Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: danvan16   
Дата:   18-07-11 16:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: fove   
Дата:   18-07-11 16:42

danvan16 сигурен ли си?Аз нямам твоят оптимизъм.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: danvan16   
Дата:   18-07-11 16:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: atin   
Дата:   18-07-11 17:04

Споделих една мазохистична идея с Бойко: да им остави на old school bandit`s за следващата една година кокъла. Да се омажат в лайна до перчемите и като ги понабие зимата народа да си ходят по чужбина кой където му е стиф краденото. Обеща да мисли до петък...

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: mun4o   
Дата:   18-07-11 17:05

Я па тоа, ем иска костича, ем да се свършат червените прашки !?

https://photo-forum.net/joro/emoticons/003.gif

https://photo-forum.net/joro/emoticons/003.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   18-07-11 17:34

по времето на костов семейството ми беше на ръба на фалита. не казвам, че той е винивен. не казвам и че не е. просто беше така. взех си шапката и заминах.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: jekopj   
Дата:   18-07-11 17:36

Бандюгите сега кротуват,защото имат негласно споразумение с Бойко да не вършат глупости,защото ще се наложи да ги подгони.Докато те са мирни ще има да чакаме осъдителни присъди,ама друг път.Прах в очите е /уж/ разделението на властите.Разделението се измерва във взаимни компромиси,интереси и пари.

Скритият замисъл е при друг мин.председател /и от друга партия/ да се развихри престъпността и хората да искат завръщането на Бойко,като спасител.Това и без замисъл ще се случи обаче.

Кой ли не се пробва да управлява България и българите?Все на мекерета случихме.Кресльовци,които обещават,но не изпълняват.Парламентаристи,които правят закони за собствените си фирми и доят ли доят народа,който ги е избрал.Боклуци са до един,ако питате мен.Още чакам някой да ми посочи читав народен избраник за да си взема думите назад и с извинение към него.


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-11 17:38

Бандюгите сега кротуват,защото имат негласно споразумение с Бойко да не вършат глупости,защото ще се наложи да ги подгони.

Затова ли през тази година са извършени 6000 криминални престъпления в повече от предходната?

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: mun4o   
Дата:   18-07-11 17:55

Най-добре е, Костов да дойде ... на крилете на селскостопански АН-12. Зер, след Кременчугското летателно учибище за гражданска авиация той май става за счетоводител на селско летище. Макар че, леле-мале, какви кражби се сътвориха при ремонта на "Ръководство въздушно движение" с братя Джанкови - бегай, та не питай. Който е зАбравил, да натисне у гугало.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: jekopj   
Дата:   18-07-11 17:56

никсън,говоря за показните убийства за които ни следят от структурите в ЕС.До ерата ББ са повече от 200.
Не ги бъркай с чисто криминалните случаи на пияни,наркомани,цигани и т.н.,които за напред ще стават все повече поради раждаемостта на последните,а те /циганите/ са като горещ картоф,който се прехвърля от кабинет на кабинет и все остава не решен техния въпрос с интегрирането,защото няма решение.За сметка на това ние им плащаме и детските, и помощите,и пенсиите,а за благодарност те ни крадат,но пък са добри гласоподаватели и всяко правителство си ги къта като такива,а народа - вълци го яли.


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: gorbi   
Дата:   18-07-11 18:00

.... лично според мен - господина ви Костов е доста умен мошенник, който много успя да открадне.... Не мога да не призная обаче, че макар мен лично да ми е неприятен като неморален и непоследователен човек, той - пак според мен - израстна от обикновен мошенник в професионален политик, който освен това разбира от икономика и лавирайки оцелява много дълго на политическата сцена....... Определено ще е колосална грешка да бъде избиран някъде лично във властта, но като един Ришельо може да е много полезен на едно модерно СДС..... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: n1x0n   
Дата:   18-07-11 18:08

Определено ще е колосална грешка да бъде избиран някъде лично във властта, но като един Ришельо може да е много полезен на едно модерно СДС

Той е малко, как да кажа... не може да е втори, този прякор "Командира" не му излезе случайно. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Todd   
Дата:   18-07-11 18:18

Бая пъти на привържениците на Ванката съм задавал един и същ въпрос ама все никой не ще да отговори:

- На кой град му казват Костовград ?????

И защо ? [smilie5]

Градът е ДПС-арски !!!


[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 18:55

Никсънов - да не забравяме, че това са само регистрираните престъпления. За по-дребните - или хората не се оплакват, защото знаят, че няма смисъл, или дори да пишат показания, ушевите ги хвърлят в коша, завежда се фиктивно дело срещу неизвестен извършител, по което въобще не се работи, докато давността му изтече.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Славов   
Дата:   18-07-11 19:00

Брейййй, темата доста дръпнала.......за разлика от темата за Левски .... [smilie2]

Абе то вече ясно за симпатиите и антипатиите ни, ...... за да поизменим малко хода на темата, я си кажете кого предпочитате за бъдещ премиер.....

Аз съм ясен, да чуем и противниците на Костов за кого са.... отговори от типа на: който и да дойдеее.... не се приемат.... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 19:01

За мен Командирът е най-малкото зло.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 19:09

Да, щото си фен на масовата приватизация[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Славов   
Дата:   18-07-11 19:09

Това ясно, и аз съм за него.... но сега се сещам, че в старата тема за оценките на досегашните правителства пак сме мнозинство.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Ivodam   
Дата:   18-07-11 19:10

Todd: Доспат, чадо, Доспат е Костовград, питай ме мен да ти кажа :). А сините другарчета ги питай как по времето на Костов лидерът на СДС във въпросния град направи хотел - така нареченият хотел "Панорама"...

Кой не скача е червен, кой не скача е червен...


Изглед към язовир Доспат от хотел "Панорама":


https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/mmdu3544.JPG
http://db.tt/CZ0ssjX


(авторска снимка)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Ivodam   
Дата:   18-07-11 19:15

Впрочем, какво знаем за търговско дружество "СДС"? [smilie8]


КОСТОВ, НАДЕЖДА, ПЕТЪР СТОЯНОВ, БИСЕРОВ И ПОКОЙНИЯТ САШО БОЖКОВ С ОБЩО ТАЙНО СДРУЖЕНИЕ


Кой не скача е червен, кой не скача е червен...


[smilie7]



Публикацията е редактирана (18-07-11 19:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Славов   
Дата:   18-07-11 19:16

Хубва снимка, хубав цвят ... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: munich   
Дата:   18-07-11 19:19

Гледайте сега - бъдете критични, но бъдете към всички.

Много минаха, и поне според мен, въпреки че всички могат да бъдат критикувани, то след Костов остана нещо. И истината е, че при Костов бяха направени най-много реформи, което с години после рефлектираше върху нашия имидж пред света. Всичко друго са празни приказки и бих се радвал, ако някои ги обори.

Истината е, че колкото над превителството на Костов, толкова и над всички други тегнат съмнения, но при него имаше много качествени хора, които и до днес управляват дружествата. Ми вземете Левон, ако мви кажете че е мошеник - ОК, ама ако ми кажете ,че италианзците го държат, щото Костов им бил казал - ххахахах, моля ви се - това са корпорации. Че ако не вършеше той работа шяха 100 пъти да са го сменили. И факт е, че докато тези на Костов знаем какво става, Ники Василев управлява фонд заедно с АТАНАС ТИЛЕВ, който ни украде парите от Банката за земеделски кредит. Факт е, че след реформата на Костов на банковата и финансовата система, тя и до днес е една от най-стабилните в Европа, т.е. останало е нещо добро.

Но иначе сте прави, макар според мен да е от водещите държавници в България след 1989, то трябва да усети, че трябва да се дръпне назад, просто за дясното ще е по-добре. Но наистина не с цената такива като Стефчо Усмивката да изплуват пак и да слеят всичко с Доганези, ами с нови лица, например като Прошков, които според мен си е технократ и изглежда интелигентен човек. За да могат тези хора да стоят сами с лицето си, а не да са водени като хората на Командира ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: danvan16   
Дата:   18-07-11 19:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: munich   
Дата:   18-07-11 19:32

Вервай си. Резултатите на банката си идват сами, нали...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: danvan16   
Дата:   18-07-11 19:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.