Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 йога за бебета
Автор: virtus   
Дата:   15-08-11 23:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: imitev   
Дата:   15-08-11 23:43


Това даже в Индия и Китай не го практикуват...

Какво ли сме правили, когато не е имало толкова откачени жени ???

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: boyanb   
Дата:   15-08-11 23:45

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: canonio   
Дата:   15-08-11 23:54

Това дете не е истинско. Много неестествено стои и ръцете му са само в една поза...

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   16-08-11 00:02

[smilie23]

Това бих го копнал на харда и хлапето като влезе в пубертета да му го изпратя, че поне да знае защо трябва да виси по 5 пъти в седмицата при психиатри. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: Princess_Lia   
Дата:   16-08-11 01:25

istinsko e [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: kkkolelo   
Дата:   16-08-11 09:19

Няма ли агенция за защита на кърмачето ...[smilie8] Тази патка пък отде знае какво е влиянието и какви са последствията от експеримента й.

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: nsirakov   
Дата:   16-08-11 11:23

.. и ако го изпусне....[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: CanoniO   
Дата:   16-08-11 11:34

това е тричане на бебе[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: Princess_lia   
Дата:   16-08-11 11:43

Май и така пише в анотацията под текста

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: alsash   
Дата:   16-08-11 11:46

....що не вземе направо да го сготви и да свърши тази мъка....

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: baileys   
Дата:   16-08-11 12:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: CanoniO   
Дата:   16-08-11 12:58

И аз нямам нищо против да ме тричат така, ама в контролирана среда - демек, отдолу да е вода или метър пухкаво шалте..

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: tbby   
Дата:   16-08-11 13:07

Детето е живо и здраво [smile]
Аз обаче не бих го направил на моето :)

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 13:22

В същност не е чак толкова страшно, колкото изглежда. Бебетата до 6 мес. могат да издържат на много - и на студ и на болести, ако ги пуснеш във вода, няма и да се удавят. След това нещата се променят.
Просто ние, българите сме възпитани много крайно (и бих казал погрешно) при отглеждането на малки деца! Това го установих, след съветите, които ми бяха давани или прочетеното например във форума на майките. Треперим за всяка дреболия, което в същност е грешка. Моята дъщеря е родена и я отглеждаме в Германия по препоръки и съвети на немските доктори. Ако родителите или бабите разберат как е гледана като бебе - сигурно свят ще им се завие [smilie18]
Аз я подмятам така от новородена (не заради йогата, а защото и правеше удоволствие) и сега резултата е, че все още иска, ама не може щото вече тежи, но пък не се плаши и от най-екстремните инсталации по увеселителните паркове [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: krist   
Дата:   16-08-11 13:44

абе само при мен ли не се отваря видеото?

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: imitev   
Дата:   16-08-11 14:47

живкожж - в индия като не ги гледат много много да не би да не са порастнали...

Проблемът не е че не ги гледат правилно, а че повечето родители ги гледат много. И това е защото имаме по 1-2 деца.

На 3тото нещата се променят коренно и си отиват на мястото - имам доста приятели с по 3 - голям купон е и спира да ти пука...

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 14:58

imitev, е да де. Това и аз имах в предвид, - повечето родители ги гледат много.

Сигурно не съм се изразил съвсем точно с Треперим за всяка дреболия, което в същност е грешка.

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: мара   
Дата:   16-08-11 17:53

ахам. ама да прайш от детето йога понеже не е много гледане. освен тва туй не е йога, ве! туй е нинджа! ако е негърче - направо е черна нинджа!

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: danvan16   
Дата:   16-08-11 17:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: Славов   
Дата:   16-08-11 18:00

Въх.... пък за едни кучета ква аларма се вдигна преди време.... не било хуманно ....

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: serjy   
Дата:   16-08-11 18:16

така, както го метка над камъните... [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: NeDDRaG   
Дата:   16-08-11 19:29

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: n1x0n   
Дата:   16-08-11 20:12

На свръх-амбициозните жени трябва да им се позволи да си гледат децата само през бронирано стъкло. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: tnt   
Дата:   16-08-11 22:15

това ако е йога... хахахахах да ме прощавате!

а на някои хора /не само жени/ изобщо не трябва да им се позволява да гледат деца [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: йога за бебета
Автор: Onakava   
Дата:   16-08-11 23:32

Това, което прави, всъщност не би било толкова страшно, ако имаше нещо отдолу и не му извиваше ставите назад. Просто е безсмислено. И скоростта е безсмислена, освен ако не го цани за космонавт. Иначе не е лишено от логика.
Моят човек първото, което направи, като взе бебето, беше да го провеси с главата надолу, за да му се оросял мозъка, лошо ми стана. Над леглото, обаче [smilie5] Аз също с течение на времето почнах да си го мяткам - дигах си краката нагоре, слагах го на стъпалата си и го хвърлях във въздуха и после го ловях. Като в църка, само дето го държах за ръчичките. Умираше от кеф. Поне до 5-6 годишна възраст това ни беше най-редовното забавление, сега вече не мога да го подхвърлям, щото е дълъг.
Така и не пролази, директно тръгна на 9 месеца, а на годинка и един два месеца слизаше от кошарата с прескачане, без да пада. Накрая му махнах решетките, защото ми се струваше по-опасно с тях.
Новородените са изключително пластични и както е отбелязал jivkojj, не се давят до 6 месеца...и шпагат могат да направят, без изобщо да усетят. В утробата освен да плуват и да се връткат като гламави, друго не правят [smilie5]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.