Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: exo99   
Дата:   05-08-11 22:37

Доколкото разбрах от вестниците, Кремиковци е продаден за няколко стотин милиона и парите са постъпили по сметката на синдика.

Навсякъде обявиха / и от правителството/, че първи за вземанията са работниците с неизплатените заплати и после в редичката се нареждат другите кредитори.

Та вземи и си провери как стоят точно нещата, свържи се със синдикатите, потърси отново този содия - изпълнител или адвокат, занимаващ се с подобни въпроси и си придвижи нещата.

Напиши едно писмо, където излагаш твоя случай до социалното министерство, до парламента, до президентството, до редакциите на различни вестници, но всички адресантни ги изреди един под друг.
Може и това да има ефект.
Пишейки само по форумите, ефект никакъв.

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: lumix   
Дата:   05-08-11 22:55

exo99, нали писах че 2008г всичко е дадено съдия изпълнител!

От тогава до сега .....един голям хОй....[cool]


Бях седесар едно врене 1991-1997 .....после не знам,.....сега май вече съм анархист....Анарихия мать поряки!



Публикацията е редактирана (06-08-11 10:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: burnmaster   
Дата:   05-08-11 22:58

Е те и съдиите изпълните коли карат на море ходят ...абе пари харчат бе нали са хора.
Знам за реален ...действителен случай при който съдия си правеше углушки по едно вземане.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: Grandpa   
Дата:   05-08-11 22:58

Анархизма не е модерен. Стани педераст [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: ценослав   
Дата:   05-08-11 23:11

Или се върни в правия път чадо - от преди 1989 г. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: lumix   
Дата:   05-08-11 23:36

Grandpa ......мислиш, чè като стана анархист ти ще станеш нормален? Ь?


Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: Grandpa   
Дата:   05-08-11 23:43

нЕма такива изгледи

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: exo99   
Дата:   06-08-11 00:04

Автор: lumix
Дата: 05-08-11 22:55

exo99, бали писах че 2008г всичко е дадено съдия изпълнител!

От тогава до сега .....един голям хОй....


.......................................

Продажбата и постъпване на пари по сметките стана преди около 21 месеца.
Виж сега какво може да се направи!

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: lumix   
Дата:   06-08-11 09:59

exo99, всичкото може да се направи съм го направил ....но пари йок...както се казва да го духат бедните!

Едно време от баща ми имах две вноски по 1500лв за апартамент едната на 17г другата на 13г .....нали знаеш какво стана с тия пари....изгоряха!

Имах и 2 вноски за ЛАДА ...по 1500лв ....и те изгоряха ....така, че съм свикнал! А ако се вдигнат анархистите с кеф ще отида на барикадите....щото повече няма какво да губя!

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: мара   
Дата:   06-08-11 10:02

лумикс, само си представи, че анархистите или поне голяма част от тях силно се родеят с импето и пак помисли [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: lumix   
Дата:   06-08-11 10:26

Маре, а ти какво предлагаш в случая?

Импето в в 90% е прав....просто се изразява така, че става нелицеприятен...но и на спокойните хора понякога им писва, нали? Айде ще се видим на барикадите, някога....теб си те представям така:

https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/qzvp8407.JPG
http://eutopia.blog.bg/photos/48920/original/liberty.jpg



[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: burnmaster   
Дата:   06-08-11 10:29

Доколкото съп попрочел по темите това Импе нищо неправилно и неверно не е написал,а срещу него чета само злобни коментари.Не го познавам,но го подкрепям.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: мара   
Дата:   06-08-11 10:41

ами именно, бе! те почти винаги каузите на разните му там ора имат смисъл...ама ората по толко сбъркан начин ги защитават, че автоматично каузите умират [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: danvan16   
Дата:   06-08-11 13:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: Danvan16   
Дата:   06-08-11 18:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: asahi   
Дата:   06-08-11 18:37

Ако те влече анархията и ти трябват пари някой лихвар може да ти осигури това преживяване. На анархията са и интересни само първите 5 минути. Нататък оцелляват най-силните, които по принцип се оправят и без анархия.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: danvan16   
Дата:   06-08-11 20:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: Императорът.   
Дата:   07-08-11 18:37

Данвамов - и друг път съм казвал кои са незрели и инфантилни - тези които пишат по всички теми наред не защото имат да кажат нещо по обсъжданите въпроси, а само за да се заяждат с някого, без значение каква позиция защитава той.

Просто не знам как някой над 14 може да се държи така публично (макар и в Интернет) и да се гледа спокойно в огледалото.

Мара - не знам с какъв акъл ме наричаш сега пък "антихрист" - аз, който винаги съм бил радетел на строгите и еднакви за всички закони?

Лумиксов - защо не се обедините повече хора като теб - с изгорели вноски за жилище и не си търсите правата? Просто не може на едни да се строят безплатни жилища, без да имат капка принос за обществото, просто така, защото съществуват и са от някакъв привилегирован етнос, а на други, които година след година са плащали като попове вноски, същата "държава" дето им ги е прибирала, да им каже "ми изгоряха ви парите", защото тогава това е КРАДЕЦ, а не държава.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: danvan16   
Дата:   07-08-11 18:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: мара   
Дата:   07-08-11 18:56

чети, импе, чети...къде прочете, че си анархист [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: asahi   
Дата:   07-08-11 20:18

Бе на него анархист, антихрист, анархокомунист и архар са му с еднакво неясно значение.

Какво означава да ти "изгори" вноската? Означава в определен момент привилегиятя, за която си се "абонирал" да отпадне. Парите ти се връщат заедно с договорените лихви. Няма нарушени права. Импето пак насъсква хората от другия тротоар.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: danvan16   
Дата:   07-08-11 20:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: Lalinda   
Дата:   07-08-11 21:21

Ей, само за пари мислите...
Срамота.


Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: asahi   
Дата:   07-08-11 22:17

И златце, и златце [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как да обявя несъстоятелност?
Автор: danvan16   
Дата:   07-08-11 22:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.