Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: tnt   
Дата:   01-08-11 13:38

100

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boyanb   
Дата:   01-08-11 13:38

101 [smilie18]



Публикацията е редактирана (01-08-11 13:38)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 13:39

Да дойда и аз Пловдив да живея? [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: tnt   
Дата:   01-08-11 13:40

ила! на гребната мое и плаж да си напрайш [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 17:04

кой нормален човек, ще дойде да легне в тази кочина (градски плажове, Варна)? Аз нормален човек на снимката не виждам. Само клиенти на психодиспансера....


https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/dtwp5053.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-08-11 17:12

Е аз казах вечè, чè така не мога. Пари да ми даваш. Ще полудея за ден-два какъвто социопат към непознати съм станал [smilie5]

Затова ходя там където е тихо и спокойно, хората те поздравяват и сервитьора ти отделя време да си поприказва с теб. [smilie3]

А иначе няма по-яко от това да извадиш ледена диня от хладилната чанта на плажа. Особенно след дълго плуване или ако си гребал с кануто.

[smilie3]

След една две седмици мисля така да почивам. [smile]


Аааааааааа! И друго! Поморие курортен град, а паркирането забранено и ти дигат колата с паяк. На мен не де, но гледах как доста туристи отекоха. Това ако е туристически ориентиран град...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 17:29

е Зафиров, забравяш че един паяк прави повече на ден от един средно голям хотел. Пък персонала е 3-ма души[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boni   
Дата:   01-08-11 17:31

Днес бяхме на Болата.
Екстра плаж:)
В 9 сутринта беше почти празен. Водата беше супер - кристална, без мътилка и водорасли.
Към 10 започнаха да идват хора, но не много.
Към 11 все още беше ОК.
Към 12 се понапълни, но не като в неделя:)

Тъкмо като дойдоха повечко хора сформирахме чудна интернационална волейболна среща, след това и футболче поритахме, а междувременно влизахме да плуваме.

Изобщо Болата ми хареса много - хем няма чак толкова народ, хем не е скука [smilie24]



Публикацията е редактирана (01-08-11 17:35)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-08-11 17:37

Абе не забравям ама все си мисля, че туризъм се прави с усмивка, а не с рогите напред. Но както и да е. Може да има все още много наши и чужди туристи, но има и много като мен дето си казват, че на тия измекяри и една стотинка няма да оставя. И така правя. Когато си давам парите обичам да е с кеф, а не само за идеята, че съм бил на море.

Чаках един човек на сарафово. по едно време към мен се приближава една мацка и ме пита имам ли запалка. Усмихнах се и казах, че не пуша. Заприказвахме се. Полякиня, която перфектно говори български и е там за да поема полските групи и да ги води на олинклузив на слънчев бряг. Казах, че аз на съни не съм ходил от 4 години и я попитах как и харесва. Тя сбърчи носле и каза, че не и хаересва хич и се чуди нейните сънародници какво толкова намират в тоя олинклузив, който не бил и чак толкова евтин.
Та може и аз да се превземам. Може пък и верно да си е кофти по тия курорти.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: CanoniO   
Дата:   01-08-11 17:54

Народът от едно време изпитва нужда да се тъпче по плажовете. Предполагам, че варненците по-долу са ходили на плаж, да погледат малко женска плът... ама в днешно време...


https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/bomc3023.JPG
http://www.libvar.bg/old-varna/bani/bani_ot_gradinata.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/pytj0527.JPG
http://www.libvar.bg/old-varna/bani/bani1.jpg
https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/wwrc1228.JPG
http://www.libvar.bg/old-varna/bani/jenski-plaj.jpg
https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/bqwm6388.JPG
http://www.libvar.bg/old-varna/bani/more2.jpg




а това е хептен старо:



https://photo-forum.net/static/forum/2011-08/uunq0701.JPG
http://varna.info.bg/bani5.jpg



Публикацията е редактирана (01-08-11 17:56)

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-08-11 17:58

Е то лошо няма да погледаш малко женска плът ама чàк пък да си причìнявам подобни неща...

Аз обичам кат Бони. Хем широко, хем не е скучно. А и пак си има какво да дзяпаш. Питай Бони дали не е оплакнал и той някое очо днес.

[smilie25] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: bleki1   
Дата:   01-08-11 18:18

Вчера ходихме до Дуранкулак. Езерото-трагедия. Уж резерват-един паркинг за колите не направят. Добре че няколко щъркела видяхме да се отчетат. Плажа е мнооого голям-чистичък, но беше неделя и Добричлии бяха напълнили пясъка. Кръчмите-не стават! Днес сутринта бяхме на Калиакра с обяд в мидената ферма (супата е добра, но заради обслужването-няма да стъпя никога повече там)
Утре-може да организираме една Шабла. Никога не съм бил там. Бони, ако ще ходиш-удари едно лично съобщение да се видим на по бира. Може и един бай Пешо да му пробваме сафрида[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 18:40

На Болата къде плувате като хората [smilie8]
То неудобно да ходиш от буните, а и кофти камънак...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: batonga   
Дата:   01-08-11 18:56

canonio написа:

И когато ги осЕре, софиянци
> вместо да крещят "що не е почистено?", да вземат да напълнят по
> едно чувалче, и до контейнера. Щото боклука е на предната
> смяна...


Срещу какво точно ревеш колега 3 страници вече? Не се ли усещаш малко. Стига налива яд и злоба в хубавата тема. Никой не те е провокирал с нищо. Разбирам те, че си кореняк варненец и помниш едни други времена, с други хора, с друго възпитание, други плажове и т.н., обаче както на теб ти е писнало от софиянци, а впоследствие както разбрахме и от добруджанци и румънци, така на мен ми е писнало от такива кисели мизантропи като теб, които обобщават хората под общ знаменател. Всеки човек с поне среден умствен капацитет се е научил да не обобщава, защото (изненада) хората са различни, камо ли да ми генерализираш за цели градове и нации. С по едно изречение категоризира палаткуващите като долни мизерници, румънците - цигани, добруджанците - селяни, софиянците ясно - самата дума "суфяньец" е нарицателно за гад мръсна, и накрая прати плажуващите по градските плажове на хоспитализация в психодиспансер. Хора ядящи диня също са тотални мизерници [smilie11] Ти разбираш ли за какви дълбоки проблеми във възприятията ти става дума тук? За да разбереш по-добре, ще сведа няколко факта на вниманието ти:

Факт 0: Времето по което милееш е отминало завинаги. Няма как да стане да си само ти и морето. Приеми го, иначе ще се поболееш от нерви.

Факт 1: "Селяните" които те дразнят посредством превръщането в лайна и боклуци на всичко до което се докоснат, се намират по твоя край през юли и август. През останалите 10 месеца, те се намират в МОЯ край, т.е. в столицата, живеейки като на гости, изнасилвайки с присъствието си града ежедневно, защото кой не мрази Софията, ама всички живеят тук вече (която на 3 март и коледа е 800к, за колкото е строена, а през останалото време е 2 милиона), ама например данъците се плащат на село [smilie3] 2 месеца са си песен. Така че по-спокойно.
Факт 2: Гореописаните и обобщени хорица, наречени от мен и теб "селяни", представляват целокупното население на България. Хората които се държат нормално, имат човешки облик, не хвърлят боклука си където ги свари, не слушат ориенталска музика и говорят и пишат грамотно, са пренебрежимо малък процент, сори.
Факт 3: "Селяните", суфянцитии, румънцитии и русняцитии, са хората които заедно с боклука, внасят огромен приход на градове като Варна и прилежащата и област. Ако Варна поради някаква теоретична причина не развиваше морски туризъм и нямаше пристанище, щеше да е един обикновен беден български град.
Факт 4: Аз си почивам на палатка. И на морето, и в планината. Ходя по места където това е единствената алтернатива така или иначе. Никога след мен не съм оставял района различен от чист, независимо че се налага понякога да чистя чужди боклуци. И не, не съм отишъл на ленински съботник, това се нарича "култура на поведение". Хората са различни. От теб и по принцип. Един се кефи на тарапана и дискотечки, на хотели и квартири, друг на диво и на палатка. Да съдиш за материалното положение на даден човек по това дали ходи на палатка или на хотел те прави да звучиш като 13-годишен... И мога да ти кажа че най-големите мизерници по дивите плажове често пъти не са "наркоманчетата с китарките и тревата", а местните, които идват за уикенда, спират с колите на самия плаж и след тях само за два дена остава една голяма клоака.

Мисля че ти, с твоето поведение в тази тема, дължиш извинение на мен, gorbi, asahi, мара, както и всички други които ходят на палатка без да оставят сметище след себе си.


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 19:01

Факт 0 - ще стане... още месец и ще се приберете по столичните панелки [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 19:03

Факт 2 - значи все пак са си 'селяни' в лошият смисъл на думата.
Аз сега съм си 'на село' и ми е гот от тоя факт [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 19:03

Факт 3 - дрън дрън, та пляс [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 19:05

Факт 4 - на мен като на варненец извинение не се полага, а?
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: batonga   
Дата:   01-08-11 19:08

А Факт 1 navy? Защо така само него прескочи да изкоментираш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: navy   
Дата:   01-08-11 19:19

За да има все пак нещо, за което да се хваниш [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: batonga   
Дата:   01-08-11 19:44

[beer]

И те така...

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boni   
Дата:   01-08-11 20:17

Navy, В заливчето на Болата си е екстра за плуване бе и за деца и за големи. Водата днес беше кристална.
Сега се връщаме от Балчик, водихме децата до Двореца.
Абе честно казано се ядосах малко. Навсякъде те дърпат някакви кръчмари да си рекламират кръчмите, входа 10лв на човек, ние сме ходили много пъти едно време, сега искахме заради децата да отидем - 2 възрастни с две деца 24лв - децата са по 2 лв, но няма как да ги пуснеш сами нали....
Това как да е, но не виждам нещо да е по-добре от преди 10 години.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: nodoubt   
Дата:   01-08-11 20:33

еми не си заслужава балчик двореца. тва са си 2 пъти на кино в софия [smilie8] 5 билета моля - пеесе лева [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: boni   
Дата:   01-08-11 20:36

Не, заслужава си, въпросът не е в парите - иди там и ако ти харесва цялата чалга и цигания наоколо, ОК.

Отговори на това съобщение
 Re: 3 плажа по северното черноморие
Автор: nodoubt   
Дата:   01-08-11 20:52

кое си заслужава 10 лева [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.