Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Кажете диета
Автор: tnt   
Дата:   13-08-11 21:24

100

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: lillia   
Дата:   13-08-11 23:03

Много лесно е да отслабнеш, просто спри да се тъпчеш. Аз не мога обичам хранта 60 кила съм и пак съм що годе добре.
Имам приятели които викат аз не ям много, а дебелея. Да де , ама се оказа, че по цял ден опитват!

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: tbby   
Дата:   14-08-11 09:58

Вижте сега... организма ви не го интересува дали приемате калории от зеле или шоколад.
Няма нищо магическо в изяждането на 5 лимона, 2 чаши вода преди хранене или там каквото ядете.
Има определен брой калории (смята се по формула), които са нужни на организма да функционира (дори и да лежите цял ден).
Ако искате да сте сити и да отслабвате пробвайте с чисто пилешко, пуешко или телешко месо.
Никога не можете да изядете да речем 2800 калории от пилешки гърди за деня. 100 гр. месо са 150 калории, оттук си смятайте вие ;) Отделно, че пилешко месо от гърди засища за доста време...
Та мисълта ми е пиле със салата и малко зехтин и сте в джаза.
Разбира се трябва постояноство. Не очаквайте чудеса за 2 дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   14-08-11 10:41

мнооо ясно...те тва на сички е ясно [smilie18] питанетое как да се преборим със синдрома на "гладното око" и гладното съзнание. аз лично успявам доста добре, ама от това не отслабвам. само НЕ дебелея [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: jino   
Дата:   14-08-11 10:57

вино и зелева супа

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: tnt   
Дата:   14-08-11 11:04

да седна да смятам калории [smilie11]
Цял живот съм била на диети, от драстични по-драстични. Най-често заради спортовете, които съм тренирала.

Мъка! Всичките бяха с краткотраен ефект, до състезанието. От другия ден пак същата мъка.

Дюкан ми допада, освен това с тази диета се чувствам много добре физически.
При него го има и момента с промяна на навиците на хранене, което си е най-трудното. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: dsimova   
Дата:   14-08-11 17:32

не се храни след 18:30 ч.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: achkata89   
Дата:   14-08-11 18:34

>Автор: tbby
>Дата: 14-08-11 09:58

Прав си, но имаш грешка в първото изречение.
"организма ви не го интересува дали приемате калории от зеле или шоколад."
Шоколада (освен, ако не е с над 90% какао, т.е. няма добавена захар) е изключително опасен...Организма, не само че се интересува от това че го тъпчеш със захар, но и се защитава от нея (произвежда инсулин, а когато "машинката" за производство на инсулин се прецака няма оправяне...). С ядене на захар може да си довлечете поне 5-6 сериозни заболявания - остеопороза, диабет, проблеми с черният дроб, проблеми със зъбите и венците и много други...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: iPonche   
Дата:   15-08-11 13:46

Няма такава диета нискокалорична и евтина и здравословна! Спорт и пълноценно хранене - протеини - месо без свинско, яйца без жълтък, нискомаслени млечни продукти, морска храна, натурален шоколад за следтренировъчната загуба на глюкоза и зеленчуци. минимум 5 хранения на ден, вечери след 20:00 забрави [smilie5]

Заключение:

СПОРТ! СПОРТ! СПОРТ!
СЕКС!
и
СЪН!


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: __SpOO__   
Дата:   15-08-11 13:55

СПОРТ! СПОРТ! СПОРТ!
СЕКС!
и
СЪН!

Ако си наследник на Рокфелер [smilie5]

Като работиш по 10 часа на ден, спорт, спорт, спорт....по телевизията [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Lalinda   
Дата:   15-08-11 15:28

Аз се храня в 22.30 вечерта, а между 17 и 20 ч. се тъпча с морени макс, дребни сладки и кафе меню ванилия, шоколад и карамел, или пък изяждам по някой двоен сладолед със заливка от пандишпанени или бадемови стружки във вафлена кофичка и тя потопена в шоколад, или пък изяждам някоя торта я в 100 гр. сладки, я в Неделя, я където падне...

Ама и много ходя и се навеждам да вдигам боклуци.

Ще ви видя, станете ли на моите години, дали ще изглеждате като мен, ако се тъпчете по същия начин.

Виж, на закуска и на обяд ям съвсем малко.

О, да, към вечерния десерт винаги има и по някое и друго блокче шоколад, трюфелче, шоколадово яйчице, зайче, калинчица, дядо Коледа или каквото там са произвели гнусните
капиталисти за празниците... Може и датски бисквитки или пък бретонски галети със солено масло, някое тоблеронче, рафаело или фереро...

Малее... Може и киткетче или пък лайънче... зависи с какво сме заредили хладилника...

Може и малинки със сметана, сметаната е задължителна...

Хайде сега вижте в профила ми как изглеждах, докато се тъпчех с марокански манджи в Агадир... Имат чудесни пастички с блат като за реване. Ще излезе, че и това не сме могли да правим, ами сме го наследили от арабската кухня? Да, и много маслини, от които на средиземноморските жени им растат ханшовете, ама моят - не...

Едит: печатна грешка.



Публикацията е редактирана (15-08-11 15:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   15-08-11 15:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Lalinda   
Дата:   15-08-11 15:33

P.-S.: За протокола - якенцето ми е № 36, марка H & M, а съм висока 173 см и тежа 61 кила.
Купувам детски поли и ризки, на тях пише за ръст 132 см, толкова ми е тънка талията и тесен ханшът... Майтап.


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   15-08-11 15:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   15-08-11 15:42

ей, по полека, че ей ся ша затворят и тая тема...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: kefalcho   
Дата:   15-08-11 15:48

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] да си доим на думата[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: kefalcho   
Дата:   15-08-11 15:50

ама за тва със свършването и пищните жени не съм съгласен,има и финни такива[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   15-08-11 15:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   15-08-11 15:57

Има логика в диетата на Лалинда, когато се придържах към този стил на хапване- сладко, сладко и пак сладко ( с много кисело мляко също) държах килограми на границата на нормата към хилавост. [smilie5] Когато обаче взех да се храня "като хората" , тъй както съветват диетолозите нещата придобиха друг обрат, напълнях 3,4 кг. които сега и с много спорт не смъквам. Явно си е до организъм и начин на преработка и усвояване на храната. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   15-08-11 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   15-08-11 16:09

абе едва ли е така просто сичко. организмът не е просто математика. той е математика без логика. което не значи, че той самият си няма логика [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: kefalcho   
Дата:   15-08-11 16:13

ами да ,за всеки е индивидуално,някои хора имат и по-бърза обмяна на веществата(като мен) но пък имам отвратително мазна кожа.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: lillia   
Дата:   15-08-11 16:20

Като спра хляба отслабвам, но много обичам хляб и стабилно си го ям особено вечер.[cool]


Колега в офиса доста добре отслабна. Казва, че се дължи на някакво очистващо нещо с алое. Много ми го рекламира дистрибутор му е. Не съм сигурна обаче, че отслабването му се дължи на това. Сопред мен щото скъса с гаджето си. Сега една колежка си купи същото алое, да видим след месец дали ще се офиданчи[smilie5] А тази бутилка, която е около литър струва 65 лв. Пиело се по една капачка сутрин и вечер.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   15-08-11 16:35

да да ...най-много да надебелее. с алоето се отваря апетит...

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: realnoncho   
Дата:   15-08-11 18:11

Диета Летен Метъл Фестивал:

Отивате за 3 дни на летен метъл фестивал и се радвате на живота. Връщате се и ви падат панталоните [smilie5] Тествах този уикенд - всичкото дето може да съм качил за 1 седмица ядене на корем в Англия явно е заминало [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.