Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Лотария Зелена Карта за България
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   02-05-12 22:13

К`ва зелена карта за България? Директно жълта книжка трябва да се връчи на кандидат-влизащите, барабар с един брой от ония ризи с обратното закопчаване на ръкавелите. Вариант Б е кандидатът да бъде настанен за месец време в някаква панелка с минимална работна заплата, като финансова дажба, да го видим толкова ли е харабия или напротиф [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Лотария Зелена Карта за България
Автор: Щурче   
Дата:   02-05-12 22:16

Е, хайде сега :) Има си доста хора, за които би било доста добре. Държави и ситуации бол. А и у нас не е никак толкова зле. Зле е в сравнение със западна Европа и то, само ако ти харесва там :)))[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Лотария Зелена Карта за България
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   02-05-12 23:04

Възможно е, като добавим, че и аз съм от мазохистите, които вероятно ще изгният тук пробвайки се. Но има една социална търпимост към простотиите или вероятно обществена апатия, която ми идва в повече. Отделно, че ми писна да пиша едни и същи неща, в различни теми, в различни форуми и да чета близки реакции от различни професионални прослойки, временно изпълняващи длъжността "вървежни". Не знам бъдещето ще покаже. Като цяло товето поколение е на ход, ние се окъкахме с достойнство[beer] [smilie21] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лотария Зелена Карта за България
Автор: мара   
Дата:   03-05-12 12:55

КАЙЗЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕР! ДОБРЕ ДОШЪЪЪЪЛ!![beer] [thankyou] [smitten]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.