Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30  31  32 ..  40 ..  44  45     всички  напред  последна
 Re: Хубави филми
Автор: Krassy   
Дата:   09-07-12 19:30

Кибере - Мизъри [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: asahi   
Дата:   09-07-12 19:34

Сайбъре, няма как да си гледал Intouchables и да не си впечатлен от пианото!

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: sakuraki   
Дата:   09-07-12 20:05

Сайбър, виж също и Perfect Stranger

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   09-07-12 20:11

Понеже от много време съм отрекъл американското кино - твърде много кмпютри, твърде много залитане по комиксите, екшъна, ефектите, ето ви няколко азиатщини, които си струват.

Hara-Kiri: Death of a Samurai (2011) - римейк, тия дни ще видя оригинала.


The Raid (2012) - индонезийска лента, клони към ерата на ефектите, но няма подобно американско нещо


Nankyoku Monogatari / Antarctica / История от Южния полюс - Антрактида (1983) - една задължителна класика, саундтракът е на Вангелис!

I Wish / Чудо (2011) - силно препоръчителен, особено за поколението на което "Войната на таралежите" не им звучи като горски ужас[smilie18]

A World Without Thieves / Свят без крадци (2004) - уникат! пример за едно различно китайско кино, мисля че е създаден и по бестселър на китайски автор.

Running Out of Time / Времето изтича (1999) - още един филм с удивителен саундтрак. Води се една от азиатските класики, по-късно има доста клонинги, но не е същото, просто не е същото. Така и не намерих нищо за авторите на музиката. Те са азиатска версия на Ения, Енигма, Ера.

Guns and Talks / Оръжия и приказки (2001)

War of the Arrows / Войната на стрелите (2011)



San qiang pai an jing qi / A Woman, a Gun and a Noodle Shop (2009) - римейк, но направен веднъж!

The Art of Fighting / Изкуството на боя (2006)

Postmen In the Mountains - независимо нискобюджетно китайско кино. Отнася последните ни опити за филми, като куцо пиле домат ги отнася[smilie5]

Heaven's Door / Пред райските порти (2009) - римейк на немска лента от 1997. Режисьорът и той немец. Струва си отделеното време.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: lillia   
Дата:   09-07-12 20:17

Автор: guesswho
Дата: 09-07-12 02:41

Пусни си документални кадри от втората световна.
Отваращава ме войната.[smilie6]
"Списъкът на Шиндлер" е добър филм.


Снощи гледах и части 2,3 на джурасик парк. Догледа ми се след първата. Днес пак ми се гледа някой стар филм. Някой по-горе говори за форест гъмп и шоушенк. Четох наскоро понеже за пореден път гледах "Изкуплението Шоушенк", че филмът е имал 7 номинации и нито един оскар. Тогава 6 оскара печели Форест гъмп. За сметка на това след повече от 15 години "Изкуплението Шоушенк" е филм No 1 в IMDB за всички времена.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CyberGene   
Дата:   09-07-12 20:19

Сайбъре, няма как да си гледал Intouchables и да не си впечатлен от пианото!

Е, как, Liudovico Eiunaudi [smilie24]

На останалите препоръките - мизъри и пърфект стрйнджър ще ги потърся, макар че втория ми звучи познато и може би съм го гледал.

От азиатските се напънах един ден след големи препоръки да гледам The Raid, ей, мина цял час и едно и също - някакви си пробиват път с бой, направо не ми издържаха нервите повече...

Иначе съм фен на азиатското кино, особено южнокорейското, гледах няколко филма за разни серийни убийци, даже единият беше по истински случай и много ми хареса [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: prozium   
Дата:   09-07-12 20:40

Тази година е доста силна откъм филми - Авенджърите, Прометей ( не беше кой знае какво ), Батман и Хобитът.

@CyberGene , гледай Mystic River, Zodiac, Insomnia, American Psycho, Kiss the Girls, Shutter Island, No Country for Old Men

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: sakuraki   
Дата:   09-07-12 21:03

The avengers, този филм наистина успя да ме накара да го гледам отново на кино. Перфектно съчетан сюжет с много екшън и комедия. Сега чакам Батман да видим как ще е той. Аз обичам психо филмите, те затова от няколко седмици насам имам кошмари чат пат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   09-07-12 21:25

CyberGene

Сещам се за какво ми говориш, но тях нарочно ги пропуснах. [smilie3] Тия трите римейка по-горе, ще задоволят и по претенциозните.Определено южнокорейското, японското (допреди една година едва ли щях да го твърдя това), както и китайското кино си струват отделеното време. Въздържах се и от филми с бойни изкуства - примерно този.

The Samurai of Ayothaya / Ямада: Самураят от Аютая (2010)

муай тай, ама не съвсем.

Смятам тия дни да дам шанс и на европейското кино, та може и да добавя още нещо.

Неща като Тор, Битката на Титаните, Капитан Америка, Отмъстителите - обикновено гледам от обща култура и трия.

Iron Sky си струва отвсякъде, Джон Картър също ме грабна, но това са рядкости.

prozium

Покрай No Country for Old Men излезе един друг натуралистичен - за първите сондажи на нефт и проследяваше живота на един от първите петролни магнати. Не се сещам името, но също е от добрите филми.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CyberGene   
Дата:   09-07-12 22:37

prozium, всикчи тези съм ги гледал и са ми много любими, но мерси все пак [beer] Ако се сещаш и още нещо, предлагай. Като се замисля, май съм гледал страшно много филми, но... вие предлагайте, все може да има нещо, дето да не съм гледал в тоя стил [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CyberGene   
Дата:   09-07-12 22:40

За феновете на тоя жанр, ако не сте гледали The Cell, гледайте го. Доста подценяван филм, няма много високи оценки, но за мен като визия и сценография е нещо уникално! Сигурно заради Дженифър Лопес не е популярен, аз също не я харесвам - не е кой знае каква актриса, но филмът е невероятен просто [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: kefalcho   
Дата:   09-07-12 22:56

Обичам английския хумор , в този филм ми допадна много . Приятен и спокоен филм за мен беше и релаксиращ [smilie3]
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/leyj1543.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-07/ybju8995.JPG

http://217.18.244.27/bonbon/torrent/details/280470.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: prozium   
Дата:   09-07-12 23:25

Copycat, Identity, Taking Lives, Secret Window, Frailty, Training Day, Mr Brooks, Hide and Seek, The Conversation, Mindhunters, Blood Work, Primal Fear, A Perfect Murder ( или оригиналът на Хичкок Dial M for Murder ), Red Dragon , Hannibal, 8mm, 11:14, The Jacket, Jacob's Ladder, The Mothman Prophecies тези горе долу се вписват в псхо-трилър стилът и са филми, които си заслужават времето.

God Bless America беше много добър филм, трябва да правят повече такива. Ако някой се сеща за други подобни на него ( Natural Born Killers/ Fight Club са ясни ), да сподели [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CyberGene   
Дата:   09-07-12 23:31

God Bless America почнах да го гледам в събота и като цяло вървеше добре, ама като стигнах до момента, в който момичето влезе в стаята на дрътия и взе нещо да го навива, почна да ми затъпява, много изкуствена ми се стори сцената и го спрях... а вървеше добре. Може би е трябвало да го догледам.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CyberGene   
Дата:   12-07-12 09:55

Гледах Мизъри - готина психарийка [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Frida   
Дата:   12-07-12 10:27

Detachment - Ейдриън Броуди, с който няма лош филм и една мацка тийнейджърка, която също прави жестока роля.

Цитат от филма: "How are you to imagine anything if images are always provided to you?"

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/lznh7536.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-07/jagw1866.JPG

http://www.ineedmyfix.com/wp-content/uploads/2012/07/Detachment-UK-Poster-500x372.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: ejko   
Дата:   12-07-12 10:30

"Ейдриън Броуди, с който няма лош филм"

Май не си гледала Predators...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Frida   
Дата:   12-07-12 10:45

Как ме хвана - верно не съм го гледала [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CyberGene   
Дата:   13-07-12 00:49

Автор: sakuraki
Дата: 09-07-12 20:05

Сайбър, виж също и Perfect Stranger


Оф, почнах да го гледам тая вечер и веднага се сетих, че съм го гледал и даже се бях ядосал колко е тъп [smilie18] Очевидно не е мой тип филм, но все пак благодаря за препоръката [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: CanoniO   
Дата:   13-07-12 00:52

Ейдриън Броуди е много кадърен актьор, с много интелект в играта и много желание за импровизация.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Krassy   
Дата:   13-07-12 19:59

Спешно ми трябва свежа комедия [smilie8]

Щерката дойде с приятелките си, 17 годишна тълпа, искат филм...

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Krassy   
Дата:   13-07-12 20:06

Тегля Час пик 1 и 2... бас държа, че ще стане купон [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: lillia   
Дата:   14-07-12 13:07

Някой питаше за семеен филм

Ето нещо приятно за женени с деца[smilie5]

http://www.zamunda.net/details.php?id=190217&comments=1#startcomments


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/roxt5757.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2012-07/rpwo2379.JPG

http://prikachi.com/images/899/2534899K.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: Krassy   
Дата:   14-07-12 13:09

Гледали сме го.. великолепен филм [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубави филми
Автор: kaiser.soze   
Дата:   14-07-12 13:48

Toa pa,, sipi po eno uiski na decata

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30  31  32 ..  40 ..  44  45     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.