Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   02-08-11 16:37

Мен, мен, нека мен [thankyou]
Че от утре съм на място без интернет и цифилизация [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: the_drug   
Дата:   02-08-11 16:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boink   
Дата:   02-08-11 16:45


Съгласен съм и 30 лв да давам само и само да си купя спокойствие



основен икономически похват в ценообразуването или с други думи как местните клатят местните.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   02-08-11 16:48

Ти иди безплатно на насрано място и се чувствай неизклатен [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: the_drug   
Дата:   02-08-11 16:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   02-08-11 16:50

Защо някой трябва да клати някого? Един човек чисти плажа, поддържа кошчета за боклук, детски кът, душове, волейбол, работят фризери, пазачи, аниматореи и т.н.. та този човек опредевля цена за услугата - 30 лева? С какво повече ме клати от оня, който взима 3 лева за чадър, около който има неизгасени фасове?

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   02-08-11 16:54

битува някакво настроение в хората, които не живеят край морето, че то е някакъв парк и някой трябва да го чисти денонощно...

ма нидиейте уа... морето и пясъка са на държавата. Тя отговаря.. Не общината...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: мара   
Дата:   02-08-11 20:55

найш ли колко е просто? ако няма кой да цапа, няма и кой да чисти. седи един апапин и гледа - фърлил си боклук? глоба! 2 боклука? 2 глоби. и така по цялата земя...па да видим кво ще става.
не моем да смогнем да възпитавам сички. свинете са си свине, Ако и да се поддават на дресура - нема дресьори, тва е. освен ако не искате да си внесем от 3-я райх [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: da.fo   
Дата:   04-08-11 12:46

Бони,
днес не става много за плаж но можеш да се обадиш за по [beer] и да попитам как е R 1то - слуша ли ???
(телефони има в профила ми)


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Navy   
Дата:   28-08-11 19:29

Преди малко минах през Болата, от любопитство.
Толкова мръсен плаж и околност не бях виждал отдавна :(

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   28-08-11 23:04

хм, странно, днес бях на болата на плаж и не видях мръсно, щото вълните стигаха до паркинга. Явно после вълната е паднала и са останали 2-3 шампоана по пясъка...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: netLady   
Дата:   28-08-11 23:11

Кати ви слушам, май на селски туризъм ще го подкарам.

ЦЕНОРАСПИС

Спане
У одаята с исглед накъмто барата - два лева на креват.
У одаята с исглед накъмто дворо - един и педесе пак на креват.
(и двете такси са независимо за мъжко ели за женско ама ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка с некакви процентове)

Ядане
Закуска - пържени филий с кисело млеко една паничка.
Обет - пържена лютеница, пръжки с боб, картофена чорба и компот (секи път различно само компота е секогаш.)
Вечера - яйцета на очи ели бъркани (секи път различно) и ена малечка шльокавица по желание на клиенто с мезе торшиа а летоска домат ели краставица.
Сичко наедно - два и педесе секи ден.
(ако неко ден ми ареса компаниата може да отпущим по ена голема кайсиева за бес пари)

Хигиенски нужди
Ако некой му се прикъпе слочайно може летоска у барата а зимъска у цинково корито с ладка вода от котел. И у двата случая претвиждаме търкане на гръб с кисе от назе. Ако търка Глигорица таксата е лев и осемдесе ако търкам язе таксата става на лев и педесе що съм по як.
Ако некой си мие забите да си носи паста що у Добролево немаме. Ние заран като се нажабурчиме с шльокавица и не завъждаме микробе ебаси. Сапун нема нужда да се носи ние имаме ператен он се не пеняви като грацкия ама отмива добре.
Нужник си имаме у дворо и е екологически исправен. Секи път като се размерише та почне да люти на очите му фъргам вар. За него таксата е двайсе стотинки на исхождане става дума за голема нужда (леле а Натка расправа че у градо зимат по педесе стотинки). Иначе пикането може и у дворо за бес пари ама гледай да не е у насадено ебаси.

Торизам и други заебавки
Отиване (и завръщане) до гората за гъби ели е тека само за расодка с придрожвач (язе) - един лев натам и един лев навам става на въпрос за пеша. Ако е с яздене на магаре таксата е секи път различно що требва да го пазарим от друк, що мойта магарица Живка е проклета и може да стане неко сакатлък ебаси. Ама нема да се върже повече от два лева нанатам и два лева нанавам сметам язе.
Посештение на хоремаго с придрожвач (язе) - педесе стотинки сичко ама кво си викнеш на Витка ели Благой си плащаш оделно. Ако викнеш нещо и на мене (ама да не е лемонада) таксата отпада. Апа ако тръгнеме сички тористе у група един е за бес пари ама вие че си се разберете кой ебаси.
Издойване на коза (ели офца) с инструктор (Глигорица) - осемдесе стотинки.
Издойване на крава пак тека - лев и двайсе.
Цепене на дърва с манара и инструктор (язе) - два и педесе за кубик.
Копане с малечко мотиче у дворо - един и десет на фитириа (по грацки май се вика леха).
Копане със сащинска мотика на кукуруз ели лозе - два и двайсе на рет.
Чистене на кочината на прасето Гошко - осемдесе стотинки.
Изфъргане на тор от оборо до улицата - лев и четиресе на количка.
Други - наспорет клиенто.
(у други олизат Глигорица да ви пее като едете ели язе да ви водим до казано да видите как се пече рикия ели текива неща)

Забелешка
Ако дойде чожденец ели чожденка в независимос от каде е в смисал на даржава, таксата веднъга се преобръща у еврота по същите цени. И да си водат превеждач ебаси.

Добре дошле у назе!
Опознай селото та да обикнеш градо!

Язе сметам че като туриш едно връз друго неизлиза скъпо ебаси.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   28-08-11 23:53

Полицаите от Толбухин днес имаха задача,да спират варненски регистрации. Спряха ме веднъж преди Българево, после в Българево, после преди разклона за болата, на връщане пак в Българево... Накрая спрях на едно място да си купя градински домати и имаше милиционери, та направо ми идваше да ги питам "няма ли да ме спрете, от варна съм", ама жената ме спря.
Да ви е** м****** тъпи селски куки. Развалихте ми деня....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: the_drug   
Дата:   29-08-11 00:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   29-08-11 00:31

Канонио, на фона на ченгетата явно плажа ти се е сторил рай [smilie18]
Половината беше мокър, да, но навсякъде в тревата, по камъните, по пясъка - фраш от боклуци! Много, много, много мръсно и... разхвърляно някак си. Бях към 18:00 часа там и пак беше пренаселено...

Имаше много ченгета, нито едно не ме спря [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   29-08-11 00:38

естествено, че беше мръсно... просто се пошегувах[smilie18] Боклуците, дето си бяха там преди един месец, пак си бяха на същото място.... [smilie18]
[smilie18]
аз да не съм лалинда, да си оставя детето и да ходя да събирам смет, сякаш някой ще ми даде бира за нея после[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Този край не ми е от любимите, днес отидох там заради зАвета. При север-североизток на Болата е тихо като във ФФ при смяна на сървъра... Не сбърках, имаше място за паркиране, имаше зАвет.... ама много селяния... накрая ми се повръщаше от селски физиономии и румънци....
Два часа пия и слушам цепелин и не мога се опрая от таз картина....

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boni   
Дата:   29-08-11 00:59

Аз пък съм супер доволен от плажчето. Децата си намериха компания за игра там и всички си изкарахме добре. Вълнение пък въобще не видях там.
Да, в събота и неделя е кофти, но през седмицата ми хареса.
Иначе вярвам знаете защо е мокро към паркинга, особено в горната част:) Не е от вълните, а от реката и много високата подпочвена вода. Ако си забиете пръста в пясъка и става чешма.
Жалко, че около скалите има много боклуци, но пък е хубаво, че наоколо няма нито един хотел и респективно отпадни води.
Много нервно го давате, мен за 20 дена никой никъде не ме спря, спазвах си ограниченията и нямаше проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   29-08-11 01:08

Бони, нямаше чадър, който да не е във вода. Това са вълни, напълно нормални за края на август. Всичко си беше августовско и си беше ОК. Нали се сещаш, че щом съм ходил 150-200 пъти там за последните 30 години, трябва да съм го виждал този плаж във всичките му светлини, включително и като е нямало концесионер и паркинг?
Днес отидох там заради вятъра. Вятърът във Варна може да беше чудесен за сърфистите, но е голям проблем за хора с малко дете. Знам 5-6 места, където се ходи при североизточен вятър. Болата ми е едно от тях...
Относно милицията - не става въпрос за скорост или проверки за алкохол. Говорим за дребно заяждане, съществуващо десетки години в добруджа... Проверяваха рутинно документи САМО на варненски коли днес. По две коли в двете посоки спираха... И гранична полиция ме спира... "В" много прилича на румънското "В" отдалеч...



А нейви що не са го спрели, не знам... Ние бяхме 2 коли и двете ги спираха....



Публикацията е редактирана (29-08-11 01:15)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   29-08-11 01:19

Щоту мисла позитивну [smilie3]

А в такова вълнение нито риба има... нито къпане за цедата [smilie8]

А на плажа след Тюленово, онова каменисто място... вълните се разбиваха и летяха на повече от 10 метра височина [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   29-08-11 01:21

там ходих по-миналата седмица... ама малко по- към фара... ВземАх половин чувал рапани....



Публикацията е редактирана (29-08-11 01:22)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: canonio   
Дата:   29-08-11 01:30

На Болата едно време имаше военни и беше много трудно да се влезе. Отделно, хората нямаха коли и трудно стигаха до там. Но това място даваше много риба... И беше страхотно за гмуркане.


Освен няколко объркани нудиста, никой не лягаше там. Всички отиваха за риба[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-08-11 01:36)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: sunnyshot   
Дата:   29-08-11 06:44

Малко в страни от темата, видях, започнали са да ви рекламират тайм шеър (не се сещам как са го нарекли на български - разделна ваканция или нещо такова)

Една приятелска бележка: Добре проверявайте преди да купувате, да не се окаже прекалено скъпо и неефективно след това и да се чудите как да се измъквате...


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: netLady   
Дата:   29-08-11 08:57


Bумът на тайм шеър тук беше преди 15тина години - Коста дел Сол, Тенерифе,.... Някои хора направиха пари, а някои беха толко замаяни, че си изпродадоха къщите.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: didesignbg   
Дата:   29-08-11 09:56

И мен ме накарахте да отида до тая Бола, абе ей, морето почва след последната барака на Приморско. [smilie18]
Ченгетата за да покажат, че не са варномразци спряха и мен. Даже и като истински турист си направих смачкана монетка на Калиакра, и накрая отидох да си оправя настроението в мидената ферма.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: Славов   
Дата:   29-08-11 10:01

Аз пък си мисля след 2-3 дена за нещо под Ахтопол, че поне 10 години не съм бил натам.
Некви мнения и идеи за натам ... [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.