Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: nsirakov   
Дата:   26-07-11 23:41

Моля за съвет/помощ...

Със скромните си усилия и безграничното търпение на моя приятелка се опитвам да направя сайта-а си... като дизайн горе доло го докарах, но цветовете в темата са ужасни... проблемът е, че нямам око за цветовите схеми... бихте ли предложили кои цветове биха си подхождали един на друг - за фон и текст и линкове...

благодаря предварително...

проекта може да видите

ТУК

моля пощадете ме от подигравки... знам че не съм програмист и това което с кански усилия сътворявам е нищо за веб дизайнерите...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цвтова схема...
Автор: dreamer   
Дата:   26-07-11 23:42

Светло бежово и много светло зелено.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Myth   
Дата:   26-07-11 23:46

Честно казано от към цветове си се справил по-добре от колкот от към дизайн, дизайна е ужасен, първо използваш прекалено много шрифтове. Логото е кофти, и целия блок със логото и "Сватбена фотография със незнам си какво стои кофти, тоя италик го разкарай, намали го като големина и изцяло помисли върху логото. И точно пък ти да се оплачеш, че не ги връзваш цветовете... според мен с световете се оправяш.

Най-малкото ако не искаш да правиш сериозни редакции, намали си малко логото.

Да не останеш с погрешни впечатления, критиката ми е с искрено най-добри чувства

Виждам, че Wordpress, порови се малко повече намират се по-добри теми, ако пък решиш да се разделиш с около 30-35$ със сигурност ще си намериш тема която горе долу да става или направо галерия с CMS, както аз съм направил.



Публикацията е редактирана (26-07-11 23:52)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Myth   
Дата:   26-07-11 23:55

Тук се намират що годе добри решения за по 30-на долара аз от там съм си ги купувал, ако си изнамеря безплатните теми на компа ще ти ги пратя. Преди да си купя насвалях сума ти безплатни решения, но все пак подбрани.

http://themeforest.net/searches?term=Gallery+CMS&type=files

Я виж тази имам ако ти харесва ще тия пратя, купих я но не я ползвам

http://themeforest.net/item/photo-nexus-wordpress-gallery-2-in-1/38530



Публикацията е редактирана (26-07-11 23:58)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Diandimov   
Дата:   26-07-11 23:56

Това сватбена фотография и още нещо, и вашите вълшебни мигове е много изтъркано.
Предполагам ще го смениш.

Логото е малко голямо, може да се пипне още.

Цветовете ми харесват, бих сложил акценти в червено, като на n- от логото, и едно метално и строго синьо.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Myth   
Дата:   26-07-11 23:59

Диане ай ся на тия топли цветове точно синьо му трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:02

мен цветовете ми допадат [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:03

Митх - ще се радвам на всякаква помощ.. до сега готова тема не успях да харесам за сайта... имам си идеи дето не намирам в готовите решения и се нервя на това... тази тема е сътворявам вече 2ри ден с някаква трайл програма артистиеер...

ама пусто като съм свикнал само с ХТМЛ кодовете.. тук ми е по-тъмно и от космоса...

попивам критиката и ще мисля корекциите...

шрифтовете са си вградени - от темата... уж мога да ги променям ама все нещо излиза ново недобре... баси вордпреса

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   27-07-11 00:07

А защо Уърдпрес!?? След като поназнайваш HTML що не си спретнеш направо нещо, което хем да разбираш, хем после да можеш да си пипаш???

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:09

защото искам секция блог... а той нали лесно става на вордпресс... а и приятел каза че ХТМЛ е мъртъв език... та затова...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   27-07-11 00:13

Да е мъртъв, колко да е мъртъв!?...

Ма щом така... много здраве на приятеля! :)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:13

html5 направо си е мъртъв [smilie3]

http://www.1stwebdesigner.com/wordpress/free-portfolio-photo-gallery-wordpress-themes/

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: danvan16   
Дата:   27-07-11 00:17

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: netLady   
Дата:   27-07-11 00:20

Разцъках го сайта и като кликнеш на "фотогалерия" се явява : това


цъкам на "за мен" и пак това

Ако не са готови тия страници - не ги пускай сега. Бутоните ми харесват.
Ако направиш N-to в логото в един от другите цветове, които използваш или бяло [smilie8] - пробвай.

И наистина избери си един шрифт за текстовете. Логото разбира се може да е с друг.


Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:22

хтмл5 не съм мяркал тъдява... познанията ми по пхп, джава и мда.. вордпресс са нулеви...

та затова се мъча така...

намалям логото... (харесва си ми - сам съм си го правил).. но ще го намаля по размери...

утре ще мисля за слоган...


друго?

понеже тръгнах само за цветовете наистина има неработещи страници... но дизайна и за тях ще е същия като на остаанлите - затова си позволих да пусна темата...



Публикацията е редактирана (27-07-11 00:23)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: chipsy   
Дата:   27-07-11 00:28

Мен бяло и черно/сиво ми харесва много, ето на това съм спрял аз :
http://chill-photography.com/blog/

Има още трески за дялане но ми харесва цветовата схема.
Според мен бялото е класика специално за сватбена фотография [beer]



Публикацията е редактирана (27-07-11 00:30)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:29

ще оставя само 2 цвята за текст и линк...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: djogata   
Дата:   27-07-11 00:30

Май не е добра идея да ползваш повече от два шрифта на страницата (така съм чувал от разни дизайнери).

Единият шрифт ти е "логото", а другият текст трябва да е може би с един шрифт.

Кафявото на сайта е малко твърде с извинение "лайняно" за моят скромен вкус. Може би пробвай да го бутнеш малко към червеното?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:30

махни и оная куца форма за контакт

можеш да отвориш коментарите към страница контакти или пък да си ползваш някой от плъгините (въпреки, че и те са куцички като цяло)

ако промениш в css-a това да стане по този начин (махаш бордера и фона):

.art-postmetadatafooter {
overflow: hidden;
padding: 1px;
}

мен лично ми стои по-добре, че много се набива шаренията повече от заглавието на пътеписа

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:31

формата за контакт е готова, мен хич не ме кефи...

не съм убеден че ще намеря къде да променя кода но ще потръся...

мерси жоро

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:32

и логото не е лошо да е линк към <?php bloginfo('url'); ?>

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:37

Ники, най-лесния начин е да си направиш страничка, която се казва page-contact.php

най-горе й слагаш
<?php
/*
Template Name: Contact
*/
?>

редактираш си страничката после, като й посочваш да ползва темплейт Contact и всичко спи - каквото сложиш в page-contact.php ще е видно само като зяпаш контакти


можеш да ръчкаш всичко и в една страница, в твоя случай в page.php ако сложиш ей това

<?php
switch($_GET[page_id])
{
case '274': ?>

...викаш си контактната форма

<?php }

ама така е вероятно да се оплетеш по някое време.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:37

темата не позволи да направя линк към логото( а исках) .. тези йероглифи дето ги написа.. къде да ги сложа?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:43

най лесно

като промениш

<div class="art-headerobject"></div>

да е

<div class="art-headerobject" onclick="location.href='http://nsirakov.com/wordpress/';" style="cursor:pointer;"></div>

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 00:46

жоро... това дето го пишеш аз никъде не съм виждал... програмката е малко като драг енд дроп... нищо не пиша с нея....

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 00:49

ами не знам тогава

навярно се намира в header.php, поне така ги цепят повечето темплейти по памет

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: djogata   
Дата:   27-07-11 00:58

Сираков, програмката може да е драг енд дроп, но мисля, че трябва да има някъде "advanced settings", "edit html code", "edit template" или нещо подобно, при което да можеш да видиш html-кода на страницата. И там вече ръчкаш.

В краен случай можеш да отвориш функцията за администриране на сайта през сървъра, където си качил сайта. Там вече трябва през файловия мениджър да можеш директно да ръчкаш файловете?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   27-07-11 01:01

няма такова нещо

има Appearance / Editor

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: algaivel   
Дата:   27-07-11 01:02

Ники, не си прав - пишеш където и каквото искаш. Въпроса е да знаеш къде [smilie2]
Това не става за една вечер ...
Аз от две години се боря за да стигна до някакъв що годе приемлив резултат. Купих си софтуера, уж за по-добри резултати [smilie11]
Казах ти - цветовете са ...бляяк - въпроса е да знаеш какво искаш, да ровиш и да четеш - да пробваш.
Абе ... дай да ходим да снимаме - това със сайтовете е небъдна ралта за хора на моята възраст [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Myth   
Дата:   27-07-11 01:02

Виж утре ще ти пратя теми за Wordpress подбирани специално с фотграфска насоченост, че днес се напих и вече...
А можеш да направиш като мен отделно само галерия CMS или Wordpress и отделно блог :-) утре ще ги кача на FTP и ще ти пратя акаунта.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 01:11

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: diandimov   
Дата:   27-07-11 01:13

Естествено че му трябва малко строго синьо!

Става като бучка лед между циците...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: chipsy   
Дата:   27-07-11 01:18

Сираков, ако ти харесва една от тези теми кажи, купувал съм си ги и мога да ти пратя която и де е :
http://tofurious.com/blogs/tofu33/
http://labs.burntfeathers.com/?theme=village
http://www.nmbphotography.com/blog/

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 01:40

чипси - благодаря, но не ми харесват...
а и да ми хареса - не мога да ги променям по желание...


искам тъмен фон с хоризонтално меню по възможност разположено в хедъра в дясно... сам текст с рол оувър стил , искам бакграунд дето да прелива леко от един в друг цвят..
искам страниците да са без сайд бар с изключение на тази за блога.. където да мога да разположа тези линкове и widget-ти дето реша..искам сайта да е 1100 пиксела широк, футъра да не се мърда от долната страна на браузър-а, дори ако се налага скрол... искам да мога да сложа галерия с определени размери и стил, а статиите в блога да могат да са прегледни... картинките в галерията да са ресайзнати като се гледат в галерията, а като се кликне на тях да поп-ъп-ват до фул скрийн...

баси знам че много искам.....

лягам да спя - блокирах.. утре ще чета съветите... че 2 дена не съм спал заради това нещо наречено вордпресс

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: chipsy   
Дата:   27-07-11 02:41

Втората тема е точно такава, като променянето става бе з никакъв код. пиши на лични, ще ти я дам да пробваш, супер лесно става всичко.

Тази не ти ли харесва :
http://easysite.by/?theme=simpolio



Публикацията е редактирана (27-07-11 06:39)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 08:59

красива е, но не е виждам в моя случай...

втората тема е с вертикано меню, лично аз не харесвам този стил...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 09:47

всичко отиде в киреча... 2 дена работа се провалиха заради един блокирал компютър (щото не може да се сейва до къде си стигнал...)


сега с начале... баси

преди да почна пак да попитам... това кафяво за фон дразни ли много.. още преди да почна да го направя стандартното сиво?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: n1x0n   
Дата:   27-07-11 10:11

Не знам защо така ви влече към тия тъмни фонове и мрачни, замазани цветове... особено пък за сватбена фотография! Аз лично, видя ли светъл текст на тъмен фон, направо затварям страницата без да чета - за 2 минути ме заболяват очите. 100% не съм единственият с този проблем.

Готов дизайн за WP e абсолютно най-доброто решение в случая - има такова огромно разнообразие, включително и при безплатните, че няма никакъв смисъл да се мъчиш сам при нулев опит в дизайна.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: El_Fuego   
Дата:   27-07-11 10:28

За помощ с цветовете и съчетанията им виж Color Scheme Designer .

Вероятно и CSS Background Generator ще ти бъде от полза.


Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: didesignbg   
Дата:   27-07-11 10:47

С уеб дизайна е същото като със снимането, сватбата може да ти я снима познат със сапунерка, можеш и да си платиш на някои да ти я снима.
При положение, че сайта е едно от първите неща което оформят мнението на клиента за теб ...

Ако все пак смяташ, че това те устройва, цветови схеми има тук - http://kuler.adobe.com/

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Lalinda   
Дата:   27-07-11 12:24

Като правило, следва да използваш или първични, или вторични, или третични цветове, комбинирани помежду им.

Като гледам, схемата ти е на обсидиановия кехлибар, т. е. цветове, образувани от червено, жълто и черно... Символизира успокояващото, при положителен прочит, традиционното - при неутпален, но и отживялото - при отрицателен такъв, и като цяло - страха от промяна...

Бих заложила на нещо трихромно или полихромно, по-пастелно, с по-положителни нюанси. В черното и тъмните тонове винаги има по нещо и от дявола...

Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 12:31

трихромно, пастелно.. дайте примери моля ;)

аз като мъж разпознавам само 8 цвята...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 12:37

иначе знам, че да ми го направи веб дизайнер е по-добре.... но нямам възможност да му платя... затова - по добре нещо, отколкото нищо...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: n1x0n   
Дата:   27-07-11 13:06

затова - по добре нещо, отколкото нищо

Не, в този бранш е тъкмо обратното.
По-добре една единствена страница с 4-5 картинки и контакти - но да е пипната перфектно, отколкото галерии, малерии и цялото нещо да е недоизпипано и да изглежда аматьорско.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 13:09

тоест искаш да кажеш да спра да се мъча и да остана без веб сайт?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: n1x0n   
Дата:   27-07-11 13:47

Ами най-малкото - не прибързвай. Винаги, когато нямаш ресурса да направиш едно нещо като хората - е по-добре да не го напъваш.

Ако имаше хамалска фирма - щях да ти кажа "абе намятай там нещо, колкото да има". Ти обаче искаш да работиш в сфера, където естетиката е неразделна част от целият процес. Според мен не трябва да си позволяваш естетически неиздържани и недоизпипани неща.

Съвсем отделен въпрос е, че наличието на сайт не означава нищо ако няма сериозен бюджет за рекламирането му. Сайта е само върха на айсберга. В крайна сметка ти се целиш в една много обширна аудитория... този сайт няма да върши никаква работа, ако просто си стои там, без никой да знае за него.

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: TPECHAT   
Дата:   27-07-11 13:54

ти още ли снимаш... хаха

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 14:16

никсъне знаеш, че ценя мнението ти, но в случая не мога да се съглася с теб...

не бързам... събирам мнения, търся и помощ, макар да знам, че няма безплатен обяд...

каквото стане....

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: navy   
Дата:   27-07-11 14:25

Безплатен обяд няма... но виж за десерта нещата стоят иначе [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: n1x0n   
Дата:   27-07-11 14:36

Ами безплатният обяд в случая е под формата на безплатен темплейт за безплатният WordPress...
Харесай си нещо чистичко, светло, ориентирано към показване на изображения - с общи усилия ще ти помогнем да го брандираш и това е.

Естествено трябва да се откажеш от някои свои изисквания тип "искам такова меню, пък онакъв футър, пък едикви си уиджети", но пък ще имаш професионално изглеждащ продукт, който е много по-вероятно да допадне на клиентите ти.
Иначе рискуваш да имаш нещо, което ти харесва на теб, но най-вероятно няма да допадне на повечето хора, защото "те" не са "ти".

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: n1x0n   
Дата:   27-07-11 14:38

http://www.thephotoargus.com/freebies/14-superb-portfolio-and-photoblog-wordpress-themes-free/

http://www.1stwebdesigner.com/wordpress/free-portfolio-photo-gallery-wordpress-themes/

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 17:22

написа:

> с общи усилия ще ти помогнем да го брандираш и
> това е.
>


ей това е мъжка приказка ;)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: ARGO   
Дата:   27-07-11 17:52

Автор: n1x0n
Дата: 27-07-11 14:36

Ами безплатният обяд в случая е под формата на безплатен темплейт за безплатният WordPress...
Харесай си нещо чистичко, светло, ориентирано към показване на изображения - с общи усилия ще ти помогнем да го брандираш и това е.

Естествено трябва да се откажеш от някои свои изисквания тип "искам такова меню, пък онакъв футър, пък едикви си уиджети", но пък ще имаш професионално изглеждащ продукт, който е много по-вероятно да допадне на клиентите ти.
Иначе рискуваш да имаш нещо, което ти харесва на теб, но най-вероятно няма да допадне на повечето хора, защото "те" не са "ти".


Тва същато го пея от няколко дни, но явно не се чува. Ники, извинявай но няма кой да ти помогне да си направиш сайта за 1 ден, и давай с по-малко нерви, иначе трудна работа те чака. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   27-07-11 18:05

ами тогава да пробвам някой от темите...

:(

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 12:30

давайте предложения за теми ... да брандираме нещо хубаво :)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: special_k   
Дата:   28-07-11 12:45

Има един сайт за цветове и комбинации , на мен лично ми харесва. Има всякакви готови предложения, както и опции сам да съставяш....абе удобно е.

Поразгледай: http://www.colourlovers.com/

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 13:22

благодаря ти спешъле.. ама се спирам на експертното мнение на никсън-а и арго... затова почвам да търся готови теми...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Myth   
Дата:   28-07-11 13:55

Пробва ли тази която ти пратих?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: compur   
Дата:   28-07-11 14:55

за регистрирани потребители на адобе (каквито са всички в този форум [smilie3] )
клик

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 15:09

мит - пробвах е, но ме грабна

Тази тема

смятам на тази основа да направя сайта...

приемам всякаква помщ за брандиране ;)

ще ви засипвам с въпроси, да знаете...



Публикацията е редактирана (28-07-11 21:33)

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: navy   
Дата:   28-07-11 17:54

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: ARGO   
Дата:   28-07-11 19:36

ха така, пусни линк към техния сайт, да те намерят по-лесно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 21:30

Арго, подиграйвай се...

ама ако кажеш как основната площ от 850 пиксела мога да е направя по-голяма....[thankyou] [thankyou] няма го в настройките...

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: ARGO   
Дата:   28-07-11 22:29

Style.CSS [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 22:44

не ми помагаш като ми казваш неща които знам :)

къде точно?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: Георги   
Дата:   28-07-11 22:58

#header {
width: 850px;
height: 80px;
margin: 0 auto 0;
padding: 0;
}


има го за дължината и в #nav, #inner, #footer_gallery, #footer-widgeted и #footer

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 23:35

Мерси жоро... ей това е вече нещо... отивам да пробвам

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   28-07-11 23:38

само да питам... ако това променя дължината на страницата не трябва ли да се промени и дължините на сайдбар-а и основното поле?

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: nsirakov   
Дата:   29-07-11 14:29

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: съвет за цветова схема...
Автор: niro   
Дата:   30-07-11 10:53

Зависи дали и те са фиксирани, но може да са % спрямо общата дължина.
Ей и аз като compur да те насоча към нещо за цветовете http://colory.ru/colorgenerator/
http://colory.ru/colorgenerator2/


Отговори на това съобщение
 Re: помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: nsirakov   
Дата:   30-07-11 11:48

цветовете ги уточних.. адл съм линк с css текста... ще се радвам на помощ как да променя размерите на полето - сега е 850 пиксела широко
да е поне 960 като сайд бар-а да е 200 пиксела



Публикацията е редактирана (30-07-11 11:48)

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: netLady   
Дата:   30-07-11 13:51

Абе, през цялото време се питам що се заглавикваш с тая шитня Wordpress.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: Navy   
Дата:   30-07-11 13:55

Остана джумлата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: nsirakov   
Дата:   30-07-11 14:26

георги ми каза как да променя ширината.... но не разбрах дали ще се промени и големината ан сайд бар-а


Краси, онази джава галерия дето си говорихме... как и са настройките?

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: navy   
Дата:   30-07-11 14:43

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: помощ за css настройка на тема в Wordpress
Автор: netLady   
Дата:   30-07-11 15:37

Е, що Navy, s Microsoft Expression за аматьори ми се струва, че е най-лесно.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.