Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Лига Европа 2011 свърши, чакаме 2012 :-)
Автор: nodoubt   
Дата:   05-08-11 13:56

[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Жребий ЦСКА и Литекс 14:00
Автор: nodoubt   
Дата:   05-08-11 13:56

ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев


Евентуалните съперници бяха

ЦСКА : Спортинг Лисабон (Португалия), Глазгоу Рейнджърс (Шотландия), Фулъм (Англия), Стяуа (Румъния), Локомотив Москва (Русия)


Литекс : ПСВ, Динамо (Киев), Селтик, Лацио, Бирмингам и Рапид (Букурещ).




Публикацията е редактирана (05-08-11 15:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Жребий ЦСКА и Литекс 14:00
Автор: valjo   
Дата:   05-08-11 14:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Жребий ЦСКА и Литекс 14:00
Автор: yakumo   
Дата:   05-08-11 14:17

Представям си много на нула за който и да е противник на нашите набедени футболистчета [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: papi   
Дата:   05-08-11 15:04

бг отборите не могат да бият спартак търнава и вроцлав,та какво остава за тези ...
бг футбола ни е в нокаут


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: carl_cox   
Дата:   05-08-11 15:08

чудесен шанс за ЦСКА да влезе по-лесно в групите на Лига Европа [smilie24]

Стяуа се напълно преодолими и очаквам ЦСКА да ги отстрани [beer]



Публикацията е редактирана (05-08-11 15:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: __SpOO__   
Дата:   05-08-11 17:01

Литекс май ще ядат голям пердах от Динамо.

ЦСКА вероятно наистина имат шанс със Стяуа, но да видим.

Успех и на двата отбора.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: AndreyIst   
Дата:   05-08-11 17:31

[smilie7] времето ще покаже, уважаеми, времето ...

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: boyanb   
Дата:   05-08-11 18:04

кога са тия мачуве и ше ги излъчват ле [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: snoopoff   
Дата:   05-08-11 18:19

Пак ще ядем много бой [smilie5]

Дано ЦСКА-то направят нещо, ама надали [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев
Автор: Славов   
Дата:   05-08-11 18:51

Пуска си "Сбогом Гринго" ...... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - ЦСКА - Стяуа, Литекс - Динамо Киев, Левски - Почива
Автор: Императорът.   
Дата:   05-08-11 20:31

Шансове на ЦСКА - 40:60;

на Литекс 1.8:98.2.


[smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Жалко че жребият не обратен - би било забавно след московското да думнем и киевското Динамо...

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - 20:30 Стяуа - ЦСКА , 19:45 Литекс - Динамо Киев, Левски- Почива
Автор: nodoubt   
Дата:   13-08-11 14:32

напаснаха часовете на мачовете [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - 20:30 Стяуа - ЦСКА , 19:45 Литекс - Динамо Киев, Левски- Почива
Автор: MixMike   
Дата:   13-08-11 14:46

след московското да думнем и киевското Динамо


Мдам, то си е направо същото... биете Локомотив Мездра и после наказвате Локомотив Москва[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18][smilie18]
Ееее Импе, ти си направо като "Пената на форума" - лаф след лаф[smilie24]



Публикацията е редактирана (13-08-11 14:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - 20:30 Стяуа - ЦСКА , 19:45 Литекс - Динамо Киев, Левски- Почива
Автор: georgivelev   
Дата:   13-08-11 17:01

Шансовете за българските отбори ли казвате? ха-ха-ха-ха-ха![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - 20:30 Стяуа - ЦСКА , 19:45 Литекс - Динамо Киев, Левски- Почива
Автор: MixMike   
Дата:   13-08-11 17:08

Айде стига глупости за нашите празноглавци!

Преди 5 минути започна най-якото първенство и вече спестиха един червен картон и Ливърпул изпусна дуспа.[smilie10] Айде повече успех през сезона, че както започват[smilie5][smilie5] [smilie5]


...EDIT: и 5 мин по-късно поведоха[cool][cool][cool]



Публикацията е редактирана (13-08-11 17:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - 20:30 Стяуа - ЦСКА , 19:45 Литекс - Динамо Киев, Левски- Почива
Автор: didesignbg   
Дата:   13-08-11 19:52

Левски вярно почива, ама Черно море не чака, ами чука [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - 18 Август - 20:30 Стяуа - ЦСКА , 19:45 Литекс - Динамо Киев, Левски- Почива
Автор: mayflowerbg   
Дата:   13-08-11 20:02

didesignbg написа:

> Левски вярно почива, ама Черно
> море не чака, ами чука [beer]


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

[beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Утре 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: nodoubt   
Дата:   17-08-11 12:43

ЦСКА по тв+
Литекс по БНТ
[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Утре 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: nodoubt   
Дата:   17-08-11 12:48

https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/mlgs4058.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Утре 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: HP   
Дата:   17-08-11 12:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Утре 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: ahead   
Дата:   17-08-11 13:34

Това Левски-почива в заглавието е сигурно защото автора много се е изкефил че Левски са отпаднали преди ЦСКА. Това все пак последните години рядко се случва.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Утре 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: boyanb   
Дата:   17-08-11 23:31

кво стана с цска бе?
биха ли, паднаха ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Утре 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: mladenov   
Дата:   18-08-11 10:10

Автор: boyanb
Дата: 17-08-11 23:31

кво стана с цска бе?
биха ли, паднаха ли?



...ще,ще...ама има още време[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Днес 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: valjo   
Дата:   18-08-11 19:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Днес 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+ :–( , 19:45 Литекс - Динамо Киев - БНТ, Левски- Почива
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 19:49

айде нащииии [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:1 БНТ, 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 19:58

гоооооооооооооооооооооооооол [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:1 БНТ, 20:30 Стяуа - ЦСКА ТВ+
Автор: __SpOO__   
Дата:   18-08-11 20:23

Брей, Латекса вкарали [smilie10] [smile]

Браво. Не си правя илюзии, че имат шансове да влязат в групите, но ще се радвам, ако успеят.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:1 HT БНТ, 20:30 Стяуа - ЦСКА 1:0
Автор: nikonnfans   
Дата:   18-08-11 21:24

От следващият кръг, май всички български отбори ще почиват [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 SH, Стяуа - ЦСКА 1:0 SH
Автор: Rand   
Дата:   18-08-11 21:39

Феновете на ЦСКА предупредени, че ако го дават така ще бъдат изгонени от стадиона. Това май вече сме го гледали.

Жалко за Литекс, не играха лошо. Дано ЦСКА успеят поне равен да измъкнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 1:0 SH
Автор: nikonnfans   
Дата:   18-08-11 22:05

Хайде двойка

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 22:25

жалкоооо [smilie22] два интересни мача и много нерва [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 22:29

Ко било, някой някога някъде не разправяше ли за почивки и евроидиоти... големите другарчета от ловеч и панчарево, дето много съ обичат и си договарят мачлетата ко шъ пайкат сега... шъ почиват май... особено и най-вече от помирисване що за животно е това Шампионската лига... ще си останат със спомените за времената, в които бяха официален отбор на комунистическата диктатура и на мутрите, дето прибираха в багажници непослушните рефери... е те това ако не е евроидиотизъм на макс [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: exo99   
Дата:   18-08-11 22:38

То щото Левски не са мутренски отбор....[smile]

Всичките са "един дол дренки". [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: nodoubt   
Дата:   18-08-11 22:40

туй ливскарите никъв срам нямат [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 22:51

А па щот чорбарите са се утепали от срам... ако имаха такъв, да си бяха върнали всички сталинистки титли и да се срамуват от времената, от които са се възползвали... дали изобщо днешните чорбарчета, освен че няма как да са виждали отстраняване на голям отбор и каквито и да било успехи, знаят за комунистическите закони и репресии... за времената, в които всички добри футболисти в България бяха прибирани в цдна покрай казармата и за всички изродщини на строя, благодарение на който са им идвали всичките "успехи"... е, под успехи тук не може да се говори за неща, които другите са направили - Стяуа и Звезда са ПЕЧЕЛИЛИ ЕВРОПЕЙСКИ КУПИ, Партизан - на финал... но за тях е ултра-хипер-мега яко, че стигнали до полуфинал с целия комунистически апарат зад гърба си [smilie23] [smilie23] [smilie23]

А за мутренско - ама по-най-мутренско от ловеч никога не е имало, по-директно и безцеремонно демонстриране на печелене с НЕфутболни средства... каквито бяха и демонстрациите с театрото с "обръщането" на мача на народна армия при уговарянето на вас - първенството, на нас - купата [smilie23] [smilie23] [smilie23]

И евро-, и световен идиотизъм на макс, без капка срам [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Тед   
Дата:   18-08-11 23:03

И после треньорите на националния виновни...

То от трите отбора няма едно свястно момче, което да играе правилно.

Кажете ми някой.../гледах по около 15 мин. от двата мача/.

Такава двойка ще измахам септември на национ. стадион, че ....

Те не могат да играят правилно, отделно правят смешни грешки....

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: HP   
Дата:   18-08-11 23:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 23:18

Съвършено спокоен съм си, пуша си, пийвам си и си ми е гот без никакво напрежение... а аз не знам как може да има "нормален" чорбар, макар и да имам разни приятели, които по някакъв необяснимо ултра-мега-хипер шизофреничен начин някак успяват хем да са антикомунисти, хем чорбари... оди ги разбери [smilie11]

А иначе, ако изобщо някой е достатъчно честен, би казал, че съм съвършено прав за нещата, които споменах, защото са си чистата Истина... чак такава наглост, че някой да твърди, че чорбата не е била официалното отборче на комунистическата диктатура, че литекс не са еманация на мутренщината... че онез мачлета бяха по най-безогледно нагъл начин договорени, за да могат едните да вземат купата, а другите - първенството...

Е, те за това още като бях малък Левски беше единственият символ на нещо като опозиция на комунизЪма и ушевите с палките ни гонеха да ни бият по Графа само заради това, че скандирахме това име - Левски!

А пък някой да ми говори за Подуяне... ейчш, алооооу, ти кога дойде у София бре, знаеш ли какво е съотношението на фенове на Левски в този град от край време срещу всякакви други?
Провери си, има проучвания - 3:1.
И това не е за крайни квартали, а за центъра и то от край време... чорбарите са предимно по селата и малките градчета... както и комунистите - подозрително си съвпадат двете неща... ако има дошли насам, то е ясно откъде са дошли [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   18-08-11 23:36

Както пеехме като малки по оназ 'талиянска песньовка, "селянчета, кой ви показа пътя към София, селянчета... кой ви научи марлборо да пушите..."

В моя квартал баш на пъпа на София, до най-старото училище в София – 127-мо – на първите избори резултатите бяха 91 % за Стефан Савов и СДС... вероятно такова беше и съотношението на Левскари и други... да, вярно е, там живееха хора, чиито роднини бяха пращани по Белене (като прадядо ми) или половината бяха "избягали" на Запад (като половината ми рода)... и вероятно на това ми се дължи недоумението, че наистина има комунисти (и чорбари) в тази страна... защото при нас бяха изключение, което се сочеше с пръст... примерно в класа си имахме само един (наздраве на Джудиста [smilie18] [beer] ), а в цялото училище – трима или четирима, които си спомням... явно съм живеел в някакъв "нереален свят"... ама и никога не ми е харесвала комунистическата-чорбарска "реалност"... сигурно за много кратко-паметни хора това е "далечно" минало... ама да ми говорите за Подуяне – я у лево... или на бузлуджа [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Grandpa   
Дата:   18-08-11 23:54

Нали Левски Спартак па бил милиционерски?
Не ми седи много дисидентски...

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 00:07

Grandpa, ако си "дядо" би трябвало да знаеш - и какво аджеба можеше по онез времена да се направи срещу НАСИЛСТВЕНОТО решаване на БКП кой отбор какъв да е - да протестираш ли!?
Щото тези - протестиралите - знаеш ли къде отиваха?

"Милиционерски" - коя година, от кого и как е СЪЗДАДЕН този отбор... и коя година и от кого е решено да се прави нещо с този отбор... и откъде са рефрените "Левски, оле, нищо общо с МВР"... и знаеш ли какво ставаше когато през 80-те и след насилственото разформироване, което само тотален малоумник не би признал, че беше направено с едничката цел да бъде унищожено може би най-великото поколение на Левски, което размаза чорбата и взе всички възможни купи (вече бяха станали 3), и където му паднеше немски отбор (Щутгарт) го ОТСТРАНЯВАШЕ (нещо, което чорбарчета може само да си мечтаят)... та, когато скандирахме тези неща през 80-те (а тези неща включваха дори самото споменаване на думата "Левски") в Б сектор идваха ушевите и почваха наред с палките - няма деца, няма момичета, няма нищо - всичко се биеше наред само защото казваме "Левски"... и ни преследваха по целия път... аз лично съм бягал по Графа чак до Женски пазар - не защото съм направил нещо (не съм чупил, не съм посягал на никого, абсолютно нищо!)... от кой свят идваш, че да казваш на Левски милиционерски отбор!? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: AndreyIst   
Дата:   19-08-11 00:08

Knartist, вечерта ми беше хубава и очаквана като резултат. Лесно е да се подиграваш на чуждите неуспехи, когато ти си същия.

Аз съм започнал с ходене на мачове на Левски на 3 години и оттогава 41 години продължавам. В моя клас в 6то у-ще Граф Игнатиев /там и живея/ нямахме и нито един ЦСКА-р. То беше и обяснимо - в центъра нямаше военни блокове и имаше малко слависти и един Локомотивец.

С Радост ще отбележа, че нещата идват на мястото си. А в нашено първенство падаме, защото играем слабо. Нито купуваме първенство /като Ловеч/ нито взимаме по 25 футболста, които не плащаме /като ЦСКА/. Батков не мога да го гледам, но май не дължи пари на никого.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: AndreyIst   
Дата:   19-08-11 00:10

През соц-а куките ни биеха по принцип, аз никога не съм участвал в зулуми. Идат на конете и сурвакат наред.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: __SpOO__   
Дата:   19-08-11 00:17

Не съм фен нито на ЦСКА, нито на Литекс. Но да сравняваме онези юнаци от Търнава ли какви бяха с Динамо Киев и Стяуа е малко несериозно.

Нали? [smilie8]

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 00:28

Еми, Андрей, сори, ама нали си малко по-дърт от мен [smilie18] и имаме горе-долу еднакъв бекграунд... (та и някаква местна училищна конкуренция), та поне ти знаеш идеално за какво иде реч... явно не само от моя, но и от наша гледна точка, светът беше съвсем друг - да срещнещ жив и мърдащ комунист и/или чорбар си беше невероятно изключение от правилото по нашите квартали...

А на спуу-то - нали би трябвало да разбираш, че говоря за принципни неща и за историята и корените на нещата, а не само за сегашното състояние... иначе сегашното е ЕДНАКВО мизерно за всички... с тази разлика, че (както И ФАКТИТЕ, И СТАТИСТИКАТА, И ВСИЧКО показва) през всичките тези 20 години след падането на комунизЪма (за последно аз бях всъщност баш в сектор Г - тогава все още взаимно си ходихме на мачовете - на мача на чорбата с Барселона когато май си харесаха Прасичков) единственият отбор, който би могъл да каже, че има нещо доближаващо се до пробив в Европа, беше Левски - отстраняване на няколко класни отбора, италиански, френски и т.н., влизане в Шампионската лига, докопване до мачове през пролетта!... отделно от това мизерията си е пълна, разбира се, но лежането на стари комунистически лаври на чорбата е безкрайно смешно, след като абсолютно нищо не са направили откакто с комунистическата им закрила се свърши [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Rand   
Дата:   19-08-11 00:29

Забавна е работата с БКП-то и създаването на ЦСКА. Най-вече заради претенциите на феновете на Левски. Защото отборът с най-много титли преди 1944 (4, словом -четири) и с нито една след това е Черно Море. Ето това е най-ощетеният клуб от комунистическата власт. Така че всички левскари пишещи за Милко Балев да го имат предвид това.
Е, Левски също са се справяли добре в първенството.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Grandpa   
Дата:   19-08-11 00:37

написа:
>
> "Милиционерски" - коя година, от
> кого и как е СЪЗДАДЕН този отбор...
> и коя година и от кого е решено да
> се прави нещо с този отбор... и

Ами така като те слушам Левски е милиционерски от 1969, с голяма вероятност от преди да си се родил. И искрено се съмнявам играчите и всички на заплата към клуба искрено да са ненавиждали облагите, свързани с покровителството на МВР.

И аз бях левскар, но най-вече, щото такава беше махалата а и да съм контра на баща ми.

Но ако търсиш отбори-дисиденти...няма да е Левски (-Спартак).

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 00:40

Аха, Rand, ок, ама кои отборчета падаха "по поръчение" от цдна-то и се хвърляха като ненормални срещу Левски?

Иначе, ОК, трябва и си е честно да се признае, че някои традиционни провинциални отбори не са имали закрила и Левски не е бил единственият пострадал от комунистическата диктатура... и, даже (щото съм безкрайно честен) все пак е имало някакви застъпничества и за Левски (все пак в ЦК-то явно е имало тук-таме и "наши" хора), но най-пределно ясното през всичките тези 45 години си беше, че цдна-то, цднв-то или каквото там ИЗМИСЛЕНО сталинистко отборче е, беше тотално напълно най-облагодетелствано, особено, но и не само с измекярщините за казармата...

В резултат на всичко това = НИЩО подобно на постиженията на Стяуа, Цървена Звезда, Партизан... руските и т.н.
Обират всички най-добри футболисти, половината отбори в А група са им "филиали" и пак - НИЩО [smilie23]

Но, ОК, наистина си има провинциални отбори, които също са пострадали от всичко това - дали защото (НАСИЛСТВЕНО!) са били превърнати в послушни сателити, дали по други причини...

Абе, всичко това вероятно звучи много далечно и дори неясно защо го споменавам, ама нали има разни лафове за (не)познаването на историята, за (не)взимането на поуки от нея и т.н....

Това, дето е днес, не е от вчера [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Rand   
Дата:   19-08-11 01:00

Жалкото е, че отбори като Черно Море са сведени до сателити. Ако това не беше станало днес първенството може би щеше да е по-интересно и нямаше в А Група да има толкова измислени отбори.
Все пак ЦСКА наистина са най-облагодетелствания тим.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 01:15

Еми, аз затова не ги обвинявам самите тях, че са били НАСИЛСТВЕНО НАПРАВЕНИ сателити - какво биха могли да направят - да се опълчат и да бъдат пратени в Белене ли?
Вината не е тяхна, вината е на извратената диктатура, която в най-върлите сталинистки години създаде това отборче на поделение не-знам-си-кое-си...

Ако това не се беше случило, сега най-вероятно щеше още да имаме като основно дерби Левски - Славия, а и старите провинциални отбори да имат някаква тежест... не че в историята има "ако"...

Но пък, от друга страна, сега има възможност нещата да започват наново... кофтито е, че "пробиха" тези, които се ползваха с най-сериозна мутренска подкрепа... и резултатите от "пробиването" им хич не са добри... като отидат в Европа... какво като отидат в Европа... примерно пловдивският футбол е очевидно плачевен... а още като малък четях за най-старите отбори по морето, които били създадени от френски физкултурници... не е чак такова изхвърляне да се каже, че, ако нямахме злата участ да попаднем под съветско влияние, сега не само нямаше да има никакво цска (от което - кел файда), но и доста традиционни отбори вероятно биха били в по-добро състояние...


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Grandpa   
Дата:   19-08-11 01:22

Е то по тази логика и цска-рските футболисти какво са виновни за това как е създаден клуба им? Че може и да са били по-зле - ако откажеш да играеш в Черно Море, сигурно не би било голям проблем, ама я откажи да риташ в ЦСКА...

Тия неща са в миналото така и така. Спорт се прави с ентусиазъм, пари и талант.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 01:31

А, аз изобщо не обвинявам самите футболисти за нищо, обвинявам извратената система, от която нищо добро не сме видели [smilie23]

А сега, разбира се, вече футболът би трябвало да се прави по съвсем модерен професионален начин, та пак няма да обвиня някого, че играе за чорбата...

Общо взето нещата, които казвам, са в посока на това, както пеехме, че чорбата унищожи футбола у нас и кел файда от цялата подкрепа от най-висши истанции за нея...

Сега времената са други и е нормално да бъдат максимално професионални... но пак - имаме ли по-добър старт в тази посока благодарение на едновремешните застъпничества на цк-то на бкп-то... и последвалите ги мутрещини... което, за мое огромно съжаление, включва дори собствениците на любимия ми отбор... и преди съм казвал, че с огромно удоволствие ще дочакам деня, в който батков и сие ще се разкарат... въпросът е има ли какво (кой) да ги замести...


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 01:38

Да де, едно време пеехме "върнете името на стария отбор, че Левски е име свято, помнете това, смърт на милко балев, смърт на цска"... разбира се, съвсем никаква смърт на никого не искам... но ми се ще да се пречистят нещата в много посоки... включително и в нашите...


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Knartist   
Дата:   19-08-11 02:17

Айде за лека нощ... когато билетите бяха в свободна продажба, а мачът се играеше на "собствения" стадион на чорбата... а Левскарите бяха окупирали включително И сектор Г... и аз бях там, и аз бях част от десанта [cool]

Прасичков пропуска дузпа - ок, на всекиго се случва... НО, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ДОКЪДЕ Е ПУБЛИКАТА НА ЛЕВСКИ - Левски вкарва гол и... Сектор Г е на крака [smilie18] [thankyou] [beer]

ЗнаЙтье ли кога ще се случи обратното... ааааааа, знаЙтье - НИКОГА [smilie18]


http://www.youtube.com/watch?v=kYUQ-HIKVEs

Това е мач между ЛЕВСКИ и цесека, игран през 1985 година, на стадион "Народна армия". ЛЕВСКИ печели с 2 на 1.

Обърнете внимание на втория гол на ЛЕВСКИ, вкаран във вратата пред сектор "Г". Целият сектор избухва от радост при гола на ЛЕВСКИ. Изводът: целият стадион са ЛЕВСКАРИ :)


"Кочината и сектор гей претопени в синьо, тва е световен прецедент - привърженици на един отбор да окупират на 100% вражеския стадион! Още една причина човек да възкликне: Ах, колко жалко е да си чорбар!"


До-виж-да-не [cool] [beer]



Публикацията е редактирана (19-08-11 02:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: HP   
Дата:   19-08-11 08:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   19-08-11 09:24

Аз не мога да разбера за кво се косите толкова. При положение, че не съм фен нито на играта, нито на отборите ни. Трябва да ги разпуснат всички от "А" група и да ги пратят да копат на село картофи.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: kkkolelo   
Дата:   19-08-11 12:03

И аз се замислих ... гледах 5' от Литекс - Динамо при 1:1 ... Янев стреля добре веднъж, 2-3 остри атаки до наказателното и там пълна безидейност как да продължат ...

........................................

Явно в днешно време професионалният футбол е много скъп спорт ... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Литекс - Динамо Киев 1:2 FH, Стяуа - ЦСКА 2:0 FH
Автор: snoopoff   
Дата:   19-08-11 14:51

M da taka e.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: nodoubt   
Дата:   25-08-11 16:00

Днес без лайвскор поради обектвни причини [beer] [beer] [beer]
http://www.youtube.com/watch?v=uB2bQudhYzQ


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: NeDDRaG   
Дата:   25-08-11 16:46

И от колко е тая гнус?

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: lansky   
Дата:   25-08-11 17:07

а чак пък да няма други отбори дето са ни представяли в Европа - айде по-полека...

понеже съм от Пловдив... едва ли никой не си спомня победите на Ботев Пловдив над Барселона и над Байерн Мюнхен в КНК

особено срещу Байерн - първо там 4/1 и после тук 2/0 за Ботев (като им отмениха и 3ти гол)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: mladenov   
Дата:   25-08-11 20:36

Aбе те и собствениците на ЦСКА не са някакви образци за интелект, ама собственика на "Стяуа" направо кърти мивки...или по-скоро, кърти "Майбах":

ТУК [beer] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: mladenov   
Дата:   25-08-11 20:57

Някой може ли да даде линк за гледане на ЦСКА-Стяуа?
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 21:02

http://www.sportlemon.tv/v-2/8/164/v-296486.html


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 21:04

Сега, като се набутах да се правя на добър, сигурно ще се скапе и тоз линк... нали май имаше някакво значение колко маймуни сме се накачили да го гледаме [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: HP   
Дата:   25-08-11 21:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: mladenov   
Дата:   25-08-11 21:17

Мерси Knartist [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 21:31

[smilie18] Ето го беее, да не би "Титаните" да не са те освободили от работа по почистване след хулиганстващите родители и дечица дето пушат трева, та не си на стадиона, ърм?

Голяма гордост, все още удържате равен на такъв колос като Стяуа... да де, то от чорбарска гледна точка Стяуа си е цял колос, разбира се - ПЕЧЕЛИЛ Е ЕВРОПЕЙСКА КУПА [smilie18] [smilie18] [smilie18] [thankyou] [cool] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: asahi   
Дата:   25-08-11 21:34

Ко стаа? Мач ли има?

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: HP   
Дата:   25-08-11 21:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: valjo   
Дата:   25-08-11 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 21:49

HP, ич не си спомням за какво е ставало въпрос в залога, нито дали съм го приел, нито нищо... та, напомни ми, щото, ако съм изгубил някакъв ала бас или каквото е било, ще си призная...

А смяната на ника не знам какво общо има (нали не за това е бил "залога"!?) и дойде покрай синхронизацията с други ми никове - във фликър и т.н. - иначе концепцията за съвпадението/съслучването/единството на противоположности ни най-малко не заслужава да бъде пренебрегвана... напротив - отричането й всъщност би било проява на по-болнава шизофреничност, ако разбираш какво имам предвид...

А моя свят не го тревожиш ни най-малко, забавляваш го само [cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: valjo   
Дата:   25-08-11 21:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: HP   
Дата:   25-08-11 21:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 22:03

Много жив и много здрав съм, мерси... а, тамън станах още по-жив и здрав [smilie18] [thankyou]

Нищо де, ей сега шъ ги обърньете де... или пък, дет' се вика, "дано, дано, ама надали" [smilie8] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [thankyou] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 22:45

Ох, не е джентълменско на умряло куче нож да вадиш, затова няма да се подигравам на отпадането на фк панчарево от такъв сериозен европейски колос, който е печелил европейска купа, но пък нещо се присетих за оназ маниашка карикатура на живия символ на това клубче - бат' ви Ицата - на клона на ООН и култовата реплика към фотографите (нали все пак сме и фотографски форум понякога) "к'во снимате бе, тъпанари" (пунктуацията едва ли е негова)... но не можах да си я издиря таз картинка, та си викам тук ще да е мястото да попитам дали някой може да я изнамери и да я метне тук, мерсаж за което! [shtrak] [smilie3] [beer]

Едит:
Нещо адски утихнаха панчаревци, а хюлет пакард така и не каза за залога, облога, баса или каквото е било - загубил ли съм го, как се е случило, какво е представлявал и т.н... щото ми се стори любопитно де, не заради друго... то за футбол и без това едва ли има смисъл да си говорим... еле па с такива, дето понятие си нямат от таз игра :)



Публикацията е редактирана (25-08-11 23:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 23:23

Дека сте бре, фенове "милиони"... или там колкото сте - 5-6 маршрутки народ, за които концепцията за "пълен стадион" (при липсата на досег с истински пълен такъв) се свежда до запълване на 1/3 от капацитета на трибуните https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif [beer]

Нищо де, току-виж около петимата регистрирани тук фенчета на панчаревското отборче (а пък за софиянци това си минава за цял излет в провинцията) се обадят в някакъв следващ момент... ама едва ли ще пуснат линк с оназ карикатурка [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: smille   
Дата:   25-08-11 23:36

апоел никозия ,бате борисов и виктория пилзен в шампионската лига а наште-на боклука- това е реалността наречена смешен бг футбол


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   25-08-11 23:50

Епа че к'во им е на Апоел Никозия, Бате Борисов и Виктория Пилзен... да не би да са с каквото и да било нещо по-слаби и незаслужаващи и "лоши" или каквото и да било спрямо примерно фк панчарево и фк ловешки мутри... явно в момента няма български отбор, който да е способен дори САМО да се класира в групите на Шампионската лига... е, има все пак Един Отбор, който донякъде отсрамва българския футбол в последните 20 години и БЕШЕ (подчертано БЕШЕ - не в момента!) на такова ниво, което ПОНЕ да го класира в Шампионската лига... за нещо повече много очевидно не може да се разчита на гореспоменатите мафиотски структури на боклуджийски "титани" и тем подобни... изглежда засега ще си преговаряме спомените от миналото, в което Български отбор е влизал в групите на Шампионската лига... следва (ай да видим какво следва) [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: achkata89   
Дата:   25-08-11 23:50

Левскарските фенове - по форумите ги търсете...

В тема за Лига Европа си пишат и си отговарят сами [smilie25] ...ще си помисли човек, че отборчето им е играло днес и го коментират...

Колкото до мача на ЦСКА - велика публика, посредствено отборче и очакван (поне за мен) резултат.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: smille   
Дата:   25-08-11 23:55

само левскарските ли...
ха ха ха[smilie23] [smilie23] [smilie23]

вместо да подкрепяте любимите си отбори по стадионите - плюйте се един друг по форумите-там сте най силни


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: Knartist   
Дата:   26-08-11 00:00

"Велика публика"... ама за всичките пет маршрутки народ ли говориш https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif

То за теб на тез години явно полупразен стадион с 1/3 присъствие си минава за "велика публика" https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif

Е, айде де, то си е простено, на тез години няма как да си виждал пълен стадион, още по-малко пък при домакински мач на фк панчарево... можеш обаче да питаш батковците, които са били на стадион с по 55 - 60 000 души само преди някакви си десетина и нещо годинки... Вердер, Рейнджърс... та дори и мачове с фк панчарево, в които, разбира се, над 70 % от публиката беше от левскари... занеш как е... ако не знаеш... ето ти да видиш ПОНЕ ВЕДНЪЖ В ЖИВОТА СИ как народна армия се изпълва... с ЛЕВСКАРИ, РАЗБИРА СЕ Лека ви нощ, панчаревци! [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: achkata89   
Дата:   26-08-11 00:53

"полупразен стадион с 1/3 присъствие"
30000/43000 една трета ли е?

По-голяма посещаемост не е имало на мач от квалификационен кръг за ЕКТ в последните 20 години...


Що за глупости говориш?

За мача ви с Вердер и Рейнджърс 1993 година ли (преди някакви си десетина и нещо години)?

Поне е правилно, че говориш в минало време, мина вашето време...Сега нещата са съвсем други и статистика дебне от всякъде...

Пожелавам ти всяка година да коментираш само евромачовете на ЦСКА София [smilie25]

И не със злоба, приятелю...гледай си твоя отбор. 10те ти мнения, в които си коментираш сам провала на отбор, който не те интересува говорят само за едно - комплекси....

Лека нощ [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: smille   
Дата:   26-08-11 04:06

слован(братислава)-рома 2:1 краен резултат


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: smille   
Дата:   26-08-11 04:11

ПАРТИЗАН БЕЛГРАД (СЪРБИЯ) - ШАМРОК РОУВЪРС (ИРЛАНДИЯ) 1:2 след продължения (1:1) - 2:3

АЕК ЛАРНАКА (КИПЪР) - РОЗЕНБОРГ (НОРВЕГИЯ) 2:1 (0:0) - 2:1


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 - Реванши ДНЕС - първи мачове Литекс - Динамо Киев 1:2 , Стяуа - ЦСКА 2:0
Автор: sharky   
Дата:   26-08-11 07:56

Комплексащината на подуенските евроидиоти пак се появи...предполагам, че утре пак ще се изпокрият след домакинството на Ботев Враца [smilie18] .


Иначе за мач какво можем да кажем, бях там, страхотна атмосфера и никаква игра. Толкова си можем. Всеки знае какво трябва да се направи с нашия футбол за да го гледаме в Европа, обаче шефовете не искат.

Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 свърши, чакаме 2012 :-)
Автор: nodoubt   
Дата:   26-08-11 09:42

никакъв срам няма в някои фенове на левски [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 свърши, чакаме 2012 :-)
Автор: visnaturalis   
Дата:   26-08-11 11:52

Реално погледнато, и в някои фенове на цска няма никакъв срам


Отговори на това съобщение
 Re: Лига Европа 2011 свърши, чакаме 2012 :-)
Автор: smille   
Дата:   26-08-11 11:58

всеки е там където му е мястото
това е реалност
догодина отново ще бъде така-август месец нито един бг отбор в турнирите на европа

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.