Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boni   
Дата:   31-07-11 20:53

Днес е неделя и затова бяхме сутринта на Каварненския, беше добре почистен и спокоен, но водата беше размътена, по обяд поплувахме в басейна, а следобяд ходихме до Болата, много приятно място, водата чиста, но беше фраш от народ, съдейки по номерата на колите повечето бяха местни.
Сега се върщаме от Калиакра, децата не бяха ходили там и им беше интересно.
Утре ще пробваме пак болата, но понеделнишки и се надявам да няма народ, после ще идем до Шабла.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 21:32

Казах ти... болата е преекспониран кадър [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: nikonnfans   
Дата:   31-07-11 22:02

Днес бях на Болата, и не ми допадна. Много хора, водата в залива е мръсна. Пясъкът също е кофти. Не бих отишъл повече.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: asahi   
Дата:   31-07-11 22:09

Шкорпиловци е истината! Пясък оттук до хоризонта, много малко хора, чиста вода. Пясъкът е малко по-едър, ама който иска ситен да си носи.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 22:20

Ха ха, стига бе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 22:40

не е истина кви глупости чета в тази тема...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 22:45

Е време е да я облагородишшшшшш [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 22:46

ми ОК,

единственият плаж на североизток, който леееко се приближава до плажовете от моето детство е.....




































... нощния плаж...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 22:50

Мразя мизерници, да си призная. Ненавиждам хора, които бият 500 километра, да ядат лютеница и боб край незаконна палатка. И естествено да си оставят буркана с лютеницата за спомвен на тези, които идват след един месец, бият 500 километра и казват: имаше буркан с лютеница на плажа. После те оставят тяхната... и т.н...
Да живееш край морето е въпрос на възпитание. Както в планината.
Ако аз, преди 25 години случайно си хвърля опаковката от сладоледа на плажа, отнасях такъв шамар през врата, та чак генетично ми се е записал...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 22:50

Бъркаш време с място [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 22:53

Нищо не бъркам. Имам познат, потомствен рибар от Созопол, много просто момче, но с много морско възпитание. Не е до това от къде си всъщност... Най-важно е от къде са родителите ти, накъде им се е пътувало и за какво са мечтали....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: asahi   
Дата:   31-07-11 22:55

Ето моята палатка:

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/zozv4555.JPG
https://photo-forum.net/static/site_pics/146/a_1311012304_1.jpg


Преди разпъване почиствам мястото и преди да си тръгна пак го почиствам. Ще ме сбъркат с Лалинда някой път.


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: gorbi   
Дата:   31-07-11 22:58

...аз па като прибирах моята палатка тая година на Кара дере обрах и на старите боклуци които бяха оставили преди нас... Малко ме бе гнус, ама да покажа на децата как се прави... :)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:01

ми хубу си направил, горби. Ама това е, което виждаш на брега. Това което е влязло в морето, се изхвърля на няколко седмичен цикъл. Тоест, когато морето реши да се почиства, то може да осЕре голяма част от плажовете. И когато ги осЕре, софиянци вместо да крещят "що не е почистено?", да вземат да напълнят по едно чувалче, и до контейнера. Щото боклука е на предната смяна...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:04

Морето е организъм. Диша, еве и дефекира. Къпе се, чисти... Мрази, обича...има настроения...
Има дати в които взима жертви, независимо от предупрежденията, че на тези дати взима жертви.


Водораслите които виждате в момента на пясъка са резултат на една нощна буря и на рязката смяна на посоката на вятъра. Концесионерите не могат да почистят от водорасли...



Публикацията е редактирана (31-07-11 23:05)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 23:05

Дреме им на софиянци за морето... поне на по голямата част де...

Аз не палаткувам, предразполага за боклуци и мизерия.

Ходим повечето пеша, правим големи преходи... и се връщаме към колите, понякога късно вечер да се приберем във вилата или хотела.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: da.fo   
Дата:   31-07-11 23:10

-На Болата никога не ходя събота или неделя - няма място за колата, хавлията и водата в заливчето е по солена [smilie18]
-На Бялата лагуна(СБА) стана много пренаселено и заливчето е почти винаги с размътена вода.
-На Крапец е диво и приятно и даже къмпинга това лято живна (едно магазинче и барче отвориха) и има от къде да си вземеш студена бира.
-На Шабла също е хубаво - широка плажна извица, малка посещаемост
-Езерец е с плажна ивица до която се стига трудно(по черен път но е чисто и диво)
-Дуранкулак на къмпинга - дълга плажна ивица, чисто, има и заведение за хранене
Има и още 3/4 местенца но са трудни за обясняване.
На градския каварненски плаж не съм слизал от 4 години май [smilie3]
А най "големия" гвоздей [smilie18] това лято е едно малко плажче по пътя за голф игрището Thracian cliffs - на жълта табела пише с червени букви ПЛАЖ a под него bar'che'. Слизаш по стръмна пътека и виждаш малко плажче с едър пясък, много камъни в морето до 5 метра навътре и поглеждаш цените [smilie10] - чадър + 2 шезлонга 25 лева
малка минерлна вода - 2,50
кафе - 2,50
бира загорка 3,90 [smilie10]



Публикацията е редактирана (31-07-11 23:13)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: nodoubt   
Дата:   31-07-11 23:13

днеска минах през болата - пълна мизерия. и в каварна плажа е пълна мизерия. мисля че на това море се находих за много време напред.

иначе тези с В регистрация направо правят тези с А-то симпатични [smilie10] иначе днес видях няколко умиращи и няколко претрепани на пътя [smilie2] за 500 километра и на мен ми се размина на косъм 2-3 пъти [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:17

всяка година все едни и същи приказки...
отиваме в Гърция, сбогом БГ черноморие.. И като дойде юли - уникални изпълнения... Диня със сирене и хляб на плажа...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 23:22

Че кой нормален ходи юли и август на плаж... особено на нашият централен [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 23:24

такааам...аз цял живот предпочитам незаконната палатка. ама нося ръкавици, чували, гребло и прочее. и събирам на плажуващите миазмите, шишетата,опаковките... е, и мен ме е гнус, понякога събирам тампони, памперси и превръзки. и изнасям с килограми. десетки години. всяко лято. има сред помиярите отвсякъде. пропорционално! не знам кво е морско възпитание. има си просто възпитание. и то се провежда основно през първите 7 години и те не почват от шестата.
преди 2 години на корал бяхме направили табелчици пред всяка яма(щото местните бяха изкопали дюната, взимайки пясък за хоросан и оставяйки дълбоки яМи, в които прииждащите си фърляха боклука), на които пишеше:
"И ВИЕ ЛИ ЩЕ ПОСТЪПИТЕ, КАТО СВИНЕТЕ, КОИТО ВЕЧЕ НАРИХА БОКЛУКА СИ ТУК?"

имаше известен ефект. даже по едно време се забавлявахме да им гледаме реакциите.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 23:26

Хората идват с нагласата, че ще си пекат гъзъ 5-6 дена, ще осерат и после цяла година няма да се върнат тук. Дори няма гаранция, че ще се върнат на същото място. И цапат...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 23:28

канонио, ти кво собствено имаш против динята?! че на плажа диня си е най-харно. и ляп маам.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   31-07-11 23:28

маро, никой не взима морски пясък за хоросан. най-много за запълване на ями някъде... както и да е... що не пробваш безплатна палатка в Италия, Франция..?


диня с хляб=мизерник, пък аз мразя мизерии...
Ся, някой ако много обича диня с хляб и сирене, да си ги яде в къщи, не да си прави кочинка на плажа...



Публикацията е редактирана (31-07-11 23:30)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 23:30

тъй ли? никой, викаш...?
ама тва е на теория, нали знаеш...щото така тая вечер кат гледам си теоретик предимно.
ВСИЧКИТЕ къщи и семейни хотели в лозенец са построени от морски пясък! и им личи. и не ми пробутвай теория, щото им гледам практиката с години.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.