Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 17:15

Напълно съм съгласен, че Самсунг правят готини микровълнови.

Що бре, питай тука едни - ще ти кажат че и иТелефона не е лош. Все пак цялата карантия вътре + дисплея е Самсунг, само кутията я прави китаеца Цун Кайх Уй на фрезата. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Navy   
Дата:   16-08-11 17:17

Въпреки това си лишен от реални аргументи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 17:20

Ееее, ся. Няа се лъжем са. Ето ти една свежа: [smilie3]

LG с проблеми в доставките на дисплеи за iPad 2, Samsung спасява Apple

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Navy   
Дата:   16-08-11 17:22

Проблемите на компаниите не ме интересуват.
Интересува ме да имам завършен, работещ и безпроблемен продукт.
Еми... Имам го [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: ivodam   
Дата:   16-08-11 17:24

За таблети айпадът за момента е за предпочитане, признавам, но за смартфон според мен най-добро в момента е двуядрен с Андроид.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: chicken   
Дата:   16-08-11 17:25

И терабайт хард.
Народа съвсем изтреще [smilie10]

Само за информация, какво се очаква да натовари такъв процесор?



Публикацията е редактирана (16-08-11 17:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Navy   
Дата:   16-08-11 17:25

Пет ядрен направо [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 17:31

Ретроградна системка е епълската. Хората го усещат и избягват масово. Вижда се, че тея които сега бягат от Симбиан или RIM и избират нова, не се спират при тях.
Затова и Андроид така напредва. Вече са изостанали при телефоните, до другата пролет, ще догонват и таблетите. [smile]



Публикацията е редактирана (16-08-11 17:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: ivodam   
Дата:   16-08-11 17:37

Да, при телефоните епълите видимо изостанаха, а чувам, че чаканата петица всъщност едва след Нова година ше се появи...

кофти работа.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   16-08-11 17:43

Navy, ако за теб това, че айфоня са го напрайли съвместим със услугите на гуугъл е предимство.... [smilie24]

Това си е догонване вече.

А относно колко безпроблемен е айфона.. и че не били хардуерни и софтуерни проблемите... :) Да ти напомням ли пак за обхвата на 4-ките (дето проблем го имаха всички айфони без твоя, щот е спешъл едишън)

И официалното решение на епъл тогава да ти го няпомням ли ( "Купете си iКалъфче и няма да имате проблеми с обхвата" )

с Айфона епъл се опитаха да излязат от сянката на "Избраните" и скъпи и качествени устройства и да комерсиализират стабилно цялата си схема... да станат масови устройства... и както с всички масови устройства дефектите зеха да се проявяват.

Вярно извадиха iPhone 1 и всички казаха Уааау мултитъч! Революционно... Аре кажи ми между iPhone 1 и 4 ... колко са новите революционни услуги?
Че добавиха поддръжка за на гуугъл сървисите?

Епъл имат ли аналог на Google Lattitude? или може би имат програма дето да поддържа гуугъл Lattitude... Нали се сещаш ако гуугъл им резнат кранчето или направят API_то платено (както ще правят сега с Google Translate) Ко ще стане... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   16-08-11 17:45

Microsoft се опитаха да пуснат няква подобна система като андроида... Цялостно Cloud-базирано решение, ама момента не беше подходящ... пък и те се осраха както винаги.
Е... гуугъл го направиха както трябва. А Епъл никога няма да успеят да направят и половината от този набор услуги, които гуугъл имат.

Епъл са си чисто маркетингова компания като разните там WS Teleshop и т.н. дет използват някви дивни реклами и маркетингови трикове за да ти продадат нещо и да те убедят, че то е много добро Само че в глобален мащаб. В Миналото бяха име... разработваха своя стабилна платформа, G-процесорите и т.н... Сега кво минаха на интелска платформа, въпрос на време да минат и на Windows ;-)

Факт е, че гуугъл дърпат здраво напред и като брой устройства, и като брой услуги в облака и като качество на услугите... Докато епъл се гласят да пуснат поредния Велик ненадминат айфон и да се тупкат в гърдите колко е велик и невероятен и невиждан до сега.
Невижданият страхотен екран на iPhone 4... ми вчера гледах някъв самсунг с Амолед дето дисплея на айфоня изглежда кат вестник от 80-те сравнение с тоя дисплей...



Публикацията е редактирана (16-08-11 17:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   16-08-11 17:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: jivkojj   
Дата:   16-08-11 17:58

В същност под капака въпросната иОс е доста грубо сделана. Например Великия Дисплей Наричащ Се РЕТИНА [smilie10] защо е с такава резолюция? Много просто - защото е точно 2 пъти по-голяма от предния модел. Сега новия иПодлога (евентуално по-следващия) ще бъде пак с РЕТИНА [smilie10] дисплей с резолюция на стария х2. Защо? Защото системата е толкова грубо сглобена и не поддържа динамични резолюции. Направо всичко се умножава х2. По същата причина програмите от иТелефон за иПодлога се налага да бъдат пренаписани. Едно време М$ ги правеха тея трикове в Win Mobile 200x версиите.


Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: promis   
Дата:   16-08-11 17:59

Наскоро сравнявах галакси s2 с чисто нов айфон 4 един до друг и определено дисплея на прехваления айфон не беше по-добър от гнусмаса. Да не говорим, че на момчето 1 час не са успяли да му прехвърлят контактите от нокията, та остана доста разочарован. Но ще свикне - айфона не е лош телефон, просто не е нещо особено на фона на другите.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: danvan16   
Дата:   16-08-11 18:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: promis   
Дата:   16-08-11 18:05

Що бе, легендите са хубаво нещо [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: serjy   
Дата:   16-08-11 18:05

я кажи как си задаваш снимка и мелодия на позициите в телефонния указател и можеш ли да си разделиш телефоните по групи?

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Славов   
Дата:   16-08-11 18:06

Безсмислени теми.... Не познавам някой в БГ, да си купи нещо и да не е "ама много доволен" "върши ми прекрасна работа" "при мен никога не забива" и т.н. и т.н.

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   16-08-11 18:10

A що ве :)
Аз от Toshiba G900 не бях особено доволен... за 100-те лева си вършеше добре работата но работеше ужасяващо бавно :).
Трудно за използване чак.

Danvan16, Относно дисплея... явно наистина не си виждал Samsunga или си на преклонна възраст и очите ти изнемогват ;)



Публикацията е редактирана (16-08-11 18:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Славов   
Дата:   16-08-11 18:18

Е как да кажеш че има нещо по хубаво от твойто.... не е лесно .... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   16-08-11 18:27

ООООоооо славов лесно е лесно е
ето почвам

От колата ми по-хубави са
Ферари (всичко след 2000-та и преди 2000-та)

също, цялата серия на Порше, Свестните мерцедеси също ме кефят повече и много други ме кефят повече.

Телефон,... списъка е дълъг дето по ми харесват от моя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Diandimov   
Дата:   16-08-11 19:16

Айфона е с добър дизайн, и толкова.

Адски бавен е, и дразни непрекъснатото му забиване.
Преди малко на пълна 3G мрежа не можа да се свърже с App store. И още не може.

Разбирам го Навиту и Шеснайската - и аз ако бях дал десет пъти повече пари за айфона, и аз щях да твърдя че е супер и бачка без проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: Navy   
Дата:   16-08-11 19:24

Домов дойде и ще Ви оправи набръзу [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   16-08-11 19:26

Разбирам го navy-то, дал е 20 пъти повече, не 10 обаче неговия е Limited серия произведен общо 1 бройка за Navy специално и идва с благодарствено писмо от Стив Джобс, че това светило нейви е решил да подкрепи Епъл..... ама данван не го разбирам...

Отговори на това съобщение
 Re: Андроид вече е водещ
Автор: klez   
Дата:   16-08-11 19:28

Пожелавам им за в бъдеще на айфонци, Епъл и писачите на софтуер все така да портват Google-ските сървиси за айфон, че да могат да се порадват и те на някои читави услуги :).

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.