Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Лига Европа 2011 - Днес 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 19:49

айде нащииии [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:1 БНТ, 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 19:58

гоооооооооооооооооооооооооол [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:1 БНТ, 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+
Автор: __SpOO__   
Дата:   18-08-11 20:23

Брей, Латекса вкарали [smilie10] [smile]

Браво. Не си правя илюзии, че имат шансове да влязат в групите, но ще се радвам, ако успеят.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:1 HT БНТ, 20:30 Стяуа - ЦСКА 1:0
Автор: nikonnfans   
Дата:   18-08-11 21:24

От следващият кръг, май всички български отбори ще почиват [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 SH, Стяуа - ЦСКА 1:0 SH
Автор: Rand   
Дата:   18-08-11 21:39

Феновете на ЦСКА предупредени, че ако го дават така ще бъдат изгонени от стадиона. Това май вече сме го гледали.

Жалко за Литекс, не играха лошо. Дано ЦСКА успеят поне равен да измъкнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 1:0 SH
Автор: nikonnfans   
Дата:   18-08-11 22:05

Хайде двойка

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 22:25

жалкоооо [smilie22] два интересни мача и много нерва [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 22:29

Ко било, някой някога някъде не разправяше ли за почивки и евроидиоти... големите другарчета от ловеч и панчарево, дето много съ обичат и си договарят мачлетата ко шъ пайкат сега... шъ почиват май... особено и най-вече от помирисване що за животно е това Шампионската лига... ще си останат със спомените за времената, в които бяха официален отбор на комунистическата диктатура и на мутрите, дето прибираха в багажници непослушните рефери... е те това ако не е евроидиотизъм на макс [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: exo99   
Дата:   18-08-11 22:38

То щото Левски не са мутренски отбор....[smile]

Всичките са "един дол дренки". [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 22:40

туй ливскарите никъв срам нямат [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 22:51

А па щот чорбарите са се утепали от срам... ако имаха такъв, да си бяха върнали всички сталинистки титли и да се срамуват от времената, от които са се възползвали... дали изобщо днешните чорбарчета, освен че няма как да са виждали отстраняване на голям отбор и каквито и да било успехи, знаят за комунистическите закони и репресии... за времената, в които всички добри футболисти в България бяха прибирани в цдна покрай казармата и за всички изродщини на строя, благодарение на който са им идвали всичките "успехи"... е, под успехи тук не може да се говори за неща, които другите са направили - Стяуа и Звезда са ПЕЧЕЛИЛИ ЕВРОПЕЙСКИ КУПИ, Партизан - на финал... но за тях е ултра-хипер-мега яко, че стигнали до полуфинал с целия комунистически апарат зад гърба си [smilie23] [smilie23] [smilie23]

А за мутренско - ама по-най-мутренско от ловеч никога не е имало, по-директно и безцеремонно демонстриране на печелене с НЕфутболни средства... каквито бяха и демонстрациите с театрото с "обръщането" на мача на народна армия при уговарянето на вас - първенството, на нас - купата [smilie23] [smilie23] [smilie23]

И евро-, и световен идиотизъм на макс, без капка срам [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Тед   
Дата:   18-08-11 23:03

И после треньорите на националния виновни...

То от трите отбора няма едно свястно момче, което да играе правилно.

Кажете ми някой.../гледах по около 15 мин. от двата мача/.

Такава двойка ще измахам септември на национ. стадион, че ....

Те не могат да играят правилно, отделно правят смешни грешки....

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: HP   
Дата:   18-08-11 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 23:18

Съвършено спокоен съм си, пуша си, пийвам си и си ми е гот без никакво напрежение... а аз не знам как може да има "нормален" чорбар, макар и да имам разни приятели, които по някакъв необяснимо ултра-мега-хипер шизофреничен начин някак успяват хем да са антикомунисти, хем чорбари... оди ги разбери [smilie11]

А иначе, ако изобщо някой е достатъчно честен, би казал, че съм съвършено прав за нещата, които споменах, защото са си чистата Истина... чак такава наглост, че някой да твърди, че чорбата не е била официалното отборче на комунистическата диктатура, че литекс не са еманация на мутренщината... че онез мачлета бяха по най-безогледно нагъл начин договорени, за да могат едните да вземат купата, а другите - първенството...

Е, те за това още като бях малък Левски беше единственият символ на нещо като опозиция на комунизЪма и ушевите с палките ни гонеха да ни бият по Графа само заради това, че скандирахме това име - Левски!

А пък някой да ми говори за Подуяне... ейчш, алооооу, ти кога дойде у София бре, знаеш ли какво е съотношението на фенове на Левски в този град от край време срещу всякакви други?
Провери си, има проучвания - 3:1.
И това не е за крайни квартали, а за центъра и то от край време... чорбарите са предимно по селата и малките градчета... както и комунистите - подозрително си съвпадат двете неща... ако има дошли насам, то е ясно откъде са дошли [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 23:36

Както пеехме като малки по оназ 'талиянска песньовка, "селянчета, кой ви показа пътя към София, селянчета... кой ви научи марлборо да пушите..."

В моя квартал баш на пъпа на София, до най-старото училище в София – 127-мо – на първите избори резултатите бяха 91 % за Стефан Савов и СДС... вероятно такова беше и съотношението на Левскари и други... да, вярно е, там живееха хора, чиито роднини бяха пращани по Белене (като прадядо ми) или половината бяха "избягали" на Запад (като половината ми рода)... и вероятно на това ми се дължи недоумението, че наистина има комунисти (и чорбари) в тази страна... защото при нас бяха изключение, което се сочеше с пръст... примерно в класа си имахме само един (наздраве на Джудиста [smilie18] [beer] ), а в цялото училище – трима или четирима, които си спомням... явно съм живеел в някакъв "нереален свят"... ама и никога не ми е харесвала комунистическата-чорбарска "реалност"... сигурно за много кратко-паметни хора това е "далечно" минало... ама да ми говорите за Подуяне – я у лево... или на бузлуджа [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Grandpa   
Дата:   18-08-11 23:54

Нали Левски Спартак па бил милиционерски?
Не ми седи много дисидентски...

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 00:07

Grandpa, ако си "дядо" би трябвало да знаеш - и какво аджеба можеше по онез времена да се направи срещу НАСИЛСТВЕНОТО решаване на БКП кой отбор какъв да е - да протестираш ли!?
Щото тези - протестиралите - знаеш ли къде отиваха?

"Милиционерски" - коя година, от кого и как е СЪЗДАДЕН този отбор... и коя година и от кого е решено да се прави нещо с този отбор... и откъде са рефрените "Левски, оле, нищо общо с МВР"... и знаеш ли какво ставаше когато през 80-те и след насилственото разформироване, което само тотален малоумник не би признал, че беше направено с едничката цел да бъде унищожено може би най-великото поколение на Левски, което размаза чорбата и взе всички възможни купи (вече бяха станали 3), и където му паднеше немски отбор (Щутгарт) го ОТСТРАНЯВАШЕ (нещо, което чорбарчета може само да си мечтаят)... та, когато скандирахме тези неща през 80-те (а тези неща включваха дори самото споменаване на думата "Левски") в Б сектор идваха ушевите и почваха наред с палките - няма деца, няма момичета, няма нищо - всичко се биеше наред само защото казваме "Левски"... и ни преследваха по целия път... аз лично съм бягал по Графа чак до Женски пазар - не защото съм направил нещо (не съм чупил, не съм посягал на никого, абсолютно нищо!)... от кой свят идваш, че да казваш на Левски милиционерски отбор!? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: AndreyIst   
Дата:   19-08-11 00:08

Knartist, вечерта ми беше хубава и очаквана като резултат. Лесно е да се подиграваш на чуждите неуспехи, когато ти си същия.

Аз съм започнал с ходене на мачове на Левски на 3 години и оттогава 41 години продължавам. В моя клас в 6то у-ще Граф Игнатиев /там и живея/ нямахме и нито един ЦСКА-р. То беше и обяснимо - в центъра нямаше военни блокове и имаше малко слависти и един Локомотивец.

С Радост ще отбележа, че нещата идват на мястото си. А в нашено първенство падаме, защото играем слабо. Нито купуваме първенство /като Ловеч/ нито взимаме по 25 футболста, които не плащаме /като ЦСКА/. Батков не мога да го гледам, но май не дължи пари на никого.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: AndreyIst   
Дата:   19-08-11 00:10

През соц-а куките ни биеха по принцип, аз никога не съм участвал в зулуми. Идат на конете и сурвакат наред.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: __SpOO__   
Дата:   19-08-11 00:17

Не съм фен нито на ЦСКА, нито на Литекс. Но да сравняваме онези юнаци от Търнава ли какви бяха с Динамо Киев и Стяуа е малко несериозно.

Нали? [smilie8]

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 00:28

Еми, Андрей, сори, ама нали си малко по-дърт от мен [smilie18] и имаме горе-долу еднакъв бекграунд... (та и някаква местна училищна конкуренция), та поне ти знаеш идеално за какво иде реч... явно не само от моя, но и от наша гледна точка, светът беше съвсем друг - да срещнещ жив и мърдащ комунист и/или чорбар си беше невероятно изключение от правилото по нашите квартали...

А на спуу-то - нали би трябвало да разбираш, че говоря за принципни неща и за историята и корените на нещата, а не само за сегашното състояние... иначе сегашното е ЕДНАКВО мизерно за всички... с тази разлика, че (както И ФАКТИТЕ, И СТАТИСТИКАТА, И ВСИЧКО показва) през всичките тези 20 години след падането на комунизЪма (за последно аз бях всъщност баш в сектор Г - тогава все още взаимно си ходихме на мачовете - на мача на чорбата с Барселона когато май си харесаха Прасичков) единственият отбор, който би могъл да каже, че има нещо доближаващо се до пробив в Европа, беше Левски - отстраняване на няколко класни отбора, италиански, френски и т.н., влизане в Шампионската лига, докопване до мачове през пролетта!... отделно от това мизерията си е пълна, разбира се, но лежането на стари комунистически лаври на чорбата е безкрайно смешно, след като абсолютно нищо не са направили откакто с комунистическата им закрила се свърши [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Rand   
Дата:   19-08-11 00:29

Забавна е работата с БКП-то и създаването на ЦСКА. Най-вече заради претенциите на феновете на Левски. Защото отборът с най-много титли преди 1944 (4, словом -четири) и с нито една след това е Черно Море. Ето това е най-ощетеният клуб от комунистическата власт. Така че всички левскари пишещи за Милко Балев да го имат предвид това.
Е, Левски също са се справяли добре в първенството.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Grandpa   
Дата:   19-08-11 00:37

написа:
>
> "Милиционерски" - коя година, от
> кого и как е СЪЗДАДЕН този отбор...
> и коя година и от кого е решено да
> се прави нещо с този отбор... и

Ами така като те слушам Левски е милиционерски от 1969, с голяма вероятност от преди да си се родил. И искрено се съмнявам играчите и всички на заплата към клуба искрено да са ненавиждали облагите, свързани с покровителството на МВР.

И аз бях левскар, но най-вече, щото такава беше махалата а и да съм контра на баща ми.

Но ако търсиш отбори-дисиденти...няма да е Левски (-Спартак).

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 00:40

Аха, Rand, ок, ама кои отборчета падаха "по поръчение" от цдна-то и се хвърляха като ненормални срещу Левски?

Иначе, ОК, трябва и си е честно да се признае, че някои традиционни провинциални отбори не са имали закрила и Левски не е бил единственият пострадал от комунистическата диктатура... и, даже (щото съм безкрайно честен) все пак е имало някакви застъпничества и за Левски (все пак в ЦК-то явно е имало тук-таме и "наши" хора), но най-пределно ясното през всичките тези 45 години си беше, че цдна-то, цднв-то или каквото там ИЗМИСЛЕНО сталинистко отборче е, беше тотално напълно най-облагодетелствано, особено, но и не само с измекярщините за казармата...

В резултат на всичко това = НИЩО подобно на постиженията на Стяуа, Цървена Звезда, Партизан... руските и т.н.
Обират всички най-добри футболисти, половината отбори в А група са им "филиали" и пак - НИЩО [smilie23]

Но, ОК, наистина си има провинциални отбори, които също са пострадали от всичко това - дали защото (НАСИЛСТВЕНО!) са били превърнати в послушни сателити, дали по други причини...

Абе, всичко това вероятно звучи много далечно и дори неясно защо го споменавам, ама нали има разни лафове за (не)познаването на историята, за (не)взимането на поуки от нея и т.н....

Това, дето е днес, не е от вчера [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Rand   
Дата:   19-08-11 01:00

Жалкото е, че отбори като Черно Море са сведени до сателити. Ако това не беше станало днес първенството може би щеше да е по-интересно и нямаше в А Група да има толкова измислени отбори.
Все пак ЦСКА наистина са най-облагодетелствания тим.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.