Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  97  98  99  100 ..  106  107     всички  напред  последна
 Re: Вицове (18+)
Автор: ogimag   
Дата:   17-01-13 16:22

[smilie24] [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: niagara   
Дата:   17-01-13 16:45

Една семейна двойка нямала деца…
Какво ли не пробвали – модерна камасутра, гонене из спалнята с писъци и мяукане, секс върху работеща пералня, скубане под мишници... Явно проблемът бил сериозен. Почнали с лекари. По какви ли лекари не ходили - не става и не става.
Чули за един лекар в Ню Йорк, събрали пари и отишли. Ама проблем - те не знаят английски, той - само английски, наложило се да покажат как действат по въпроса... и... показали... даже останали с впечатление, че са го изненадали. Докторът написал рецепта и те се прибрали у дома. Отиват в местната аптека и питат:
- Имате ли тритхеотхерхоле?
Аптекаря:
-Ъъъ?!?!...Какво да имам???
- Тритхеотхерхоле ... с досада му повтарят те и му се чудят на невежеството.
Аптекарят поглежда рецептата и казва:
-...Аааа... „Try the other hole“... ми... нямаме...


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-01-13 16:52

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: грегари   
Дата:   17-01-13 19:36

- Иванчо, кажи какво ти е дневното разписание.
- Ами, събуждам се, ставам, обличам се, изтривам хуя с парцал... Закусвам, взимам си чантата, отварям вратата, затварям вратата, изтривам хуя с парцал... След училище се прибирам, изтривам хуя с парцал... Обядвам, уча си уроците, изтривам хуя с парцал... Излизам на разходка, изтривам хуя с парцал... Връщам се, изтривам хуя с парцал... Вечерям, изтривам хуя с парцал, лягам да спя...
- Иванчо, да не си болен?
- Защо така решихте, госпожо?
- Ами, постоянно си триеш хуя с парцал...
- Не. Не разбрахте. Когато татко стана депутат, у нас постоянно на вратата някой пише "ХУЙ"...

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: ogimag   
Дата:   18-01-13 11:22

Шефа към личния си шофьор:
- Напоследък ми прави впечатление, че се обличаш доста добре, как го правиш със заплатата, която ти давам?
Шофьорът с откровен отговор:
- Ми всичко е въпрос на елементарни сметки - ти чукаш младата ми жена и и даваш 1/3 от заплатата си, аз чукам дъртата ти кранта и тя ми дава една трета от нейната, така, че аз живея с твойта заплата, а ти с мойта.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: Патаран   
Дата:   18-01-13 17:34

РЕЧНИК НА БЪЛГАРСКИЯ ШОФЬОР:

--- ВОДАЧ - някой, който седи зад волана на автомобил и евентуално го управлява.
--- ДРУГ ВОДАЧ - копеле, което управлява автомобил и което ТРЯБВА да бъде изпреварено.
--- ШОФЬОР - професионално название на водача или копелето, което трябва да бъде изпреварено.
--- АВТОМОБИЛ - возилото на водача, който трябва да бъде изпреварен.
--- АВТОМОБИЛ СОЦ-ПРОИЗВОДСТВО - возило, което ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА да бъде изпреварено, да му се отнеме предимство, а водачът му да бъде освирен и напсуван.Най-добре е всичко гореизброено да се извърши едновременно.
--- ОХЛЮВ - едно от популярните названия за водачи, имащи НАГЛОСТТА да карат по-бавно от Вас, при което Ви пречат, принуждавайки Ви да намалите собствената си скорост поради временна невъзможност да бъдат изпреварени.
--- ГАД(МРЪСНА) - водач, който Ви изпреварва.
--- ШИБАН КУЧИ СИН - водач на соц-автомобил, който Ви ИЗПРЕВАРВА!!!
--- КАМИКАДЗЕ - водач, който ползва само двата крайни педала на автомобила(газ и съединител). По правило камикадзето изпреварва всички, които настига, независимо от разстоянието до насрещните МПС и независимо от ширината на пътя и липсата на видимост.
--- КОЛА С АВТОМАТИЧНА СКОРОСТНА КУТИЯ - автомобил, при който камикадзето ползва само десния педал(газ) - (виж"КАМИКАДЗЕ").
--- КОЛЕГА НА ПЪТЯ - камикадзе, което изпреварва соц - автомобил.
--- КАРУЦАР - 1. Някой, който кара каруца.
2. Водач на МПС, каращ по пътя под девиза "Аз съм сам насред полето".
--- ШОФЬОРСКИ КУРСОВЕ - борси за шофьорски книжки, замаскирани като програми за обучение на водачи.Резултат от работата им е насищане на пътищата с "КАРУЦАРИ" и "КАМИКАДЗЕТА".
--- ШОФЬОРСКА КНИЖКА - документ с официално название "Свидетелство за управление на МПС", но поради силна девалвация на тежестта на "свидетелите" на Свидетелството, може да се пусне за свободна продажба по книжарниците. С това би се избягнало губенето на време за посещаване на безполезните шофьорски курсове.
--- ПЕШЕХОДЕЦ - участник в движението, който НЯМА право на предимство.
--- ПЕШЕХОДНА ПЪТЕКА - бяла маркировка върху платното за движение, за която заблудените западноевропейски туристи си мислят, че им дава право на предимство.
--- УМЕН ПЕШЕХОДЕЦ - пешеходец, който изобщо не разчита на пешеходната пътека.
--- ГЛУПАК - пешеходец, който пресича платното за движение пред Вас без да бърза.
--- ГЛУПАЧКА - частен случай на пешеходец-глупак; в повечето случаи представлява майка с дете или с детска количка.
--- КРЪСТОВИЩЕ - участък от пътя, на който Вие сте с предимство пред останалите участници в движението.
--- СВЕТОФАР - светлинна уредба, която пречи на движението през кръстовището, давайки предимство на други водачи.
--- МИГАЧИ - цветна светлинна декорация към екстериора на автомобила. Не бива да се ползва, освен при крайна необходимост, защото става процес на отвличане и на нищожната частица внимание, която ползвате при управлението на автомобила.
--- ДЕСЕН МИГАЧ - мигачът, който НЕ СЕ ползва.
--- ЛЯВ МИГАЧ - мигачът, който НЕ СЕ ползва при изпреварване.
--- ЛЯВО СТРАНИЧНО ОГЛЕДАЛО - страничното огледало, което НЕ СЕ ползва при изпреварване.
--- ПЪТНА МАРКИРОВКА - бели означения по пътното платно, които обикновено липсват точно там, където са най-необходими.
--- ПРЕКЪСНАТА ОСОВА ЛИНИЯ - пътна маркировка, при която ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да предприемете изпреварване.
--- НЕПРЕКЪСНАТА ОСОВА ЛИНИЯ - пътна маркировка, която НЕ пречи да предприемете изпреварване.
--- ЛИПСА НА ВИДИМОСТ - напълно неоснователно оправдание за отказ от изпреварване.
--- СКОРОСТ - пътен стандарт, който трябва да се поддържа на максимално високо ниво.
--- КАТАСТРОФА - пътно-транспортно произшествие, което може да се случи на другите водачи.
--- НЕКАДЪРНИК - всеки загубеняк, който кара по-бавно от Вас и като че ли спазва някакъв правилник.
--- СМОТАНЯК - водач пред Вас, който при жълта светлина на светофара още не е потеглил.
--- ПРЕСТРОЯВАНЕ - неограничено право на произволно придвижване от една лента на платното в друга.
--- СОФИЯНЕЦ - водач със столично местожителство, който има за мисия да покаже на влачещите се пред него "тъпи провинциални селинджъри" как се кара.От своя страна, той научава къде дебнат провинциалните КАТаджии.
--- ТРОТОАР - място за паркиране, от което пешеходците нямат право да слизат на платното за движение. По желание, може да се остави място за минаване на пешеходци по него.
--- ПАЯК - 1. Животно от клас "Паякообразни".
2. Наказателно средство за узаконен рекет спрямо водачи на паркирани автомобили. Проявява подозрителна избирателност към жертвите си. Поради отровната си същност предпочита да вдига коли с регистрация в други населени места, за да отрови максимално нервите на собствениците им.
--- БЛЪСНАТ ПЕШЕХОДЕЦ - глупак, който сте блъснали с колата си докато сте заобикаляли друга кола, неизвестно защо спряла на пешеходна пътека.
--- ЛЯВОЗАВИВАЩ - автомобил, който иска да завива наляво от НАЙ-ДЯСНАТА страна на платното и който е ДЛЪЖЕН да пречи на дяснозавиващите зад него да се включат в движението, независимо от предостатъчната широчина на пътя.
--- ЛЕНТА ЗА НАСРЕЩНО ДВИЖЕНИЕ - част от пътното платно, в която се навлиза ЗАДЪЛЖИТЕЛНО:
1. ...когато сте КАМИКАДЗЕ
2. ...когато изпреварвате
3. ...когато вземате ляв завой по правилото за скоростта (виж"СКОРОСТ").
--- ДЖИП - високопроходимо МПС, което не се нуждае от пътища, за да се движи. Поради това не се съобразява със Закона за Движение по Пътищата, а със Закона на Джунглата.
--- КУЛТУРЕН ВОДАЧ - абсолютен олигофрен, който е способен да даде предимство на други водачи в нужда.
--- АВТОМОБИЛЕН ИНСТРУКТОР - междинно звено; посредник между КАТ и купувача на шофьорска книжка.
--- ПЪТНИ ЗНАЦИ - метални табели отстрани на пътя, служещи за доказване на вина след пътно-транспортно произшествие.
--- ФАРОВЕ - последното нещо, което камикадзето вижда в живота си.
--- BMW - марка немски автомобили, които не са пригодени за движение в дясната лента.
--- ОТНЕМАНЕ НА ПРЕДИМСТВО - дълг на всеки водач към останалите участници в движението.
--- АВТОБУС - превозно средство, което пречи на движението в града. ТРЯБВА да бъде ИЗПРЕВАРЕНО или да изобщо да не бъде допускано да тръгне от дадена спирка, където чака с включен ляв мигач. В извънградски условия приема образа на зъл дух-ураган, който Ви търси, за да Ви го върне тъпкано.
--- "ТИР"- демон от шофьорската митология, движещ се по пътя със скоростта и маниера на експресен влак.
--- РУМЪНСКИ ТИР - ТИР, който има привилегията да спира на пътя където и когато му кефне, сякаш му е бащиния.
--- ТУРСКИ ТИР - ТИР, който ще Ви изпревари, дори ако трябва да мине през Вас.
--- КАМИОН НА ФИРМА ЗА ДЪРВОДОБИВ - камион на дървената мафия, който по принцип спира насред тесни планински шосета, на завои без видимост, в мъгла и по всяко време на денонощието, без светлини или друга сигнализация (всичко това едновременно) и чака някоя кола да се удари в него.
--- ПЪТИЩА - основен източник на приходи за погребалните агенции в мирно време.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: marchello   
Дата:   18-01-13 23:33

Циганче свири на цигулка на тротоара. Минава човек, заслушва се и възхитен му казва:
- Момче, ти си Паганини! Вундеркинд! Виртуоз!
Циганчето гледа неразбиращо...:
- А ти па щот си 'ного убав...!

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: мара   
Дата:   18-01-13 23:35


оф...горби кат каза грузин....
та пътувайли през соца едни маладьожи-младоженцами в самальоте. место - кат за трайох, та до тях - грузин. маладьож держит девушката, а она говорит: тут болит! поцелуй! и подайот ручичка.- тут болит - и подойот ногичка - тук болит - и подайот устичка. а тоя целува и повтаря: "въйлечил, въйлечил, въйлечи!". накрая на грузина му дошло до намкъдеси и тихо спросил: "товарищ, а гемороидъй лечиш?"

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: deltalink   
Дата:   18-01-13 23:50

Кубрат Пулев имал рожден ден и събитието отпразнувал в столичен клуб.
На другия ден майка му му звъни, да го пита как са изкарали:
Мама Пулева:
- Как изкарахте снощи маме?
Кобрата:
- Ами, още с влизането в дискотеката, отивам аз при диджейчето и му викам: Слушай сега браточка, начи тоя път искам нещо по-така... по-културно разбираш'и! К'во ше кажеш да започнем с италианска естрада... твааа Тото Котунио, Адриано Челентано, нещо Ерос Рамацоти...
Мама Пулева:
- Браво маме, а Андреа Бочели?
Кобричката:
– Буче, буче.. накрая изпя две от нейните тъпотии, аз се напих и си тръгнахме...

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: charger   
Дата:   18-01-13 23:58

Старият завет набързо


И казал Бог:
- Нека бъде светлина...
И станало светлина!
... И казал Бог:
- Нека бъде топлина...
И станало топлина!
И казал Бог:
- Нека се сътвори Светът...
И Светът се сътворил!
- За седем дни...
И се сътворил за седем дни!
Помислил малко Бог и казал:
- За шест...
И станало за шест!
И казал Бог:
- Нека се сътворят дървета...
И се сътворили дървета!
И казал Бог:
- Нека се сътворят животни...
И се сътворили животни!
И казал Бог:
- Нека по мой образ и подобие да се сътвори човек...
И по негов образ и подобие се сътворил човекът!
И щом го видял, Бог казал:
- Ашколсун...
И станало Ашколсун!
Бог се притеснил, че е сътворил Ашколсун, и веднага казал:
- Опа...
И станало Опа!
Като видял какво става, Бог казал:
- Без последното...
И станало без последното!
- Грешка! - казал Бог.
И станало грешка!
- Ужас! - казал Бог.
И станало ужас!
- Ще полудея! - казал Бог.
И полудял!
- Бъра-бъра-бъра - казал Бог.
И станало бъра-бъра-бъра!
- Бъра-бъра, два чадъра! - казал Бог.
И станало бъра-бъра, два чадъра!
- Ебаси майката! - казал Бог.
И Дева Мария забременяла от само себе си!

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: ogimag   
Дата:   19-01-13 09:05

Мъж звъни в Топлофикация:
- Не ми пращайте повече заплашителни писма, че ще ви извадя от семейната томбола.
- Каква семейна томбола?
- Ами пускам всички сметки в един буркан, после разбърквам и която извадя - нея плащам.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: niagara   
Дата:   19-01-13 11:21

стария завет[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   19-01-13 11:31

Отдавна не го бях гледал!

http://www.youtube.com/watch?v=FjGsiFuNBCI



Публикацията е редактирана (19-01-13 11:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: carl_cox   
Дата:   19-01-13 14:42

Червената Шапчица, кьоркютук пияна се търкаля в полето . До нея пасе една крава . Гледа кравата, колко и е лошо на Червената Шапчица, колко и е гадно, станало й жал, приближила се и шепне :
- Бедна Червена Шапчице, виждам лошо ти е, да ти дам малко прясно мляко да си пийнеш!
Приближила се кравата и сложила вимето си в устата на Червената Шапчица, а тя се провиква :
- Момчета, момчета, по един, моля ви, по един ...


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-13 08:47

Перничанин изважда от морето златната рибка. Тя го оглежда внимателно и пита:
- Перничанин?
- Аха.
- По-добре ме опържи.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: ogimag   
Дата:   20-01-13 08:48

Върви си иранчанин по пътя и гледа някакъв младеж гребе от реката и пие вода.
Ужасен иранчанинът му вика:
- Абе, какво правиш? Как може да пиеш оттук, та в реката изливат отпадъци от завода, някои са дори и радиоактивни!
Младежът озадачен го пита:
- What did you say?
- А, нищо, нищо, викам с две ръце да гребеш. С две!

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: мара   
Дата:   20-01-13 09:13

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q1De6Tk7pMU


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: A400   
Дата:   20-01-13 15:12

- Как е, помогна ли лечебната кал на жена ви?
- Само временно - първите два-три дена изглеждаше по-добре, ама после калта падна...

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: A400   
Дата:   20-01-13 22:06

Пациент отива при психиатъра и се оплаква:
- Докторе, напоследък сънувам кошмари – присънват ми се герои от STAR WARS.
- И кога започна това? – пита го психиатърът.
- Преди много, много години, в една далечна галактика…

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: TheOne   
Дата:   20-01-13 22:47

[smilie18] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: Gruyu   
Дата:   20-01-13 22:49

Христо Стоичков бил като Исус Христос - с две думи нахранил целия национален отбор!

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: грегари   
Дата:   21-01-13 20:18

Американец, германец и българин се срещнали на плажа. Всеки решил да се представи. Американецът казал:
- Аз съм Джон от Ню Йорк, лекар съм и имам 100 служители.
Германецът казал:
- Аз съм Ханс от Берлин. Стъклар съм и имам 150 служители.
Българинът казал:
- А аз съм Иван от София, млекар съм и ми е 48 сантиметра...
Спогледали се и американецът казал;
- Е, добре, всъщност имам 10 служители.
Германецът казал:
- Е, добре, всъщност аз имам само 15 служители.
Иван казал:
- Е, добре, всъщност не съм от София, а съм от Перник...

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: ogimag   
Дата:   21-01-13 22:45

Младоженци на сватбено пътешествие се разхождат из Сицилия. Внезапно иззад някакъв храст изскача мъж с рязана пушка:
- Парите или живота!
- Нямаме пари, аз се ожених по любов! - отговаря съпругът.
Гангстерът оглежда дамата и коравосърдечно казва:
- Тия ги разправяй на друг!

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: boyanb   
Дата:   22-01-13 00:13

В гората се появил див глиган - целия татуиран, надрусан и много гаден. Всички животни треперели от ужас и никой не смеел да излиза... Изведнъж, отнякъде изскочил Зайо.
- Ей, заек, ела тука бе! Веднага извикай Мечо Пух!
- И ка-ка-какво да му кажа?
Глигана дръпнал бавно от джойнта и изръмжал:
- Кажи му че Прасчо излезе от затвора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове (18+)
Автор: A400   
Дата:   22-01-13 09:33

Живял си Адам в Рая. Бил съвсем сам. И Господ му казал:
- Ще ти дам жена - Ева. И му дал...
Оттам и фразата - "Да не дава Господ!"

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  97  98  99  100 ..  106  107     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.