Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: 14 знака, предвещаващи края на съвременната цивилизация
Автор: Amigo   
Дата:   06-05-11 23:37

[smilie6] [smilie6] [smilie6]
Светът досега е загивал толкова много пъти, умно ли е да се мисли, че това пак няма да стане?! [cool] [cool] [cool] [smilie5] [smilie5] [smilie5] То е ясно, че не ви се иска, ама е неизбежно... [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6] [smilie6] Най-вероятно човешката глупост ще унищожи тази цивилизация... Сигурно и предишните така е ставало [smilie25] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 14 знака, предвещаващи края на съвременната цивилизация
Автор: diandimov   
Дата:   07-05-11 00:44

Първият признак че всичко се променя и си върви както винаги е си е вървяло, е че има достатъчно кухи лейки дето дигат подобни аларми за края на света, и още толкова, които им вярват.

Това е някакво патологично състояние.
Променена химия в организма.
Среща се при вегетарианците.
Това е един от начините да изразяват своята недоклатена отрицателна емоция и агресия към околния свят.
Бил съм вегетарианец близо 6 години, та знам.

Отговори на това съобщение
 Re: 14 знака, предвещаващи края на съвременната цивилизация
Автор: Amigo   
Дата:   07-05-11 00:54

кухите лейки са тези, дето си мислят, че това, което се случва наоколо, не ги засяга и че са наясно със "заблудите" на околните [cool] [cool] [cool] [smilie25] [smilie25] [smilie25] ето това е истинска патология [smilie25] затова американските олигофрени в онова американско предаване се чудеха кого да нападнат, дори и да не са чували къде се намира [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 14 знака, предвещаващи края на съвременната цивилизация
Автор: snoopoff   
Дата:   07-05-11 01:26

с 11 съм съгласен и аз [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.