Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: imitev   
Дата:   18-07-11 13:20

100[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Kanonir   
Дата:   18-07-11 13:21

Те политиците ако четяха форуми и се замисляха - щяха да се гътнат от срам...


То няма нужда да четът форуми, достатъчно е да се позамислят за да се гътнат от срам, ма де тоз късмет за мисъл, че и съвест....

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: chukov   
Дата:   18-07-11 13:25

Само ние българите имаме толкова къса и плитка памет да забравим за няколко години колко далавери направи Костов на гърба на държавата, колко предприятия на безценица и рушветчийск продаде, как смучеше от далаверите по митниците и оня кавал всеки ден с куфарите ги носеше в сините каси

Не минаха и 10 години и вече го зовем да се върне - него, разумния мъдрия политик

Повръща ми се
Винаги сме били късопаметни

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: riddick   
Дата:   18-07-11 13:30

Писнало ми е от комунисти, обаче къде са демократите[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Gruyu   
Дата:   18-07-11 13:35

Емил Кошлуков какъв троен аксел направи самооо!!!....отначало ни караше да подскачаме с вощениците... и накрая евродепутатин на Ристу Ковачки!!!



Публикацията е редактирана (18-07-11 13:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Vinsent   
Дата:   18-07-11 13:38

Баси, защо някои имена ме е гнус да ги произнасям? [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: headcharge   
Дата:   18-07-11 13:40

chukov След Костов минаха Царя+Доган+Станишев и сега приятелят на Златев - ген. Борисов. И всичкото това под влажния поглед на агент Гоце. Защо дългата ти памет помни само Костов, а преди и след него всичко е било ок очевидно?

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 13:41

Айде пак спасихте Императора от калчищата, в които се оплете.
Така и не отговори на Масовата приватизация на Виденов ли е фен или на Касовата на Костов[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Vinsent   
Дата:   18-07-11 13:41

[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 13:47

Саксънов - мисля, че ти отговорих, ама ти не четеш.

Чуков - да, Българите имаме къса и плитка памет. Забравяме как в началото на властта на Костов се страхувахме от глад и от студ, а в краят на живеехме в държавата с най-бързо растящ БВП, със стабилни доходи и стабилна национална валута.

Или дай да помним само лошото, а хубавото да го игнорираме за Костов, а за Б.Б. обратното - да игнорираме цялата му некадърност, за да възхваляваме едни полупостроени магистрали?

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: chukov   
Дата:   18-07-11 13:49

headcharge написа:

> chukov След Костов минаха Царя+Доган+Станишев и сега приятелят
> на Златев - ген. Борисов. И всичкото това под влажния поглед на
> агент Гоце. Защо дългата ти памет помни само Костов, а преди и
> след него всичко е било ок очевидно?

Защото настоящата тема е за Костов, май френд.

Ние имаме много странно мислене. Аз казвам, че Костов е арогатно копеле, ти ми казваш "Ами Бойко не е ли?"

Това с какво променя облика на Костов?

Или искаш да кажеш, че ако човек е нагъл крадец, но има и други нагли крадци, то той не е толкова лош, щото и другите крадят?

Що за логика

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Vinsent   
Дата:   18-07-11 13:50

explorer написа:

>
> ...Костов като беше толкова анти-Русия защо им даде Нефтохима? А
> това за губещите предприятия - те може и да бяха губещи, ама
> изстискаха по някое друго милионче от тях за лична изгода,
> нали?
>

Там е пример за фрапиращо унищожение. Всички съпътстващи производства бяха спряни и уникални съдове от неръждавейка продадени скраб. От десетина хиляди служители и работници сега са само 2500 ! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

И, защо ДСБ ползва някакви преференции та зарежда без пари гориво от Лукойл? [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: ivodam   
Дата:   18-07-11 13:51

explorer: Това за Тодор Живков, че е говорил с Щраус съвсем сериозно на четири очи за излизане от Варшщавския договор и влизане в ЕО тогава, е абсолютно вярно - имам мемоарите на Щраус (на знам дали са излизали на български) и Щраус го пише едно към едно там.

Франц-Йозеф

https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/twwm3771.JPG
http://img.fotocommunity.com/photos/13023301.jpg


(авторска снимка, никой да не ми я бара [cool])

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: chukov   
Дата:   18-07-11 13:52

Импе, ти ли точно не разбра колко инсценирано беше всичко?
Ти ли?

Аз помня долара на 3500 лева. Бях в казармата след МЕИ-то. И как джанъм за една седмица курсът падна на половина?
Как ей тъй дойде Костов на бял кон и веднага се стабилизира държавата? Просто тези, които беше планирано да разграбят и спечелят от ситуацията го направиха и дойде ред да влезе спасителя. И ние вкупом повярвахме.

Ние не му се сърдим за изброените (по-конкретно и детайлно в по-горен постинг) безчинства, щото нали е спасител - простено му е.

Айде стига бе. Като сме от село да не ядем доматите с коловете [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: ники1   
Дата:   18-07-11 13:53

Както казваше един позабравенн и цензуриран наш поет "Българинът още не се е наробувал".......

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: chukov   
Дата:   18-07-11 13:53

Тук умишлено нищо не казвам за служебното правителство след ВИденов. И то част от голямата игра

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Vinsent   
Дата:   18-07-11 13:54

ivodam написа:

> explorer: Това за Тодор Живков, че е говорил с Щраус съвсем
> сериозно на четири очи за излизане от Варшщавския договор и
> влизане в ЕО тогава, е абсолютно вярно - имам мемоарите на
> Щраус
> https://photo-forum.net/static/forum/2011-07/twwm3771.JPG
> http://img.fotocommunity.com/photos/13023301.jpg
>
>
> (авторска снимка, никой да не ми я бара [cool])
>
> [smilie7]

[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Императорът.   
Дата:   18-07-11 13:55

О, да - Костов накара външните кредитори да подгонят България, костов срина кредитният рейтинг на държавата до нулата и т.н.


Ти да не си оня в Днес.бг, дето под всяка статия, за каквото и да става дума в нея, пишат "Костов е виновен" ????

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: saxon   
Дата:   18-07-11 13:56

Ааа, не импе, не си ми отговорил. Никъде не уточни дали все пак си фен на масовата приватизация на Виденов или на касовата на Костов.
Сам падна в капана на тоталното си невежество.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: headcharge   
Дата:   18-07-11 13:58

chukov написа:


> Ние имаме много странно мислене. Аз казвам, че Костов е
> арогатно копеле, ти ми казваш "Ами Бойко не е ли?"
>
> Това с какво променя облика на Костов?
>
> Или искаш да кажеш, че ако човек е нагъл крадец, но има и други
> нагли крадци, то той не е толкова лош, щото и другите крадят?
>
> Що за логика


Не човек, казвам че Костов с неговите мизерии беше в пъти по-чист от тиняците след него.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: chukov   
Дата:   18-07-11 13:59

Императоре,


Ти си достатъчно индоктриниран
Освен това си от ония хора, дето не стига, че всичко знаят ами са и на 100 процента уверени, че са вечно прави.

Абсолютно е безсмислено да споря с теб


Като си толкова отворен що не разчоплиш визираните по-горе сделки и да обясниш вярно ли е това и ако не е вярно как е станало на практика?

Ако пък е вярно какъв е Костов

Или удобно подминаваш фактологията
Много е удобно да се спори без фактология
Майстори сме да говорим много и да не казваме нищо съществено

Айде коментирай сделките да те видя
Айде де



Публикацията е редактирана (18-07-11 13:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: Vinsent   
Дата:   18-07-11 14:01

Абе, тези, Лостовите клакьори, понеже не са се занимавали надълбоко със социология не знаят, че през 30-те години, хитлеровия социологически институт, начело със супер специалист - Елизабет Ноел Нойман изследват две подред американски президентски къмпании и установяват, че: влиянието на средствата за масова комуникация, какъвто е сега Интернет например, влияят не повече от 10 % от резултатите. Всичко се решава в най-близкия приятелски, семеен, служебен кръг! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: mr_kras   
Дата:   18-07-11 14:04

Отговорът на въпроса кому беше изгодно качването на долара, ще даде отговор и на въпроса кой стоеше зад него. върти ми се из ума нещо за някакви големи кредити... Някой помни ли ?

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: headcharge   
Дата:   18-07-11 14:04

@chukov Чакай сега, много бързо ми направи анализ на личността [smile] И второ, ти какво съществено каза до момента? Нито ти, нито аз сме били там да им светим за да мога да "коментирам сделките". Коментирай ти "сделките" на Бойко, коментирай какво прави през седмица в Правец? Коментирай какво прави Златев по правителствени срещи в Русия, в качеството си на какъв? Или да ме покани Бойко другия път като ходи на хотел в Обзор, да ти кажа тогава за сделките...

Не съм отворен и не знам с какво те провокирам точно, единствено реагирах на термина къса памет, защото има разлика между къса и избирателна памет. Помисли си след като толкова нищо не знам защо ми скачаш така директно? Аз също мога веднага да те зачеркна като "мразещ Костов" и точка. Има такава групичка хора, на които Костов сякаш лично им е разказал играта и въпреки Доган, Томов, Царя, мултаците, енергийните босове и Лукойл, те си знаят че КОСТОВ разруши България... Така ли е?



Публикацията е редактирана (18-07-11 14:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-добре е Костов да дойде...
Автор: chukov   
Дата:   18-07-11 14:13

Пак повтарям
Темата е за Костов
Никой не коментира Бойко
Естествено, че и той е в кюпа

Въпросът е, че когато коментираме един човек, ощетил до безобразие тая държава, не можем да стоим на логиката ама другите и те крадоха

Освен това голяма част от хората таят симпатии защото разликата от хавата по времето на Виденов и тази на Костов след него е много голяма. И оттам автоматично - Костов голям политик.
Това с нищо не измива мръсотията, която е изсипал върху тая държава. Още не сме отворили дума и за Косьо Самоковеца,

А помн ите ли как изхвърлиха Виза Недялкова и Антоанета Ненкова, защото си позволиха в радиото да дадат гластност за далаверите в Свиленградската митница, директно подотчетна на МУравей и Костов и как Бисеров за 3 месеца измъква над 1,8 милиона долара в зелено само от там. Уж нарушили правилата на радиото

Къса памет и остра липса на фактологически познания

Айде да не продължаваме

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.