Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: imitev   
Дата:   23-08-11 09:56

А на мен ми се струва че всички в БГ разбират от коли, от жени и от футбол [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ПП: Затова футбола ние у ряката, жените ни са нае.ани, а по пътищата е касапница [cool]

ППП: Най-просташките катастрофи ги правят най-големите тарикати и недосегаеми водачи...

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Todd   
Дата:   23-08-11 10:01

Аз от футбол не разбирам и ако питат мен всички ритнитопковци - на борсата !!!

[cool] [cool] [cool] [cool]

За нае.ани-ните жени - сто пъти съм ви казал - обаждайте се !!![smilie7]

За катастрофите .... ще се сетите защо някога не им даваха да имат коли и чакаха по 15 години за тях - защото познаваха народопсихологията на племето !!!

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 10:21

Вярно е, че се пооправят нещата. Това, обаче, не бива да ни успокоява.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: vinse   
Дата:   23-08-11 10:22

Абе в София се кара диво и не особено щастливо. Аз по принцип съм неделен шофЕр, заради многото село из улиците ама в редките случай, когато ми се налага да ползвам колата по средата на работен ден очите не сами на на четири ами са ми на десет.
Карам си аз по път с предимство и някакъв малоумни изкача от улица, която се намира от лявата ми страна без дори да спре на кръстовището и да се огледа, разминахме се може би на педя и после продължи да кара в насрещното успоредно с моята кола.
Минавам по околомръстното, в комплект сме от може би десетина автомобила защото пред нас има тир, който ни спира. Един гъзар обаче решава да направи масово изпреварване на цялата колона - не успя защото в насрещното идваше друг тир и гъзара сви в ляво в една поляна, за да не се удари челно.
Друг пък още по неделен шофьор и от мен караше по средата на еднопосочен двулентов път сума време и абсолютно никаква сигнализация от моя страна не можеше да го накара да се движи в крайна дясна лента, за да мога да го изпреваря.
След тия случки русата кифла движеща се в насрещното въобще не ми направи впечатление [smilie5]
И това само за 3 часа каране из София, представям си какво ще е ако бръмча целодневно през работните дни [smilie21]



Публикацията е редактирана (23-08-11 10:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 10:27

Ако бръмчиш целодневно тези неща ще ги забелязваш и предвиждаш 500м по-рано.
Пичът в поляната няма да изкара много, да знаеш. Дано не пребие и някой друг.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   23-08-11 10:47

Аз разбирам от футбол и жени, от коли - не толкова.
Но колко му е да ги науча и тях, ако си го поставя за цел (дори имам книжка, която ми трябваше, за да покрия норматива за международен наблюдател - в смисъл, ако гръмнат някъде шофьора ти, да се оправяш сам).

Това, че съм разбирала от футбола ми го казаха мъже, у които бях на гости преди много години, по време на някое от световните първенства (по футбол).

Що се отнася до жените, отлично разбирам коя не става за нищо, освен да пече мусака.
Повечето са точно такива.
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Todd   
Дата:   23-08-11 10:49

Повечето не стават за мусака !!!!

[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: vinse   
Дата:   23-08-11 11:15

Епа то на футбола кво има да му разбираш [smilie21]
Иначе една жена трябва задължително да знае как се прави мусъкъ и кекс [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: photogamen   
Дата:   23-08-11 11:41

Ето я идиотката http://vbox7.com/play:9c9b68434d

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: pif   
Дата:   23-08-11 12:50

10 000 лева/час през работно време и 3000 лв/час вечер и събота и неделя ще са приходите от глоби на кръстовището на раковска пред военния клуб. Там има монтирани 20 камери и ако някой си седне на Д-то и започне да наказва нарушителите - бюджета ще се оправи.
Подобно е положението и на лъвов мост в посока сточна гара. Там обаче има само 5 камери за това платно. Кръстовището преди тунела в посока люлин може да генерира спокойно по 15-18000 лв/час защото там тарикатските посоки са 2.
Задайте си въпроса на кой му е изгодно нещата да са оставени на произвола и иска да се лиши от едни 500 000 лв от глоби всеки ден ?

Ако някой е карал из Варна може да си зададе същия този въпрос защо там шофьорите спазват правилата и на кой там е изгодно да ги спазват.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 15:07

Камерата пред Екото на Вапцаров я демонтираха. Може да са я забили някъде другаде. Тя и без това не работеше - беше само кутията.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: danvan16   
Дата:   23-08-11 18:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: грегари   
Дата:   23-08-11 19:23

знам, че е пускано ама е златно.
http://vbox7.com/play:59a9cd3f

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: мара   
Дата:   23-08-11 19:26

а да има перничани зад волани? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: nodoubt   
Дата:   23-08-11 19:30

на вапцаров има нова по-ефективна камера, да не прекалявате като я няма старата ей [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: niks1973   
Дата:   23-08-11 19:54

Нарушението си е нарушение, независимо дали във Враца, София или на друго място. Не спазваш ли Закона за движение по пътищата си в нарушение. Това е единственият критерии.


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   23-08-11 20:12

Коя и къде е новата камера на Вапцаров?

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Стоев   
Дата:   24-08-11 01:00

http://antiradar.braindumpz.com/


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   24-08-11 01:58

Срещу Карфур има обозначена на картата, ама другите две ги няма вече. Утре ще я провера.

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Стоев   
Дата:   24-08-11 02:04

Ако си инсталираш програмката антирадар на талафона ще се скъса да те предупреждава....

Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: Lalinda   
Дата:   24-08-11 14:28

Антирадар е неточно.
Антирадар щеше да е, ако завиваше колата ти с антирадарно покритие, което да намали до минимум обратното разсейване при облъчване от въпросния радар.

То май засл. инж. асахий дори ви ги е обяснявал някъде тия неща...
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Камерата на Цариградско в София
Автор: asahi   
Дата:   24-08-11 14:35

Не поддържам такива телефони, дето ще ми пискат през 100 метра. И сега радар детекторът ме тормози достатъчно.

Ако създателят на програмката я е кръстил "антирадар" няма какво да направим по въпроса.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.