-11 21:37

nastradin2: където има толкоз бюра едно след друго наредени няма как да е толкоз просто... :))
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: Grandpa   
Дата:   29-09-11 10:37

Да не гонят новата жена?
 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: Lalinda   
Дата:   29-09-11 10:40

Е, щом няма нищо конфиденциално, защо не минеш по нормалния ред, а трябва да обявяваш публично, че търсиш начин да минеш по ненормалния?

 Re: Много спешно ми трябва връзка към отдел МИГРАЦИЯ на МВР !!!
Автор: gorbi   
Дата:   29-09-11 17:01

lalinda: а кой каза че искам да мина по ненормалния..:) Просто тая служба е нещо като лох нес - всички са я чували, обаче никой не можеш да намериш да ти даде конкретна информация от нея..:) Иначе аз съм на мнение, че колкото повече хора знаят за проблема ти, толкова повече могат да ти помогнат, както и се случи сега..:) То няма нужда всичко да е скрито покрито и секретно като при вас... :)))) Както и да е, аз вече намерих каквото ми е нужно, свършихме чудесна работа, има добри и нормални хора из тая България още...[smitten]Господ здраве да им дава, както се казва - каквото хубаво направиш на другите - всичкото ти се връща под една или друга форма, напълно съм убеден....

grandpa: не, никого не гонят - работата, макар и спешна, е по-скоро, как да кажа... за нещо хубаво е...:))
 Re: работата я свършихме
Автор: IvoZafirov   
Дата:   29-09-11 17:06

Днес бях до външно и се сетих да питам по твоя проблем. Една позната обеща да провери и да ми звънне, но още не е. Мислех привечер да и звъня да я питам какво направи, но щом си решил проблема няма да я тормозя.

[beer]
 Re: работата я свършихме
Автор: CanoniO   
Дата:   29-09-11 17:07

е, никого не гонят - работата, макар и спешна, е по-скоро, как да кажа... за нещо хубаво е...:))


[smilie5] ше тропнем хорце?
Да си купувам ли сако и бръсначка



Публикацията е редактирана (29-09-11 17:09)
 Re: работата я свършихме
Автор: gorbi   
Дата:   29-09-11 17:09

ето - добрия човек Зафиров примерно си изкара една специална вънкашна водка, само че ще си я вземе като мине през Варна и се обади.... Нали казвам - добрите дела се връщат... :) Zafirov, чакам ... [beer]
 Re: работата я свършихме
Автор: gorbi   
Дата:   29-09-11 17:13

Canonio - а хорцата много не ги разбирам, ама като се обади Зафиров може да пийнем водка... [beer] [smilie18]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена