Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: kkkolelo   
Дата:   06-05-11 10:02

И по бързичко се кара по обичайни и познати маршрути, де познаваш всяка дупка и местата на вече по ниските от асфалта шахти [smilie5] ,

а другаде може и да не стигна разрешената скорост [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: xizor   
Дата:   06-05-11 10:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: chicken   
Дата:   10-05-11 09:15

В събота ми се случи нещо, заеади което господина карач гобри ли, къв беше ше ме категоризира веднага [smilie5] Идваме откъм румънското и се качваме на Цариградско. Жената кара, до нея детето, аз отзад. Излизайки на цариградско жената спря, и един бързащ кавал зад нас се разсвири. Аз се обърнах и му ги изредих кавито си знам. Жената потегли, тоя тръгна да ни изпреварва, кривна с колата към нашата, дръпна се и после пак натисна и спря (тя жената да вземе да му покаже пръстче). При което аз изкокнах, щото много мразим като сме с детето да ми тормозят нервите. Както и да е, направихме се на мъже (макар че господина трябваше да посмъкне доста шкембе, смешник разплут) и си тръгнахме по живо и здраво.
Принципно момъка беше прав (въпреки, че загуби повече време в разправии) защото там си има "лента за ускорение" и не би трябвало да се спира. Теоретично веднага СЛЕД това пък се пристрояват тези, които искат да слязат от Цариградско. Обаче скромния ми опит (за разлика от опита на форумните карачи) е показал, че същите такива малоумници дето свирят свиват много по-рано с висока скорост, нагазвайки двойната непрекъсната на лентата за ускорение, правейки я за намаляване. И като ме шибне такъв и ме хвърли от моста какво правим? А, карачи ______?

Между другото много ме е яд, че разкарах старата барака. С нея в момента в който някой кривне към мен да ме стряска се оказва, че ме е ударил.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-05-11 10:27

За мен правилника трябва да се прилага творчески.

Маркировката, за която говориш е за общия случай, но когато има възможност,
някой "сече" по рано и затова го прави и с по голяма скорост ...
И др подобни ситуации ...

и за да не ривете, приемете го както някъде е разрешен десния завой на червено [smilie3]

Пак ще кажа, че по опасни са тези които карат с 20-30 ... 20-30 ... [smilie5] [smilie18] и в случая съпругата ти, която е спряла ...

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   10-05-11 11:36

Бе като си спрял не можеш да утрепеш никой, така че много по-опасни са ония, които карат с превишена скорост и не могат да реагират бързо.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: georgi969   
Дата:   10-05-11 11:40

Майсторите на волана и високите скорости да видят как е, според статистиката-колко катастрофи са причинени от висока скорост и алкохол и колко от "пенсионери, женки и бавноравиващи дебили които са си родени антишофьори"

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-11 11:45

представи си пияни пенсионери и женки, каращи бързо[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   10-05-11 11:48

Спрял автомобил на забранено място означава стесняване на пътя, заобикаляне от други автомобили, голяма разлика в скоростите на потоците (в случая 80км/ч) и оттам предпоставки за ПТП. Спрелият автомобил е опасен!

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: georgi969   
Дата:   10-05-11 11:49

Както и прекалено бавните.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   10-05-11 11:55

asahi, някой да е казал, че не е опасен?
В същото време, казаха, че по-опасни са бавните от бързите автомобили, с което не съм съгласен и обясних защо.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: n1x0n   
Дата:   10-05-11 11:55

(въпреки, че загуби повече време в разправии)

Ей тва е голямата драма на Ганю Фитипалди, вечният нашенец бързак. Той не само никога не стига по-бързо до никъде, но и пристига винаги изнервен и понякога - бушониран.

Този тъпашки мерак да псуваш, да засичаш и не знам още какво - само защото другите не шофират по начина, който смяташ за правилен... просто акъла ми не го побира.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-11 12:00

Как да ти го побира акъла, като искаш европейски нрави в ориенталска държава....

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   10-05-11 12:01

Слава Богу, в София тези Ганьовци са малцинство. Естественият подбор ги е очукал.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-11 12:03

Ела го виж софиянеца как кара в малките градове....

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: lansky   
Дата:   10-05-11 12:10

Автор: CanoniO
Дата: 10-05-11 12:03

Ела го виж софиянеца как кара в малките градове....


прав си... преди години в Бургас - сам съм се хващал... четвърта или пета кола съм на светофара... светва зелено...баси никой не тръгва... ръчкам на първа - изпреварвам ги всичките и в момента, в който подминавам първата кола на светофара - човека тепърва посяга да включи на скорост... и ме гледа едно странно... пък аз се замислих за къде ли толкова бързам [smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   10-05-11 12:11

Камерите са решението.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: georgi969   
Дата:   10-05-11 12:12

дааа, малко са камерите в тази държава.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   10-05-11 12:12

... по родните места [smilie5]

Аз си карам по софийски - мигачи, никакво бавене по светофари, спиране на пешеходни пътеки, паркиране с качване на десните гуми на тротоара, изчакване отдалеч на маневриращи автомобили, предимство за лявозавиващи и едрогабаритни камиони.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: xizor   
Дата:   10-05-11 12:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-11 12:14

За камерите вече стана въпрос - 90% от пътните полицаи ще напуснат и ще отидат на трудовата борса. Хранилката се поддържа със знанието на шефовете им, както и със знанието на министъра... Няма друг начин да ги държиш на работа, освен да им разрешиш корупцията....

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: asahi   
Дата:   10-05-11 12:16

Няма (май засега) друг начин да ги изгоним освен ако не им прекратим корупцията. Не бутам!

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   10-05-11 12:16

http://bit.ly/kwvFqk

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   10-05-11 12:19

Да, трябва да напуснат и да вдигнат заплатите на останалите полицаи. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: CanoniO   
Дата:   10-05-11 12:25

Има един минимум от жива сила, който трябва да се поддържа. Броят на полицаите не е произволна величина....

Отговори на това съобщение
 Re: Акт за превишена скорост
Автор: promis   
Дата:   10-05-11 12:31

Разбира се. Затова сме избрали министър-председател, който е назначил министър, който назначава експерти, чиято работа е да кажат бройката. Ама ще има да чакаме...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.