Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: serjy   
Дата:   18-08-11 10:17

не каза как си персонализираш телефонния указател, а да не питам за пращане на файлове... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: valen_tin   
Дата:   18-08-11 10:36

явно на айфон юзърите им е твърде малък телефонния указател и не им трябва персонализиране [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 10:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: valen_tin   
Дата:   18-08-11 11:13

как ще пратиш mp3, което си си сложил с цел да слушаш на приятел ? от телефона, не от компа вкъщи ...?

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: chicken   
Дата:   18-08-11 11:14

Баф го , другарко! Тука много големи почнаха да се мерят, а никой от господата с андроид не пуска един списък с точни и конкретни неща, които прави със своя телефон пък аз не мога с моята Нокия. Ади бе, извадете го! [smilie5]



Публикацията е редактирана (18-08-11 11:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 11:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: ivodam   
Дата:   18-08-11 11:27

danvan16: През блутут не можеш да изпратиш нищо от айфон или айпад на друг смартфон, или да приемеш нещо от него, говоря без джейл, не знам как е с джейля.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: deltalink   
Дата:   18-08-11 11:38

Абе някой ползвали още блутут? При положение, че почти всички апликаци за работа с файлове могат да се споделят през порт 80, фтп или ссх?

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 11:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: valen_tin   
Дата:   18-08-11 11:48

това е разумно софтуерно решение ... и без това, кой айфон юзър би споделил файл с андроид юзър ... абсурд ...

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 11:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: valen_tin   
Дата:   18-08-11 11:52

аз имам айфон бре ... просто така си говоря за майтапа [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: chicken   
Дата:   18-08-11 12:22

Змачи Андроида с нищо не е повече от Симбиана? баф си шитнята! [smilie5]
Ко си мерите тогава? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   18-08-11 12:26

Какво е туй нещо "Симбиан" [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: dikimee   
Дата:   18-08-11 12:28

Античен вирус за мобилни устройства, но ссоро ще изчезне. Като едрата шарка.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: chicken   
Дата:   18-08-11 12:29

Туй, пред което Андроид най-после доживя да е водещ. за каквото иде реч в темата, а вие се отплеснахте по айнещата. и за което всички си мечтаехте като малки, щото беше първото и единственото

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   18-08-11 12:34

Е, сега. Възпитавали си ни: за мъртвите - или добро или нищо. Нокия сами погребаха Симбиян началото на тая година, какво остава за мен да ги мисля. Сега ги чакаме да се включат по някое време с Вин 7 Мо.
А, дано, ама надали.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 12:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: djogata   
Дата:   18-08-11 13:29

Аз още не мога да приема факта, че Гармин нямат приложения за офлайн навигация - нито за Андроид, нито за иОс. ТомТом пък имат само за иОс, но не и за Андроид. Докат' не го направят това (офлайн навигации ТомТом и Гармин), май ще си седя с 'допотопният' Уин-телефон, на който си имам 3 офлайн навигации.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   18-08-11 13:45

Офлайн навигации за Андроид има много: iGO, Sygic Moble Maps, Sygic Aura, CoPilot, Navigon, NDrive, Google Maps, Motonav, Navitel, Navroid и още, които не се сещам в момента.
Отделно има и онлайн, също и интересни проекти като Waze или такава, която снима с камерата пътя и наслагва стрелка накъде да караш.
Предполагам за иТлефон ще е същата работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 13:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: CyberGene   
Дата:   18-08-11 13:55

Аз на айфона имам iGO (купих си легално между другото), но не съм много доволен. По принцип в България само на Гармин картите са добри и се чудя защо не си пуснат приложението за айфон и андроид, явно те си имат някакви съображения.

Може и да знаят, че нещата им се продават най-много в тоя регион тук, но всеки е пират и ако е само сфотуер, ще го ползва пиратски, затова им е изгодно да продават само хардуера [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: djogata   
Дата:   18-08-11 13:58

Данване, не четеш - по-горе съм писал, че ТомТом ИМАТ офлайн навигация за айФон.

Гармин обаче нямат - или по-скоро до миналият месец предлагаха само навигация през интернет, а гледам, че от този месец в Щатите предлагат някаква офлайн навигация, но картите не са Сити Навигатор, а някаква (най-вероятно орязана) ай-фонска версия.

За Андроид пък не виждам нито една от тези две фирми да предлага офлайн решения.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: djogata   
Дата:   18-08-11 14:01

Живко, да, има НЯКАКВИ офлайн навигации. Аз обаче искам навигация от ТомТом за пътя, просто защото ми харесват най-много, и съм се убедил, че имат може би най-добрите карти. За извън пътя пък искам Гармин. Други не ме устройват просто.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   18-08-11 14:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.