Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: AndreyIst   
Дата:   21-08-11 03:31

achkata89, не помня някога да съм те споменавал или да съм говорил с теб, но понеже го направи няколко пъти по отшение на мен да вметна - ти си поредния репчещ се виртуално чорбарски тупан, който няма да му стиска да бъде оригинален и язвителен наживо. Май нещо ти тежи, че ходя от 3-годишен на мачове на любимия отбор и живея в центъра. Това ме навява на мисли за произхода и месообитанието ти. Няма лошо, аз съм толерантен към всички гости на града ни, те дават колорит. За разлика от теб съм ходил на мачове на Левски и в чужбина, но ако разкажа как и защо пак ще ме споменаваш въввсяка тема.

NeDDRaG, моите уважения. Обзалагам се, че не си бил на мач и въобще на стадион между двата отбора. Говориш по литературни данни, но не и като участник. За младежа отгоре - може да се очаква, но той е лумпенизиран и не знае какво говори. Ти обаче можеш трезво да прецениш ако си го бил видял.


Споо, Ботев Враца е европейски колос и пабедата над него е колосална. Поне два кръга ще водите в класирането. Шампион - никога. Тимаджиите не могат да се надцакват с Бат Гриша...

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: __SpOO__   
Дата:   21-08-11 10:10

Андрей [smile]

остави победата над Ботев Враца, кажи нещо за победата над отбора на народа? Ако не греша не видях да си коментирал по темата конкретно.

Колко кръга ще водим в класирането аз не мога да кажа, аз се радвам на победите на любимият си отбор и го подкрепям вече почти 30 години. Както и сам може да прочетеш, въпреки че сме още лидери в момента и ще останем и след този кръг аз дори не съм го споменал, ти го каза.

Що се касае до факта, че моряците нямаха победа в шампионатен мач над Левски толкова години опитай да отречеш факта, че това се дължи в не малка степен на това, че Левски в годините е бил подкрепян достатъчно много от партията, милицията, ДС и разбира се паричките на Батков. А тази година защо загубихте тук, ти ми кажи защо така се получи.

Шампион - никога, колкото и да не ти е приятно Черно море е първият шампион на България, факт. Отбора има и четири(4) шампионски титли общо. Да, те са много далеч в миналото, не споря, но не очаквах от теб като фен на футбола да се излагаш с подобни твърдения.

Пък дали/или в близко настояще и бъдеще отбора може и ще стане шампион нито ти, нито аз знаем. Времето ще покаже.

[smilie21]



Публикацията е редактирана (21-08-11 10:12)

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: kkkolelo   
Дата:   21-08-11 10:39

Моряците много скоро ще бъдат шампиони ... може и още тази година ... [smilie3] [cool]

Само КПР [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И Черно море разкри Левски, записа историческа победа
Автор: AndreyIst   
Дата:   21-08-11 11:56

__SpOO__, вече го казах - Черно море би Левски, защото игра много по-добре и по-мотивирано. За тази победа няма трезво мислещ Левскар, който да го отрече. Не може да има никакви претенции, освен към традиционно твърдата игра, но това там си е стил.

Сети се за мачове между Черно море и Левски, за които говориш, в които твоя отбор да е скрил топката на моя, но с 3 дузпи Левски да е бил. Спорни отсъждания винаги е имало, но не зная защо не казваш за онези мачове за купата, в които ТИМово море беше тотално подкрепян.

Убеден съм, че не помниш историите от социализма, много млад ми изглеждаш /което не е лошо/. Черно море беше АФД /Армейско хутболно дружество/ и като сродните такива - Сливен, Тракия /БОТЕВ/ и други се хвърляше като откачено на Левски и кротко падаше от ЦСКА. Винаги. Това обяснява предимството на ЦСКА в титли и дефицита имм в победи над Левски.

А за титлите - аз прекрасно зная кой колко пъти е бил шампион на България. Зная и кога Черно море и бил - ама не се ли казваше Тича тогава ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.