Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Канабис
Автор: SLR   
Дата:   29-07-11 00:20

Всичко "Коз"[smile]

Hashishi

 Re: Канабис
Автор: kaiser.soze   
Дата:   29-07-11 00:43

[smilie10] [smilie10]

502. That’s an error.

The server encountered a temporary error and could not complete your request.

Please try again in 30 seconds. That’s all we know.
 Re: Канабис
Автор: Shtrak   
Дата:   29-07-11 07:29

май не правите разлика между индийски коноп и тоя дето расте под терасата[smilie18]
 Re: Канабис
Автор: ivenchev   
Дата:   29-07-11 07:37

Автор: Shtrak
Дата: 29-07-11 07:29

май не правите разлика между индийски коноп и тоя дето расте под терасата[smilie18]


Ами тези дето терасите са им в Индия как да я направят разликата ... [smilie8]
 Re: Канабис
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 07:42

El_Fuego [smilie24]
 Re: Канабис
Автор: tnt   
Дата:   29-07-11 07:44

Маро, аз съм пушила коса от царевица. Един приятел разправяше, че така замествал тютюна като се опитвал да откаже цигарите. Е отказал ги, ама едва ли царевицата е помогнала особено. Изобщо не е приятна, а и даже не е халюциногенна [smilie8]

хм... като се има предвид, че човекът беше 08 набор... не знам може и от други съображения да му се е налагало да пуши царевица [smilie7]
 Re: Канабис
Автор: ejko   
Дата:   29-07-11 07:56

Индийския коноп също го е имало из земята на нашите баби и дядовци, и вярвай ми тези на село много добре са знаели за какво върши работа..., все пак с турците сме живели известно време, а те си сецат, то не случайно на целия арабски свят Мохамед им забранява не просто алкохола, а всичко, което опиянява...! Само не знам онези в Йемен с техния "кат" как ги търпи:)))
А този коноп дето толкова сме го низвергнали уж, древните гърци и други дето са си правили въжета не би им хрумнало да го ползват за каквото и да било, защото навремето доста по-тежки наркотици са ползвали... Щото тоя Делфийски Оракул хич не ми се вижда ненадрусана работа [smilie18]
 Re: Канабис
Автор: Стефан   
Дата:   29-07-11 09:59

Преди време бях чел някакъв материал как е била съсипана огромната някога конопена индустрия заради малоумните забрани въобще на конопа заради подвида му с леко наркотични свойства. То това е било възможно и заради навлизането на изкуствените материи де, но все пак е интересно да се види как едно такова много полезно растение се третира като обществен враг номер едно заради лицемерните и недомислени закони [smilie8]

 Re: Канабис
Автор: asahi   
Дата:   29-07-11 10:03

Конопът се измества от други материали - какво чудно има в това?
Дядо ми имаше конопени въжета, защото имаше добитък, каруца и т.н. Сега тези работи ги няма и някъде виси някакво старо конопено въже, което нито ни трябва, нито можем да му разчитаме.

Колко метра конопено въже има във вашето семейство? А от колко имате нужда?
 Re: Канабис
Автор: bborissov   
Дата:   29-07-11 10:15

Аз нямам, ама не ми и требе [cool] [cool] [cool]
 Re: Канабис
Автор: SLR   
Дата:   29-07-11 12:27

Делфийски Оракул e на Мораво Рогчи и псилоциби[smilie5]
 Re: Канабис
Автор: Славов   
Дата:   29-07-11 12:32

Даааа, долното крайречие на Марица е обрасло с коноп.... там родил се и порастнал ... [cool]
 Re: Канабис
Автор: danvan16   
Дата:   29-07-11 12:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Канабис
Автор: Onakava   
Дата:   29-07-11 13:44

Конопи, мак...кво стаа? Е ли е тва натурална медицина или не е, да питам аз? [smilie5]
Я глей македонците - с две топки опиума право у герба [smilie5]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена