Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: МТел пред фалит?
Автор: kaIser.sOze   
Дата:   30-07-11 01:11

TEq maй фалираха, а? днес към 18 чАСа НЯкъде [smilie18] [smilie21]
други ше дойдат [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: МТел пред фалит?
Автор: CTEHATA   
Дата:   30-07-11 03:49

@lansky : Това, че забавянето не е проблем звучи логично. Ако не броим няколко проблема:
1. Не всеки е ДЛЪЖЕН да има финансовата култура да съобрази действията си с издънката на оператора. Ако човек плаща сметките си автоматично, спокойно може да не забележи липсата на сметки. А повечето хора харча налични пари без притеснения.
2. Много по-важно. Задължението на операторите да доставят телефонни сметки в разумен срок има важен страничен ефект - човек може да си провери сметката. Когато получа фактура 4-5, дори 6 месеца след като съм използвал услугата, трудно ще си спомня какви номера съм набирал, ако имам някакви съмнения. Много е вероятно и записите в мобилният ми апарат да са изтрити. При положение че за 6 фактури от тази година имам 5 кредини известия, недоверието към предоставените ми числа си е оправдано!
3. Забавянето доведе и до други проблеми. Невъзможност за пренос на номера, БРУТАЛНО нарушени кредитни лимити и какво ли още не.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.