Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: йога за бебета
Автор: Onakava   
Дата:   16-08-11 23:32

Това, което прави, всъщност не би било толкова страшно, ако имаше нещо отдолу и не му извиваше ставите назад. Просто е безсмислено. И скоростта е безсмислена, освен ако не го цани за космонавт. Иначе не е лишено от логика.
Моят човек първото, което направи, като взе бебето, беше да го провеси с главата надолу, за да му се оросял мозъка, лошо ми стана. Над леглото, обаче [smilie5] Аз също с течение на времето почнах да си го мяткам - дигах си краката нагоре, слагах го на стъпалата си и го хвърлях във въздуха и после го ловях. Като в църка, само дето го държах за ръчичките. Умираше от кеф. Поне до 5-6 годишна възраст това ни беше най-редовното забавление, сега вече не мога да го подхвърлям, щото е дълъг.
Така и не пролази, директно тръгна на 9 месеца, а на годинка и един два месеца слизаше от кошарата с прескачане, без да пада. Накрая му махнах решетките, защото ми се струваше по-опасно с тях.
Новородените са изключително пластични и както е отбелязал jivkojj, не се давят до 6 месеца...и шпагат могат да направят, без изобщо да усетят. В утробата освен да плуват и да се връткат като гламави, друго не правят [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.