Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Да гласуваме за Октопода!
Автор: marlboro   
Дата:   05-05-11 23:09

ми тогава няма връзка с темата щом от 20 години са така тия дупки
същото е и с пенсиите и здравеопазването

за съжаление ще се оправят нещата когато почнем реално да произвеждаме

Отговори на това съобщение
 Re: Да гласуваме за Октопода!
Автор: marlboro   
Дата:   05-05-11 23:12

Така е с Горни цибър щото фирмите дето се докопват до обществените поръчки са на комунистчета разни, ще се променят нещата като не им платят или ги накарат да ги оправят за тяхна си сметка няколко пъти.

Ела да видиш моста към летището- до сега не е мръднал и изглежда че скоро няма да мръдне ( има още време де), а по-миналия ремонт издържа една зима...

Отговори на това съобщение
 Re: Да гласуваме за Октопода!
Автор: dimi2007   
Дата:   06-05-11 13:58

Автор: Ivodam
Дата: 05-05-11 21:16

И стига вече с тия самостоятелности, ставате смешни. Една икономика в съвременните условия не може да се състои от преобладаващо еднолични търговци, няма и как да стане.
-------------

Иводам, аз кат ти разправях, ти не ловеше вяра......[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да гласуваме за Октопода!
Автор: ivodam   
Дата:   09-05-11 11:02

boni: Не знам какъв е точно случаят, но за мен не е нормално 6 месеца хем няма придвижване, хем ако има проблем, да не получава поне едно писмо, така и така, това не е наред, моля трябва да представите още еди какво си и т.н. Чиновниците просто не правят нищо.
В други случаи пък създават работа на чиновниците, да правят напълно безсмислени неща. Например, карат хората, завършили образование в някоя от страните на ЕС да минават тука легализация на дипломите, която ТРАЕ ОКОЛО ЕДНА ГОДИНА!?!? И която е забранена съгласно условията на присъединяване съм ЕС.
Изобщо съм отвратен от това, че на практика правителството не е заинтересовано и всячески спъва по много направления реалното интегриране и прилагането на европейски практики у нас. Защото това означава много бюрократи да останат без работа. Което пък значи, че ще гласуват твърдо против ГЕРБ. Отврат...

Удивлява ме наистина как не забелязвате елементарни неща, които хората виждат отвън - нещо да кажеш например за тоя мощен шамар с доклада на Европол? Каналът за внос на кокаин в Европа се преместил от Констанца във Варна - а честито!

А циркът с изборното законодателство? Як шут от Конституционния съд и това, което ББ обещаваше, че първо ще реши - ясен изборен кодекс, е на нулева позиция броени месеци преди изборите.

[smilie2] [smilie23]



Публикацията е редактирана (09-05-11 11:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Да гласуваме за Октопода!
Автор: ivodam   
Дата:   09-05-11 11:08

dimi2007: Как бе Дими, винаги ти вярвам безрезервно!


[smilie7] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.