Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:34

Пуска сол ма маро. Не се споява с варта. А хоросана има вар... И за замазки не става, щото прави бели солни петна.

Може да са го слагали в бетона. Толкова по-зле за тях ...



Публикацията е редактирана (31-07-11 23:34)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 23:38

не само в бетона. във всичко!
и си личи. иди и виж. мазилките са изпопадали.
а понеже дюната е в сушата вече стотици години, те си въобразяват, че дъждът е измил солта.
и не знам на тия кво точно им е възпитанието...ама е тягното село, техният плаж....
а, и да кажа - една година луди ни направиха, че изхвърляхме чувалите в казаните на лозенец! да не сме им ги били там хвърляли, щото те плащали таксата смет. представяш ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boni   
Дата:   31-07-11 23:40

Аз пък не знам какво ревете срещу градския на Каварна... Верно днес болата беше пренаселен, но каварненския в около 11 преди обяд изглеждаше така:

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/mmvi2748.JPG
http://photo-zona.net/images/user15/album16189/preview/1312144579_cdkm8899_IMGP0036.jpg


Личеше си, че е почистен, чадърите 3 лв, а децата ритаха топка.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:41

Маро, не знам кво да ти кажа... такива са и в Несебър... Когато на един селянин му дадеш шанс да изкара за нещо повече от попара, той ти се качва на главата... Долу до Бургас правиха къщи с радиоактивен пясък. Уникални мизерии...



Публикацията е редактирана (31-07-11 23:42)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 23:42

инак и на местните плажуващи аз им събирам корите от дините. а кви картинки съм снимала с бургаски коли....мани.
а, впрочем гнус и мръсотия като на неконцесионен плаж в гърция, никъде не съм виждала...ама никъде. няма такива помияри просто.
хората са си изроди навсякъде. няма какво да се делим на българи, гърци, морски и софианци. все сме една стока. и кат няма възпитание, става и с гьостерицата. ама нали знаете - кучето скача според тоягата.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:48

ма защо трябва да отидеш някъде да си почиваш, и да събираш боклуците на хората? Ето, асахи събирал, горби, ти, кака да не говорим....
Вие на почивка ли отивате или на ленински съботник?

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: asahi   
Дата:   31-07-11 23:53

Аз чистя, защото обичам да ми е чисто. Отишъл съм на онова място на гости на природата и искам и следващия път да ида и да ми е чисто. На чисто място нормалните хора не хвърлят боклуци. На мръсно някои хвърлят.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   01-08-11 00:08

На чисто място нормалните хора не хвърлят боклуци


На най-чистото място на Халкидики, на уникално отцепен плаж, без път... само по вода... съм виждал български боклуци. И никой освен морето няма да почисти там, защото не се ходи с кола. А когато морето почисти, то изхвърля където му падне... Може да се изсере пред най-скъпия хотел...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   01-08-11 10:15

щото кака ви отдавна ви е казала - не е достатъчно само да не цапаш. требе си и да поизчистиш. а па кат те видят, понякога ги фаща срам. а мене не ми пречи да направя оборка - няма да се скърша. виж, ако знам на коя крава е превръзката или памперсът на чие теле е - ще им ги пратя препоръчана поща. около тюленово има едно място, дето го кръстихме "бебешкия плаж". там под всеки камък имаше барем по един памперс. на местни, на виладжии, на почиващи...де да знам още на кого.
е, и тия кифли идват ден след ден там с бебетата си. кат се оака хептен, може би да одат да акат на следващото местенце...?


освен тва ай недей бъди чак такъв национален нихилист, щото аз горе ти казах за гърците. а кофички от руско кисело мляко има и по нашто море. доплавали при тва. баси мазохисткото удоволствие да оплюваме българското на всяка цена...ае, вече не са виновни само софианците, ся са българите кат цяло. свине сме, да. пълни свине. ама и останалите сА СЪщИТЕ СВИНЕ. чОВЕКЪТ ВСЪщНОСТ НЕ Е чОВЕК, А Е СВИНЯ. ама общо взето се поддава на дресура.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 10:27

грух, грух [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: da.fo   
Дата:   01-08-11 11:18

Темата май беше нещо като каталог на северните плажове с ориентировъчна оценка на състоянието [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 11:29

С откровено различни лични предпочитания [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 11:34

"Водата е мътна" и "Има водорасли" не е оценка, а просто констатация. Понякога има и вмирисана риба, медузи и щипалки.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: asahi   
Дата:   01-08-11 11:37

Важното е вода да има.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: orlindraganov   
Дата:   01-08-11 11:50

ДОЛО ВОДАТА! ВАЖНОТО Е РЕКИЯ ДА ИМА

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: da.fo   
Дата:   01-08-11 11:50

и студена [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 11:59

Има места, които определено не са за предпочитане...
За южното черноморие няма да споделям...

Но като се почне от Слънчев бряг и невъзможността за обработка на фекалиите от пренаселеността... нещо, което го има и на края на Златни пясъци, то се усеща пречиствателната като почне да се задъхва.

Трябва време тези фекалии да се разградят, да станат безопасни дори и намирайки се в морската вода. Иначе стомашно-чревни поразии, ешерихии колита разни и тем подобни...

Също така района на Аспарухово е крайно неблагоприятен. Промишлено замърсяване, което е факт. Колкото и любим да е на варненските сърфисти...

Най-чисто е на Шабла. Ся да не вземете да се юрнете всички?

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 12:04

На Шабла е чисто защото е отворено. Но е доста ветровит район и често е развълнувано. На всичкото отгоре, румънците и тх-овете придобиха кофти навици да "отскачат" за по един плаж, та събота и неделя ги пиши бегАли...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: alsash   
Дата:   01-08-11 12:06

......[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] ...прибираме се току що от Синеморец....от всичко 10 от 10 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 12:08

Така си е, на хубавото лошо не може да кажеш и от навлеци да го опазиш...
Затова ние ходим там през седмицата и юни, началото на юли. По хладна е водата, да, но и в това си има чар [smilie7]

Приятни впечатления получих и от Иракли. Изчистили го, подредили го, паркинзи, места за къмпингуване, плажа чист и се поддържа, няма чалга, приятно барче, добра кухня. Много руснаци...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-08-11 12:36

Миналата седмица бях в Поморие. Да поснимам малко, да не си помислите, че на море съм бил там. [smile]
Това просто няма как да се случи. Въпреки, че малко се е очовечил града има още доста боб да яде. Но не мръсотията ме отблъсква толкова, колкото лудницата. Хора, хора, хора..

Заведение до заведение и от всяко бичи някаква чалга. А вечер не можеш да се разминеш от народ.

Е кой му казва на това почивка???? Аз така не мога. Като бях на 22-23-24 все в несебър се бутах ама сега не мога и да си го помисля - ще откача за ден-два от тая лудница.

А и не ми харесва отношението. Аз там съм като един ходещ банкомат. Няма лично отношение, а само айде давай кинтите и бегай. Като седнеш някъде да хапнеш докато поръчваш си ОК ама ако ометеш всичко и спокойно си допиваш биричката и не бързаш да си ходиш почват да те гледат накриво.

Ами благодаря аз от такава почивка.


Абе Канонио! Да те питам като си толкова анти-бургас настроен що варненските коли в поморие бяха повече от всички останали?

Нали на север морето било по хубаво? [smilie8]

Иначе морето си ние много хубаво и на мен ми е мъчно, че вече не ходя там, но свинщините ми идват в повече.
[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 12:47

Зафиров, що пък да съм анти-бургаски настроен? Все едно ти да си анти-Перник... Ми правя си майтап с действителността, не си съчинявам случки...
Относно варненските регистрации - имаш ли представа колко на юг стига варненска област и колко селянин си регистрира возилото в КАТ-Варна? Хората от Долен Чифлик надолу им е по-приятно по южните плажове. И те плащат винетки, могат да ходят където си поискат...

Относно севера - няма как да ходим там, защото румънците заеха всичко. И понеже са си цигани, не държа да им слушам глупостите. Румънец и добруджанец в плажна комбинация не са ми любимата гледка...



Аз обичам на плажа да ми е широко. Бих дал 20 лева за почистен плаж, със разредени чадъри. Имам малко дете все пак.. не е нужно да събира фасове по пясъка... За да получиш чистота и обслужване, трябва да си платиш. Никой не е длъжен да чисти индивидуално след всеки...



Публикацията е редактирана (01-08-11 12:50)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: niagara   
Дата:   01-08-11 13:13

От минала седмица имам пресни впечатления от Варна и Балчик, минавахме на диагонал за два дена
да видя северния бряг, защото там не бях обикаляла от 20 години....


Та за централния плаж на Варна няма какво да ви обясвявам[smilie5] [smilie7] ...
евентуално само в 7-8 ч сутрин е по-чисто, после
почват жегите с хората и омазаната вода с плажни масла....
...във водата има рачета в черупки, но не пречат.


Единственото по-чисто място намерихме на плажа на сп.Писател.

В Балчик се изумих[smilie2] , запуснато, пълно с мангали и почиващи турци,
в кръчмите дъни някаква чалга дето не съм компетентна да я уточня с какъв произход е,
плажът е малък, морето влачи някакви найлони,
на централния паркинг обикалят кафяви лошогледащи субекти и коментират как на оня Голф ако му смъкнат джантите ще си докарат еди-колко си пари....

[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 13:20

niagara, всичкото народ, което няма кола, отива по централните плажове. Гостите на града са над 500к сигурно в момента. Смрадта свършва към 14 септември.
10 юли-10 септември са най-мръсните и противни дни на срещата с мизерията и миризмата на застояла човешка пот.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: tnt   
Дата:   01-08-11 13:38

не съм ходила на бг море от няколко години... преживявам го без трайни психически увреждаия [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.