Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Кажете диета
Автор: venom   
Дата:   07-08-11 18:36

Стига мрънкане! Фитнес и движение му е майката!
Ама иска воля и топки!

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: agop4o   
Дата:   07-08-11 18:37

от съдбата и от килограмите не можеш да избяга.ще отслабнеш и после ще напълнееш.ген[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Marillion   
Дата:   07-08-11 18:38

Движение и по-малко храна.

Спираш всичко сладко, газирано и тестено.

За месец ще свалиш 5-6 кила без да се напрягаш. Лошото е, че трудно се сваля повече от 10 килограма със спирането на по-горе изброените.

Сега съм 89 и ме мързи да смъкна още 9 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 18:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: alba_luna   
Дата:   07-08-11 18:51


Няма хомеопатични лекарства срещу апетит. Всичко е в мярката - и не само при храненето.
Успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   07-08-11 18:52

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
утепа сичкото добитък. да знаеш, че с фитнес и движение не става. спортувам поне 4 пъти седмично и се почти само пеша и с колело. имам воля за цела дивизия. ям здравословно и умерено. и всичко това ми стига само колкото да поддържам форма. не свалям и грам без яки усилия. виж, топки нямам.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: slivenski   
Дата:   07-08-11 18:54

Абе, нАмери си една женица да те тормози... Че се стОпиш за нула време... [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: GuitarString   
Дата:   07-08-11 18:56

Без воля няма да стане, погледни на диетата като на работа и върху волята си :) И после ще можеш да я впрегнеш и в друго начинание изискващо воля... Тя ще бъде потренирана и по-резултатна, самоуважението ти по-голямо... :)


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 18:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 18:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: GuitarString   
Дата:   07-08-11 19:07

Аз досега воля не съм тренирала, обаче ей така на първо хрумване започни с дейности изискващи воля за по-кратки периоди, примерно ден-два, после седмица... И постепенно увеличавай периода, в зависимост от целта де... Малките успехи ще ти дадат кураж за по-големи начинания ( предполагам) :)
Ерих Фром казва, че човек страда, мъчи се за онова, което обича, не съм сигурна, че е точно така в българския превод... Ако физическата форма е истински важна за теб - ще я изстрадаш :)


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 19:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Onakava   
Дата:   07-08-11 19:13

Не ти трябват диети - елементарна култура на хранене и си готов/а. Организмът има нужда от всичко, не бива да се лишава от нищо, a kилограмите трябва да се свалят бавно, не бързо.

Аз диета не спазвала никога, но и проблеми с килограмите не съм имала...моят опит показва, че спазвайки елементарни правила, можеш да ядеш абсолютно всичко без проблем:

- не ям никакво сладко (не обичам)
- не пия алкохол
- не пия газирано (издувам се), пия адски много вода
- ям много сурово или полу-сурово
- не пържа

Оттам нататък можеш да ядеш каквото ти се прииска, просто лееко се ограничи в количествата и готви леко - не е толкова важно какво ядеш, а как го приготвяш. Сутрин яж обилно, вечер пропускай и така. След хранене пий кафе, вместо десерт и се движи повече, това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: GuitarString   
Дата:   07-08-11 19:22

Съжалявам, че не мога да помогна с повече от пожелание... Аз самата свалих десетина килограма преди 8 години и оттогава поддържам относително постоянно тегло, което ме удовлетворява... С диети съм имала частичен резултат и съм намразвала някоя храна поради непрекъснато ядене на само това... По късно просто промених като цяло начина си на хранене, движение, резултата дойде постепенно и за постоянно...
С цигари, наркотици не съм си имала работа... Но пък с воля съм постигнала други неща в живота и още има на опашка та чакат, ще видим докъде ще стигне волята... А като не стигне ще викам неволята :)

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 19:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: alba_luna   
Дата:   07-08-11 19:30


Я дай една твоя снимка да ти кажем колко трябва да свалиш. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: dashikov   
Дата:   07-08-11 19:32

abc.xyz,
Без сладко, алкохол и пържено.С повече яденета през деня и никакво ядене след 19.00ч.Без да чувстваш глад и без да мериш калории.С повече спорт или даже и разходки по няколко км на ден са достатъчни, обещавам ти ще свалиш кг.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Lalinda   
Дата:   07-08-11 20:34

Ти си нов тук, но да ти кажа, за всеки случай, че добрата ми физическа форма се дължи не на някакви диети, а на събиране на боклуци, буквално.

Минавам през зелените площи в квартала и събирам, също и по пътя от дома до работата и обратно.

Просто се движи повече.


Четох наскоро тук някъде, че нито една диета не успява, тъй като не можеш да излъжеш мозъка си, който има нужда от енергия...


Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: Lalinda   
Дата:   07-08-11 20:36

Иначе... всички вегетарианци, които познавам, без нито едно изключение, постоянно мислят за храна и общо взето, са много свирепи и нетолерантни, особено към хората, които не споделят фантазиите им.

Освен това, очевидно е, че от мисли за храна не им остава време да мислят за каквото и да било друго.

Вегетарианството не се препоръчва за деца, тъй че вегетарианците да се откажата и от маниите си да превръщат невръстното си потомство в свой последовател. Нека им оставят шанса поне да поумнеят.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 20:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: мара   
Дата:   07-08-11 20:53

ми...важно е да се бори не глада, а лакомията. щото именно там е зрънцето. на мен лично ми е най-трудно вечер, когато се събираме всички и съм сготвила разни чудесни неща [smilie5] или друг е сготвил...все тая.
ако имам някаква интересна занимавка, не се мятам кат луд на картечница. примерно - трудна за ядене и много вкусна храна.
примерно - риба с много кости [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: venom   
Дата:   07-08-11 20:53

Не е нов, просто това е поредното му форумно превъплащение [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-08-11 20:55

Ами аз по неволя минах на някаква диета, в смисъл, сладки неща никакви, изключително рядко, алкохол също в много малки количества, както и бира. За останалото - редуцирах количеството. Резултат има, поне по колана го усещам.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: abc.xyz   
Дата:   07-08-11 20:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Кажете диета
Автор: kefalcho   
Дата:   07-08-11 21:31

Понеже спомена хомеопатия и втората съпруга на баща ми е хомеопат,живеят в Бургас.Тя се занимава над 12г. с хомеопатия,преди това беше педиатър в 4-та поликлиника.Споменавам го ,защото е утвърдена в областа и може да ти отговори на въпроса.
Другото ,което се сещам,автогенен тренинг.Чел съм преди години и имаше някакъв ефект но в пуберитета е трудно[smilie18] ,за заглавие не си спомням.
Иначе за медитацията [smilie24] ,може накрая да ти помогне да се възприемеш такъв какъвто си[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.