Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: cameraman   
Дата:   04-09-11 19:05

Много пъти ми е било на клавиатурата да напиша няколко реда и да направя достояние за глобалната мрежа целият серсемлък на някого... Много пъти съм искал да изкрещя пред много хора, че някой е некадърник...
Много пъти съм го правил... и май... колкото пъти съм го направил-сгрешил съм... Колелото на живота така е завъртало нещата, че съм се оказвал в подчинено положение точно на тези хора, които съм наплюл от сърце.... Как е при вази тоя фактор с наплюването..и... възмездието...
Вече май се сдържам да давам категорични оценки... щото... дявола си няма работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: asahi   
Дата:   04-09-11 19:07

Явно грешиш с преценките си. Нищо, ще пораснеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: tnt   
Дата:   04-09-11 19:17

последно наплюх на висок глас бакшишите на летището....

Но полза от оценките на висок глас няма. До сега нищо не ми се е връщало, не вярвам в такива закономерсности.

Няма смисъл да си хабиш нервите ако ситуацията го позволява. Усмихни се и подмини.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: cameraman   
Дата:   04-09-11 19:19

Не мисля, че имам повече да раста, нито, че греша в преценките си... Просто ролетката на живота доставя абсурдни ситуации... Един наш общ познат/на мен и Асахи/ е типичен пример за комичен образ...



Публикацията е редактирана (04-09-11 19:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: Lalinda   
Дата:   04-09-11 19:26

Не, никога!

Известна съм с пословичната си търпеливост и дебелокожие, граничещи със снизходителна присмехулност.

В крайна сметка, преди да започна работа като международен наблюдател по изборите, бях подложена на тест, заедно с останалите кандидати, и бе установено, че сме кооперативни, а не конфликтни личности.

Кооперативна е личност с високо мнение за себе си и високо за останалите, а конфликтна - с високо за себе си и ниско за останалите.

Опасявам се, че хора, които не знаят какво е спътник, вероятно не знаят и какво означава кооперативен, затова, да отбележим за протокола, че спътник е човек, с когото пътуваш, а кооперативност е умение да си сътрудничиш с останалите.

Сътрудник е трудна дума, също като спътник, означава човек, с когото се трудиш заедно. Опознай езика си, за да го обикнеш и за да не изглеждаш безпомощен или направо тъп в съжденията си...

Какво още - понякога сама предизвиквам конфликтите, ПО-ЧИСТО Е, но никога не съм съжалявала за ефекта и последствията.

Човек забравя какво си (му) направил и какво си (му) казал, но никога не забравя начина, по който си го накарал да се чувства, нали, асахий?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: asahi   
Дата:   04-09-11 19:36

Съдя за хората по действията. НАчинътм за който ти говориш, е разтегливо и нетрайно понятие. То се изменя във времето и отразява единствено моментното отношение на човека срещу теб, а то може да е породено от случайни фактори или да не е разбрано добре. Тъй като няма абсолютна истина и по този въпрос е грешно да се абсолютизира.

Сашо, нашият общ не ми е фаворит.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: feliz   
Дата:   04-09-11 20:09

много е яко да затръшнеш вратата в буквалния смисъл.[smilie5] Някак си трясъкът освобождава гнева ти и той си отива. Правила съм го само един път, но още помня чувството.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: asahi   
Дата:   04-09-11 20:19

Като тръшкаш вратата гледай да е в голямо помещение - 200 кубически метра и нагоре или да има отворена друга врата или прозорец. Така създаденото нялягане няма да се противопоставя на вратата и акустични ефект ще е по-добър.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: cameraman   
Дата:   04-09-11 20:22

Имаше едно време едно момче, на което казах в момент на раздразнение "дълъг и кух, като маркуч" напомни ми го след 3 години, когато бях изпаднал в зависимост...

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: feliz   
Дата:   04-09-11 20:27

Автор: asahi
Дата: 04-09-11 20:19

Като тръшкаш вратата гледай да е в голямо помещение - 200 кубически метра и нагоре или да има отворена друга врата или прозорец. Така създаденото нялягане няма да се противопоставя на вратата и акустични ефект ще е по-добър.
=============================================
искаш да кажеш, другия път, като ще се карам, да избера подходящо акустически /за тръшкане/ помещение?[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: MarinY   
Дата:   04-09-11 20:44

Вратите не се подчиняват само на нашите желания. Затова са Врати.

А на въпроса - затръшвал съм само 2-3 пъти в живота си и то не за да не се върна, а някой да не ми досажда повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: asahi   
Дата:   04-09-11 20:50

Фелиз, ако разчиташ на акустичния ефект трябва да си подготвена.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: НАСОО   
Дата:   04-09-11 21:02

хаха нема се нервите ей - само бой[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: asahi   
Дата:   04-09-11 21:07

... и стриганье!

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: Todd   
Дата:   04-09-11 21:50

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


да ви имам проблемите ....

[smilie5]

Какво е някакъв човек .... оставяте живота ви да зависи от него по начин който не ви харесва ли ???

Заеби ...

Аз отстранявам такива мои пречки за 30сек макс.

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: НАСОО   
Дата:   04-09-11 22:12

бааа.. ще излезеш неква нинджа ти[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: Todd   
Дата:   04-09-11 22:29

Не бе - аз съм влък - нема нещо с което да не мога да се разделя набързо ... къде на момента !!!

Случвало ми се 5-6 пъти за толкоз живот - не съм се обръщал назад за миг даже .

Дажи ги не помня вече...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: НАСОО   
Дата:   04-09-11 22:53

Не позволявай в живота ти да се промъкне нищо, което да не можеш да зарежеш в рамките на 30 секунди, щом усетиш жегата зад ъгъла.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: n1x0n   
Дата:   05-09-11 00:03

Много филми гледате [smilie5]


Човек не трябва да прибързва и да взима необратими решения в моменти на силен афект... от друга страна, си има врати, които трябва така да бъдат треснати, че да им падне обкова.

"A man's gotta do what a man's gotta do."

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: the_drug   
Дата:   05-09-11 00:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Затръшвате ли вратата зад гърба си???
Автор: НАСОО   
Дата:   05-09-11 00:19

Ха ха то нема ли съпротива не е интересно..

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.