Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: chipsy   
Дата:   05-05-11 17:46

vga написа:

> Абе момчета, като сте започнали, моето Субару също е 2001-а и
> също е 2.5, 156 к.с., разбира се бензин и е на 160 000 км.
> Време ли му е да го бракувам?!? Притесних се от съвпаденията...
> [smilie8] [smilie11] [smilie11]

Гарнитура на главите сменял ли си ? Ако не си го имай в предвид, иначе изкарва много този мотор , виждал съм лично Форестър-и над 400-500к километра (300к мили ) точно с 2.5 мотор

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Amigo   
Дата:   05-05-11 17:54

преди да продавате старите коли, минавайте ги при отеца ГелеменовЪ за баене и тапия за освободенус от зли духове [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Славов   
Дата:   05-05-11 18:02

10 години ми бяха клиенти едни автоджамбази, впоследствие собственици на автокъща в Харманли.
Доста от колите им съм карал и в доста съм се возил, БМВ ми бяха от любимите, докато не се качих в няколко S класи на Мерцедес.... е пак си ми харесват БМВ, но вече мааалко по-малко.... ако някога се кача на Ролс или нещо от рода ще пиша пак....[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Amigo   
Дата:   05-05-11 18:04

Славов написа:

> 10 години ми бяха клиенти едни автоджамбази, впоследствие
> собственици на автокъща в Харманли.
> Доста от колите им съм карал и в доста съм се возил, БМВ ми
> бяха от любимите, докато не се качих в няколко S класи на
> Мерцедес.... е пак си ми харесват БМВ, но вече мааалко
> по-малко.... ако някога се кача на Ролс или нещо от рода ще
> пиша пак....[smilie3]




а Майбаха как е, че се чудя дали ролс да си зема ими майбах [smilie11] [smilie8] [smilie18] [smilie18] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   05-05-11 18:27

Миго, май не са хубави... Гледам не ги карат много много...

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   05-05-11 18:32

Обаче чувам, че големи багажници имали. Две телета и три бали слама ги събирали одма!

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: diandimov   
Дата:   05-05-11 22:24

Карат се BMW и мерцедес в щатите и е престижно.
Карат ги главно черни и дръпнати.
И разбира се - българи, руснаци, сърби и арабески от близкия изток.

Това за мен е АНТИпрестижно.

Преди субаруто исках да взема едно ауди, А4, но много дървен дизайна в купето! И се отказах.

Возил съм се в едно такова BMW. Вози твърдо, и всичко вътре изглежда евтино и пластмасово.
Замислял ли си се защо въпреки че всеки ако си го навие на пръста може да влезе и да си купи чисто ново BMW, твърде малко хора го правят?

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: vinse   
Дата:   05-05-11 22:34

Щото дигнаха лихвата по кредитите ?
Щото тъпите американци не разбират от коли ?
Защото не е пикап ?

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: NeDDRaG   
Дата:   05-05-11 22:37

написа:

> маа много добре са го казали по-горе, че БМВ си е религия.
>
> Само, който не е сядал зад волана на бмв може да приказва
> против бмв.
>
> мойто, като му дойде времето ще бъде сменено пак със същата
> марка.
>
> Предпочитам БМВ на до 7-8 години пред някоя нова КИЯ, РЕНО и
> тем подобни.
>
> ДианДимов много поздрави да има, че само селяни карали БМВ.
>
> До колкото знам в Щатите да караш мерцедес или бмв си е доста
> престижно.
>

>
> Публикацията е редактирана (05-05-11 11:26)



Ами робувайте на религии, като ви е толкова акъла. Карал съм БМВ, и то ново, 7-ца, F01, 3 литров дизел, автоматик. Гледам и колегите, дето и те робуват натая религия... Ами ако сметнапарите, дето ще дам затова БМВ, заедно с данъци и застраховки... бая време ще карам само коли в гаранция, вместо това БМВ. Вярно, тъпкано бе с екстри, някои само за пари, но макар и седмица - тясничко, а завозия - возил съм се и наколи с по-готина возия.

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: 2nYo   
Дата:   05-05-11 22:59

Bi eM Troble You [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: 2nYo   
Дата:   05-05-11 23:02

Bih si vzel BMW samo nekoe 325 benzin, sus malko moi ideiki, i to samo za diveene

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Bozo   
Дата:   05-05-11 23:15

Това че е ръчна скоростна кутия. не може да се кара.
Респект!
Димов, да не ви е оловен водопровода в щатите? [smilie18]
Само дебилни пенсии американци не могат да карат нищо друго освен пълен автоматик...

Форд пикап автоматик с горни скорости сигурно е "престижно" във вилиджа...

Карам каквото ми е кеф и където ми е кеф и не ми дреме дали според класацията на местния "експерт"-манекен на adidas дали автомобила е "престижен"...[smilie18]

Относно баварката - Дупница ruLzZ, там пазара е пре-пренаситен, кризата срина продажбите и разкачат много сносни коли през 500-1000лв...

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Георги   
Дата:   05-05-11 23:28

немската машина [smilie24]

останалите там япончета, франсета, китайчета, корейчета... трябва да им забранят да правят коли [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Diandimov   
Дата:   05-05-11 23:31

Не са вдигнали лихвите по кредитите.

Просто е ергенска кола, скъпа поддръжка и скъпа застраховка.

Относно ръчките - и аз смятах първата година че автоматиците са шит и само ръчките са истината.
Докато в един момент не осъзнах, че е ГЛУПАВО едно милон пъти повтарящо се еднообразно действие като смяната първа-втора-трета, и прочее да не се автоматизира. Елементарно!

Да сменяш хиляди пъти скорости по един и същи начин само за да отидеш на пазар и да се върнеш е безсмислен фитнес. Все едно да преместваш стенния си часовник секунда по секунда на ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: venciwideo   
Дата:   05-05-11 23:36

Автор: vinse
Дата: 05-05-11 14:04

Не може да обЯсниш на потребителите на китайски каручки какво е усещането под капака ти да са събрани близо 350 коня мощ чакащи да бъдат освободени с едно натискане на педала [cool] . Това усещане трябва да се изживее, не може да бъде описано, след 100 км. като отидеш на бензиностанцията да сипваш гориво - и там чувството не може да се опише, трябва да се изживее [smilie5]

много си прав, че всичко трябва да се изживее, като заредиш два пъти резервоара като идеш за части в магазина и ще го закараш на битака и ти го продадеш това бмв, гори като ламя и кои каза тук че не ги яде ръжда , яде ги като ябълка как ям аз така ги яде... и са тесни за тез дето се возят от зад... абе да не ви се налага да му правите ремонт или да сменяте масло реването ще е силно ама ... ще се чуе чак у ФФ [smilie18]



Публикацията е редактирана (06-05-11 00:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: asahi   
Дата:   05-05-11 23:43

... и у ФБ.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: MarinY   
Дата:   05-05-11 23:44

Признайте, че Димов понякога е много точен. [cool]
Карайки десет-, че и повече, -годишни коли, сравнението между автоматик и ръчни, просто не върви. На всички марки, дето двигателят им и колата не са за "ходене до село или училището", колите с втоматични скоростни кутии са по-пъргави и доста по-икономични. Митът за "куция" автоматик остана само за ползване в дилърите на коли, карани от баби в Австрия или някъде около нея. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: djogata   
Дата:   05-05-11 23:49

Автоматикът е куц (ама много!) на малки двигателчета до 100 конски сили, каквито са болшинството коли в Европа. На големи двигатели бива.

Също на спортни коли май трудно става - като че ли са доста малко автоматиците, дето сменят на 6000 оборота [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: MarinY   
Дата:   05-05-11 23:54

Ела да покараш моето. (ама билет не купувам)

П.П. А има и коли, дето съзнателно няма ръчни скорости, щот просто няма да се отлепиш от място, а само ще се въртиш като муха с едно крило.
[beer]



Публикацията е редактирана (05-05-11 23:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Jim__Beam   
Дата:   06-05-11 00:24

... ВенциWидео...

.. Първо , трудно ти разбирам краснописа .... ръииш ли ... [smilie7] [smilie7]

.. Второ , ръждясало БМВ не съм виждал , докато Опели , които се крепят само на багажника отгоре - бол ..... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

.. Трето - харчи толкова , колкото му позволиш ..... [smilie7] .... това е като да си купиш Ферари и да му сложиш газова уредба ... [smilie5] [smilie5] [smilie5] ... кеф цена няма ... [smilie7] [smilie7]

... Маслото му е извънземно .... дано да не ти се налага , верно .... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

... Отзад , верно , ако трябва да качиш баба , дядо и ряпа .... плюс три щайги с домати , кУрмит лук , малко тикви цигулки , три мисирки , тубата с виното в краката ..... верно , малко ще ви е тесничко ..... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

... А бе човек , нали си имаш карта за цялата градска мрежа , кво се косиш за другите , които могат да си го позволят ...... и обичат да се возят на тясно .... [smilie5] [smilie5] [smilie5]

...
Ако това ще те успокои , сегашната ми кола , харчи 18/100 .... .... като почнеш да я зареждаш ти , тогава се притеснявай .... [smilie3] [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: victory13   
Дата:   06-05-11 00:53

ахах... колицата е супер бе [smilie24]
от 7 месеца карам абсолютно същото, без м-паркета /ама и аз не харесвам м-паркет на не м-кола [smilie18] /, на по-малко км де [smilie18] [smilie18] [smilie18]
разхода - си е според вас... експериментално софия /овча купел/ - хасково - софия /овча купел [smilie18] / - до 130... 4,5/100 [smilie18] [smilie18] [smilie18] ... мерено пълно-пълно...
возия - тоя въпрос не ми се коментира [smilie18]
мощност - за 200лв тоз мотор става над 200 коня - въпроса е има ли защо [smilie5] ... за сега съм решил че няма [smilie18]
ръжда - нали темата не е за хлопел или орел [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: chipsy   
Дата:   06-05-11 01:21

Vinse , че то само БМВ-ата ли са с по 300 коня мотори ? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Преди 3 години бившата ми (много любима кола, rip ) 07 Accord V6 остави едно 330i в прахта , чисто ново горкото , На втория светофар вече бях с две коли напред , добре че нямаше полиция че директно щаха да ме закопчаят.
Най ме кефят онези 318 дето не могат да отлепят горките. Возил съм се в 525 бензин, голяма мъка пак, бръмчи ама то така се дърпа 2 тона кола [smilie5]
V8-ците са здрави обаче, но пак не си оправдават цената, и мен лично интериора им е много зле, особено на фона на Акура , Лексус или Инфинити

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Amigo   
Дата:   06-05-11 01:28

аз бих подкарал ино таквози [smilie8] [smilie5] [smilie5] [cool] [cool] да не ви казвам скромните му тт данни [smilie18] [smilie18]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-05/oshy4653.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: victory13   
Дата:   06-05-11 01:30

мигу, ще се пенсионираш ли бре [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Продава се едно БМВ
Автор: Amigo   
Дата:   06-05-11 01:33

що... с такваз кола човек не се пенсионира, ами ловува активли[smilie18] [smilie18] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.