Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Кажете диета
Автор: sunnyshot   
Дата:   08-08-11 06:15

abc.xyz като те гледам каква диета си проял и ти се чудя [smilie5] Само се тормозиш, а и се пълниш със всякакви токсини от храните, включително и от синтетичните витамини.

Прави поне това, което Onakava и zizero препоръчват. Има много рационал в техния хачин на хранене. И разбира се, спортувай.

А ако искаш бързо отслабване + много витамини, тогава пий пресни сокове цял ден и яж много сурова храна. Сокове от всичко - зеле, тиквички, цвекло, моркови, спанак, домати, лимони и т.н. Купуваш си една здрава сокоизстисквачка и започваш. Поне България е царство на зеленчуците и плодовете [cool]

Но пък като гледам как тук демонизират вегетарианците, май трябва да преодолееш голяма психологическа бариера[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: pileshtar   
Дата:   08-08-11 06:59

Подобри метаболизма си, яж по-малки количества храна по начесто[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: steeens   
Дата:   08-08-11 07:29

achkata89 написа:

> "ситост и малко калории"
> Няма такъв филм....
>
> Аз съм на Нисковъглехидратно - високомазнинно хранене...Това е
> начин на хранене, а не диета т.е. не е за седмица или месец.
> Не съм имал проблеми проблеми с наднормено тегло никога, но в
> спортния клуб където ходя, тренират и доста хора, които са
> имали или се борят с този проблем (всичките са приели този
> начин на хранене).
>
> Повече инфо на ЛС...или драсни ВМ-НВ в гуугъла :)


И защо на лични? Кажи нещо повече тук, темата ще е полезна за всички дето искат да си намалят излишъците.
Има голяма доза истина в твоя хранителен режим, някакъв лекар мисля беше говорил че най голямата грешка е спирането на мазнините. Обясняваше го с ензимите в организма. Ако няма мазнини в храната, организма не отделя ензими разграждащи мазнините, а такива изграждащи. Най бързо се усвояват въглехидратите, и от тях най бързо се трупат сланинки.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: alba_luna   
Дата:   08-08-11 08:54


Отслабване с лимони
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=992165


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Gruyu   
Дата:   08-08-11 09:17

оня Дюкан щели да го съдят четох....и аз ще заведа дело срещу него шарлатанина му с шарлатанин! - жената от 3 години само пържоли и салати маа и не е отслабнала и едно кило![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: ники1   
Дата:   08-08-11 09:27

Разделното хранене не е мит !
Важното е кой ти изготвя режима!!!
Доц. Байкова е един от най-добрите специалисти в това.
От личен опит мога да кажа и аз си мислех, че разделното е няква тъпотия за мУделки и манекенки, ама не е.......има реален ефект.
За 3 месеца свалих 27 кг....без гладуване....
Проблем е само първата седмица докато се очисти организма...разтоварващ режим.......много зеленчуци,плодове...
от втората седмица вече всичко си е нормално но при строго спазване на принципа на разделното хранене.........глад няма...... има промяна в навиците.....

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Frida   
Дата:   08-08-11 10:04

Моят съвет е: не прави диети. С диетата изменяш условията за малко, организма се променя и после пак се връщаш обратно в старото русло. И пак ще си върнеш няколкото смъкнати с мъки килца. През това време ще си озверял от глад и в съзнанието ти храната ще е станало свръхценност. Не, на диетите.

Ако искаш да промениш тялото, трябва да промениш начина на живот. Спорт, ходене в планината, секс. Ходи пеша, ако разстоянията са близки. Помисли си дали ядеш невротично - т.е. дали си хапваш, защото не си доволен от нещо. Ако е така, промени нещото, не компенсирай с ядене. Храни се пълноценно с разнообразни и истински неща - месо, плодове, зеленчуци.

Между другото попадна ми една книга с отвратителното заглавие "Хормоните и любовта". И тъй като никога не ми е попадал текст, който да свързва емоциите и психическия живот с материалните му изражения - хормоните, я зачетох. Оказа се много интересна. Обяснява за двата пола кои хормони са в недостиг и в кой момент от денонощието.

Например серотонина при жените - затова вечно ги боли глава и се депресират. Това се оправя с хубава закуска сутрин, спорт и слънце. При мъжете пък вечер намалява допамина - затова много мъже вечер като се приберат вкъщи нямат мотивация за нищо освен да цъкат с дистанционното. Отговора пак е спорт, хранене, слънце.

Организма е машина като автомобила, трябва да я караш да работи, за да не се скапва.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: bgprinter   
Дата:   08-08-11 11:00

Аз се придържам към всички, които настояват за движение и за намаляне на храната. Ако успееш да я намалиш, но не временно, а за винаги, всичко ще дойде от самосебе си.
Има една поговорка - апетитът идва с яденето - която, ако обърнеш обратно важи със същата сила. Ако човек се научи да се храни с минимални количества храна, няма да има и голям апетит да гълта пържоли и кебапчета като семки. Ще се изненадаш с колко малко храна може да се живее, бих казал поне с 1/3-та от това което си гълтал досега.

Второ голямо перо в калориите е белият хляб, сладкишите, кифличките и изобщо всичко от сорта, което е тестено. Спираш изцяло белия хляб. Черният и смесен хляб намаляш до минимум. Ако имаш възможност премини изцяло на пълнозърнест.

И още един съвет от личен опит. Аз съм от хората, които са възпитани да се хранят сутрин, т.е. за мен денят започва със закуската. Преди около 8 години ми се налагаше да ходя на работа с колело. Понеже започвах в 8, а пътят до работата беше 40 минути с колело не ми оставаше време за закуска, т.е. вършейки спорт преди закуската изгарях толкова пълноценно излишъците, че за месец отслабнах с цели 10 кг ! При това не ми беше нужно да отслабвам, бях и си излеждах нормално. Поради това че отслабнах значително прекратих тази си дейност с колелото. По време на каране направо прегарях (трябва да спомена че като карам колело го правя с такава всеотдайност, като че ли искам да спечеля Тур дьо Франс в един единствен час, състезавах се с автомобили, други колоездачи, трамваи и т.н. Поздрави на Ларс Армстронг :-))

Отслабването е лесно и трайно единствено ако човек преосмисли начинът си на хранене, най вече количествата и започне да се движи. Скоро разбрах, че приятел на 40 години е преживял инфаркт, при това заклет вегетарианец. Когато си говорихме за причините освен стреса и недоспиването той изтъкна и друга причина - поради неяденето на месо се е концентрирал върху сиренето.

Толкова от мен. Успех и никакви дието, просто промяна за винаги [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: achkata89   
Дата:   08-08-11 15:33

steeens написа:
И защо на лични?

Защото всичко, което знам по темата съм го научил от спортният клуб, където тренирах (и който излиза в гуугъла на 1ва страница като се напише НВ-ВМ). В сайта им (няма да го спомена, за да не се приеме като реклама) има огромно количество информация...обяснено е всичко. Въпроса е колко хора, ще се решат да опитат...

Казвал съм на мои приятели "яжте сланина, свинско, бекон и т.н. и ще отслабнете" отговорът им беше "ти си луд"...

С две изречения ще обясня философията....
Мазнините са енергия за организма, както и въглехидратите. Мазнините се разграждат много по-бавно и енергията идва постепенно, въглехидратите се разграждат много бързо и ако не се изгорят веднага - търсете ги на баджака.

Няма смисъл да се ядът въглехидрати...организма няма нужда от тях (тялото винаги има възможност да синтезира въглехидрат, при необходимост).
Правилната енергия идва от мазнините...

Отностно яденето - 3 или 4 пъти на ден...честото хранене не е полезно.

За захарта (във вид на захар, глюкозо-фруктозен сироп, аспартам и т.н.)като цяло, погледнете тази лекция -> http://zamunda.net/details.php?id=213225&hit=1 .

повече инфо в гуугъла [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Mick   
Дата:   08-08-11 15:55

Фрида, интересно... [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: princess_LIA   
Дата:   13-08-11 14:21

Естествено, че свинското е по-мазно от телешкото, не се излагайте. А, Горби, протеинова диета хубаво, но това, което си изброил горе не са протеини - картофи, ориз и салати, това са въглехидрати и се включват чак на втори етап в диетата. Както и никакви плодове и зеленчуци. Правих я тази диета и след една седмица сьнувах само салати.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   13-08-11 15:14

ти?! диета?! ще се свършиш, ма!

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: nsirakov   
Дата:   13-08-11 15:18

написа:

> оня Дюкан щели да го съдят
> четох....и аз ще заведа дело срещу
> него шарлатанина му с шарлатанин! -
> жената от 3 години само пържоли и
> салати маа и не е отслабнала и едно
> кило![smilie5]

щото е похапвала скришом :)

аз за 6 месеца с Дюкан отслабнах 30 кг... и се чувствам ПЕРФЕКТНО, и всички лабораторни показатели (а се изследвам всеки месец по други причини) са ми в средата на референтните граници!

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Princess_lia   
Дата:   13-08-11 15:45

Е, аз само 5-6 исках да сваля, ама според Дюкан не може [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 16:44

Един приятел просто спря хляба за едно лято и смъкна бая кила. Сега си потдържа теглото без проблеми [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Vinsent   
Дата:   13-08-11 18:45

Princess_lia [smile]

Ще ти дам една правилна диета, ще ги свалиш за 2 месеца, ама..., дали наистина се нуждаеш от това? [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: mayflowerbg   
Дата:   13-08-11 20:09


>
> аз за 6 месеца с Дюкан отслабнах 30
> кг... и се чувствам ПЕРФЕКТНО, и
> всички лабораторни показатели (а
> се изследвам всеки месец по други
> причини) са ми в средата на
> референтните граници!
----------------------------------

верно ли, Ники, браво! [cool] ако ме видиш на улицата - да ми се обадиш, че може и да не мога да те позная [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Princess_lia   
Дата:   13-08-11 20:17

Винсънт, с тия френски сиренца, вкусно подсолено масло и още по-вкусен хляб, килата се качват неусетно. [smile] А за диетата ще ти се обадя. Иначе Дюкан работи, но трябва да се спази до края, а аз заминах в Сан Себастиан на море и работата оттече [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 20:18

Къф е тоа Дюкян ве? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Princess_lia   
Дата:   13-08-11 20:26

Ами един, дето е написал книги за протеинова диета - ядеш само месо, немазно обаче, пилешко без кожата, телешко, конско, яйца, кисели млека, риба каквато искаш, раци и други морски дарове и така около седмица. После се включват салати и други зеленчуци, основно зелени, заради фибрите, и един плод на ден. И така има схема, която се редуват, докато отслабнеш.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: mayflowerbg   
Дата:   13-08-11 20:41

[smilie8] Диети - като задържите резултата от отслабването 3 години като мен, тогава ми се хвалете. Свалих трайно 15 кг. Определена диета не съм спазвала - вслушвах се в организма си и хапвах каквото ми се ядеше. Драстично намалих, обаче, хляба, общото количество на храната и увеличих плодовете (само на гладно, 15-30 минути преди ядене) и зеленчуците, основно наблягах на комбинацията зеле, моркови и целина. От нито една любима храна не съм се лишила, а много обичам да похапвам шоколад. А, и всяка сутрин - по една ябълка, с кафето [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   13-08-11 20:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: snoopoff   
Дата:   13-08-11 20:55

Пържоли, кифтета и кибапчита [smilie24] А бях веги 2 години и половина... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Princess_lia   
Дата:   13-08-11 21:01

Не си ли вече?

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Vinsent   
Дата:   13-08-11 21:23

Принцеске, Дюкан крие опасности, на теб повече от на другите ще ти е ясно. Освен това включва активно йо-йо ефекта. Наблюдавал съм го при доста хора.

А, аз все си мисля, че на теб не ти трябва да отслабваш. [smile]
Е, не съм те виждал от френско насам, ама... [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.