Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: ecobo   
Дата:   08-05-11 19:53

Моят опит обаче показва друго!

Нека споделянето на опит в тая посока да започне СЕГА!

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: dessisslawa   
Дата:   08-05-11 19:55

Това изобщо не е вярно.

Аз имам печален опит с шампоан Нивеа, купен от магазин Била в България.


Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: chill   
Дата:   08-05-11 19:57

От какво точно ще се оплакваме в тази тема? [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: mildol   
Дата:   08-05-11 19:57

"Надай се к**е на пияни жЕни"[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: _alice_   
Дата:   08-05-11 19:57

Май няма много-много какво да се коментира, на платен репортаж/изследване ми прилича ...[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: boni   
Дата:   08-05-11 20:01

Има два варианта:

1. Менте произведено в цех в Долно Нанагорнище и опаковано като оригинала, след което пробутано в магазинната мрежа. Тогава разлика има.
2. Продукт произведен от официалния производител. Ако производителят е сериозна фирма, разлика няма. Обикновено тировете чакат да товарят от един склад примерно в Холандия и стоката е една и съща, виждал съм многократно как става. На който му дойде реда си товари от едно и също място.

Обикновено проблемите са свързани с вариант 1.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: vikitovikito   
Дата:   08-05-11 20:01

[smilie18] Разлика може и да нама но ми стига че нашенци доставят стоките !!!


Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: staskl   
Дата:   08-05-11 20:03

поръчкова телевизия

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: boni   
Дата:   08-05-11 20:05

Начините за подмяна на стоката с менте са много, стават на територията на родината и са все дело на местни специалисти. В това самите фирми производителки нямат никакъв пръст и въобще не биха си направили труда да си рискуват реномето заради смешния ни пазар.
Цехове за менте цигари, алкохол, битова химия и т.н. колкото искате. Перфектната имитация на опаковките е фасулска работа.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: kaiser.soze   
Дата:   08-05-11 20:06

Бони, има и вариант 3..

пример: кисело мляко произведено в Гърция, Англия и др, и такова произведено в България

к'во казваш за това...


Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: vladihg   
Дата:   08-05-11 20:06

Както е казал Вуте "Е те такова животно нема"... въпреки че всъщност го има...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: boni   
Дата:   08-05-11 20:07

Какво да казвам, ял съм хубаво кисело мляко и извън БГ

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: kaiser.soze   
Дата:   08-05-11 20:09

ами всъщност не сравняват ли това? ( не съм гледал предаването, просто гадая)

А стоките на големите компании са еднакви навсякъде, за какво да ги сравняват

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: kaiser.soze   
Дата:   08-05-11 20:10

а в англия киселото мляко е по хубаво. тъжно е да го чуете, но е факт.

за прясното да не говоря...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: asahi   
Дата:   08-05-11 20:12

В Англия киселото мляко не е по-вкусно от това на майка ми.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: boni   
Дата:   08-05-11 20:13

Предаването сравнява еднакви стоки на голям световен производител, купени от БГ магазин и купени от Германия примерно. Резултата от лабораторния анализ е еднакъв. Това ни най-малко не ме учудва.
Фрапиращите разлики идват от ментетата, които се правят в нелегални цехове.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: chill   
Дата:   08-05-11 20:15

Автор: kaiser.soze
Дата: 08-05-11 20:06

пример: кисело мляко произведено в Гърция, Англия и др, и такова произведено в България
---

Danon е един и същ шит и в България и в Турция и в Гърция.

Наблюдения над друга марка, която да се произвежда и продава на повече от един пазар нямам.

Но в Турция киселото мляко е обикновено доста добро, препоръчвам марката Tikvesli и едно, което се произвежда на Гьокчеада.

В Гърция съм опитал доста видове, не ми харесват, като някакви шибани безвкусни кремчета са, българското и турското кисело мляко са по-хубави.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: serjy   
Дата:   08-05-11 20:15

имам дългосрочни наблюдения върху шоколад милка, кафе сагафредо и прах за пране ариел(за ариела жената е категорична). и от трите, ако попадна на пакетирано в България, не го купувам, повече проби и ескперименти не са ми нужни.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: kaiser.soze   
Дата:   08-05-11 20:19

boni написа:

> Предаването сравнява еднакви стоки на голям световен
> производител, купени от БГ магазин и купени от Германия
> примерно. Резултата от лабораторния анализ е еднакъв. Това ни
> най-малко не ме учудва.
> Фрапиращите разлики идват от ментетата, които се правят в
> нелегални цехове.


мерси, разбрах ккво сравняват. не мисля, че има разлика. Един лаптоп Тошиба, произведен в Китай е същият навсякъде.

Асахи, на майка ти млякото коя марка е?

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: netLady   
Дата:   08-05-11 20:20

Абе, еднакви, ама не съвсем. Когато имам възможност си купувам прах за пране от Испания, Италия или ходя до Сърбия. Това що е пакетирано в Румъния и се продава тук ич не ме устройва.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: Diandimov   
Дата:   08-05-11 20:21

Данон и щатите са пълен шит.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: asahi   
Дата:   08-05-11 20:22

"На мама млакото" [smilie5]
Кравата е от с.Крън.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: boyanb   
Дата:   08-05-11 20:23

некои гледат бтв,
други четат днес.бг,
ама истината едва ли е там [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: pif   
Дата:   08-05-11 20:25

Милка имаха разлика ама напоследък са се освестили. Иначе и тука бяха почнали да заменят захарта с фруктозен сироп. Киндер шоколадите нямат нищо общо. Кока колата също тука е с фруктозен сироп а на запад със захар. Даже някаква евро комисия искаше да налага санкция на компанията зарди различното качество на продукта който продават у нас. Оправдаха се, че у нас било като в америка ама онея не се съгласиха с оправданието щото америка не била в европейския съюз. Друго над което имам пряко впечатление - малките кашкавалчета бейби белс. В Дъ Ю Кей са перфектни. Тука не усещаш какво ядеш и винаги те хвща диария.

Отговори на това съобщение
 Re: БТВ рече и отсече: няма разлика в продуктите, продавани в Бг, Гърция и Германия
Автор: tonitka   
Дата:   08-05-11 20:25

Преди два дни като казаха че ще правят лабораторни изследвания и знаех какво ще кажат - че разлика няма! Да, ама не! Ще имат много поздрави! Майка ми изпраща от Италия любимото Рио Маре. Купувам си уж същото и от тук! Еми....разликата е....просто няма прилика! Лавацата - същата работа! Както и шампоаните и праховете за пране![smilie22]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.