Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Катуница ?
Автор: fundamental   
Дата:   24-09-11 13:12

ако щете ме блокирайте, ама това ако бе станало близо до мен, паля колата и отивам да газя. крайно време е ромското беззаконие да се накаже. и преди да ме нападнете за "равноправието"... тоя циганин киро е по равен от всички нас. [smilie22]

 Re: Катуница ?
Автор: fundamental   
Дата:   24-09-11 13:17

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4145691

 Re: Катуница ?
Автор: Jim__Beam   
Дата:   24-09-11 13:20



... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


... https://photo-forum.net/static/forum/2011-09/fxvs9350.JPG
https://lh5.googleusercontent.com/-6uNsG_aAvkg/Tn2uovZl26I/AAAAAAAALl4/KV7ISIEpQgw/s512/20337_105529


 Re: Катуница ?
Автор: fundamental   
Дата:   24-09-11 13:25

на мое име имам един данък и съм го платил наполовина, течат ми и лихви. платил съм ти циганино [smilie5]

 Re: Катуница ?
Автор: ценослав   
Дата:   24-09-11 13:27

По равен е брат. Конкретен пример. Но първо да се изясним. Не съм националист. 30 години съм работил с българи, които журналистите и политиците наричат "роми", а от там и ние прихванахме тая "болест" . Имам много приятели и не всички са криминално проявени.
Та примера ми е прост:
Според българското законодателство, осъществяването на полова връзка с непълнолетно лице, включително и при негово съгласие е престъпление, което трябва да се преследва от закона със всички позволени средства. Гледаме новини и с умиление разбираме, че еди коя си българка е родила на 11 години. Прокуратурата и съда не реагират и по този начин ТЕ попадат под друг член от НК който започва с: "Който с действието си или БЕЗДЕЙСТВИЕТО си причини.....". Някой ще каже, че осъществяването на полов акт с непълнолетно лице е трудно доказуемо. Да ама Не. Нека "таткото" да си излежи присъдата за осъществена полова връзка с непълнолетно лице и после, тя като навърши пълнолетие да си се вземат.
 Re: Катуница ?
Автор: fundamental   
Дата:   24-09-11 13:32

аз се надявам този случай скоро да не отшуми, напротив. нека има безчинства, нека се види най накрая, че тази политика спрямо малцинствата въобще не работи. и ако ББ има твърда ръка, нека го покаже сега.

 Re: Катуница ?
Автор: Todd   
Дата:   24-09-11 13:32

Колко пъти ви приказвам едно и също - купувайте си пушки !!!

Не айфони , лаптопи и коли !!!

Тепърва ще ви трябват !!! Каквото ще става - занапред ще е!!!

[cool] [cool] [cool]

 Re: Катуница ?
Автор: J0R0   
Дата:   24-09-11 13:38

Вместо да газиш - по-добре снимай. Разпитвай. Разказвай.
Информацията е силата, която може да промени нещата.

Темата няма да бъде трита, докато е информационна.
В момента когато го ударите на псувни - ще изчезне.
Във всички информационни емисии се коментира това, всички са възмутени, но успяват да спазват нормалния тон, надявам се и тук да успеем.
 Re: Катуница ?
Автор: __SpOO__   
Дата:   24-09-11 13:47

Колкото повече "тежат" гласовете на въпросните ни събратя толкова повече ще го удрят на самозабравяне.

А в бъдеще въпросната тежест се очаква да играе все по-голяма роля.

Какъв е изхода?

[smilie23]
 Re: Катуница ?
Автор: logrus   
Дата:   24-09-11 13:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Катуница ?
Автор: logrus   
Дата:   24-09-11 13:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Катуница ?
Автор: promis   
Дата:   24-09-11 13:53

Засега май утихнаха нещата, но довечера ще продължат. За мен е любопитно съвпадение ли е моментът, в който всичко това се случва?
 Re: Катуница ?
Автор: dashikov   
Дата:   24-09-11 13:55

промис,
Не са, потрошили са няколко коли.
А иначе "евала" на "журналиста" от бтв.ПОМОЛИ КИРО ДА СЕ ОБАДИ НА РЕДАКЦИОННИТЕ ТЕЛЕФОНИ И ДА СЕ ИЗВИНИ.
Убийство и опит за убийство на няколко човека, после едно извинявай в ефира на БТВ е достатъчно.[smilie22]
 Re: Катуница ?
Автор: fundamental   
Дата:   24-09-11 13:57

Жоро, няма да псувам и това е сигурно.Какво да псувам, та думите ми са далеч по силни от псувни. Просто това е примера за беззаконие. Не обичам да съдя по новина, но тази новина няма да се промени, дори и да снимам, разпитвам и ... разкажа същото.

 Re: Катуница ?
Автор: dashikov   
Дата:   24-09-11 13:58

А вече има и втора жертва.Още едно момче е починало.
 Re: Катуница ?
Автор: J0R0   
Дата:   24-09-11 14:00

E, там са медиите, как да ги няма, на всеки 15 мин има нова информация

http://focus-news.net/?id=c120

Ако някой мисли че скриват нещо, може да отиде на място и да ни информира, обикновен телефон с камера и интернет върши работа.
 Re: Катуница ?
Автор: promis   
Дата:   24-09-11 14:01

dashikov, първо съобщиха, че е починало, после че се нуждае от кръвопреливане. А последната информация е, че хората са се разотишли, но довечера в 20:00 пак ще се събират.
 Re: Катуница ?
Автор: ivanov.10   
Дата:   24-09-11 14:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Катуница ?
Автор: 1vo   
Дата:   24-09-11 14:51

Оставяме сиганите да ни избират управниците и после мрънкаме, типично, по-български [smilie8]
 Re: Катуница ?
Автор: captainme   
Дата:   24-09-11 14:58


"Пловдив. По последна информация 16-годишният Павел, който почина на шествието в Катуница, е жив в болницата, предаде репортер на Радио “Фокус” - Пловдив. "



?!?
 Re: Катуница ?
Автор: nsirakov   
Дата:   24-09-11 15:47

аз пак съм на фронта да го... дежурен съм днес... но колегата снощи го е отнесъл... било е лудница....

още повече е лудница че подобно беззаконие се оставя ненаказано
 Re: Катуница ?
Автор: Myth   
Дата:   24-09-11 16:09

Еееееее, пак бурни страсти и големи приказки.
По последния пост nsirakov, какво значи ненаказано? Така се ражда омразата, появява се медия, да речем която казва "Цигани мачкат, газят и колят безнаказано в Катуница, жандармерията ги пази" а кой знае как е било в действителност, ся не че оня цар Киро не е за затвора, ама това е съвсемотделен въпрос, аз още и не разбрах той какво общо има с цялата история де. Станал някакъв, побой със смъртен случай, жалко за отишлия си, но никъде не казаха как е било, каква е била причината. А ако беше обратното и циган беше убития, коментарите нямаше да са, "Тия изроди да ходят в затвора" а щяха да са "Е много малко са сгазили, трябваше всички да сгазят" [smilie18] [smilie18] [smilie5] [smilie5] Тъй че....
 Re: Катуница ?
Автор: equinox   
Дата:   24-09-11 16:30

Когато държавата не си е на място ще има такива неща. Защо този "цар" Киро е още на свобода? Из цяла България му се нови славата, а съд, прокуратура и полиция ни лук яли, ни лук мирисали. До кога държавата ще толерира престъпниците? [smilie11] [smilie11] [smilie11]

 Re: Катуница ?
Автор: Myth   
Дата:   24-09-11 17:06

Защо този "цар" Киро е още на свобода? Ами а де, лошото е, че не е само той и още по-лошото е, че големите мутри и навън са си насвобода не само в България.
 Re: Катуница ?
Автор: nsirakov   
Дата:   24-09-11 17:13

Myth нямам време да споря... ела да видиш на живо за какво става дума... в спешното...

недопустимо е да има полиция и да се позволяват побоища, блъснати хора с коли, и прочие вандалщини
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена