Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: GreenStop   
Дата:   25-07-11 17:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: CanoniO   
Дата:   25-07-11 17:23

ти си го купил, да се закачаш към фрее спотовете и да не мое те банне по айпи завинаги.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: abc.xyz   
Дата:   25-07-11 17:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: kirilius   
Дата:   25-07-11 18:50

Според мен агресията не идва от самите паметници, а от това какво символизират те. Повечето ни паметници са свързани с някакви войни, уреждане на териториални, национални и религиозни спорове - все неща, на които най-лесно кълве тълпата.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: АНЧО   
Дата:   26-07-11 16:31

ЖОРО каза:
"Въпреки трагедията, сигурен съм, че по улиците на Осло е далеч по-добре да се разхождаш нощем, отколкото по улиците на София...."
Ако в Осло или която и да е скандинавска столица срещнеш човек да се рахожда по улиците след 19 часа - това е окъснял български турист или нещо от тоя род.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: danvan16   
Дата:   26-07-11 17:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: abc.xyz   
Дата:   26-07-11 17:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: danvan16   
Дата:   26-07-11 17:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: Todd   
Дата:   26-07-11 17:39

Автор: abc.xyz
Дата: 26-07-11 17:20

Ти тук ли си още? Не ти ли удариха балтията! Жалко!



Аййй .... баси и наглата работа !!!

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: special_k   
Дата:   26-07-11 17:53

А детските филми възпитават в наркомания.

Астерикс - отвара от която стават силни.

Мечето Бамзе - мед от който става много силно.

Попай - незнам какъв е тоя спанак, ама и аз искам такъв.

Летящия Честмир [smilie5] - там едни цветя дишаха , и от тях всякакви странични ефекти имаше....

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: sunnyshot   
Дата:   26-07-11 17:57

Тук, в Американския Юг, много хора са добри, състрадателни, опитват се да те накарат да се чувстваш добре всякога, готови са да ти помогнат, когато си в нужда. Непознати се обръщат към теб с обич и усмивка и при най-простите ежедневни взаимоотношения.

Дали това е защото "героят" за тях е Исус Христос (Джизъс Крайст)?


Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: Todd   
Дата:   26-07-11 17:59

Или някой мормон ???

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: sunnyshot   
Дата:   26-07-11 18:15

за Тодд:

Има Амиши наоколо по фармите. Мормони - имах един колега мормон в Торонто, други не съм срещала ...

На Юг е Байбъл белт. Тук има предимно Ню борн крисчънс /бабтисти/ - като Джими Картър.


Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   26-07-11 18:18

Пълен булшит - това за паметниците и агресията. Поредното Bulgaria - Made in 2001. При все, че фенщината ми е абсолютно чужда, независимо към какво и кого, просто не мога да се съглася. Излезте малко на тия улици навън и вижте новата генерация. 99% гарантирам, че не ги бръсне за всички монументи в столицата, ако ще да ги изкормите от земята и да ги струпате на едно място. Обаче имам чувството, че дори са по социално и междуличностно агресивни от нашето поколение. Да не говорим, че някакъв камък, оформен дори в монумент, поне в мен предизвиква 0-ва реакция, дори един нерв не трепва в мен. Герои? Да бе, през 2011, където всичко е на ниво еднодневка и носна кърпа за еднократна употреба. Възможно е, през 1946-1989 това да е било вярно, основно по политически причини, но към днешна дата Рангел Вълчанов не е прав.

Отговори на това съобщение
 Re: Героите възпитават в агресия
Автор: мара   
Дата:   28-07-11 13:30

аз кат гледам, паметниците предизвикват основно към претопяване(металните). май напоследък петър берон е без глава в борисовата градина.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.