Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: bleki1   
Дата:   31-07-11 04:10

В момента съм в Крапец. Да, наистина е диво-няма заведения по плажа, няма спасители, няма чадъри. Но пък когато си на плажа-не ти стъпват по краката (защото са на минимум 20-30 метра от теб, не дъни чалга. Когато ни писне-качваме се на колата-места за опознаване много.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: danvan16   
Дата:   31-07-11 08:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: vinse   
Дата:   31-07-11 08:41

На Българево (намира се между Каварна и Калиакра) преди години съм се къпал в най-чистат вода по нашето черноморие. Плажа там е много малък, пясък... няма, плажа е покрит с нещо, което е по-близо до кал, навремето и хора нямаше много.


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Navy   
Дата:   31-07-11 09:32

Човека е тръгнал с жената и децата, не го забивайте на места, на които не бихме отишли семейно на почивка [smilie7]
Има страшно много малки и диви, но недостъпни плажчета. На некои се ходи с лодка...
Човека е с кола, ще мине, ще разгледа достъпните, ще си прецени...

Имам роднини, които пък всяко лято искат да ходят за няколко дена в Китен, именно защото е голям гъч и фраш, искат да се смесят с тълпата нагъвайки катми по улиците, да са на претъпканият плаж и за тях това е част от купона.
За 3 дни, но си го искат.
Иначе ходим на плажа между Бяла и кара дере - един от най хубавите плажове...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: gorbi   
Дата:   31-07-11 09:36

на север има още по-хубави плажове - Вама Веке, Мангалия, Констанца, Мамая, Затоки, Одеса...[smile] На повечето съм бил, всъщност на всички без Мамая и ви уверявам че няма чалга... [smilie18] А на 0 километър на Дунав в Украйна има и едно градче - украинската Венеция - вместо улици има канали и се разкарваш с лодка и т.н. имам снимки, някой ако му е интересно... Та там има плаж, където се влива Дунав в Черно море - ама съвсем никой няма.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: danvan16   
Дата:   31-07-11 09:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: gorbi   
Дата:   31-07-11 09:41

ето от Гугъл моите трябва да ги потърся довечера, мисля че в офроуд форума бях публикувал нещо.....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Navy   
Дата:   31-07-11 09:42

До Дунава е много мръсно, реката е помия...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Giorgio.K   
Дата:   31-07-11 09:50

На Русалка си беше супер едно време, чисто и спокойно - стреляхме кефали с харпуна ... последно като ходих на малките плажове вляво от паркинга не се виждаше пясъка от хавлии ... а онзи бандит дето държи комплекса разбрах че след като му бутнаха незаконната бариера долу, сега сложил въженце е пак събира пари ... е заради такива неща не ми се стъпва вече на нашто море [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Navy   
Дата:   31-07-11 09:51

А отдясно на Русалка е още по хубаво, но е тясно...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Giorgio.K   
Дата:   31-07-11 10:35

е по-хубаво е, ама същия изрод събира 50 лв. на ден за all inclusive [smilie18], ако искаш да му влезеш на плажа, който всъшност не е негов ... няма такава гавра по-света, не съм видял до сега хотел, даже доста по-all inclusive от този, на който да ти спират достъпа до плажа. Преди още когато Club Mediterrane държеше комплекса се влизаше по един заобиколен път.
... айде, че оспамихме на Бони темата

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Navy   
Дата:   31-07-11 10:38

Той Бони сега е на плаж, не му е до темата, довечера край басейна ще чете.
Бил съм там, където е отседнал, повече от прилично място е...
Но на Калиакрия е по тузарско...
А и бар ресторанта е мега як...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Princess_LIA   
Дата:   31-07-11 12:28

Джиорджио, има такива хотели, и те са в Кан. Не ни пуснаха на плажа да пием по една бира в бара.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: gorbi   
Дата:   31-07-11 13:13

в България плажът е изключителна държавна собственост. Демек - не може да е частна.... демек - не може да се загражда....може само да се стопанисва и да се искат пари за шезлонги и чадъри.....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: marto   
Дата:   31-07-11 13:22

На Болата и сега е хубаво, тихо и спокойно (като изключим събота и неделя)
https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/mbbo0323.JPG
http://martinpetrov.net/gallery/var/albums/My-PEN...%28Olympus-E-PL1%29/MAR22321.jpg?m=1312107433

(снимката е от преди седмица)[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   31-07-11 13:25

тва?! тихо и спокойно?!
че аз кат бях там имаш 5 палатки и 3-4 каравани,1 капан с ракия и кебапчета. никви чадъри

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Giorgio.K   
Дата:   31-07-11 16:12

Princess_LIA, след като и Ваше Благородие не е било допуснато до този плаж, разбирам че проблема в Кан е доста по-сериозен от този в Каварненско ... заричам се да не стъпя там [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: exile   
Дата:   31-07-11 16:38

Бони, не разбрах, кой каварненски плаж визираш - градския не е ли едно малко изкуствено плажче с кей за лодки и т.н.?

Малък, като цяло мръсен, разни водорасли по дъното, които не ми пречат особено, но пак... И доста ромски контингент...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-07-11 16:59

Не. Ама е фрашкано с метъли, някои от които се пекат с кожени панталони и кубинки [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 17:32

Аз като ходех на Болата беше по диво и от това:

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/yaac3227.JPG
http://www.bulgariatravel.org/images/landmarks/pic_273_bg.jpg


Отдавна не се прецаквам да оставам там [smilie7]
Сега ако на Марто му харесва... да ходи, вкусове всякакви [smilie7]

Нашето семейство по принцип още юли месец се спасява от гюрултията по черноморието и непоносимите жеги и влага.
Виж, края на август и началото на септември черноморието пак става приятно [beer]

До тогава ще се къпя по язовири и реки [smilie5]
До преди малко бяхме по течението на една река, скачахме по вировете и зъзнехме от студената планинска вода, полезно е за кръвообръщението ха ха ха ха...

Ако Бони е минал през шабленският плаж може да сподели впечатления. На мен там най-много ми харесва, на шабленската тузла. Хубав фин пясък, почистват го, широка и доста дълга плажна ивица на която слънце има до късно, понеже няма високи брегове, както на варненският например.
Другото голямо предимство е, че може да влезеш сериозно навътре и дъното е гладко, пясъчливо и не става изведнъж дълбоко. Перфектно е като си с деца, такова дъно не е предразположено и към мъртво течение, за разлика от това на Крапец, където става изведнъж дълбоко и като има мъртво влече по неопитните плувци и става опасно.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: neillmakoli   
Дата:   31-07-11 17:38

Градския плаж в Каварна е доста мръсен [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: odut   
Дата:   31-07-11 17:47

Точно за плажа на тузлата говорех, но събота и неделя се напада поголовно от интелигенти от Толбухин, които люпат семки, пият бира и ядат сладолед едновременно.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 17:54

Събота и неделя навсякъде е така...

Дори тук по реката днес имаше 'навалица', въпреки че се води 'трудно достъпно място' [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: totomoto77   
Дата:   31-07-11 18:05

Две години подред ходя на Болата. Очарован съм от северното черноморие. В Българево е толкова спокойно, че няма и сергия за семки [smilie5]. Залива на Болата е дълбок до коленете целия и това е добре за децата ми. Тази година мисля да отидем още по-на север.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   31-07-11 18:09

В Българево всяка година почти по всяко време има сергии по улиците, я за дини, я за пъпеши, я за нещо друго [smilie18]
По принцип в Българево няма нищо, обикновено село, което дори не е на брега на морето.
Малко след него е отбивката за 'култовото'място Дълбока, дето преди правеха страхотни и евтини миди и гозби.
После станаха нито евтини, нито вкусни... сега не знам какво е положението.

По нагоре от Болата на близо няма удобно достъпни плажове... доста по нагоре са [smilie7]

П.П.
Дори вече при 'бай Пешо' не е най-вкусно [smilie18]



Публикацията е редактирана (31-07-11 18:10)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.